FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 14 nov 2018, 17:42

u pravu si lažem, al je kazna blaga i predsjednik te kopa

Avatar
Mortus
Postovi: 1751
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 15 nov 2018, 09:55

xeksor je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Ovo je stvarno nevjerovatno, ubacivanje stvari na teren, psovanje majku balijsku, psovanje drzave, onda razbijanje glave kamenom se poistovjecuje sa tim sto je 8 navijaca uslo na Tusanj i raspravljalo se sa Pericom Iveticem? Apsolutno nigdje nijednog igraca Sirokog nije bilo, ljudi vec odavno u svlacionicama bili, nit je ko napadnut. Ako se sada ne dignemo svi protiv ovog saveza onda nek nas i j*** kad smo retardiran narod.
Ma druze to si u pravu. Ja sad ne mogu da se sjetim da li je stadion bio suspendovan kad smi igrali protiv sarajeva kad su na poluvremenu uletili njihovi navijači pa nasi pa doso do tuče, Tu su zastitrai rijesili problem, i jos se ne zna kolika je nasa kazna a koliko su njihove kazne. I ne moze se to poredit i to si upravu, Al nisu trebali to raditi, a jos gore da ovaj proziva MUP za to a ne te navijače, Dobro on zna da je Ministar MUP-a vladi predlozio otpis svih dugova FK Slobodi i da će i ovu sezoni obezbjeđenje radit bez naknade. Znam MUjkanović Ko je duzan za red na terenu. I nebitno ni to. Tih 8 treba prozvat i kraj.
Podržavm ovo što Sexor kaže. ali ne da ih treba prozvat, nego ih treba nagradit sa još jedno 10000 KM jer 5000 je očito malo.
jbg ljudi se žrtvuju, rizikuju :urnebes: :urnebes: . Najjače mi je kad onaj balavac Perici govori "znaš li ti koliko mi rizikujemo zbog vas !!!"
A šta rizikuje, ni on sam ne zna, jer to je od nekog čuo da valja tako igračima reći, pa stidljivo iza Peri dobacuje.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 nov 2018, 10:26

Podrzavate vi jedan drugog a u sustini ste neupuceni, i maliciozni.
Ne bih da ulazim u rasprave, ali jarane kad kazes malo im 5milja ocigledno je da nisi upucen, jer da jesi ne bi tako pricao. Nije posteno jebm ga bar s nase strane kad vec drugi rovare.
I za mup ko je ikad isao na utakmice u zivotu svom, zna kolika su ti isti mupovci stoka nevidjena. cest izuzecima,al za orgaizacije utakmica STOKA NEVIDJENA! pogotov ove jedinice za podrsku, sad se zvali kako god.
sad je klub kriv sto sekjuriti ne radi svoj posao? pa drug moj nema tog sekjuritija koji ce zadrzat nekog dovoljno motiviranog u datom trenutku kad krene. sta je vama?
Na stranu sto se i ja ne slazem sa upadom nakon tekme, jer igraci su najmanje krivi. Ako je trebalo vec upadat onda pravac sudija prvi on.pa kad je bal nek se i babe kupaju.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 nov 2018, 14:05

Mortus je napisao/la:
xeksor je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Ovo je stvarno nevjerovatno, ubacivanje stvari na teren, psovanje majku balijsku, psovanje drzave, onda razbijanje glave kamenom se poistovjecuje sa tim sto je 8 navijaca uslo na Tusanj i raspravljalo se sa Pericom Iveticem? Apsolutno nigdje nijednog igraca Sirokog nije bilo, ljudi vec odavno u svlacionicama bili, nit je ko napadnut. Ako se sada ne dignemo svi protiv ovog saveza onda nek nas i j*** kad smo retardiran narod.
Ma druze to si u pravu. Ja sad ne mogu da se sjetim da li je stadion bio suspendovan kad smi igrali protiv sarajeva kad su na poluvremenu uletili njihovi navijači pa nasi pa doso do tuče, Tu su zastitrai rijesili problem, i jos se ne zna kolika je nasa kazna a koliko su njihove kazne. I ne moze se to poredit i to si upravu, Al nisu trebali to raditi, a jos gore da ovaj proziva MUP za to a ne te navijače, Dobro on zna da je Ministar MUP-a vladi predlozio otpis svih dugova FK Slobodi i da će i ovu sezoni obezbjeđenje radit bez naknade. Znam MUjkanović Ko je duzan za red na terenu. I nebitno ni to. Tih 8 treba prozvat i kraj.
Podržavm ovo što Sexor kaže. ali ne da ih treba prozvat, nego ih treba nagradit sa još jedno 10000 KM jer 5000 je očito malo.
jbg ljudi se žrtvuju, rizikuju :urnebes: :urnebes: . Najjače mi je kad onaj balavac Perici govori "znaš li ti koliko mi rizikujemo zbog vas !!!"
A šta rizikuje, ni on sam ne zna, jer to je od nekog čuo da valja tako igračima reći, pa stidljivo iza Peri dobacuje.
Najveca steta je, kada su vec ulijetali, zasto ne pitase:"Jel malo cetiri?" (Ja jos nisam skontao poentu to "cetiri". Nije mi jasno, a visoko sam obrazovan. (zavrsio osnovnu u Visokom :lol: :lol: )) :lol: :lol:
Molim tumacenje za ono JEL MALO CETIRI? Hvala
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Mortus
Postovi: 1751
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 15 nov 2018, 14:55

Najveca steta je, kada su vec ulijetali, zasto ne pitase:"Jel malo cetiri?" (Ja jos nisam skontao poentu to "cetiri". Nije mi jasno, a visoko sam obrazovan. (zavrsio osnovnu u Visokom :lol: :lol: )) :lol: :lol:
Molim tumacenje za ono JEL MALO CETIRI? Hvala[/quote]

Ako mene pitaš, reći ću ti da nisam kompetentan dati tumačenje na taj detalj.
Ali po nekom mom viđenju msm da kao i kod ovog što "rizikuje", ni on sam ne zna šta je htio da pita sa tim JEL MALO ČETIRI. Valjda je negdje čuo nešto slično...
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 nov 2018, 15:44

Mortus je napisao/la:
Najveca steta je, kada su vec ulijetali, zasto ne pitase:"Jel malo cetiri?" (Ja jos nisam skontao poentu to "cetiri". Nije mi jasno, a visoko sam obrazovan. (zavrsio osnovnu u Visokom :lol: :lol: )) :lol: :lol:
Molim tumacenje za ono JEL MALO CETIRI? Hvala
Ako mene pitaš, reći ću ti da nisam kompetentan dati tumačenje na taj detalj.
Ali po nekom mom viđenju msm da kao i kod ovog što "rizikuje", ni on sam ne zna šta je htio da pita sa tim JEL MALO ČETIRI. Valjda je negdje čuo nešto slično...[/quote]

Ipak to "RIZIKUJE" mi nekako zvuci pozrtvovanije. Rizik je rizik. Mislim da je sa tom rijeci opravdao ulijetanje u teren.
Opet volio bi da dokucim ono "Jel malo cetiri". Daj neka ga neko pita da se to vec objelodani. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 15 nov 2018, 20:35

Sariel1987 je napisao/la:Podrzavate vi jedan drugog a u sustini ste neupuceni, i maliciozni.
Ne bih da ulazim u rasprave, ali jarane kad kazes malo im 5milja ocigledno je da nisi upucen, jer da jesi ne bi tako pricao. Nije posteno jebm ga bar s nase strane kad vec drugi rovare.
I za mup ko je ikad isao na utakmice u zivotu svom, zna kolika su ti isti mupovci stoka nevidjena. cest izuzecima,al za orgaizacije utakmica STOKA NEVIDJENA! pogotov ove jedinice za podrsku, sad se zvali kako god.
sad je klub kriv sto sekjuriti ne radi svoj posao? pa drug moj nema tog sekjuritija koji ce zadrzat nekog dovoljno motiviranog u datom trenutku kad krene. sta je vama?
Na stranu sto se i ja ne slazem sa upadom nakon tekme, jer igraci su najmanje krivi. Ako je trebalo vec upadat onda pravac sudija prvi on.pa kad je bal nek se i babe kupaju.
Sariel ima vise od tri godine gdje policija sa stadionom nema nista po novom pravilniku saveza i uputama uefe. cak i tampon između navijaca poso je sekjuritija al poznavajući nas to bi bilo bezveze pa klub to jest član za bezbjednost ispred kluba trazi angazovanje policije i to po zakanu klub treba platit, policija je zaduzena za bezbjednost dolaska gostujućih navijača i narušavanja jrim oko stadiona . broj angazovanih sluzbenika policije na samom stadionu intervenise na terenu samo kad delegat to odluci. Pa ako dolazis na utakmice vidis sam ko na kapiji vrsi pregled navijaca itd. pogledaj klip kad su navijaci sarajeva na poluvremenu usli na teren ko je intervenisao. prvo zastitari a nakon 3 min dosla je specijalna jedinica koja je iste izbacila sa tribine . brkas loncice malo. proslo je vrijeme do prije 5-6 godina kad je ispod tribina bila policija . Malo se informisi pa komentarisi.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 15 nov 2018, 23:25

Nalic upravo gost na Zabranjenom Forumu, tu je i Husara :)

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 nov 2018, 23:28

Cuj ti to,nisi prisao na dovoljno razdaljinu da pozdravis navijace i popusimo suspenziju zbog njihovog ulijetanja cc :puke:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 15 nov 2018, 23:31

harry_90 je napisao/la:Cuj ti to,nisi prisao na dovoljno razdaljinu da pozdravis navijace i popusimo suspenziju zbog njihovog ulijetanja cc :puke:
Sto ti Tusnju ne prilazis na dovoljnu razdaljinu?

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 nov 2018, 23:32

Senad je dobro rekao da se zastitari ne trude vec samo dodju da prodje vrijeme i u glavama lutaju ko zna gdje. Oni nisu nikada u pripravnosti i kasno reaguju, na ulazu ne pregledaju temeljito, a kod uljetanja navijaca na teren kasno reaguju. Nisu uopste disciplinovani i nemaju plan i program vec dodju samo da pokupe pare.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 nov 2018, 23:33

75000 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Cuj ti to,nisi prisao na dovoljno razdaljinu da pozdravis navijace i popusimo suspenziju zbog njihovog ulijetanja cc :puke:
Sto ti Tusnju ne prilazis na dovoljnu razdaljinu?
Evo ga :urnebes: :urnebes:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 16 nov 2018, 00:19

Gospodin Zlatan Nalić
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 16 nov 2018, 07:40

Al Nali smjestise s onom sprdnjom od emisije :crazy:
Tuga brte braco dvorska luda i nakav pcelar :facepalm:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 16 nov 2018, 07:45

Nismo se mi razumjeli xeksor druze, al nejse.
Svako dobro i sportski pozdrav :salut:

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 16 nov 2018, 11:09

harry_90 je napisao/la:
75000 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Cuj ti to,nisi prisao na dovoljno razdaljinu da pozdravis navijace i popusimo suspenziju zbog njihovog ulijetanja cc :puke:
Sto ti Tusnju ne prilazis na dovoljnu razdaljinu?
Evo ga :urnebes: :urnebes:
Jel te stid?

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 16 nov 2018, 12:05

Jest
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 16 nov 2018, 12:35

harry_90 je napisao/la:Jest
I mene bi bilo.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 17 nov 2018, 20:15

Zatišje pred buru izgleda kod nas.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 18 nov 2018, 09:13

sviunapad1010 je napisao/la:Zatišje pred buru izgleda kod nas.
Zatisje jer je par likova silovalo temu pa mnogima se i ogadilo pisat ovdje. Ima puno informacija oko kluba al vidim svi sute a vjerujem da se dosta toga zna.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.