FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Kakav rezultat očekujete u duelu sa Željezničarom?

Anketa traje do: 17 avg 2019, 23:24.

Pobjeda
11
19%
Remi
15
26%
Poraz
32
55%

Ukupno glasova: 58

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 11 jun 2019, 18:27

Prevarant seoski, treba mu zabranit pristup Tušnju.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 11 jun 2019, 18:35

Wandelanoite WroteColon
tuzlak1987 WroteColon
Wandelanoite WroteColonKakvo pljuvanje po Profi, a covjek ce vam sastavit ekipu za vrh tabele. Očigledno mnoge boli to sto ima novca i sto je iz Srebrenika i naravno sto piša po seljačićima koji mogu samo ovako po internetu pljuvati.

Ne boli ljude to vec to sto mu nije Tuzla ispred ostatka drzave kako realno treba biti, mi ovdje se trebamo drzati za dobrobit nas. A on je odveo neke igrace bez da je Slobodi uplacena marka. Ako je nesto i uplaceno to je bila neka sica. Ali to radi svaki manager, samo sto se od njega ocekuje da malo kao covjek iz TK pogura Slobodu.

Eto kazes ima pare, onda neka malo pogura sport ovdje kad je vec obezbjedjen. Uvijek je TK imao najvise talenta koji se rasipao.

Covjek gleda sebe i da zaradi sto je normalno u tom poslu. U agenciji ima 20+ igraca i svakom od njih kupi za sezonu dvoje kopačke A klase koje koštaju 300+KM po paru, pa ti saberi samo taj trošak koliki je, a da ti ne pričam koliko je recimo Smajicu se nadavao i ovaj ga ****.

Uvijek i pogura Slobodu i uvijek je tu njegovih 1,2 igraca koji su kvalitetom među boljim, a zauzvrat dobije pljuvanje. Svaki covjek na Tusnju zna ko je Husara i svaki ga pljuje sto je nevjerovatno.

Sto se tiče posla Profa je ispravan 1/1 i ako s njim surađuješ u transferu neces biti oštećen ni za 1KM, a to sto nije nista Sloboda zaradila, zaradili su neki tuzlanski mešetari.

Ovo da ulozi u igrace je tacno (dugorocno ih shebe jer potpisuje lihvarske ugovore s njima), ali da neces biti ostecen ako saradjujes s njim, to nije tacno.
Znaju ljudi dobro ko je on, pola klubova je rascistilo za sva vremena, cak i Sloboda jedno vrijeme, ova trenutna uprava ga vratila.

Aerials
Interni moderator

PostPostao/la Aerials » 11 jun 2019, 18:43

Ne citirajte ove što nisu naši, molim vas.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 11 jun 2019, 18:55

Wandelanoite WroteColonKakve lihvarske ugovore i ko je to oštećen?

Uzmimo primjer Mulahusejnovica, kojeg je iz Bratstva odveo i koji je zbog Profe potpisao ugovor sa Zrinjskim. Danas je momak u Mariboru i ima dobru platu, a da nije Profe imao bi karijeru kao Husein Poturalic.

Prošlu sezonu je i malog Mustafica iz Gradine odveo u Zrinjski koji isto tako nikad ne bi vidio Zrinjskog da nije bilo Profe, tako da ta prica da on nekog izyebe je rekla-kazala i hajmo reci šuplja.

Evo kod tebe u Banovicima ima mladih igraca zar ne bi bilo dobro da od naredne sezone neko dobije priliku da potpise za stabilnog premijerligaša i da pravi sebi put možda ka nekoj uspješnoj karijeri?

Na kraju cu dodati samo da pustite covjeka da radi i da ce 100% napraviti dobru ekipu kakvu ne bi sigurno napravili bez njega.

Njegov odnos sa klubovima najbolje opisuje karijera Anela Husica, koji je hajmo reci korektan igrac za ove lige.
Odveo ga u Mladost, pa kad je Musija istjerao Husaru iz kluba onda ga odvede u Slobodu, Mujkanovic istjera Husaru iz Slobode pa ga odvede u Zvijezdu09, Musija otjera Husaru iz Zvijezde onda ga ovaj odvede u Gosk, koji je eto ispao iz lige pa ga vraca u Slobodu s kojim je izgladio odnos.
Znaci, u samo godinu dvije je zakuhao sa 3 kluba. Nije Sloboda jedina koju je zahebavao.

Inace, koliko se sjecam, prema momku je ispao dobar na pocetku jer mu je kupio auto npr.

desperados
Kontakt:

PostPostao/la desperados » 11 jun 2019, 19:07

Ja se nadam da ovi uz uprave znaju sta rade kad su u pitanju ovi Husarini igraci i da znaju s kim imaju posla. Nisu valjda slijepi debili da ne vide kako je ranije s njim bilo.
Zna li ko sta je sa Saida, Prsesa i Barabana jesu li potpisali sta?
FK Sloboda Tuzla

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 11 jun 2019, 19:21

Penaltiky WroteColon
Wandelanoite WroteColonKakvo pljuvanje po Profi, a covjek ce vam sastavit ekipu za vrh tabele. Očigledno mnoge boli to sto ima novca i sto je iz Srebrenika i naravno sto piša po seljačićima koji mogu samo ovako po internetu pljuvati.

čovjek je kriminalac, seljačina, majmun i more nas samo **** nikako sastavit ekipu

Jeb3m i njega i tebe mister Wander. Cuj boli nas sto je iz Srebrenika, boli nas kita bolan odakle je ko, nego sto nam handre klub takvi profesori kao taj tvoj, FB seljober koji se raspravlja i nadmudruje sa djecom online. Poserem se na njegove pare, gazi preko mrtvih, levati maloljetnu djecu i materijalno ugrozene roditelje koje uslovljama. Sve haram pare.
Opet da kazem da se poserem i na njega i na njegove istomisljenike.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 11 jun 2019, 19:23

Nego, zasto Sasa na 2 godine, a Dino na 3? Jel Sasi se na postojecu godinu dodaju jos ove 2 nove godine ili?

Aerials
Interni moderator

PostPostao/la Aerials » 11 jun 2019, 19:37

Wandelanoite WroteColon.

Molim te, pređi na opšte diskusije.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Brcanskamalta
Kontakt:

PostPostao/la Brcanskamalta » 11 jun 2019, 19:39

Darko u prvih 11....Cestitam momce svaka cast.
Jesmo li mi ugradili u Darkov transfer procenat, ili smo samo kes uzeli.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 11 jun 2019, 19:39

Beduin WroteColonNego, zasto Sasa na 2 godine, a Dino na 3? Jel Sasi se na postojecu godinu dodaju jos ove 2 nove godine ili?

Ja msm da je to slucaj. Ne kontam ovu pricu Senad ga se htio rijesiti, a covjek doveo Adzema, doveo Vasiljevica, imao Dinu u klubu? Pustite te price Senadove za javnost, a mi ako potpisemo dobre ugovore ne moze nas ni Raiola sjebati, a kamoli kriminalac i seljacic Husara, tako da sve je do nas, mi diktiramo tu pricu. Ako ti ne pase, nisu dobri uslovi, nemoj ni potpisivati. Nemoj potpisivati na stetu kluba, pa da ti odu kao sto ce nam i Azir sada otici, a iskreno se nadam da ce se Bega prodati ovo ljeto jer bi lagano mogli i bez njega ostati za dzaba sto bi bilo bas bas previse.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 11 jun 2019, 19:41

Brcanskamalta WroteColonDarko u prvih 11....Cestitam momce svaka cast.

450.000 ojrica + 10 posto, tako kad ode za 10 miliona, dobicemo milion :zviz:
Nesto kontam trebamo gledat da uhljebimo igrace nebitno za koliko, ionako ces od svakog sljedeceg transfera ti dobiti jos, isto tako za Azira sada, posalji ga negdje za neku svotu i uzmi dobar procenat, bolje i to nego da cekamo i da ode za jedno veliko nula, kad vec nece da produzi.
Zadnja izmjena: bhpremierliga12, dana/u 11 jun 2019, 19:43, ukupno mijenjano 1 put.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 11 jun 2019, 19:42

Brcanskamalta WroteColonDarko u prvih 11....Cestitam momce svaka cast.

Imamo fin procenat, ne sjećam se koji je.
Možda 10%+10%, ne bi me čudilo da tako i procente ugovaramo. To bi značilo 10% nama i jos 10% ako hoće Salzburg da nam da :lol:

Ajmo Darko, Slobodino dijete!
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

TaRgEt_
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la TaRgEt_ » 11 jun 2019, 19:43

desperados WroteColonJa se nadam da ovi uz uprave znaju sta rade kad su u pitanju ovi Husarini igraci i da znaju s kim imaju posla. Nisu valjda slijepi debili da ne vide kako je ranije s njim bilo.

Prses ugovor ima sto ce potpisivati novi...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

desperados
Kontakt:

PostPostao/la desperados » 11 jun 2019, 19:46

TaRgEt_ WroteColon
desperados WroteColonJa se nadam d9a ovi uz uprave znaju sta rade kad su u pitanju ovi Husarini igraci i da znaju s kim imaju posla. Nisu valjda slijepi debili da ne vide kako je ranije s njim bilo.

Ako zeli igrat sledece sezone, koliko znam postojeci vazi do 30.6. tekuce godine.
FK Sloboda Tuzla

Gujarat
Kontakt:

PostPostao/la Gujarat » 11 jun 2019, 19:46

mirza24 WroteColon
MMA075 WroteColonSta su trebali obecat nesto sto tesko mogu ispunit?

NE niko nije rekao . Nego sa ovim budzetom je realno da imas 2-3 skupa igraca i ostalo TK to je minimum koji se mora napraviti sa budzetom od preko 1 milion maraka ZNACI MINIMUM

Kako care? De saberi reprogram, doprinose, plate i redovne troškove kluba? Bez dva miliona je smiješno ući u sezonu. Od ulaznica nemas nista jer je tu pljenidba zbog nekih dugova, od sezonskih maksimalno deset hiljada s obzirom kako mi to kupujemo. Sponzora velikih nemamo, niti smo imali. Iz cega platit igrace?

mirza24
Kontakt:

PostPostao/la mirza24 » 11 jun 2019, 19:50

Mislim sa ovim dinom hodzicem i ako je istina ovaj husic da je ova neka podvala od ovih novih ljudi jer opet trazimo slucajeve piric . Pod hitno treba viditi ko je odgovoran za potpisivanje ugovora sa dinom hodzicem koji nije igrao u SLAVEN ZIVINICE - 8 UTAKMICA 0 GOLOVA znaci taj nema kvalitet za 1 fed a sta ce onda biti u premijer ligi . Anel Husic 19 utakmica 4 gola isto nam nije potreban . Sasa Maksimovi trebalo je produziti za 1 godinu to bi bilo 2 godine ukupno . MISLIM DA JE OVO SA HODZICEM I HUSICEM VRACANJE U NAZAD I PRVO OGROMNO RAZOCARENJE . Isto mislim da ce ovo navijaci vjerni tesko prihvatiti

desperados
Kontakt:

PostPostao/la desperados » 11 jun 2019, 19:54

Moze Husic za klupe, nije los.
FK Sloboda Tuzla

TaRgEt_
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la TaRgEt_ » 11 jun 2019, 19:57

desperados WroteColon
TaRgEt_ WroteColon
desperados WroteColonJa se nadam d9a ovi uz uprave znaju sta rade kad su u pitanju ovi Husarini igraci i da znaju s kim imaju posla. Nisu valjda slijepi debili da ne vide kako je ranije s njim bilo.

Ako zeli igrat sledece sezone, koliko znam postojeci vazi do 30.6. tekuce godine.

Nije do iduce ima ugovor Prses do 2020 kako sam ja vidio na kometu.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 11 jun 2019, 20:00

Beduin WroteColonSmajic-Spahic konekcija?

Ado mi se ne javlja danima, bice da je prezauzet otkako je u Slobodi. Prije je visio na netu. :D

Beduin WroteColonJa ovdje napisao za Nalu da odlazi, par puta nagovjestio i Katarakta rekao ne odlazi, zato sam ga pitao poslije odlazi li ;) jel tamo Sariele, sjecas se PP :mrgreen:

Tako i za Smajica smo znali da dolazi, pa i sa kim dolazi ali ne citate ljudi dragi.

A redovni forumasi se sjecaju kad sam i pred proslu sezonu rekao da se nudi Spahicu da nas vodi, ali da je odbio i zeli u juniore. Istina, nisam znao da je i tada bio najveci krivac Smajic, kao i sada sto se obznanilo. I kazu ne cure vise informacije :urnebes:
Normalno da ne mozemo znati koji igraci dolaze, kad se svaki dan skeniraju i vrbuju, pa gdje upali dobro i jeste.

NjonjoVam
Kontakt:

PostPostao/la NjonjoVam » 11 jun 2019, 20:13

desperados WroteColonMoze Husic za klupe, nije los.

Husić je za Smajića golgeter,tako da od klupe nema nista.Ako bude po kvalitetu zna se ko će na klupu! :bih: :bih:
DRŽAVA TUZLA!!

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.