FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 maj 2019, 00:41

Nala, ja se nadam da ćeš se prihvatiti komentatorske pozicije profesionalno. Nije ovo za tebe, ti si Europski školovan samo te ne razumiju ovdje u provinciji. Igraš sa četri lažne devetke, to je EU standard
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 19 maj 2019, 00:50

DamirT je napisao/la:https://****/vijest/prvi-odlazak-iz-slobode/36964
Pocelo je :urnebes:
Iskusni defanzivac Aleksandar Ignjatović odigrao je u u subotu posljednju utakmicu za tuzlansku Slobodu.

Standarni prvotimac je rastanak sa ekipom iz grada soli potvrdio na društvenim mrežama.

Tridesetjednogodišnji Nišlija je ove sezone u Premijer ligi BiH odigrao 28 mečev.

U Tuzlu je stigao 2017. godine iz Novog Pazara. Gdje će Ignjatović nastaviti karijeru, nije poznato.

Ovo je prvi zvanični odlazak iz Slobode, a sigurno je da će ih biti još mnogo.

Tuzlaci iza sebe imaju užasnu polusezonu i samo zahvaljujući sjajnim igrama u jesenjem dijelu prvenstva, zadržali su premijerligaški status. Doduše, ekipa je imala i određenih problema, koji su dobro poznati javnosti, a koji su vjerovatno ostavili traga u svlačionici, pa i na terenu.

A Bog te vidio jedini igrac kojeg bi ostavio i sljedece sezone prvi ode :facepalm: :puke: :puke: :salut:
Zadnja izmjena: bhpremierliga12, dana/u 19 maj 2019, 01:01, ukupno mijenjano 1 put.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 19 maj 2019, 00:59

Beduin je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Al moram i ovo.
DrAgi nala sto ne uvede juniore umjesto ovih landrohana pa nek bar skupe koji minut i osjete premierligaske utakmice. Utakmcia nikakvog znacaja.likovi vec glavom u drugim klubovima. Al nidje veze realno i jos i izgubise. Pa jbo monti pajtona
Ja to zadnjih mjesec i pol pisem ovdje, objektivno naspram rezultata i vidjenog na terenu.
Dok je islo dobro puna podrska Nali, ali u zadnje vrijeme je toliko toga usrao da mi se u jednu ruku zgadio.

Da u nebitnim utakmicama, gdje je sve rijeseno, ti neces isprobas neke juniore, obradujes momcice, nagradis njihov trud, ispunis im san... ali ovi jednosmjerni forumasi nece nikad protiv sebe pa makar i bili u krivu.
Hodzic i Omerovic su danas morali igrati, morali. Nebitan rezultat ili izgubio sa ovim manekenima ili sa djecom, opet je bolje da dobiju sansu i iskustvo. Ne znam jedino za Hodzica da li je dobio direktan crveni u kupu, pa mu se prenijelo na prvenstvo, jednu je utakmicu odradio suspenzije, a ne znam da li je samo jedna ili dvije? Sve u svemu, umjesto sto ubacujes drvo Zukica bolje ubaci golmana iz kadeta mislim da bi bio efikasniji od njega na terenu.
Protiv Radnika ocekujem ALISPAHICA na terenu jer se oporavvio :crazy: :facepalm:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 19 maj 2019, 01:44

Realno ako je raspad sistema, nek sve pare pumpaju u čišćenje dugova a na teren nam daj Spahu i juniore. Pa udri i bori se za opstanak. Makar bi s osmijehom išao na Tusanj, i vraćao se, koji god bi rezultati bili.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 19 maj 2019, 01:46

Madal je napisao/la:Realno ako je raspad sistema, nek sve pare pumpaju u čišćenje dugova a na teren nam daj Spahu i juniore. Pa udri i bori se za opstanak. Makar bi s osmijehom išao na Tusanj, i vraćao se, koji god bi rezultati bili.
TAKO JEEEEEEE potpisujem

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 19 maj 2019, 02:03

Sta reci.....kome....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 maj 2019, 09:13

UO ako nema plan i pravac ne treba plaćati dugove za licencu. Kako izgleda trenutno mi iduće sezone ispadamo iz lige. Bolje je sada iskoristiti priliku i ne dobiti licencu. Igrati cvajtu sa domaćim igračima i zdravo. Nije ovo za nas.
Dosta nam je 100 godina ideje puna kapa. Gasi sve.
Jbt nebo za 100 godina kluba nisu mogli na polusezoni dovesti 3 igraca i boriti se za evropu ako ne za titule.
Ne vrijedi više trošiti vrijeme i živce.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 19 maj 2019, 09:45

Madal je napisao/la:Realno ako je raspad sistema, nek sve pare pumpaju u čišćenje dugova a na teren nam daj Spahu i juniore. Pa udri i bori se za opstanak. Makar bi s osmijehom išao na Tusanj, i vraćao se, koji god bi rezultati bili.
Cega ? Znajuci nas do treceg kola **** bi i Spahi i djeci od do.
Nesto najblize toj ideji je bila prva polusezona nakon ulaska u Premijer ligu gdje je Azmir tada najracionalnije razmisljao pokusao se fokusirati na sanaciju dugova i repova sa jeftinom igrackom varijantom i opstankom za pocetak ali zbog nasih pritisaka, kritika i pljuvanja na polusezoni je skroz promjenio nacin razmisljanja. Jeste bilo perverzno vrijeme za nas navijace ali sa danasnje tacke gledista da je nastavio sa kao sto je prvobitino zamislio i da je ostao vjerovatno bi od prosle sezone ili najdalje od ove bili klub bez duga sa fokusom samo na igracki kadar.
Ovako ne vidim nista dobro za ubuduce jbg reznigniran sam al tako nam je.
samo Sloboda

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 19 maj 2019, 09:56

bhpremierliga12 je napisao/la:
DamirT je napisao/la:https://****/vijest/prvi-odlazak-iz-slobode/36964
Pocelo je :urnebes:
Iskusni defanzivac Aleksandar Ignjatović odigrao je u u subotu posljednju utakmicu za tuzlansku Slobodu.

Standarni prvotimac je rastanak sa ekipom iz grada soli potvrdio na društvenim mrežama.

Tridesetjednogodišnji Nišlija je ove sezone u Premijer ligi BiH odigrao 28 mečev.

U Tuzlu je stigao 2017. godine iz Novog Pazara. Gdje će Ignjatović nastaviti karijeru, nije poznato.

Ovo je prvi zvanični odlazak iz Slobode, a sigurno je da će ih biti još mnogo.

Tuzlaci iza sebe imaju užasnu polusezonu i samo zahvaljujući sjajnim igrama u jesenjem dijelu prvenstva, zadržali su premijerligaški status. Doduše, ekipa je imala i određenih problema, koji su dobro poznati javnosti, a koji su vjerovatno ostavili traga u svlačionici, pa i na terenu.

A Bog te vidio jedini igrac kojeg bi ostavio i sljedece sezone prvi ode :facepalm: :puke: :puke: :salut:
Nije covjek budala da bude u klubu u kojem se nista ne zna do zadnjeg dana.Svi ozbiljniji klubovi na kraju sezone na konferenciji za medije kazu koje su im ambicije sljedece sezone.U nas AKO kojeg boljeg igraca dovedemo mozda cemo se borit za Evropu,a do tada ostanak u ovoj nasoj sprdacini od lige je vrh.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 19 maj 2019, 09:56

Previse se vjerovalu Imamovicu i NJUO .. :kafa:

Doveli su klub u ocajno stanje,stadion nikad prazniji,ali spasili su nam klub i stadion od privatizacije..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 maj 2019, 10:22

infected je napisao/la:Imali smo u zadnjih 10-15 godina panjeva, ali ove sezone najvise. Salamovic, Jackson su Ronaldo i Mesi za ove.
Sreca pa se ne zovemo od 1919 god. Sloboda, pa mozemo cekat jos par godina prvi trofej u 100 god... Taman da nas jebu jos koju godinu..
Kakva je to logika ne zovemo se od 1919. Sloboda :lol:

Nije valjda da to sada trebamo popushiti :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 maj 2019, 10:23

Spasili klub od nevidljivih neprijatelja i vjetrenjača.
Saće ti tuzlak2845 to fino pojasniti
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 maj 2019, 10:27

wobly92 je napisao/la:Spasili klub od nevidljivih neprijatelja i vjetrenjača.
Saće ti tuzlak2845 to fino pojasniti
Zabetonirali "neprijatelje" šipovima :rol:

Do nas je dosta, samo kod nas prolazi ovako nešto. UO i igrače boli uho nikakvog pritiska nemaju. Navijači i simpatizeri samo lelemudaju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 maj 2019, 10:40

harry_90 je napisao/la:Previse se vjerovalu Imamovicu i NJUO .. :kafa:

Doveli su klub u ocajno stanje,stadion nikad prazniji,ali spasili su nam klub i stadion od privatizacije..
Ako ti je ovo ocajno stanje onda ocito pratis Slobodu od 2015.

Klub ne moze biti privatizovan i da ima volje zbog pozajmice jednog jedinog.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 19 maj 2019, 10:56

nemamo puno vremena za rekaciju. Po trenutnom stanju izgleda da i ovo malo njih sto vrijedi ne zele ni da razgovaraju o ostanku, ne znam kakve pare da im se ponude

ljudima je muka kluba bez struktura, uprave koja se ponasa kao i da ne postoje, menadzera, prijetnji talova

**** ga razumijem ih, osjecas se zapusteno i napusteno, lesinari kruze oko kluba, ljudi guraju svoje igrace, sudije te kasape iz kola u kolo, plate nemas, niko ti se ne obraca da te makar slaze da ce bit il da te zastiti na bilo koji nacin. Na njihovom mjesto niko od nas nit bi ostao u Slobodi da vec igra tu, nit bi razmisljao da dodje u Slobodu ako ga ista pozove.

besparica je u svim klubovima, mi smo cak tu i medju boljim u ligi, ali ostali klubovi imaju glavu i rep u svim sektorima pa se u krajnjoj liniji o tome ne smije ni pricati kao kod nas. Sloboda je opet na konopcima, ne kao 2012, ali slicno. i lesinari vide priliku pa ko sta ugrabi , kakve licne koristi.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 maj 2019, 10:56

Jesam ti rekao da će ti pojasniti :kafa:
Ne konta lik da su ubili svaku volju navijačima, da su tribine bile punije i u federalnoj, a nekome govori da prati klub od 2015.-te. Ugušili su klub sistematski, a navijače polako bacali u letargiju. Sprema se najgore, a on kao vidi nadu i izlaz. :lolno:
Joj đasmine, joj peđa...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 maj 2019, 11:01

wobly92 je napisao/la:Jesam ti rekao da će ti pojasniti :kafa:
Ne konta lik da su ubili svaku volju navijačima, da su tribine bile punije i u federalnoj, a nekome govori da prati klub od 2015.-te. Ugušili su klub sistematski, a navijače polako bacali u letargiju. Sprema se najgore, a on kao vidi nadu i izlaz. :lolno:
Joj đasmine, joj peđa...
Ne moze ti tu niko ugusiti volju da dolazis na stadion. Da ima navijaca 8 hiljada na Tusnji i ovi invalidi bi pobjedili koju. Niz je ekipa po Njemackoj koje igraju 2. i 3. ligu pa imaju pune stadione. Ne dolazi se na stadion samo jer znas da ces pobjediti. Ovdje su ljudi razmazeni i to je to. Trazili reprogram, dobili reprogram i onda vise o tome ne pricaju vec krenu kukati o drugim stvarima. Samo neka je biti ters i kukati.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 maj 2019, 11:09

Kakva razmazenost :rol: Kao navikli smo da osvajamo titule i sada nam nije dobro jer je katastrofa situacija :lol:

Dosta nam je prosječnosti i ideje, vijek cijeli traje. Ili radi nešto više ili gasi i kraj.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 maj 2019, 11:14

:shock: :facepalm: :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 maj 2019, 11:17

Titulu bi ali da navijaci ne pune klupsku kasu vec da klub rodi neka 3 miliona sam od sebe. Da se nesto pokrene ali bez full podrske svih.

I onda kada toga nema navijaci Slobode zamisle kako bi bilo dobro dovesti nekog sa parama ili privatizovati. Prvi sa parama bi posudjivao novac sto bi ubilo Slobodu za nekih 5 godina kao da nasa djeca i unuci nece imati pravo da prate klub. Druga opcija bi da privatizuju ali niko ne konta da nismo interesantni sa dugom od 7 miliona. Mozemo dobiti kao Celik Turcina sa kerecom facom da se igra sa sklapanjem lose ekipe, a grad da plati ovih 7 miliona. U biti isto, kod nas se igrao Mujkanovic i grad placa.

Treca opcija jel dati covjeku iz PDA klub jer je upumpao pozajmica. Naravno nije bitno sto taj covjek 90% sto izusti slaze, tako da bi buducnost bila sigurno svijetla i sigurna. Sigurna do kraja mjeseca kada bi on vec poceo kukati na grad jer mu je neki covjek sa kerecom fazom iz Banovica tako rekao.

Kod nece da dodje ne mora! Ovo je najbolja opcija za Slobodu i skidanje dugova je dokaz toga. Samo sto ovdje narod ne voli nista na duze staze. Svi bi instant. Platis 300 milja nekom, potrudis se i ljudi sutra to vec zaborave jer nemas dobre igrace, skines 800 hiljada reprograma i ljudi sutra to zaborave jer nemas napadaca.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 19 maj 2019, 11:22, ukupno mijenjano 3 puta.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.