FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

tuzlak70
Postovi: 54
Pridružen/a: 03 jun 2019, 22:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak70 » 21 jun 2019, 21:53

Gujarat je napisao/la:Fukare su imale priliku da pričaju sa članovima novim članovima UO u prostorijama kluba,a ne po skrivenim mjestima. Nisu se pojavili. Mogli su pitat za sve i biti uponati o svemu, isto ko što sad UG surađuje sa klubom. I ne pojave se, a sutra bi kao organizovali neke proteste. Budala je ko se pojavi. I to je nečija struja u cijeloj priči.
Momčino ni za jedan klub nije dobro da nije u dobrim odnosima sa svojom navijackom skupinom. Zato koja god uprava bila orvo trebaju dat podrsku navijacima a drugo na stranu. Ne stoji ti komentar na mjestu

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 jun 2019, 22:08

Jel Koza Nervoza Hipnoza? Ko si ti picko da gasis Slobodu?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 21 jun 2019, 22:09

Smajic odlazi hahahahah
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 21 jun 2019, 22:11

Probisvjet je napisao/la:Jel Koza Nervoza Hipnoza? Ko si ti picko da gasis Slobodu?
Ne laze koza nego rog :D

Gujarat
Postovi: 23
Pridružen/a: 04 jun 2019, 11:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gujarat » 21 jun 2019, 22:16

tuzlak70 je napisao/la:
Gujarat je napisao/la:Fukare su imale priliku da pričaju sa članovima novim članovima UO u prostorijama kluba,a ne po skrivenim mjestima. Nisu se pojavili. Mogli su pitat za sve i biti uponati o svemu, isto ko što sad UG surađuje sa klubom. I ne pojave se, a sutra bi kao organizovali neke proteste. Budala je ko se pojavi. I to je nečija struja u cijeloj priči.
Momčino ni za jedan klub nije dobro da nije u dobrim odnosima sa svojom navijackom skupinom. Zato koja god uprava bila orvo trebaju dat podrsku navijacima a drugo na stranu. Ne stoji ti komentar na mjestu
Fukare su tražile sastanak. Dobili. Nisu se pojavili. Ko s kim neće i što?
Nikom nije jednostavno zbog ove situaacije. Kakav je to Nala koji je pun ljubavi prema Slobodi i hoće da je naplati? Došli novi ljudi, misle da ne može više, da voli Slobodu prihvatio bi to normalno il podigao glas na normalan način a ne spominjajući otkupnu klauzulu. Da voli Slobodu, ne bi ni stavio otkupnu klauzulu u ugovor ili bi stavio nešto normalno. Kakvih ba 300 000 KM? Plate ako su mu dužni, treba isplatiti ako je ugovorom definisano i to što je kao posudio, sve ostalo.. Vidjet ćemo sutra šta će biti, ali mislim da Hipnoza i ovaj UO nisu problem za Slobodu. Došli su u najgorem momentu, susreli se sa hiljadu problema, dobili licencu...

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 21 jun 2019, 22:20

Necu doci na proteste. Ne zato što neću biti u prilici nego zato što mi je dodijalo to iskorištavanje pod krinkom borbe za FK Sloboda. Podržavao sam one proteste kad je trebala podrška za Azmira. Ali danas se osjećam tako prevareno. I iskreno boli me više k.... Možda ću kupiti sezonsku, možda ću opet ko prije rata i odmah nakon gledati kako da se provučem džaba ali mi više definitivno ne pada na pamet da stajem ni na čiju stranu.
Sjećam se lika sa foruma koji mi je objašnjavao kako Azmir radi na statutu kao u FK Sarajevo.
Isti taj lik priča o vlasništvu nad tušnjem. FK Sarajevo nije vlasnik Koševa. NAravno ni ne spominje taj statut.
likovi pričaju kako je Tušanj uništen. Tušanj je bio neuslovan stadion i prije rata tako da poštedite me. Koševo je primjer kako stadion na kojem reprezentacija igrala a postao neuslovan.
Azmir troši svoje pare. Da troši ali Slobodu zadužuje. Nikad ne saznasmo koliko nas je koštala sezona u kojoj ništa ne osvojismo. Ali zato saznasmo koliko para treba isplatiti Kostiću, Kariću i Đidiću. I da taj isti Kostić danas igra TC i to nakon povrede ima obećan posao...Hajd možda ipak neka viša instanca poravna račune kroz tu povredu pa će sve doći na svoje...Još par laži Azmira optužuju da je zbog zemljišta lopovi jedni, Senad ima građevinsku firmu ne Azmir. I naravno dalje znate.. Azmira optužuju da se bavi politiku. Sjedi sa Huseinom u loži...Dalje znate oba u PDA...
Azmir daje svoje pare ali koristi i gradske...Azmir je heroj a pare od budžeta pa jeb gradski je klub...
Senad i UO. Ok stanarine, pozajmice itd,itd, Nigdje privrednika nigdje sponzora. Dres ko izviđačka uniforma...Tzv Spasioci. Sve što su dali su pozajmili. Koliko je sponzorstvo? Odradili posao za izbore. Za sljedeće ćemo novog neprijatelja naći... I niko da pošteno odgovori:
1.Koliko uopšte para treba za sezonu?
2.Odakle tj kako nabaviti ta sredstva?
Jedino kome donekle vjerujem je UG ali sve je tanko...
& $ ?

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 21 jun 2019, 22:22

Dobili licencu koju je pola Nalic platio, ma da je smrad i on :D
Doveli Dodiga i ovog iz Radnika likovi nisu u 2019 godini minute odigrali.
Brukaju se sa odlascima igraca a kao potpisali, ne odu u sarajevo na zrijeb.

Da ne pricamo o tome sto su na probi likovi iz Mladost Solina, likovi koji igraju rekreacije, likovi koji pljuju po Slobodi zajedno sa roditeljima na svakom cosku.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 jun 2019, 22:26

katarakta je napisao/la:Smajic odlazi hahahahah
Koji?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 jun 2019, 22:30

Ma jel to opet uklještilo u leđima
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Suljo20002 » 21 jun 2019, 22:31

Izgleda smajica opet boli neka stvar a bez njega i Lazarevic ostaje bez angazmana...

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 21 jun 2019, 22:36

Jaj sta rade s kluba pa to je nevjerovatno,smećari jedni marš svi u pm

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 21 jun 2019, 22:39

sloboda1921 je napisao/la:Smajić odlazi ovaj put ne zato što su ga leđa zaboljela već mu je uručena pošiljka da će biti likvidiran ukoliko se ne povuče. Ko stoji iza pošiljke možda saznamo tokom sutrašnjeg presa.
Gledaj ovog idola. :D
E nećeš vala.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 21 jun 2019, 22:42

Aerials je napisao/la:
sloboda1921 je napisao/la:Smajić odlazi ovaj put ne zato što su ga leđa zaboljela već mu je uručena pošiljka da će biti likvidiran ukoliko se ne povuče. Ko stoji iza pošiljke možda saznamo tokom sutrašnjeg presa.
Gledaj ovog idola. :D
E nećeš vala.
e jbg sad :rol: :rol: :rol:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 21 jun 2019, 22:45

Sloboda1921, auuu koji kiks.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 21 jun 2019, 22:51

1919tuzlak je napisao/la:ja cuo da Senci ove proteste sponzorise koliko je istina ne znam
al jedno je jasno sve ove borbu su ustvari za licni interes .
NIKAKO ZA INTERES SLOBODE.
Mozemo pricati sta hocemo jedno je sigurno najljepsi fudbal se igrao u vrijeme Azmira .U njegove licne interese ne ulazim
Isto imam info da senad organizuje ove proteste :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2019, 22:53

tuzlak70 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Joj Mujkanovica, Nale i jos nekih kakav tal. Oni misle eto svi mi glupi samo njih 3-4 pametni. Ovo sto sada nemamo marke vjerovatno i jeste samo zato jer su oni namjerno bili sujetni pa zacerivali. Mujkanovic uzimao lovu, sklopi ekipu za 8. mjesta, njemu dobro, opstanemo i uzivancija za njega. Sada kada nije dao bi guzice da dodje opet, a Nala pijun ispade obicni koji je tu kao Mujkanovicev element zacerivanja novim ljudima.
Pa ovako su se otkrili, izgleda dosadilo im suptilno zacerivati pa u dva dana 400 hiljada i placeni intervju (vjerovatno). Pa providno..

Po ovoj prici kako hvali uvjeren sam da bi opet sastavili ekipu za donji dio tabele i da bi Nala ostao, ovako se trazi 10 igraca.
Vjeruj mi prijatelju ja te ne mogu razumijeti nikako. Ja sam čitao mnoge objave ali ti si mi bas ostao upečatljiv svojim izjavama braneci svaki potez Mujkanovića a posle i Nalića. Posle bjezanja Azmira , ja sam ga podržavao jer se uhvatio u koštac sa sa svim nedaćama u klubu. Oni koji su ga napadali zbog ljubavi prema Azmiru ti si ih napadao. Sada ti odjednom taj isti Senad , Nalić ne valjaju a ovi su nepogrešivi. Zašto
Pa vjerujem u ljudsku dobrotu, da ce doci neko ko ce stvarno raditi korektno. Problem je sto vjerujem ljudima. I Husicu i Mujkanovicu, kada su bili na funkcijama u Slobodi uvijek sam za te koji vode klub jer ako ih ne podrzimo onda nema od lijepe price nista. Ali je problem sto svi koji su se dotakli nas su nas i izvarali. Kada skontam nekog precrtan je, svakom cu dati rok od godinu dvije ako treba da radi ali ako pocne roviti po Slobodi ovako hinjski nakon napustanja pozicije kao sto to rade Husic i Mujkanovic onda ko ga ebe.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 21 jun 2019, 22:53

Hahaha cuj posiljka :urnebes: . Jel brza posta
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 21 jun 2019, 22:54

katarakta je napisao/la:Hahaha cuj posiljka :urnebes: . Jel brza posta
Preporučeno.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2019, 22:56

klma1 je napisao/la: Sjećam se lika sa foruma koji mi je objašnjavao kako Azmir radi na statutu kao u FK Sarajevo.
Isti taj lik priča o vlasništvu nad tušnjem. FK Sarajevo nije vlasnik Koševa. NAravno ni ne spominje taj statut.
likovi pričaju kako je Tušanj uništen. Tušanj je bio neuslovan stadion i prije rata tako da poštedite me. Koševo je primjer kako stadion na kojem reprezentacija igrala a postao neuslovan.
Azmir troši svoje pare. Da troši ali Slobodu zadužuje. Nikad ne saznasmo koliko nas je koštala sezona u kojoj ništa ne osvojismo. Ali zato saznasmo koliko para treba isplatiti Kostiću, Kariću i Đidiću. I da taj isti Kostić danas igra TC i to nakon povrede ima obećan posao...Hajd možda ipak neka viša instanca poravna račune kroz tu povredu pa će sve doći na svoje...Još par laži Azmira optužuju da je zbog zemljišta lopovi jedni, Senad ima građevinsku firmu ne Azmir. I naravno dalje znate.. Azmira optužuju da se bavi politiku. Sjedi sa Huseinom u loži...Dalje znate oba u PDA...
Azmir daje svoje pare ali koristi i gradske...Azmir je heroj a pare od budžeta pa jeb gradski je klub...
Senad i UO. Ok stanarine, pozajmice itd,itd, Nigdje privrednika nigdje sponzora. Dres ko izviđačka uniforma...Tzv Spasioci. Sve što su dali su pozajmili. Koliko je sponzorstvo? Odradili posao za izbore. Za sljedeće ćemo novog neprijatelja naći... I niko da pošteno odgovori:
1.Koliko uopšte para treba za sezonu?
2.Odakle tj kako nabaviti ta sredstva?
Jedino kome donekle vjerujem je UG ali sve je tanko...
Tacno sve, svako od onih koji su vodili Slobodu nas je izvarao zestoko u konacnici. I na kraju se uvijek desi rasplet. Svakom cu dati sansu i necu vjerovati na mahalaske price ali ocito da su svi teski krimosi koliko god ih podrzavao oni to samo iskoriste na kraju za sebe.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 21 jun 2019, 22:57, ukupno mijenjano 2 puta.

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 21 jun 2019, 22:57

: Fukare su tražile sastanak. Dobili. Nisu se pojavili. Ko s kim neće i što?
Nikom nije jednostavno zbog ove situaacije. Kakav je to Nala koji je pun ljubavi prema Slobodi i hoće da je naplati? Došli novi ljudi, misle da ne može više, da voli Slobodu prihvatio bi to normalno il podigao glas na normalan način a ne spominjajući otkupnu klauzulu. Da voli Slobodu, ne bi ni stavio otkupnu klauzulu u ugovor ili bi stavio nešto normalno. Kakvih ba 300 000 KM? Plate ako su mu dužni, treba isplatiti ako je ugovorom definisano i to što je kao posudio, sve ostalo.. Vidjet ćemo sutra šta će biti, ali mislim da Hipnoza i ovaj UO nisu problem za Slobodu. Došli su u najgorem momentu, susreli se sa hiljadu problema, dobili licencu...[/quote]
Tako je . Novi ljudi su na dobrom putu da ociste kriminal i uhljebe iz Slobode samo mora se sd Ado skinuti jer nije sposoban za to a nadam se da ce novi trener biti Spaha :bow: :bow: :bow: :bow:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.