FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 mar 2019, 17:08

Tacno smo smijurija od kluba, od predcjednika, igraca, pa do sipova. Ne zna se vise ni ko je kome sta uletio ni ko je ko u talu. Graditelju ne zasluzujemo te, daj nam jos sipova.
🔴⚫️

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 mar 2019, 17:25

Skver je napisao/la:Znaci to je razlog zasto Smajic i ekipa mu ne zele davati golove, zabranio im graditelj stadiona. A djaba bacamo drvlje i kamenje na naseg jedinog uvazenog na stadionu. Graditelj zabranio, predcjednik poslusao, carsija prihvatila. :salut:

P.S. Imal jos ko osim Joska kakvu teoriju zavjere?
Ne znaci to, ali znaci dovodjenje pojacanja koja mogu dati gol. Nije bilo htijenja, volje, znanja da se uradi bilo sto vise za 100 g.
Znaci bilo je da se sa sto vise losih igraca primi sto manje golova, a sto vise da se da manje. :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 mar 2019, 17:35

Ma konto dajdza mali ce davati golove, sta ima koga dovoditi da mu stoji na putu uspjesne evropske karijere, htio je on i sina uguziti. Ovdje je rijec o klasicnom kriminalu i dohodovnim odnosima u klubu i pranja para u "gradnji" stadiona (sipova) ostalo su price za malu djecu.
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 mar 2019, 17:42

staragarda je napisao/la:Svaki segment kluba u rangu prokosovića
Slazem se, samo sto tamo nema para pa nema ni dohodovnih odnosa i upadanja u svlacionicu sa utokom.
🔴⚫️

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 17 mar 2019, 17:49

Skver je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Svaki segment kluba u rangu prokosovića
Slazem se, samo sto tamo nema para pa nema ni dohodovnih odnosa i upadanja u svlacionicu sa utokom.
Uspio je predsjednik duh i atmosferu kikača prenjeti na Tusanj.....a to nije mala stvar....njegov poklom za 100-ti rođendan...kad već pare ne daje
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 mar 2019, 17:54

Jel se sad to na ovoj temi istresamo na Slobodu i kada prcija donese 0 bodova u A.Han?

Sve isto, jel imate nesto novo? Korisno? Inicijativu?

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 mar 2019, 18:00

Poltronu, UG ti je sve napisao javno i poslao prijedloge za statut i skupstinu, sta ti imas koga prozivati ovdje, covjek ima vise odgledanih utakmica na strani nek ti i tebi slicni na Tusnju.
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 mar 2019, 18:04

Skver je napisao/la:Poltronu, UG ti je sve napisao javno i poslao prijedloge za statut i skupstinu, sta ti imas koga prozivati ovdje, covjek ima vise odgledanih utakmica na strani nek ti i tebi slicni na Tusnju.
Sad se pozivate na UG, a prije 2 godine ih nazivali grobarima Slobode jer su bili protiv Asmirovog lopovluka. :rol:

I opet cekate da vam se servira sve, a ako ne bude slucajno kako ste zamislili onda vas valja slusati dvije godine opet kako nista nije dobro, kako igra ovaj, kako igra onaj. A kad treba nigdje nikog.

Sto se tice toga vise, vise je demotivirajucih postova tj. onih postova kada se jedva nesto doceka da se moze reci "jesam vam rekao". A fora je samo pljuvati ako ti nije sve kako hoces. Tj. eto vas opet da se pravite pametni ako u junu ne bude Asmir i napenalite se za ovakvih prilika kada bude par losih utakmica da se moze oplesti. Takvih bolje i da nema, imate eto idealan klub pa pratite, sto pratite najlosiji klub u svemu zivom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 mar 2019, 18:10

tuzlak1987 je napisao/la:
Skver je napisao/la:Poltronu, UG ti je sve napisao javno i poslao prijedloge za statut i skupstinu, sta ti imas koga prozivati ovdje, covjek ima vise odgledanih utakmica na strani nek ti i tebi slicni na Tusnju.
Sad se pozivate na UG, a prije 2 godine ih nazivali grobarima Slobode jer su bili protiv Asmirovog lopovluka. :rol:

I opet cekate da vam se servira sve, a ako ne bude slucajno kako ste zamislili onda vas valja slusati dvije godine opet kako nista nije dobro, kako igra ovaj, kako igra onaj. A kad treba nigdje nikog.

Sto se tice toga vise, vise je demotivirajucih postova tj. onih postova kada se jedva nesto doceka da se moze reci "jesam vam rekao". A fora je samo pljuvati ako ti nije sve kako hoces. Tj. eto vas opet da se pravite pametni ako u junu ne bude Asmir i napenalite se za ovakvih prilika kada bude par losih utakmica da se moze oplesti. Takvih bolje i da nema, imate eto idealan klub pa pratite, sto pratite najlosiji klub u svemu zivom.
To prijedlog ili ideja?
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 mar 2019, 18:22

Meni vise demotivirajuce djeluje kada vidim igrace i trenera da traze zastitu od kriminalaca, kada vidim stadion koji samo sto se nije srusio sam od sebe, kad vidim da je predsjednik jedna obicna lola koja je zalutala na stadion Tusanj, ne bi bilo lijepo da mu dajem druge epitete, kada vidim prazne tribine, kada vidim da me graditelj stadiona yebe sa sipovima, kada vidim kockaste glave u lozi.....da ne nabrajam, mogu do sutra.......iskreno, ne tangira me neki post od nekog poltroncica.
🔴⚫️

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 17 mar 2019, 18:28

staragarda je napisao/la:
Skver je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Svaki segment kluba u rangu prokosovića
Slazem se, samo sto tamo nema para pa nema ni dohodovnih odnosa i upadanja u svlacionicu sa utokom.
Uspio je predsjednik duh i atmosferu kikača prenjeti na Tusanj.....a to nije mala stvar....njegov poklom za 100-ti rođendan...kad već pare ne daje
Mars sa teme :salut:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 mar 2019, 18:33

staragarda je napisao/la:
Skver je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Svaki segment kluba u rangu prokosovića
Slazem se, samo sto tamo nema para pa nema ni dohodovnih odnosa i upadanja u svlacionicu sa utokom.
Uspio je predsjednik duh i atmosferu kikača prenjeti na Tusanj.....a to nije mala stvar....njegov poklom za 100-ti rođendan...kad već pare ne daje
Bunda Update Sloboda :arrow: Kikaci. :lol: :lol:
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 mar 2019, 18:45

Skver je napisao/la:Meni vise demotivirajuce djeluje kada vidim igrace i trenera da traze zastitu od kriminalaca, kada vidim stadion koji samo sto se nije srusio sam od sebe, kad vidim da je predsjednik jedna obicna lola koja je zalutala na stadion Tusanj, ne bi bilo lijepo da mu dajem druge epitete, kada vidim prazne tribine, kada vidim da me graditelj stadiona yebe sa sipovima, kada vidim kockaste glave u lozi.....da ne nabrajam, mogu do sutra.......iskreno, ne tangira me neki post od nekog poltroncica.
Promjene se prave punim tribinama. Nismo mi prije 2 dana doveli ove igrace vec prosle godine kada je vladalo opste mrtvilo, pusti nekog da radi bez nadzora i on ce raditi sta hoce. Sta nam vrijedi sada sto se neko povuce i ne interesuje ga dalje Sloboda dok je tako i tako? Pa ako bude vladalo to misljenje i cekalo se nesto onda nece biti ni kvalitetne skupstine ni nove kvalitetne uprave vec ce mozda Senad ostati i na ljeto.
Koliko je ljudi govorilo uprava napolje u subotu? 50 fukara, ostali sute.
A da se ne lazemo rezultati su dobar dio posla, kada klub ima rezultate onda se druge stvari zaborave. Prvo mi ne mozemo imati rezultate jer uprave nemaju podrsku, pa onda jer uprave nemaju nadzor i dovode koga dovode. Nama treba sada aktivacija svih da se napravi promjena, da se odrzi skupstina i dovedu kvalitetni ljudi i onda podrska svih i nadzor uprave. Ali mi samo cekamo ovo zadnje tj. da se desi nesto i onda ako se ne desi kako smo ocekivali onda kuknjava naredne 2 godine.

Pa eto ja sam poltron onda ako pokusavam kreirati sebi u glavi to da ce biti dobro. Mogu i ja pljuvati svaki dan, najlakse je to ali pljuvanje po internetu ocito nema efekta nikakvog. Ako zelis promjenu moras pokazati na stadionu i lobiranjem da je to stvarno bitno napraviti jer inace ostati ce Mujkanovic jos godinu.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 17 mar 2019, 19:23

Jel to amnestiran sportski direktor šef parade prelaznog roka i vjerni izvršilac el presidente ?
Nadam se da promjenom predsjednika on prvi leti.
Sve i jedan odlazak i dolazak je bio dio tala. Privatno , a država financira , kud ćeš bolje
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 17 mar 2019, 19:40

Jel ovo mala ideja i nedeljom pametuje? :lol: :crazy:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 mar 2019, 20:22

Sariel1987 je napisao/la:Jel ovo mala ideja i nedeljom pametuje? :lol: :crazy:
:lol:
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 mar 2019, 21:18

slika
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 17 mar 2019, 23:49

Opet pljuvanje po klubu...ccc
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 18 mar 2019, 11:22

Nemojte mi klub ismijavat retardi, nije klub kriv sto ga vode seljacine :)
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 18 mar 2019, 16:27

Pa i ostalo je jos malo halabuke po forumu, svi su utihnuli, na tribini odavno sta reci..
Nedostatak kriticne mase za promjene nema druge..

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.