FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Slobodaszasvavremena
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodaszasvavremena » 15 jun 2019, 21:29

Sutra im trening u Mramoru kako sam cuo igraju trening utakmicu i tu ce igraci polako da otpadaju

bhpremierliga12
x 7
Kontakt:

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 jun 2019, 21:32

Ma jos ima i vise nego solidnih igraca na trzistu i moci ce se dovesti ako se proda Beganovic to je sigurno. Nadam se da ce pripreme voditi onaj kondicioni Zahirovic ja msm da je tako, sto ima svoju teretanu, sto nas je pripremao i proslo ljeto.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

tuzlak1987
x 8
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 jun 2019, 21:33

Slobodas je napisao/la:
Hoćeš pun stadion a ljudi ne mogu centra preći 2 pasa uvezati. Prošla sezona je bila patnja za gledati , a mislim da će ova sezona biti još gora. Hebes više i podršku a dobiješ ništa i to godinama tako

Pa znaci nama treba igra da dodjemo na stadion. Ne dolazi se na stadion jer znas da ces pobjediti. U Njemackoj ima ekipa u trecoj ligi koje pune stadione. Nesto sto im je bitno, a nije uspjesno na sportskom planu. 90% nasih problema bi bilo rjeseno da imamo sportsku kulturu. Pa i ako ne znaju dva pasa uvezati, neka dodje 5000 ljudi i napise na transparentu sta misli o tome.

Ovo sto gledamo u nekog drugog nece nikada pomoci. Onda isto cekanje i nada da ce neko drugi uraditi nesto dobro za tebe, a nemas brojnost isto nece nikada samo doci.

Pa recimo i treba prepoznati da nemas para pa jos vise pruziti podrsku kako bi izborio opstanak. Ne moras sada ismijavati igrace jer ne znaju, jednostavno si u takvoj situaciji i trebas ih malo pogurati.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 15 jun 2019, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.

ASD
x 20
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 15 jun 2019, 21:36

bhpremierliga12 je napisao/la:Ma jos ima i vise nego solidnih igraca na trzistu i moci ce se dovesti ako se proda Beganovic to je sigurno. Nadam se da ce pripreme voditi onaj kondicioni Zahirovic ja msm da je tako, sto ima svoju teretanu, sto nas je pripremao i proslo ljeto.

On priprema Podrinjce.

bhpremierliga12
x 7
Kontakt:

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 jun 2019, 21:37

ASD je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Ma jos ima i vise nego solidnih igraca na trzistu i moci ce se dovesti ako se proda Beganovic to je sigurno. Nadam se da ce pripreme voditi onaj kondicioni Zahirovic ja msm da je tako, sto ima svoju teretanu, sto nas je pripremao i proslo ljeto.

On priprema Podrinjce.

Hahahaahaha pa **** majku ima li nesto da nam nije uzeo :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 15 jun 2019, 21:39

Ima, Jasmina nam neće nikad dobit :cool:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 15 jun 2019, 21:40

Skup sport.Nemas para mozes pjevat borbene

Tuzlak04
Kontakt:

Post Postao/la Tuzlak04 » 15 jun 2019, 22:01

Ubili se za federalke... Imali smo bolju ekipu u prosloj sezoni, pa smo jedva prezivili. Ovo sa nekim "pojacanjima" cemo zalijepiti za dno....

Slobodas
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Slobodas » 15 jun 2019, 22:07

tuzlak1987 je napisao/la:
Slobodas je napisao/la:
Hoćeš pun stadion a ljudi ne mogu centra preći 2 pasa uvezati. Prošla sezona je bila patnja za gledati , a mislim da će ova sezona biti još gora. Hebes više i podršku a dobiješ ništa i to godinama tako

Pa znaci nama treba igra da dodjemo na stadion. Ne dolazi se na stadion jer znas da ces pobjediti. U Njemackoj ima ekipa u trecoj ligi koje pune stadione. Nesto sto im je bitno, a nije uspjesno na sportskom planu. 90% nasih problema bi bilo rjeseno da imamo sportsku kulturu. Pa i ako ne znaju dva pasa uvezati, neka dodje 5000 ljudi i napise na transparentu sta misli o tome.

Ovo sto gledamo u nekog drugog nece nikada pomoci. Onda isto cekanje i nada da ce neko drugi uraditi nesto dobro za tebe, a nemas brojnost isto nece nikada samo doci.

Pa recimo i treba prepoznati da nemas para pa jos vise pruziti podrsku kako bi izborio opstanak. Ne moras sada ismijavati igrace jer ne znaju, jednostavno si u takvoj situaciji i trebas ih malo pogurati.

Sve stoji i slažem se sa svim al ne možeš porediti njemačku i bosnu. Druže ljudi se ovdje bore od 1. do 1. kako će razvuči platu imaju svojih 1000 problema i još na sve to trebaju otići na utakmicu u kojoj dođe neka zvijezda mladost gošk iz neke vukoj3bine i nabije te. I to se tako godinama ponavlja sve sivilo neko svake sezone neka patnja besparica. Ljudima su potrebne neke pozitivne stvari u životu zato ih se sve više za dijasporu sprema j3beš i kokuzluk više. Zato će nas svake godine biti sve manje i manje dok se nešto pozitivno ne desi.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Beduin
x 35
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 15 jun 2019, 22:19

Sta ovo Azmir kaze da nije dogovorena odsteta od 50k maraka, nego samo predugovor od februara da nastupa za Podrinje City.

I teska srca cu reci da cemo mi plakati za ovim igracima sro su otisli kod seljobera. Kad ti je dobra i redovna plata odmah i ti bolje igras, boris se, gines, grizes na terenu. A pokazali su igraci da mogu do polusezone, a onda su pocele price o platama i kasnjenju, pritisci na Upravu i sve se odrazilo i na igrace i rezultat na kraju. Stid me kluba kojeg volim od svoje 7 godine, sta mu politika i rat uradise.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

mirza24
Kontakt:

Post Postao/la mirza24 » 15 jun 2019, 22:33

bhpremierliga12 je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Zekanovic 21 godina, potpisati na 2+ godine, ako bude imao dobru sezonu mogu se dobiti neke pare za njega.

Zekanovic + Halilovic na desnom su odlicne bekovske pozicije.
Stoperi nama fale.

Slazem se, tu ne bi nista gubili u odnosu na proslu sezonu, stvarno bi imali dobre i mlade bekove. Ko da gledam ostavice Salihovica opet da bude 3. stoper hahahahaha. Bolje dati sansu Devedzicu ja msm da se tako preziva sto je potpisao ugovor prije nekoliko mjeseci.

Devedzic nema kvaliteta za 2 fed

mirza24
Kontakt:

Post Postao/la mirza24 » 15 jun 2019, 22:45

Penaltiky je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Goran Vukliš
1 h ·Rezervne opcije su jeftinije dok su rezervne opcije!

Hoce lik povisicu :D

Hahahahhahaha hahahahhahahahahha hahahahhahahahhahah mrš u pm. Nije lik ni za četvrte opcije.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAvuklis moze samo travu kositi naTusnju

mirza24
Kontakt:

Post Postao/la mirza24 » 15 jun 2019, 22:52

Ma to je taj prosao skolu partizana.[/quote]

OK ako je on, mogao bi biti pristojan.[/quote]
slika[/quote]
Ovaj broj 15 je Spijodic iz OP Fc Groningena proslu sezonu 17 golova dao u holandskoj 3 ligi . Ja mislim najace pojacanje Slobode

ASD
x 20
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 15 jun 2019, 23:15

mirza24 je napisao/la:Ovaj broj 15 je Spijodic iz OP Fc Groningena proslu sezonu 17 golova dao u holandskoj 3 ligi . Ja mislim najace pojacanje Slobode

Jel to on pricao?

mirza24
Kontakt:

Post Postao/la mirza24 » 15 jun 2019, 23:24

ASD je napisao/la:
mirza24 je napisao/la:Ovaj broj 15 je Spijodic iz OP Fc Groningena proslu sezonu 17 golova dao u holandskoj 3 ligi . Ja mislim najace pojacanje Slobode

Jel to on pricao?

Nije ima stranica kluba gdje je igrao inspektore

jayjay87
Kontakt:

Post Postao/la jayjay87 » 15 jun 2019, 23:33

[quote="mirza24]
Slazem se, tu ne bi nista gubili u odnosu na proslu sezonu, stvarno bi imali dobre i mlade bekove. Ko da gledam ostavice Salihovica opet da bude 3. stoper hahahahaha. Bolje dati sansu Devedzicu ja msm da se tako preziva sto je potpisao ugovor prije nekoliko mjeseci.[/quote]
Devedzic nema kvaliteta za 2 fed[/quote][/quote]

Najbolji stoper juniorske premijer lige u 2018/2019.Najvise minuta u ekipi Slobode uzimajuci u obzir da nije igrao zadnje 3-4 zbog nevaznosti utakmica.Uz to sve najbolji strijelac ekipe kao stoper sa 4 gola u ligi i 3 u kupu...Interesovale se ekipe iz vrha za njega jos u juniorima.Ne vidim razlog za pljuvanjem djeteta Slobode...Dobro neko rece da se iza ovog mirze krije husara, samo on moze ovako pljuvat bez razloga...Veliki pozdrav za tebe uzivaj dok gledas kako mali uspjeva... :wave:

Penaltiky
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Penaltiky » 15 jun 2019, 23:34

Špijodić je igrao u 5 holandskoj a ne trećoj.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

mirza24
Kontakt:

Post Postao/la mirza24 » 15 jun 2019, 23:39

jayjay87 je napisao/la:[quote="mirza24]
Slazem se, tu ne bi nista gubili u odnosu na proslu sezonu, stvarno bi imali dobre i mlade bekove. Ko da gledam ostavice Salihovica opet da bude 3. stoper hahahahaha. Bolje dati sansu Devedzicu ja msm da se tako preziva sto je potpisao ugovor prije nekoliko mjeseci.[/quote]

Najbolji stoper juniorske premijer lige u 2018/2019.Najvise minuta u ekipi Slobode uzimajuci u obzir da nije igrao zadnje 3-4 zbog nevaznosti utakmica.Uz to sve najbolji strijelac ekipe kao stoper sa 4 gola u ligi i 3 u kupu...Interesovale se ekipe iz vrha za njega jos u juniorima.Ne vidim razlog za pljuvanjem djeteta Slobode...Dobro neko rece da se iza ovog mirze krije husara, samo on moze ovako pljuvat bez razloga...Veliki pozdrav za tebe uzivaj dok gledas kako mali uspjeva... :wave:[/quote]

Najbolji stoper juniora je Hasanbegovic ako meni ne vjerujes pitaj Spahu

jayjay87
Kontakt:

Post Postao/la jayjay87 » 15 jun 2019, 23:46

mirza24 je napisao/la:
jayjay87 je napisao/la:[quote="mirza24]

Najbolji stoper juniorske premijer lige u 2018/2019.Najvise minuta u ekipi Slobode uzimajuci u obzir da nije igrao zadnje 3-4 zbog nevaznosti utakmica.Uz to sve najbolji strijelac ekipe kao stoper sa 4 gola u ligi i 3 u kupu...Interesovale se ekipe iz vrha za njega jos u juniorima.Ne vidim razlog za pljuvanjem djeteta Slobode...Dobro neko rece da se iza ovog mirze krije husara, samo on moze ovako pljuvat bez razloga...Veliki pozdrav za tebe uzivaj dok gledas kako mali uspjeva... :wave:[/quote][/quote]
Najbolji stoper juniora je Hasanbegovic ako meni ne vjerujes pitaj Spahu[/quote]

Moze, pitat cemo ga zajedno...Sa svojom visinom Hasanbegovic nikad ne moze bit dobar stoper, pogledaj malo u Evropi kakav je standard sto se tice stopera, jos mali ima viska kilograma jos uvijek i ne moze parirat Devedzicu ni po kojem parametru...Uostalom, pred nama je vidjet cemo sve...

ASD
x 20
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 15 jun 2019, 23:48

mirza24 je napisao/la:
ASD je napisao/la:

Jel to on pricao?

Nije ima stranica kluba gdje je igrao inspektore

Pa mogli su onda na stranici navesti koju tacno ligu igra.
On igra za VV Hoogeven koji igra Hoofdklasse, to je drugi amaterski nivo, a ukupno peti nivo holandskog fudbala.
I on jos nije pojacanje valjda, samo je dosao na probu koju ce jako tesko proci.

P.s. Devedzic je bolji stoper od Hasanbegovica, koji uopste ne bi ni igrao da Karic nije imao avanturu u Zrinjskom pa je ispao s te pozicije.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.