FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Beduin
x 27
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 maj 2019, 18:36

Naravno, cim se cilj ostvario igraci prestali igrati. A plata im ista, gubili ili dobili, jer je opstanak osiguran. Mars iz kluba svi, smradovi jedni.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

TzBulevar87
Kontakt:

Post Postao/la TzBulevar87 » 25 maj 2019, 18:38

Zbog danasnje dana, ne bih puno da prosipam demagogiju ili trazim alibi (kao neki), samo bi postavio vrlo jednostavno pitanje u nadi da ce mi neko i odgovoriti... DA LI JE OVO NAJGORI 2. DIO SEZONE FK SLOBODA U NJENOJ HISTORIJI..? MAKAR DA NEKO IZVUCE STATISTICKI PODATAK OD RATA PA NA OVAMO, BIO BIH MU ZAHVALAN.
075

NYKnicks Fan
Kontakt:

Post Postao/la NYKnicks Fan » 25 maj 2019, 18:38

22 gola u 33 utakmice. Aferim. :bow:

Beduin
x 27
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 25 maj 2019, 18:47

Nukic iz Sloge zanimljiv igrac, pravo brz i prodoran na desnom krilu. Mislim da bi sa Beganovicem bio odlican tandem.
11.10.2019.

HElo
Kontakt:

Post Postao/la HElo » 25 maj 2019, 19:06

Steta sto Zvijezda 09 i tzv. "Tuzla City" ne dobise da upotpunimo ovu nasu fantasticnu sezonu sto bi nas vrli Švecki trener rekao. Sretan i bericetan opstanak svima nama.

#100 godina odani opstanku

desperados
Kontakt:

Post Postao/la desperados » 25 maj 2019, 19:19

Sreca zavrsi se i ova patnja, ne daj Boze da duze traje.
FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

NjonjoVam
Kontakt:

Post Postao/la NjonjoVam » 25 maj 2019, 20:14

Vala baš,**** i ova borba za ostanak stogodišnja...Ma mrš ba ,pa mi pamtimo sezone u kojima smo 22 gola davali u 5 kola brate!!Nije ona parola Geca Lica Partizanu trica, nastala tek tako moj Nala demagogu stari!
DRŽAVA TUZLA!!

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 25 maj 2019, 20:15

NYKnicks Fan je napisao/la:22 gola u 33 utakmice. Aferim. :bow:

GOŠK zadnji i dao više :lol:
:cry:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

costacurta08
Kontakt:

Post Postao/la costacurta08 » 25 maj 2019, 22:44

Par stvari koje bodu oči,
Da se igralo još 2 kola mi bi ispali, jer za pretposljednjim zaostajemo svega 5 bodova. Istovremeno prvoplasirani nam bježi čak 32 boda. Tužno, najblažerečeno.
U drugom dijelu sezone smo u 14 utakmica osvojili 10 bodova od 42.
Naliću,
Nije problem izgubiti od Zrinjskog, Želje, Sarajeva i sa tim porazima sam.ok, ali prijatelju moj, gubiti od Krupe, Mladosti, Zvijezde je van pameti. Jednostavno Ne postoji opravdanje, ti švedski folovi sa hvaljenjem igrača i nakon poraza kao mi smo TEAM BUILDING BULSHIT su ubleha i žešnje s r a nj e. Može to ponekad ali od februara nakon svake utakmice isto njesra s pričom MOJI MOMCI LAVOVI, moj qrac lavovi, opucati po golu ne umiju a da ne govorim o nekim postavkama igre i forsiranju pojedinaca.
Meni je svejedno hoš ti ostati jer nema šanse da se mi nečemu radujemo osim opstanku, bio ti trener, Milenko, Murinjo, Senad..... to je naš fakat.
Tuga :thumbdown:

tuzlak1987
x 6
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 maj 2019, 22:55

Dobro jedno je pljuvati Nalica zbog zadnjih rezultata (ovih na proljece) ali da li je njemu bilo omoguceno nesto da digne rezultate? Nije, imao je kratku i tanku ekipu. Naravno da on zna limite ove ekipe ali je po meni uradio dobru stvar time da ih nije spustao ni u jednom trenutku. U tome je poenta hvaljenja i nakon poraza da se ne bi stvorio kontraefekat.

U biti ako pogledate realno Nalic nije jos odradio ni jedan svoj prelazni rok. Tako da bez sklapanja ekipe nije imao nikakvog prostora za eksperimente.
A sa druge strane onda realno nema ni pravog argumenta da ga se pljuje.

DamirT
x 15
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 25 maj 2019, 23:23

Meni nije jasno sta pojedinci hoce?Da svaku pobjedjujemo?Pogledajte nam igrace,trojica-cetvorica su igraci,ovo ostalo sve igraci u pokusaju.Da nije bilo Nalica mi bi u decembru vec ispali.Eto sad cemo vidjeti hoce li biti kakvih para za pojacanja pa cemo se nadat najboljem. :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta.Ostatak sam spiskao.
G.B.

samirr
Kontakt:

Post Postao/la samirr » 25 maj 2019, 23:25

Beduin je napisao/la:DA SE NIKAD NE ZABORAVI
DA SE NIKAD NE OPROSTI
25.Maj.1995.

:bih:
Previše se vjeruje Jesicu.

mirza24
Kontakt:

Post Postao/la mirza24 » 25 maj 2019, 23:47

costacurta08 je napisao/la:Par stvari koje bodu oči,
Da se igralo još 2 kola mi bi ispali, jer za pretposljednjim zaostajemo svega 5 bodova. Istovremeno prvoplasirani nam bježi čak 32 boda. Tužno, najblažerečeno.
U drugom dijelu sezone smo u 14 utakmica osvojili 10 bodova od 42.
Naliću,
Nije problem izgubiti od Zrinjskog, Želje, Sarajeva i sa tim porazima sam.ok, ali prijatelju moj, gubiti od Krupe, Mladosti, Zvijezde je van pameti. Jednostavno Ne postoji opravdanje, ti švedski folovi sa hvaljenjem igrača i nakon poraza kao mi smo TEAM BUILDING BULSHIT su ubleha i žešnje s r a nj e. Može to ponekad ali od februara nakon svake utakmice isto njesra s pričom MOJI MOMCI LAVOVI, moj qrac lavovi, opucati po golu ne umiju a da ne govorim o nekim postavkama igre i forsiranju pojedinaca.
Meni je svejedno hoš ti ostati jer nema šanse da se mi nečemu radujemo osim opstanku, bio ti trener, Milenko, Murinjo, Senad..... to je naš fakat.
Tuga :thumbdown:

NALA ZVANI PODVALA JE POKAZAO DA JE LOS TRENER PREMA TOME HOCEMO NOVOG TRENERA

Tz1986
Kontakt:

Post Postao/la Tz1986 » 26 maj 2019, 00:14

Hvala bogu pa završilo se i ovo,ostali smo u ligi.Šta sad i kako dalje.

Tuzlak04
Kontakt:

Post Postao/la Tuzlak04 » 26 maj 2019, 01:58

DamirT je napisao/la:Meni nije jasno sta pojedinci hoce?Da svaku pobjedjujemo?Pogledajte nam igrace,trojica-cetvorica su igraci,ovo ostalo sve igraci u pokusaju.Da nije bilo Nalica mi bi u decembru vec ispali.Eto sad cemo vidjeti hoce li biti kakvih para za pojacanja pa cemo se nadat najboljem. :bih:

Ti se zajeebavas..... Jeld'e.

Mi smo zadnji put dobili prije vise od mjesec dana...

bhpremierliga12
x 6
Kontakt:

Post Postao/la bhpremierliga12 » 26 maj 2019, 03:37

Ruzno se sve zavrsi bezveze. Da je ove utakmice od prve minute pustio Omerovica, Hodzica, Devedzica i druge momke neka izgube ne bi mu niko rijeci rekao, medjutim sa ovim je zasrao na kraju, ali eto gotova je konacno sezona. Nevjerovatno je da smo unatoc svemu ovo kolo mogli izboriti Evropu, da smo dobili Radnik, a Mladost remizirala, bili bi 6. u slucaju da Zeljeznicar ne dobije, a Celik nije ni predao, medjutim nismo ni mi. Nek je gotovo to je vazno, nekako smo prezivili, a u sljedecih 10 dana ce se sve znati. Transfer rok pocinje 10.6, do tada moras imati rijesenog trenera i vec imati plan sta i kako i koje igrace u planu.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

DamirT
x 15
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 26 maj 2019, 10:08

Znal ko ima li kakvih para za transfere?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta.Ostatak sam spiskao.
G.B.

Beduin
x 27
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 26 maj 2019, 10:46

Dugo mi necemo imati ovakvu sansu za izlazak u Evropu, da su se ama bas sve kockice poslozile i mi nismo na vrijeme prepoznali ili pokusali ganjati to. Mi smo samo cekali da osiguramo opstanak i ispunimo 100godisnji cilj kluba, mamu vam j3bem. I da hocemo ispasti za stogodisnjicu, pa mozda se i krene u korjenite promjene na svim poljima, od kluba do navijaca.

Sz druge strane, nikad necu razumiti Nalica, zborio si opstanak, kao fudbalski strucnjak/trener govoris kako ovi igraci ne mogu puno dati za neke vise ciljeve, gubis svaku utakmicu, i onda ne zelis baciti u vatru nekoliko juniora da osjete jace utakmice, da vidis koliko mogu ti igraci, da probas napraviti neki sok u timu, da izbacis nasu 10ku pa neka je i mlad, ako nikakvog hajra od njega nemas. Da probas s nekom promjenom j3bote led.
Nala mi je pao u ocima u ovom drugom dijelu prvenstva totalno, zgadio mi se kao i svi ovi igraci odreda, a imao sam relativno pozitivno misljenje o vecini.
11.10.2019.

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 26 maj 2019, 10:50

Pa Osim je dobro rekao pred onu utakmicu gdje smo odigrali 0-0 s njima (ponovo), da se igra Slobode zna unaprijed, i da će biti tvrdo, teško, bla bla.. Poenta je da smo pročitani poslije svega nekoliko kola pod Nalićem, nit mijenjamo taktiku, nit mijenjamo igrače. Ko nas ne bi dobio, i Mourinho dobije po nosu tako poslije nekoliko godina dominacije s istom taktikom.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Slobodas
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Slobodas » 26 maj 2019, 10:55

DamirT je napisao/la:Meni nije jasno sta pojedinci hoce?Da svaku pobjedjujemo?Pogledajte nam igrace,trojica-cetvorica su igraci,ovo ostalo sve igraci u pokusaju.Da nije bilo Nalica mi bi u decembru vec ispali.Eto sad cemo vidjeti hoce li biti kakvih para za pojacanja pa cemo se nadat najboljem. :bih:

De ne s3ri , imamo bolje igrače i od goška i od mladosti i od krupe i od čelika pa su nas opet ljudi natamburali. Ova ekipa je sasvim solidna za PL. Šta samo kukate nema igrača a imaš par prekaljenih igrača i par mladih jako kvalitetnih igrača. Realno najlakše je kukati al treba znati od g0vana pitu napraviti što po meni Nalić nije uradio. Nikad nisam gledao lošiju igru na tušnju i veću patnju u napadu što najviše zamjeram treneru.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.