FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 09 jan 2019, 13:40

Nego ima li neko vise informacija sta je sa Sokom, jel mu se ovo pogorsalo stanje il su neke stare vijesti...
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 09 jan 2019, 17:24

klasik je napisao/la:Nego ima li neko vise informacija sta je sa Sokom, jel mu se ovo pogorsalo stanje il su neke stare vijesti...
Imao u oktobru operaciju, treba sad na još jednu. Najbolje bi bilo kada bi liječenje mogao nastaviti u inostranstvu, a za to trebaju pare.
Niko, niko, samo Sloboda

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 09 jan 2019, 22:48

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:haman da Maksimovic( Slaven ) i D. Hodzic( Capljina ) idu na posudbu
Dino Hodzic ima ugovor do 30-6.2019 znaci ako ode vise je zavrsio sa Slobodom a to je primjerl seg rada ljudi sto vode Slobodu daju ugovore igracima koji nemaju kvaliteta a Ordagic pa evo Dino Hodzic idu bez odstete

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 09 jan 2019, 22:51

mirza24 je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:haman da Maksimovic( Slaven ) i D. Hodzic( Capljina ) idu na posudbu
Dino Hodzic ima ugovor do 30-6.2019 znaci ako ode vise je zavrsio sa Slobodom a to je primjerl seg rada ljudi sto vode Slobodu daju ugovore igracima koji nemaju kvaliteta a Ordagic pa evo Dino Hodzic idu bez odstete
Ne mozes te dvije stvari mijesati nikako. Ordagicu je produzen ugovor, momak nije htio ici na ljeto jer nije dobio odgovarajuću ponudu i ostao je u klubu do isteka ugovora. Hodzic se vucara godinama sa tim ugovorom i kada Todorovic, Smajic, Beganovic dobijaju sansu, ako ima kvalitete dobit ce i on, samo svi znamo sta je problem s njim!
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 09 jan 2019, 23:07

bhpremierliga12 je napisao/la:
mirza24 je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:haman da Maksimovic( Slaven ) i D. Hodzic( Capljina ) idu na posudbu
Dino Hodzic ima ugovor do 30-6.2019 znaci ako ode vise je zavrsio sa Slobodom a to je primjerl seg rada ljudi sto vode Slobodu daju ugovore igracima koji nemaju kvaliteta a Ordagic pa evo Dino Hodzic idu bez odstete
Ne mozes te dvije stvari mijesati nikako. Ordagicu je produzen ugovor, momak nije htio ici na ljeto jer nije dobio odgovarajuću ponudu i ostao je u klubu do isteka ugovora. Hodzic se vucara godinama sa tim ugovorom i kada Todorovic, Smajic, Beganovic dobijaju sansu, ako ima kvalitete dobit ce i on, samo svi znamo sta je problem s njim!
Zna se sta je problem isto kao i sto je sa Maksimovicem , D. Hodzicem . Omerovicem ti igracu su davno trebali igrati za prvi tim jer to su najbolji mladi sto Sloboda ima . D.Hodzic je kod Husare u agenciji i zato ne igra to cijela TZ zna

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 10 jan 2019, 10:34

Da li ima trenutno kakva utakmica na Tusnju?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 10 jan 2019, 11:32

Na današnjem treningu bila su 24 fudbalera. Livančić, Vidović i Ivetić zbog prehlade nisu trenirali, dok je Kurtalić otišao u Zvijezdu Gradačac.

Trening su propustili i Mujkić, Čizmić i Ćivić koji žele da napuste klub, a Ćivić se trneutno nalazi u Češkoj gdje je u potrazi za novim klubom.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 10 jan 2019, 13:56

Skojevska je napisao/la:Na današnjem treningu bila su 24 fudbalera. Livančić, Vidović i Ivetić zbog prehlade nisu trenirali, dok je Kurtalić otišao u Zvijezdu Gradačac.

Trening su propustili i Mujkić, Čizmić i Ćivić koji žele da napuste klub, a Ćivić se trneutno nalazi u Češkoj gdje je u potrazi za novim klubom.
Čivić je u Antaliji na probi (pripremama ) sa nekom ekipom.Ako zadovolji bivši je kod nas,ne znam samo do kad ima ugovor sa nama,da li će Sloboda šta inkasirati :mrgreen:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 10 jan 2019, 19:00

ko je onaj mladi golman danas na prozivci ? znam samo da je clan kadetske selekcije i to je to
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 11 jan 2019, 10:51

Definitivno najmirnija zima unazad 10 g , nismo naviknuti ona ovo :kafa:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 11 jan 2019, 12:26

Nikako da se sjetim, jesmo li se vise puta gasili u ljetnoj ili zimskoj pauzi? Ovo je sada jedan apaurin od pauze :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 11 jan 2019, 12:50

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:ko je onaj mladi golman danas na prozivci ? znam samo da je clan kadetske selekcije i to je to
Arnes Mehić,golman iz našeg pogona.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 11 jan 2019, 18:37

Daj ba ljudi pa sta je ovo, niti spekulacija niti ista. Nije zanimljivo nikako haha, mi smo naucili da nam ode 10 igraca i dodje 15 u jednom roku. Evo idemo u Medjugorje 7 dana pa onda Turska. Nadam se da ce doci 2-3 igraca da malo popravimo konkurenciju u timu, jer Siroki se dobro pojacao, a evo Zeljeznicar se raspada mada imaju oni adute svoje u gepekarenju sudija sto ce definitivno doci u ovoj polusezoni.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 jan 2019, 18:59

bhpremierliga12 je napisao/la:Daj ba ljudi pa sta je ovo, niti spekulacija niti ista. Nije zanimljivo nikako haha, mi smo naucili da nam ode 10 igraca i dodje 15 u jednom roku. Evo idemo u Medjugorje 7 dana pa onda Turska. Nadam se da ce doci 2-3 igraca da malo popravimo konkurenciju u timu, jer Siroki se dobro pojacao, a evo Zeljeznicar se raspada mada imaju oni adute svoje u gepekarenju sudija sto ce definitivno doci u ovoj polusezoni.
I bolje mozda jer nesto sumnjam da imamo kapacitet za Evropu i sa par pojacanja. I izjava Nalica se moze naslutiti da je zadovoljan nekom sredinom tabele i da se bjezi od zone za opstanak sto je bio neki prvobitni cilj, a nesto vise ako bude bude. Sa parama se zna cime se raspolaze, ako se sada baci veci novac mi naravno u junu ulazimo u novu sezonu losi. Najbolje da sjednu sa Nalicem i obecaju nesto vise na ljeto. A to ljeto docekaju finansijski stabilnije nego proslo kako bi mu mogli ispuniti zelje na ljeto uz prodaju igraca ili dva.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 11 jan 2019, 20:19

Jel i vas blam sto nema pizdarija u Klubu kao u ostalim ekipama?!
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
DamirT
Postovi: 13873
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 11 jan 2019, 20:59

MakabiTuzla je napisao/la:Jel i vas blam sto nema pizdarija u Klubu kao u ostalim ekipama?!
Ruzno je kad ne pisu o nama,makar i u losem smislu :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 11 jan 2019, 21:11

MakabiTuzla je napisao/la:Jel i vas blam sto nema pizdarija u Klubu kao u ostalim ekipama?!
Hahahaha stvarno je dosadno kad su stvari "dobre". Al evo za razliku od drugih klubova smo u dobroj situaciji, Nalic to drzi pod kontrolom i ne dozvoljava piz darije što mi se sviđa.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 11 jan 2019, 21:36

Samo da dodam gdje je sad onaj smecar Dzidic. U Celiku katastrofalno stanje, igraci daju izjave kako nemaju plate i slicno sto se u nas nije desava u zadnje dvije sezone, a nece ni rijeci da spomene sada. Da li se nama desi, digao bi cijelo svoje udruzenje protiv nas i sve novinare u drzavi.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 jan 2019, 04:40

bhpremierliga12 je napisao/la:Samo da dodam gdje je sad onaj smecar Dzidic. U Celiku katastrofalno stanje, igraci daju izjave kako nemaju plate i slicno sto se u nas nije desava u zadnje dvije sezone, a nece ni rijeci da spomene sada. Da li se nama desi, digao bi cijelo svoje udruzenje protiv nas i sve novinare u drzavi.
Posaljes mail udruzenju,posalji njemu licno,posalji novinarima,reaguj,prozovi ga.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 jan 2019, 13:21

Možda ne placaju članarinu ovi iz Čelika u sindikatu. Nemaju plata nema za članarine :kafa:

Nebitan lik je mutAvelija skroz, plaća članke cvaju da se objavi a znamo zašto je prema nama takav stav.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.