FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 13654
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 26 avg 2018, 12:23

intercontinental je napisao/la:Dva boda Zrinjski I Sarajevo I 2 boda Zvijezda 09 I prvi bi bili...
Poslije ovog ciklusa "laksih" utakmica slijedi nam dva teska gostovanja Zrinjskom I Zelji...
Mislim da bi dobr bilo uzeti 12 bodova iz ove tri tekme I u Mosttar rastereceni!!!
Ma pobjedjujemo ove "lakse" sigurno jer smo bolji od njih,a moze se i Zrinjski pobijedit jer igraju lose
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
fukara87
Postovi: 5644
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 26 avg 2018, 12:30

intercontinental je napisao/la:Dva boda Zrinjski I Sarajevo I 2 boda Zvijezda 09 I prvi bi bili...
Poslije ovog ciklusa "laksih" utakmica slijedi nam dva teska gostovanja Zrinjskom I Zelji...
Mislim da bi dobr bilo uzeti 12 bodova iz ove tri tekme I u Mosttar rastereceni!!!
Dobra ti matematika :D al svakako bi bilo dobro uzet te 3 utakmice :thumbup:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 26 avg 2018, 12:30

Kolko su lošiji u odnosu na prošle sezone pokazuje i sama činjenica da su ih komšije dobro utabale sinoć ali nisu imali sreće očito. Željo ko Željo kao i svake godine pobjeđuju na guranje i mišljenja sam da niti sekunde nisu bolji od nas.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 26 avg 2018, 12:31

U onom zaseoku pored Kaknja uzet tri boda i ne primiti go pa onda idemo dalje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 26 avg 2018, 12:33

fukara87 je napisao/la:
intercontinental je napisao/la:Dva boda Zrinjski I Sarajevo I 2 boda Zvijezda 09 I prvi bi bili...
Poslije ovog ciklusa "laksih" utakmica slijedi nam dva teska gostovanja Zrinjskom I Zelji...
Mislim da bi dobr bilo uzeti 12 bodova iz ove tri tekme I u Mosttar rastereceni!!!
Dobra ti matematika :D al svakako bi bilo dobro uzet te 3 utakmice :thumbup:
Malo sam zanesen, pričalo se o tih 12 bodova iz ove 4 utakmice pa sam još pod utiskom.. :rol: :rol:
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 avg 2018, 12:39

Polako ba tekmu po tekmu.
I ovi se mogu dignut pa ce i bod bit dobar.
U pobjedi se ne uzvisi u porazu ne ponizi.
Evo radnik 3ooo valjda..znaci duplo od standardnih 1500 bolesnika.fino.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 avg 2018, 12:44

U 3 naredne utakmice i da se 7 bodova da se uzme je dobra stvar. S obzirom da se Mladost cupa i da druge dvije ekipe sigurno ne zele doci da izgube. I opet bi sa tih 7 bodova Sloboda bila sigurno u vrhu na poziciji 4-5. Jer takva je liga da ce i druge ekipe sigurno u naredna 3 kola izgubiti bodove tamo gdje su upisali. Ali opet Nalic to bolje od svih drugih razumije jer kod njega nema tu idem na bod, tu cu uzeti toliko i toliko. Mi racunamo, a on ide od utakmice do utakmice. Tako da sada i nema nam neke razlike izmedju jacih i slabijih jer to je sve poslozeno i mozemo protiv ovih jacih odigrati bolje nego protiv slabijih i uzeti bodove. Sada niko ne zna sta ce biti za koji dan, protiv Mladosti moze biti los teren, moze biti crveni, povreda.. Samo je bitno to da mi sigurno necemo otici da se odbranimo i uzmemo bod na 0:0 vec da pokusamo uzeti i 3 boda pa ako bude jedan bod nece biti onda ni steta.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 avg 2018, 12:47

Ha nismo mi treneri.jebga ja sam navijac ja bi titulu ako ikako moze :rol:
Mislim jbm joj mater 1 u sto godina jel puno? :rol:
Salu na stranu eno slobode ne zeli se bavit plitikom kluba ni raspravljat :o :rol: hocemol halalit bratu?

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 26 avg 2018, 12:57

Ma čovjek je malo za strani, ponijela ga atmosfera, vidio da Sloboda može pobjeđivati. Vratiće se svi oni prvoj ljubavi
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 26 avg 2018, 13:14

Sljedecu krenuti sa Piricem umjesto Saida u prvoj postavi,Saida ostaviti za zadnjih 20 minuta,jer ga ne ide..istrpit ga ovu sezone,ako ne bude islo zavrsit sa njim .

Zukic i Vidovic barem meni ne idu zajedno,ali valjda to Nalic dovede u red..

I golman bi mogao malo brze izbacivati loptu kada ganjamo gol,sinoc je u par situaciji rastego koliko je mogao kod rezultata 0:0 ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
fukara87
Postovi: 5644
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 26 avg 2018, 13:51

harry_90 je napisao/la:Sljedecu krenuti sa Piricem umjesto Saida u prvoj postavi,Saida ostaviti za zadnjih 20 minuta,jer ga ne ide..istrpit ga ovu sezone,ako ne bude islo zavrsit sa njim .

Zukic i Vidovic barem meni ne idu zajedno,ali valjda to Nalic dovede u red..

I golman bi mogao malo brze izbacivati loptu kada ganjamo gol,sinoc je u par situaciji rastego koliko je mogao kod rezultata 0:0 ;)
Vukliš je imao onu gresku protiv Zrinjskog i od tad momak brani extra, hvata dobro lopte i prati dobro situaciju, dobro ispucava tako da nemas sta pricat o njemu...
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 avg 2018, 13:57

harry_90 je napisao/la:Ne moze Said ali nikako..

mora ovo bolje u drugom,vidi se nedostatak Alispahica na terenu..

nadam se da Zukic upisuje prvijenac na ovom mecu
To s' Tušnja pisao opet?

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 26 avg 2018, 14:00

fukara87 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Sljedecu krenuti sa Piricem umjesto Saida u prvoj postavi,Saida ostaviti za zadnjih 20 minuta,jer ga ne ide..istrpit ga ovu sezone,ako ne bude islo zavrsit sa njim .

Zukic i Vidovic barem meni ne idu zajedno,ali valjda to Nalic dovede u red..

I golman bi mogao malo brze izbacivati loptu kada ganjamo gol,sinoc je u par situaciji rastego koliko je mogao kod rezultata 0:0 ;)
Vukliš je imao onu gresku protiv Zrinjskog i od tad momak brani extra, hvata dobro lopte i prati dobro situaciju, dobro ispucava tako da nemas sta pricat o njemu...
nisam ja napisao da je los golman,vec je jucer 2-3 puta dok lovimo gol,on razvukao da je ispuca ili se meni ucinilo kao i drugima oko mene ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 avg 2018, 15:28

Što se tiče navijača, delegat je upisao 3.000. Beganović je dobio treći žuti. Smajić je povrijedio mišić i on propušta Mladost. Alispahić je pod upitnikom. Mehanović nije još registrovan, ne znam da li će biti do utakmice. Ne znam ni da li je Terzić dovoljno spreman, nije bio na klupi jučer. Ako ne bude spreman, zna se ko će na beka hahaha.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
DamirT
Postovi: 13654
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 26 avg 2018, 16:04

katarakta je napisao/la:Što se tiče navijača, delegat je upisao 3.000. Beganović je dobio treći žuti. Smajić je povrijedio mišić i on propušta Mladost. Alispahić je pod upitnikom. Mehanović nije još registrovan, ne znam da li će biti do utakmice. Ne znam ni da li je Terzić dovoljno spreman, nije bio na klupi jučer. Ako ne bude spreman, zna se ko će na beka hahaha.
Jedan jedini hahahaahhahah
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 26 avg 2018, 16:45

Moze i Livancic na beka valjda? Inace Salihovica se trebamo rijesiti i umjesto njega vratiti Salkica, 100 puta mi je draze nekog mladjeg gledati pa makar i kako grijesi nego igraca kojem je Sloboda studentski posao...

Valjda su razmisljali da Salkicu treba minuta pa ga u Bratstvo poslali, pa bolje da Salihovic sjedi nego on.
A ovo je 3-4. sezona gdje ce Salihovic kao deseti stoper skupiti ogromnu minutazu i vise je fascinantno kako svaki put zavrsimo s njim u prvoj postavi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 26 avg 2018, 16:54

Ma sumnjam da ce Salihovic na beka, nije ni Nalic lud, pa bolje je Civica staviti skroz na drugu stranu ili Ivetica, a da Civic igra lijevog beka, nego se braniti protiv jos jednog dodatnog igraca :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 26 avg 2018, 16:56

bhpremierliga12 je napisao/la:Ma sumnjam da ce Salihovic na beka, nije ni Nalic lud, pa bolje je Civica staviti skroz na drugu stranu ili Ivetica, a da Civic igra lijevog beka, nego se braniti protiv jos jednog dodatnog igraca :urnebes:
**** pandžu čuvaj saleta :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 avg 2018, 17:03

Madal je napisao/la:Moze i Livancic na beka valjda? Inace Salihovica se trebamo rijesiti i umjesto njega vratiti Salkica, 100 puta mi je draze nekog mladjeg gledati pa makar i kako grijesi nego igraca kojem je Sloboda studentski posao...

Valjda su razmisljali da Salkicu treba minuta pa ga u Bratstvo poslali, pa bolje da Salihovic sjedi nego on.
A ovo je 3-4. sezona gdje ce Salihovic kao deseti stoper skupiti ogromnu minutazu i vise je fascinantno kako svaki put zavrsimo s njim u prvoj postavi.
Salkic je i u Bratsvtu krš.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 avg 2018, 17:33

Igraci u svlacionici skandirali Senadu...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: antisisoja1919, Rimes87 i 8 gostiju.