FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

NKMramor
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 04 maj 2019, 18:47

Skojevska je napisao/la:Treba napravit kompilaciju greska od G.V.a

Isp'o bi na kraju film od dva sata, bježi ba... :urnebes:
S A M O S L O B O D A ! ! !

DamirT
x 18
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 04 maj 2019, 18:56

bhpremierliga12 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:ŠTA JE SA AZIRA, BRANIO JE PROŠLU??

Povrijedio se poslije odbrane Krpicu, cijelo vrijeme je trazio izmjenu, ali nisu ga htjeli izvesti.

I bolje sto ga nisu izveli.Da je GV stao na gol opet bi gresku neku napravio kloc...Muminovic za njega Kasiljas
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta.Ostatak sam spiskao.
G.B.

HElo
Kontakt:

Post Postao/la HElo » 04 maj 2019, 19:43

Posle rata do sada nikad veca skupina panjeva nije nosila Slobodin dres od ovih trenutno.

mirza24
Kontakt:

Post Postao/la mirza24 » 04 maj 2019, 19:52

bhpremierliga12 je napisao/la:Tako ti je to kad dovedes golmana 3 dana prije pocetka sezone, koji sa 30 godina nema ukupno 30 utakmica u karijeri. Bravo čičkavi **** te u loknice

Vazno je da je panju doveo a jel sta vrijedi nije vazno jer sam cickavi niti sta zna niti sta vrijedi

harry_90
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 04 maj 2019, 20:06

Ovako vise ne ide,nakupilo se panjeva u ekipi da to nije normalno,Nalic nema 4-5 igraca sposobnih da iznesu teret PL.. radikalni potezi vec sad ili nam ne gine borba za opstanak naaredne sezone,a vjerujem i da Nalicu nije cilj da vodi klub kojem je imperativ da ne ispadne iz lige .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

merak
Kontakt:

Post Postao/la merak » 04 maj 2019, 20:07

Beduin je napisao/la:Uslovi uzasni, ne mozes kontrolisati loptu i odigrati taj zadnji pas naprijed.
Said pokazuje zasto je igracina za nasu ligu. Steta sto nisu bolji uslovi, vodili bismo do sad.
Alispahic relativno ofanzivan bek, ali fizicki ko u mene otac. Mozda i ne bi bio los za narednu sezonu ako se fizicki dotjera.
Ne znam je li sviran ofsajd, opravdano, ali ako nije onda je morao biti penal.

Steta, ali sokci nam nikako ne leze u pm. I kad igramo dobro, njihov sihir bude prejak za nas.

Cemu forsiranje tog epiteta sokci kad znamo u kojoj se konotaciji dovodi njihovom upotrebom ? Ima ovdje i navijaca Slobode koji su katolici, Hrvati nazovi kako hoces koji ne vole da se oslovljavaju kao sokci isto sto i mi ne volimo da nas nazivaju balijama. Ne treba ti to
samo Sloboda

Tz1986
Kontakt:

Post Postao/la Tz1986 » 04 maj 2019, 20:11

Samo da se liga zavrsi nek idu svi u pm,sve ovo treba rastjerati

klma1
Kontakt:

Post Postao/la klma1 » 04 maj 2019, 20:23

Koji debili. Prestao sam gledati posle 2 gola. Ovaj lik na golu bi fakat mogao snimiti film sa debilnim golovima, ispucavanjima i kartonima. Kad smo već kod toga Stipe Juric kod njih što je igrao je 98 godište, počne utakmicu od početka i postigne 3 gola. Mi redovno uvodimo Zukića, mladu nadu koja će nam trebati za budućnost. :puke: :puke: . Ako su ikad zaslužili zvižduke sa tribina to je sad kući kad dođu. Možeš izgubiti nije problem. Neko te doveo i vidiš da nisi dovoljno dobar ali se makar potrudi. Ovaj debil na golu izigrava frajera i redovno nas sjebava da je to već žešći bezobrazluk.
Za rezultat i trud možeš dobiti pljesak. Za ovo od prve minute zviždati...
фк слобода тузла

Beduin
x 35
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 04 maj 2019, 20:32

merak je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Uslovi uzasni, ne mozes kontrolisati loptu i odigrati taj zadnji pas naprijed.
Said pokazuje zasto je igracina za nasu ligu. Steta sto nisu bolji uslovi, vodili bismo do sad.
Alispahic relativno ofanzivan bek, ali fizicki ko u mene otac. Mozda i ne bi bio los za narednu sezonu ako se fizicki dotjera.

Steta, ali sokci nam nikako ne leze u pm. I kad igramo dobro, njihov sihir bude prejak za nas.

Cemu forsiranje tog epiteta sokci kad znamo u kojoj se konotaciji dovodi njihovom upotrebom ? Ima ovdje i navijaca Slobode koji su katolici, Hrvati nazovi kako hoces koji ne vole da se oslovljavaju kao sokci isto sto i mi ne volimo da nas nazivaju balijama. Ne treba ti to

Zasto Zrinjski ne nazivam tim epitetom? Zato jer je Siroki jednonacionalni klub, aludiram na Rvate velike. Nista zlonamjerno, Titami.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

Brcanskamalta
Kontakt:

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 maj 2019, 20:33

Kako je stanje ljudevi morel se kukat...
Zar nije sve ok klub dobar stabilan...
Dje licenca...opet...zar nije Senad pocistio to....
Porazi prolaze ideja je vjecna...
Nema veze nikada nismo ni pobjedili dole.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

sviunapad1010
x 4
Kontakt:

Post Postao/la sviunapad1010 » 04 maj 2019, 20:34

Tragikomično :rol:

Nala se pogubio ko hadzira u grahu, nije jasan za ovo danas sekunde jedne. :facepalm:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Slobodas
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Slobodas » 04 maj 2019, 20:46

Mrš :facepalm:. Svi idite u qurac od igrača trenera uprave navijača do vlastodržaca svih boja i nacija. Hebete nas godinama 100 godina prosječnosti :puke:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

ultrasstyle_tz
x 1
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 04 maj 2019, 20:55

bespotrebno se obrukase danas za sezonu. Iako je to 56 min izgledalo OK. Bolje bez golmana da igramo. Covjek ili pogrijesi ili primi iz jednog suta jedan go , 100% ucinak ima

a i Nala nadam se da se zajebaje sa ovim izjavama
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

merak
Kontakt:

Post Postao/la merak » 04 maj 2019, 21:06

Beduin je napisao/la:
merak je napisao/la:

Zasto Zrinjski ne nazivam tim epitetom? Zato jer je Siroki jednonacionalni klub, aludiram na Rvate velike. Nista zlonamjerno, Titami.

Ma oni su prototip fasistickog uredjenja i ideologije nisu vrijedni da se oslovljavaju nazivom za jednu etnicku grupu zabij im.
samo Sloboda

HElo
Kontakt:

Post Postao/la HElo » 04 maj 2019, 21:13

Žao mi je zbog ovog rezultata koji malo kvari sliku fantastične sezone mojih momaka!

:crazy: :crazy: :crazy:

tuzlak1987
x 8
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 maj 2019, 21:19

Jel Davud za licencu? Ako je to glupo je prebacivati na novu i proslu upravu bilo sta jer to je iz starih vremena, pa hajde ti nadji 750 hiljada KM kada neko neopravdano dobije tuzbu.

Sto se tice poraza, na dusu nekim igracima. Ko ce znati mozda su neki i odigrali 3 plus da se uzme koja hiljada dodatna prije nego sto odu u junu dalje na neku drugu jednogodisnju avanturu. Sva 4 gola mi izgledaju kao pustena.

Ako se radi samo o igracima za licencu ne brinem.

DamirT
x 18
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 04 maj 2019, 21:41

Jel se kod licenci gleda samo jesi li kome duzan ili i infrastruktura?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta.Ostatak sam spiskao.
G.B.

Tuzlak04
Kontakt:

Post Postao/la Tuzlak04 » 04 maj 2019, 22:06

Necemo mi nikad na zelenu granu...... pravi smo seljacki klub.

Ma jeebem ja nas

desperados
Kontakt:

Post Postao/la desperados » 04 maj 2019, 22:32

Nekoliko bivših nogometaša Slobode potražuje svoj novac. Prema saznanjima SportSport.ba, Mladen Veselinović i Haris Mehmedagić nisu dobili novac, dok su dugovanja prema Miljanu Govedarici i Ameru Osmanagiću isplaćena. Amer Ordagić je također imao potraživanja, ali nije poznato da li je postigao dogovor sa Slobodom i je li mu u međuvremenu klub izmirio dugove.

Također, nekadašnjem uposleniku Slobode Ismetu Džananoviću je isplaćen novac, ali još uvijek je nekoliko igrača kojima Sloboda treba da isplati dugovanja, kako bi stekla uslov za dobivanje licence.

Prema našim informacijama, klub je dužan i oko 64.000 KM Poreznoj upravi. Po onome što nam je rečeno iz izvora bliskih klubu, Sloboda mora da plati oko 120.000 KM da bi dobila licencu za nastup u Premijer ligi naredne sezone.

Na Tušnju će morati sada da krenu u rješavanje nagomilanih dugovanja, kako bi se na Drugostepenoj komisiji sredinom maja ipak dobila neophodna licenca. Borac je ranije bio "žrtva" dugogodišnjih dugovanja i ostao je bez Premijer lige, pa sada i Sloboda ne smije da se kocka i da čeka da se neko smiluje.
FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

zlajci
Kontakt:

Post Postao/la zlajci » 04 maj 2019, 22:34

Nala je sa izjavama poslije utakmice ili postao trol godine ili odvalio ko smijalica.
tuzlanska Sloboda

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.