FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 23 maj 2019, 12:20

Ima li kakvih novosti za licencu?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 23 maj 2019, 12:39

Sportske objavile da smo.dobili

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 23 maj 2019, 13:03

xeksor je napisao/la:Jos senad juce u zivinicama sabire igrace za slobodu , a u drustvu juce on Nala, milenko, azmir.....
Jel se to nesto kuha :?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 23 maj 2019, 13:25

Hajde eto zvanicno da smo i to dobili, i nadam se da smo dugove jos makar malo smanjili.
Sad hajde dalje da vidimo sta ce biti, produziti ugovor sa mladim i vaznim igracima i lagano sklapat ekipu za narednu sezonu.
Ma da mislim da mi nemamo marke. :D
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 23 maj 2019, 13:42

Skojevska je napisao/la:Hajde eto zvanicno da smo i to dobili, i nadam se da smo dugove jos makar malo smanjili.
Sad hajde dalje da vidimo sta ce biti, produziti ugovor sa mladim i vaznim igracima i lagano sklapat ekipu za narednu sezonu.
Ma da mislim da mi nemamo marke. :D
Sto je najgore, Bog dragi zna odakle su i sve ovo za licencu isplatili. Ako je neko od njih posudio, a ne vidim drugi nacin, onda mi nista nismo smanjili dug. Izuzev onih oproseinih 200.000 sto je svakako odlicna stvar.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 23 maj 2019, 13:54

Ma ovo su bili smiješni dugovi, u odnosu na neke ranije.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 23 maj 2019, 15:07

Jedini nacin da se izdignemo iz ovih dugova i da stanemo na noge su prodaja Beganovica i Azira sad na ljeto, sto ce mislim i doci. Dobili bi puno vise para sljedece sezone, medjutim nit su im ugovori toliko jaki, nit znas sta se moze desiti u toj godini dana, a vec imamo nove igrace koje treba forsirati i napraviti od njih nesto Hodzic, Maksimovic, Omerovic, stoper onaj sto je potpisao ugovor prije nekoliko mjeseci.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 23 maj 2019, 15:09

Beduin je napisao/la:
Skojevska je napisao/la:Hajde eto zvanicno da smo i to dobili, i nadam se da smo dugove jos makar malo smanjili.
Sad hajde dalje da vidimo sta ce biti, produziti ugovor sa mladim i vaznim igracima i lagano sklapat ekipu za narednu sezonu.
Ma da mislim da mi nemamo marke. :D
Sto je najgore, Bog dragi zna odakle su i sve ovo za licencu isplatili. Ako je neko od njih posudio, a ne vidim drugi nacin, onda mi nista nismo smanjili dug. Izuzev onih oproseinih 200.000 sto je svakako odlicna stvar.
Nalic je zavrsio za licencu.
samo Sloboda

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 23 maj 2019, 15:34

bhpremierliga12 je napisao/la:Jedini nacin da se izdignemo iz ovih dugova i da stanemo na noge su prodaja Beganovica i Azira sad na ljeto, sto ce mislim i doci. Dobili bi puno vise para sljedece sezone, medjutim nit su im ugovori toliko jaki, nit znas sta se moze desiti u toj godini dana, a vec imamo nove igrace koje treba forsirati i napraviti od njih nesto Hodzic, Maksimovic, Omerovic, stoper onaj sto je potpisao ugovor prije nekoliko mjeseci.
Maksimovica i Hodzica treba forsirati maksimalno sad.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 maj 2019, 15:37

U Slobodii ce biti izgleda biti velika cistka kako u klubu tako i sa menadjerima sa kojima je bivsi UO "poslovao", bice i dosta kontra tuzbi i krivicnih gonjena. Sa ovim advokatom se nece moci sprdati kao sa onim mladjim referentom.
🔴⚫️

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 23 maj 2019, 15:38

merak je napisao/la:
Beduin je napisao/la:
Skojevska je napisao/la:Hajde eto zvanicno da smo i to dobili, i nadam se da smo dugove jos makar malo smanjili.
Sad hajde dalje da vidimo sta ce biti, produziti ugovor sa mladim i vaznim igracima i lagano sklapat ekipu za narednu sezonu.
Ma da mislim da mi nemamo marke. :D
Sto je najgore, Bog dragi zna odakle su i sve ovo za licencu isplatili. Ako je neko od njih posudio, a ne vidim drugi nacin, onda mi nista nismo smanjili dug. Izuzev onih oproseinih 200.000 sto je svakako odlicna stvar.
Nalic je zavrsio za licencu.
Jos niko nije dobio licencu
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 23 maj 2019, 15:40

Ma nama trener daje pare za licencu. Uglavnom su dosad uzimali haha, pa zato i ne valja :D Dino Hodžić nije nešto u Slavenu, može se provjeriti. Njemu svakako ističe ugovor sad na ljeto i čisto sumnjam da će ga Nala uzet...


Drugostepena komisija Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine na današnjoj sjednici preinačila je odluku Prvostepene komisije i izdala tuzlanskoj Slobodi licencu za nastup u Premijer ligi BiH naredne sezone, potvrđeno je Feni u tuzlanskom klubu.

Tuzlaci su, prema riječima sekretara Ekrema Ibrića, izmirili sve obaveze koje su pred njih postavljene u zadatom roku, a nezvanično se spominje da su izmireni dugovi prema igračima i Poreznoj upravi u iznosu od oko 120.000 maraka.

- Sve što se ovoga puta postavljalo kao problem za dobijanje licence, nije ništa u usporedbi sa brojnošću i visinom dugovanja prilikom dobijanja licence za prošlu sezonu. Praktično, sve ovo sada manje je bilo od problema za jednog igrača prošle - rekao je ovom prilikom dopisniku Fene direktor Slobode Zdeno Jurić.

Treba reći da je prethodna uprava, na čelu sa predsjednikom Senadom Mujkanovićem, riješila dosta zaostalih dugovanja, među kojima je najveći bio za bivšeg člana uprave, a sadašnjeg člana Skupštine Slobode Fuada Barakovića, kome se na ime pozajmica dugovalo više od 300.000 KM.

- S Barakovićem smo sve riješili sporazumno, tako da mu je isplaćeno oko 100.000 KM, dok je Slobodi oprostio ostatak duga od 206.000 maraka. Obaveze prema njemu izmirene su zahvaljujući sredstvima od transfera Darka Todorovića u Red Bull Salzburg i treba reći da je to urađeno za vrijeme bivše, a ne sadašnje uprave Slobode - izjavio je Mujkanović za Fenu.

Sloboda je ovoga puta odustala od traženja licence za nastup u međunarodnim takmičenjima s obzirom na to da po plasmanu nije izborila pravo nastupa u kvalifikacijama za Evropsku ligu.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 maj 2019, 15:43

Brcanskamalta je napisao/la: Jos niko nije dobio licencu
Sloboda je dobila licencu 100%, ovi ostali su u razmatranju jer nemaju cistu situaciju. Sluzbeno ce objaviti kada zavse sa svim
zalbama klubova
🔴⚫️

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 23 maj 2019, 15:43

Savez kaze sjednica prekinuta i zvanicno nikom nije data..Ceka se kao odluka. Tek kao klubovi obrazlozili zalbe.
Kome sada vjerovat..
Skver
Ok nadam se da je tako
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 23 maj 2019, 15:50

Ove godine osvajamo licencu ! :D

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 23 maj 2019, 15:56

Skver je napisao/la:U Slobodii ce biti izgleda biti velika cistka kako u klubu tako i sa menadjerima sa kojima je bivsi UO "poslovao", bice i dosta kontra tuzbi i krivicnih gonjena. Sa ovim advokatom se nece moci sprdati kao sa onim mladjim referentom.
Sto mnogima ne odgovara u "carsiji", postalo je i ocito vise.

- Kad sam napisao za Hodzica mislio sam na Armina, od Dine nema nista.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 23 maj 2019, 15:59

A ko je sad advokat koji ce zastupati Slobodu i hoce li nova Uprava javno izaci i reci kako ce uslijediti kontratuzbe, kao sto je svojevremeno Jasmin laprdao i mazao nam oci?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 maj 2019, 16:03

Uvodi se i novi pravilnik nagradjivanja igraca, igraci ce biti kategorizovani i placeni po ucinku, dakle nema vise ide plata i boli me ona stvar nego po ucinku, pa nek igraju ako misle ista zaraditi.
Beduin, advokat je Rifat Konjic, poznat kao bivsi sudija, koji je sudio Fikretu Abdicu.
🔴⚫️

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 23 maj 2019, 16:22

Igrat ce nam igraci na procenat hahaha
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 maj 2019, 16:26

Nema nikakvog procenta, nema vise nikakvih premija, igraci se kategorizuju po broju nastupa plus koliko bodova su osvojili, najednostavnije receno, ima tu jos bonusa.
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.