FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

TzBulevar87
Kontakt:

PostPostao/la TzBulevar87 » 15 apr 2019, 14:28

Ne pisem sto sam cuo vec sto sam vidio :D Sloboda je juce TOP odigrala, vjeruj ;)
075

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 15 apr 2019, 14:29

druze uz duzno postovanje, top je kad pobijedis, il te sudija izmasakrira a ti opet uzmes bodove.
po onakvom terenu lopta je vise u zraku nego na terenu.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 apr 2019, 14:55

Valja je jasno svima da ovaj Lujo laze? Nesto kaze i njegov ga igrac ponisti, kaze nije bilo tako.

Uz to kaze da GOSK nikada nije ucestvovao u nekoj necasnoj radnji. Sve sto je rekao je slagao.

I sta tu uprava Slobode treba da radi? Elementarno je i nepisano pravilo da se u PL kulturno docekuju gosti. U Tuzli je za goste najveca kamilica od gostovanja. I tako treba da bude, iskreno se nadam da ce ovi seljaci ispasti iz lige i da ostaje Zvijezda 09. 7 kola jos, a vec su poceli da kuhaju i da prave cirkus za bodove. Biti ce svasta do kraja.

Nije problem ni izgubiti, samo bez seljakluka kada ti gori pod nogama.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 15 apr 2019, 15:08

sve je to super, jbo luju nek ispadnu iz lige, al opet nasi su odma na pocetku fasovali go.
pa kaok ih onda nije bilo strah dat 2 poslje poluvremena? i primit jos 2?
jbo izgovore, izgubili su ko i nebrojeno put dosad.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 apr 2019, 15:15

Sariel1987 WroteColonsve je to super, jbo luju nek ispadnu iz lige, al opet nasi su odma na pocetku fasovali go.

To okej ali oni ocito su nas procjenili kao pobjedive pa njihova uprava nije mogla prihvatiti nista osim 3 boda. Nadam se da ce i njima biti isti tretman u Krupi i Ugljeviku. Je.bes seljakluk znaci mi smo njima dobri gosti samo ako primimo gol i prihvatimo minimalan poraz. A ovdje kod nas svi ko gospoda odigraju i prodju.

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 15 apr 2019, 15:26

Brcanskamalta WroteColon
tuzlak1987 WroteColonCovjek svaku situaciju prebaci na uprava, Imamovic i jos igraci krivi jer savez i gosti ne znaju obezbjediti uvjete. Ja im halalim da izgube sve do kraja, nisu mi nista manji u ocima. Da je klub 5. liga ne interesuje me jer je to Sloboda. A ti kukaj na svaki poraz kao da se klub gasi i pokusavaj stvarati neku negativu kao da smo Sloboda zbog trofeja, a ne zbog toga jer je Sloboda Sloboda.

Sto se tice nove uprave niko sa obrazom ih nece pljuvati dok ne odrade samostalnu polusezonu.

Pa ko treba da reaguje na to klub uprava ili mi....
Cuj mi smo Sloboda jer smo Sloboda.... :urnebes:
Pa fudbal se igra za trofeje prestiz pobjede slavu kontas...kontas bem ti majku glupu.
Nego sta je nego kriv kriv je jer se stadion raspada kriv je jer JU sluzi da svojim poslusnicima obezbjedi platu a preko ledja gradjana kriv je jer je ugasio ditu kriv je jer je htio fuziju sa Olimpicom kriv je....a Ko je....da nisam ja mozda.....Sloboda smo jer smo Sloboda....Cijeli svijet igra za trofej a mi samo da postojimo i da Jasmin ima bazu za pranje para...
Pa yebo te otac sto te sklepo takog nakaradnog

Seljacino neotesana, nek ti po drugim temama Islam braniš i kao musliman se predstavljaš, takvi i jesu najgori kao što se vidi :puke:
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 15 apr 2019, 15:28

A cijelu situaciju ne treba po medijima puno razvlačiti, nadležnim organima dostavi dokaze i nadaj se najboljem. Samo da nas ne zastupa onaj pravnik kluba kao što nas je dosad zastupao. Kad vec nisu imali pameti ili muda da ne izađu na teren, pa makar nas izbacili iz lige zbog tog. Moraš nekako presjeći ove stvari.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

klasik
Kontakt:

PostPostao/la klasik » 15 apr 2019, 16:07

Madal WroteColon
Brcanskamalta WroteColon
tuzlak1987 WroteColonCovjek svaku situaciju prebaci na uprava, Imamovic i jos igraci krivi jer savez i gosti ne znaju obezbjediti uvjete. Ja im halalim da izgube sve do kraja, nisu mi nista manji u ocima. Da je klub 5. liga ne interesuje me jer je to Sloboda. A ti kukaj na svaki poraz kao da se klub gasi i pokusavaj stvarati neku negativu kao da smo Sloboda zbog trofeja, a ne zbog toga jer je Sloboda Sloboda.

Sto se tice nove uprave niko sa obrazom ih nece pljuvati dok ne odrade samostalnu polusezonu.

Pa ko treba da reaguje na to klub uprava ili mi....
Cuj mi smo Sloboda jer smo Sloboda.... :urnebes:
Pa fudbal se igra za trofeje prestiz pobjede slavu kontas...kontas bem ti majku glupu.
Nego sta je nego kriv kriv je jer se stadion raspada kriv je jer JU sluzi da svojim poslusnicima obezbjedi platu a preko ledja gradjana kriv je jer je ugasio ditu kriv je jer je htio fuziju sa Olimpicom kriv je....a Ko je....da nisam ja mozda.....Sloboda smo jer smo Sloboda....Cijeli svijet igra za trofej a mi samo da postojimo i da Jasmin ima bazu za pranje para...
Pa yebo te otac sto te sklepo takog nakaradnog

Seljacino neotesana, nek ti po drugim temama Islam braniš i kao musliman se predstavljaš, takvi i jesu najgori kao što se vidi :puke:

Daj banujte vise ovog @brcanskamalta to je neki ljudski sljam, konstantno vrijedja druge forumase

klma1
Kontakt:

PostPostao/la klma1 » 15 apr 2019, 16:49

vazda kuknjava nema para za pojačanja i jeftine igrače dovodimo i onda nas GOŠK hladno uzme. Na stranu sve prijetnje nismo mi poveli 1:0 i 2:1 nego oni. Klub iz Gabele skupi igrače bolje i jeftinije nego Sloboda i onda nas hladno uzme. OK je to trudili se ali hava, trud se ne piše, samo bodovi se računaju a nas slabo ide računanje.
Ne znam do koga je ali ovo sad baš bezveze izgleda.
фк слобода тузла

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 15 apr 2019, 17:20

Celik nakon stoljeca nas dobije na Tusnju, mrtve komsije ne dobijemo gdje smo praktivno domacini i svi navijaju za nas, GOSK usrani nas pojede i dadne nam 3 gola, ali Nala uvijek ima odlicno teorijsko objasnjenje za poraz, umjesto da kaze nisam dobro pripremio igrace kao sto je to odradio Milenko i Jasmin fizicki, ne mozemo parirati fizicki ostalim ekipama, takticki nas svi uzimaju i prije svake utakmice molimo, Allaha, Isusa i Budu da dadnemo nekako gol pa sta bude.

Halo ba, ne mozes pricati otkako si dosao u klub kako igraci ne znaju, kako igraju mimo svih ocekivanja, odigraju fantasticno prvi dio sezone, a onda kad ti pripremas ekipu i ostali ti svih prvih 14-15 igraca u timu ti igras jos gore, dobijenu Evropu gubis i prepustas je bez ispaljenog metka, presinga ni od korova kao u prvom dijelu, svi krivi osim tebe... kurko ba
Ako ti neko opstruira tim, tebe, imas probleme, a vidis da te cijeli grad hvali, velica, postuje i vidi te kao jedina pozitivna stvar u ovom klubu, onda imaj obraza i izadji javno i reci ko te handri i gdje gori. Nemoj kad pobjegnes iz drzave neke dvosmislene gluposti valjati, nego odmah ispucas dok nije kasno bilo. A sad vec jeste i pisaj i ovu sezonu, kao i sve protekle.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

TzBulevar87
Kontakt:

PostPostao/la TzBulevar87 » 15 apr 2019, 17:28

Beduin WroteColonCelik nakon stoljeca nas dobije na Tusnju, mrtve komsije ne dobijemo gdje smo praktivno domacini i svi navijaju za nas, GOSK usrani nas pojede i dadne nam 3 gola, ali Nala uvijek ima odlicno teorijsko objasnjenje za poraz, umjesto da kaze nisam dobro pripremio igrace kao sto je to odradio Milenko i Jasmin fizicki, ne mozemo parirati fizicki ostalim ekipama, takticki nas svi uzimaju i prije svake utakmice molimo, Allaha, Isusa i Budu da dadnemo nekako gol pa sta bude.

Halo ba, ne mozes pricati otkako si dosao u klub kako igraci ne znaju, kako igraju mimo svih ocekivanja, odigraju fantasticno prvi dio sezone, a onda kad ti pripremas ekipu i ostali ti svih prvih 14-15 igraca u timu ti igras jos gore, dobijenu Evropu gubis i prepustas je bez ispaljenog metka, presinga ni od korova kao u prvom dijelu, svi krivi osim tebe... kurko ba
Ako ti neko opstruira tim, tebe, imas probleme, a vidis da te cijeli grad hvali, velica, postuje i vidi te kao jedina pozitivna stvar u ovom klubu, onda imaj obraza i izadji javno i reci ko te handri i gdje gori. Nemoj kad pobjegnes iz drzave neke dvosmislene gluposti valjati, nego odmah ispucas dok nije kasno bilo. A sad vec jeste i pisaj i ovu sezonu, kao i sve protekle.

Na jucerasnjoj utakmici najmanji problem je bio fizicka pripremljenost, tj pojeli smo ih fizicki jer ovi od 30. minute nisu mogli hodati. Mozes mislit onda kakva je tek njihova fizicka sprema...
Problem na jucerasnjoj utakmici je bila odbrana - Aco i Adzem konkretno. Ramic ih je onako nespreman pojeo, duela nije izgubio protiv njih i tu je Nala trebao, ili preuzeti odgovornost za losu psihicku pripremu i/ili selekciju stopera, ili prebaciti odgovornost na njih dvojicu. Katastrofalno su odigrali, zaista.
075

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 15 apr 2019, 17:54

tuzlak1987 WroteColon
Sariel1987 WroteColonsve je to super, jbo luju nek ispadnu iz lige, al opet nasi su odma na pocetku fasovali go.

To okej ali oni ocito su nas procjenili kao pobjedive pa njihova uprava nije mogla prihvatiti nista osim 3 boda. Nadam se da ce i njima biti isti tretman u Krupi i Ugljeviku. Je.bes seljakluk znaci mi smo njima dobri gosti samo ako primimo gol i prihvatimo minimalan poraz. A ovdje kod nas svi ko gospoda odigraju i prodju.

Jedino je Azmir imao damu. Istina. Svi drugi se pokunje ko hinje.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 apr 2019, 17:55

Probisvjet WroteColonJedino je Azmir imao damu. Istina. Svi drugi se pokunje ko hinje.

Covjek u savezu, a ne ebavanje matera. Moze ovako svako pred kamerama reci ono sto mu je na dusi i dobiti zabranu upravljanja klubom 6 mjeseci, godinu.

Brcanskamalta
Kontakt:

PostPostao/la Brcanskamalta » 15 apr 2019, 17:55

Beduin WroteColonCelik nakon stoljeca nas dobije na Tusnju, mrtve komsije ne dobijemo gdje smo praktivno domacini i svi navijaju za nas, GOSK usrani nas pojede i dadne nam 3 gola, ali Nala uvijek ima odlicno teorijsko objasnjenje za poraz, umjesto da kaze nisam dobro pripremio igrace kao sto je to odradio Milenko i Jasmin fizicki, ne mozemo parirati fizicki ostalim ekipama, takticki nas svi uzimaju i prije svake utakmice molimo, Allaha, Isusa i Budu da dadnemo nekako gol pa sta bude.

Ma dzaba se raspravljat i objasnjavat...
Tema se uvjek okrene nekako na licnu raspravu a tacno se zna i vidi koji to forumasi rade.
Valjda im ovako pase sta li...
Eto potezo covjek pistolj...Pa koji k..c izlazis na drugo poluvrijeme....Imas upravu (valjda)neka reaguje tuzi zastiti klub i igrace....
A i sam si nabrojao nije to samo jucer niti jedna utakmica.U klubu ne stima decenijama i dok se radikalne promjene ne dese ovako ce nam biti do sudnjeg dana nazalost...I dokle god imas uvlakase koji na sve zatvaraju oci i opravdavaju ko ovaj stranacki bolid tuzlak.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

samirr
Kontakt:

PostPostao/la samirr » 15 apr 2019, 18:27

Mozda je neko iz saveza naredio da se odigra utakmica i ovo ce se sve zataskati 100% kao i inace sto se dešava, ja vjerujem Saidu da smo odigrali dobru utakmicu i da nas je Gosk uzeo na kontre tako cemo mi pite da uzmemo na kontre k'o onda u kupu 0-3 na Koševu sad ce biti 3-1 za nas Said igrač utakmice jel imamo kakve šanse za licencu što se tice Evrope i šta nas to koci da ne dobijemo istu, izgleda da ce Azmir u Evropu ako uzmu Čelika u gostima sigurno ce im porasti apetiti a i realno imaju dobar sastav Sesar, Ubiparip, Stojčev mogu igrati u bilo kojem klub što se tice PL. Lijep pozdrav svim navijačima Slobode igramo ko **** i opet kasnimo 6 bodova za Širokim jbt ove godine ako ne izborimo Evropu necemo nikad realno nikad slabija konkurencija.
Previše se vjeruje Jesicu.

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 15 apr 2019, 18:49

Samo vidi kako smo ušli u ovu polusezonu, a to je da je Nalic u svakoj izjavi govorio kako nam treba par igraca ako želimo Europu, i da ovo nije tim koji može u Europu. I sta ce oni misliti o sebi kad su u startu tim za opstanka. Jbg bez pritiska, boli ih briga, laganica je njima.
I neko juče piše o psihičkoj pripremi. Eto nam "psihičke pripreme" za ovu polusezonu.
Momci su izgorili prvu polusezonu, bez adekvatne rotacije i da bi se iznijela ova polusezona trebalo je osvježiti ekipu s par igrača a trebao je i jak motiv a to je da se bore za Europu. Mi ni jednog, ni drugog.

SAVEZ NAPOLJE!

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 15 apr 2019, 18:52

tuzlak1987 WroteColon
Probisvjet WroteColonJedino je Azmir imao damu. Istina. Svi drugi se pokunje ko hinje.

Covjek u savezu, a ne ebavanje matera. Moze ovako svako pred kamerama reci ono sto mu je na dusi i dobiti zabranu upravljanja klubom 6 mjeseci, godinu.

Pa sta očekuješ, da ovakvim kao njemu neko drugi bude idealan kandidat za predsjednika UO. Seljacina koja psuje familiju predsjedniku drugog kluba pred kamerama, klasični reprezent dijela navijača Slobode.

SAVEZ NAPOLJE!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 15 apr 2019, 19:20

samirr WroteColonMozda je neko iz saveza naredio da se odigra utakmica i ovo ce se sve zataskati 100% kao i inace sto se dešava, ja vjerujem Saidu da smo odigrali dobru utakmicu i da nas je Gosk uzeo na kontre tako cemo mi pite da uzmemo na kontre k'o onda u kupu 0-3 na Koševu sad ce biti 3-1 za nas Said igrač utakmice jel imamo kakve šanse za licencu što se tice Evrope i šta nas to koci da ne dobijemo istu, izgleda da ce Azmir u Evropu ako uzmu Čelika u gostima sigurno ce im porasti apetiti a i realno imaju dobar sastav Sesar, Ubiparip, Stojčev mogu igrati u bilo kojem klub što se tice PL. Lijep pozdrav svim navijačima Slobode igramo ko **** i opet kasnimo 6 bodova za Širokim jbt ove godine ako ne izborimo Evropu necemo nikad realno nikad slabija konkurencija.

Ti sto si reko i ofulo si u vezi slobode :lol:
Pocni u kontru najavljivat ako hoces da dobijemo

TzBulevar87
Kontakt:

PostPostao/la TzBulevar87 » 15 apr 2019, 19:29

:zviz: Jos jedan fact: novi predsjednik UO juce bio na tekmi

garda na aparatima
075

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 15 apr 2019, 19:46

Pa brate ko god je juce pratio c......u vidio je :lol:

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: amypitar i 13 gostiju.