FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 12 jun 2019, 12:31

Sariel1987 WroteColon
Madal WroteColon
Sariel1987 WroteColonmadal stosta nama promakne...
opet kazem nazalost.
mada ima i dosta do prijateljstva sa clanovima uprava, igracima, menadzerima. ono dobri su ljudi pa nece da se zamjere, razumijem i to.
al mojne ba bijelih bubrega, kad je biftek meso mesom.

I sta sad, ko reče to nikad vise sa Husarom? Gdje je ta izjava i čija je?

eh sad ti mene zajebavas, :lol:
da ti jos kazem sta se sve govorilo u vezi naseg kluba od clanova uprave do jasmina??
hoces pisanu izjavu jel? ne budi neozbiljan.
nemam ja ba ppojma ne razumijem se u ove stvari... :thumbup:

Ne zezam. Ma ja čuo ti, sjedio s njima. Klasična tuzlanska :thumbup:
Samo argumentovano, jel de drug moj :thumbup: Živio :thumbup:
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:31

MMA075 WroteColonPa provjeri ti ja provjerio, ti kazes da je Husara ja kazem da nije.

evo ne znam, de mi ti molim te reci, interesuje me ciji je igrac?
nemam pojma, podijeli s rajom forumskom

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:33

Madal WroteColonNe zezam. Ma ja čuo ti, sjedio s njima. Klasična tuzlanska :thumbup:
Samo argumentovano, jel de drug moj :thumbup: Živio :thumbup:

narvno, samo argumentovano a ti se od svega uhvatio najslabije karike,a argumenata oko kluba sto su zajebali da sebi ne dodjemo 20 narednih godina.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 12 jun 2019, 12:34

MMA075 WroteColonJel u mi ovaj pored onda menadzer?

Ovo je Šapina, on je trener prati dosta igraca i on ima neke veze s njim ali ga je Husara sto posto utrpao u Slobodu.
Čitaj komentare po fb, cestitaju mu sto ih dovodi, a on lajka.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:35

ASD WroteColon
MMA075 WroteColonJel u mi ovaj pored onda menadzer?

Ovo je Šapina, on je trener prati dosta igraca i on ima neke veze s njim ali ga je Husara sto posto utrpao u Slobodu.
Čitaj komentare po fb, cestitaju mu sto ih dovodi, a on lajka.

ma bezveze ba ganjaju dlaku u jajetu, a iz svemira se vidi kako stvari sad stoje.
sta je to nego razvodnjavanje price.

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 12 jun 2019, 12:36

#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 12 jun 2019, 12:38

Nisam se uhvatio najslabije karike nego laži. Samo argumentovano drug moj, kao što bi ti rekao. :thumbup:
Sto se ostalog tiče ne znam kakvi su igrači koje smo doveli. Husic mi se svidja. Smajića ne mirišem, naročito izjavu da rezultate ne obećava, ali sta da pišem o njemu bez ijedne pogledane utakmice tima koji je on spremio. Uprava zasad odradila minimum a to je licenca, vidjeti ćemo hoće li ista raditi u budućnosti pozivitno.
Sve ok, ne slagati se sa upravom, team menagerom, igracima. Samo ne treba izmisljati stvari.
Samo argumentovano. :thumbup: Pozz :thumbup:
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:39

ma ok, itekako je govoreno,jos od husica se radilo da se husara udalji od kluba.pa preko mujkana. a opet dodje poneki njegov igrac. menadzerska agencija ko agencija.
ali u krajnjem slucaju nije poenta ni sto on dovodi, poenta je nama dodje sve ono sto niko drugi nece.
iz svih tih agencija sve bolji igraci idu dalje. pa i ovih "nasih" ;)
a sto nama niko nece, e necemo o tome.
i dosta od mene..

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 12:41

Zrinjski doveo nepoznatog trenera, raspadaju se.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:43

MMA075 WroteColonZrinjski doveo nepoznatog trenera, raspadaju se.

oni su bar doveli trenera, mi tim menadzera koji nas ispali prosle sezone :lol:

zrinjski ima sulentu, i koliko trofeja iza sebe, on ima i kredita i luksuza da moze mijenjat trenere ako se ne pokazu, jer ima rezultate iza sebe care moj. pokazo je da zna znanje u ovoj ligi.

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 12:46

Sariel1987 WroteColon
MMA075 WroteColonZrinjski doveo nepoznatog trenera, raspadaju se.

oni su bar doveli trenera, mi tim menadzera koji nas ispali prosle sezone :lol:

zrinjski ima sulentu, i koliko trofeja iza sebe, on ima i kredita i luksuza da moze mijenjat trenere ako se ne pokazu, jer ima rezultate iza sebe care moj. pokazo je da zna znanje u ovoj ligi.

**** zato se i mi gasimo svake godine u ovo vrijeme.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:49

pa o tom i pricam , nema sistema, nema uredjenja kluba, reset nam je skoro svake godine, to je ono sto boli najvise, samo suplja i isprazna obecanja.
i sta god kazes hejter, i ta prica.

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 12:54

U isto vrijeme prosle godine kod dolaska Hadzanovica, Adzema, Vidovica, Civica.. bila je prica sta ce oni igraci iz druge lige.
Sad otisli prica se promjenila raspadamo se odose igracine, a ono dali 20 golova u 40 utakmica.
Nek ide svaki ne zalim ni jednog od ekipe iz prosle sezone, ne pamtim losiju igru i ruzniju igru Slobode u historiji.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:59

MMA075 WroteColonU isto vrijeme prosle godine kod dolaska Hadzanovica, Adzema, Vidovica, Civica.. bila je prica sta ce oni igraci iz druge lige.
Sad otisli prica se promjenila raspadamo se odose igracine, a ono dali 20 golova u 40 utakmica.
Nek ide svaki ne zalim ni jednog od ekipe iz prosle sezone, ne pamtim losiju igru i ruzniju igru Slobode u historiji.

u isto vrijeme ove godine za vecinu njih smo ovde govorili nek idu, ionako nisu ni zasta osim za kukanja oko plate i instagrama...

i s onakvim igracima isluzenim, nekim smo pomogli u dizanju forme i posluzili kao usputna stanica za dalje, oni nama nisu pomogli ni u cemu. poraza pa i na tusjnu ko u prici, bodova skoro nikad manje. ne pratim statistiku, golova isto tako.

problem je sto nema sistema, nije dobro pravit reset svake godine i mijenjat komplet ekipu, pogotovu sto nemas para, pa daj sta das.
ovi i ako znaju igrat lopte dok se upoznaju i uigraju pola sezone ce proc glat.
problem je sto su ovi mozda i gori ..vrijeme ce pokazAT. sto neko rece nek nam je bog na pomoci, pa ja ne budem u pravu i budem se moro izvinjavat ovde za sumnje..

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 13:02

Sariel1987 WroteColon
MMA075 WroteColonU isto vrijeme prosle godine kod dolaska Hadzanovica, Adzema, Vidovica, Civica.. bila je prica sta ce oni igraci iz druge lige.

u isto vrijeme ove godine za vecinu njih smo ovde govorili nek idu, ionako nisu ni zasta osim za kukanja oko plate i instagrama...

i s onakvim igracima isluzenim, nekim smo pomogli u dizanju forme i posluzili kao usputna stanica za dalje, oni nama nisu pomogli ni u cemu. poraza pa i na tusjnu ko u prici, bodova skoro nikad manje. ne pratim statistiku, golova isto tako.

problem je sto nema sistema, nije dobro pravit reset svake godine i mijenjat komplet ekipu, pogotovu sto nemas para, pa daj sta das.
ovi i ako znaju igrat lopte dok se upoznaju i uigraju pola sezone ce proc glat.
problem je sto su ovi mozda i gori ..vrijeme ce pokazAT. sto neko rece nek nam je bog na pomoci, pa ja ne budem u pravu i budem se moro izvinjavat ovde za sumnje..

Polako jbt sta ljudi mogu uradit za mjesec dana u klubu koji je krs 20 godina, kad niko ne dolazi ne valja niko ne dolazi, jucer dodje 7 igraca ne valja opet.

Hoce ljudi pojacanja Krpica, Ahmetovica kako kad nemas para, mogul ja kupit Audia A8 a imam para za Audia jaje, mogu **** popusit sam sebi.
Protegni se koliko si dug uvjek bilo i bice.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 13:03

bogme vidjecemo, vrijeme ce pokazati..

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 13:04

prisonbreak WroteColon

Alispahihic Husejnovix, baraban, Ignjstovic, Ivetic, Vidovic pa ti sad vidi i poredi ove igrace.
Mi smo tako prije 2-3 godine ko vi sada pa zamal nismo ispali, imali kompletan reset na zimu, nista vam ovo sad ne valja vjeruj

Joj druze nisi ih gledao ko mi pa ta pricas tu to neki igraci eto vam Adzem krampa jeste se usrecili, sve te sto si naveo samo je Ignjatovic odigrao korektno ostali uzeli i sakom i kapom a igrali ko mudo.
Vi nesto sastaljvi primili 60 golova **** te nebo.

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 13:06

Usput i onaj advokat kikan je napravio neko sranje, navodno su i njega tuzili, kakvi su tu talovi u klubu bili bog te sami pita.
Za ove sam siguran da su posteni ako nista.

Libertad87
Kontakt:

PostPostao/la Libertad87 » 12 jun 2019, 13:12

Može li mi neko objasniti zbog čega ste toliko negativni radi 2 Husarina igrača? Jel nam to najveći problem u klubu? Pričate ko da smo maksimalno uređen klub pa kao nemojte da imamo posla s njim on je levat, ko da imamo 20 pl igrača pa kao ne treba nam od njeg niko. Nažalost u toj smo situaciji da nam dolaze igrači samo kad nemaju baš nigdje drugo da odu...

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 13:22

Libertad87 WroteColonMože li mi neko objasniti zbog čega ste toliko negativni radi 2 Husarina igrača? Jel nam to najveći problem u klubu? Pričate ko da smo maksimalno uređen klub pa kao nemojte da imamo posla s njim on je levat, ko da imamo 20 pl igrača pa kao ne treba nam od njeg niko. Nažalost u toj smo situaciji da nam dolaze igrači samo kad nemaju baš nigdje drugo da odu...

ko kaze da su ljudi negativni radi 2 husarina igraca?i nisu samo 2 :lol:
ljudi su s pravom prenerazeni i zabrinuti, sta se sve radi, zbog svega u vezi kluba..

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, NKMramor, slusalica i 29 gostiju.