FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Kakav rezultat očekujete u duelu sa Radnikom?

Anketa je završila: 04 okt 2019, 21:11.

Pobjeda
9
29%
Remi
6
19%
Poraz
16
52%

Ukupno glasova: 31

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 27 avg 2019, 23:09

slatina87 WroteColonKakve instrukcije? Iznosim svoje mišljenje kao i Vi kao i svi ostali na ovom pdf-u. Znači Vama je broj godina glavno mjerilo da li ćete nekog "slušat" ili ne.. Sve je bolje osim pristanka na ove uslove. Naredne godine će reć imate sektor D za "gostujuće" navijače , pa šta ćemo onda? Sve je bolje od prihvatanja njegovih uslova. I kako ćete zagrmit u subotu ako pjesmu povede mlađi momak od Vas?

Ko sta voli, samo neka dodje zapad ili sjever ali u crveno-crnim bojama. Zelim i Fukarama brojnost, a zelim i da ih zapad isprati. Sta ste se usrali od sake doslja ? Hajde da vidimo da li nekom smije faliti dlaka sa glave i ko bi to da kvari atmosferu u gradu. Ko bi to da zabrani navijacu Slobode zapad i uzivanje u utakmici? Samo lagano de vi dodjite na zapad ili sjever.

slatina87
Kontakt:

PostPostao/la slatina87 » 27 avg 2019, 23:21

tuzlak1987 WroteColon
slatina87 WroteColonKakve instrukcije? Iznosim svoje mišljenje kao i Vi kao i svi ostali na ovom pdf-u. Znači Vama je broj godina glavno mjerilo da li ćete nekog "slušat" ili ne.. Sve je bolje osim pristanka na ove uslove. Naredne godine će reć imate sektor D za "gostujuće" navijače , pa šta ćemo onda? Sve je bolje od prihvatanja njegovih uslova. I kako ćete zagrmit u subotu ako pjesmu povede mlađi momak od Vas?

Ko sta voli, samo neka dodje zapad ili sjever ali u crveno-crnim bojama. Zelim i Fukarama brojnost, a zelim i da ih zapad isprati. Sta ste se usrali od sake doslja ? Hajde da vidimo da li nekom smije faliti dlaka sa glave i ko bi to da kvari atmosferu u gradu. Ko bi to da zabrani navijacu Slobode zapad i uzivanje u utakmici? Samo lagano de vi dodjite na zapad ili sjever.

Upravo to

samirr
Kontakt:

PostPostao/la samirr » 27 avg 2019, 23:26

idem na zapad mislim da ce realno sjever biti premal da primi sve navijace slobode !!!
Previše se vjeruje Jesicu.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 27 avg 2019, 23:39

Vodja se slusa i kako on vodi tako ostali navijaju. Tu sva prica prestaje.
Taj momak ima vise gostovanja nego skoro ijedan forumas. Samo je pitanjenzelimo li navijati i nadjacati "domacina" ili ce se samo zvjerat na Zapadu ko sta goviri, dobacuje i hoce li izbiti tuca. Puca nam kita ko sta prica, odemo mi dati podrsku Slobodi.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 27 avg 2019, 23:57

Beduin WroteColon

Vodja se slusa i kako on vodi tako ostali navijaju. Tu sva prica prestaje.
Taj momak ima vise gostovanja nego skoro ijedan forumas. Samo je pitanjenzelimo li navijati i nadjacati "domacina" ili ce se samo zvjerat na Zapadu ko sta goviri, dobacuje i hoce li izbiti tuca. Puca nam kita ko sta prica, odemo mi dati podrsku Slobodi.

Upravo tako @beduin. Napuniti sjever i navijanje za svoj klub.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 28 avg 2019, 00:00

Sariel1987 WroteColonMa ja ganola kospice i kmecanje :lol:
Nema vecih petokolonasa od nas tuzlaka :rol: :beba:

Naravno
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Bosnausrcu9
Kontakt:

PostPostao/la Bosnausrcu9 » 28 avg 2019, 00:04

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 28 avg 2019, 00:29

Meehh ne vrijedi samo vi svoje :lol:
Slusat after kmecanje neprocjenjivo :beba:

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 28 avg 2019, 07:56

Meni je ovo utakmica kao i da dolazi Kakakanj ili Capljina. Ne bi ja to dizao na nivo derbija. Na zapadu sam i odatle cu dati podrsku pa neka neko proba da me otjera. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 28 avg 2019, 08:16

kako sam ja shvatio nece vas niko tjerat, nego cete samo platit kartu :)

KikiM
Kontakt:

PostPostao/la KikiM » 28 avg 2019, 08:23

superior1982 WroteColonNabrijali su bespotrebno atmosferu,gaze nas na svim mogućim stranama,od politike,vlasti,ekonomije,policije,sekjuritija,sad da nas gaze i na Tušnju?Vrijeme je i izvrstan momenat da im se pokaže inat, da zagrmimo jako kao nekada.Ovi što nas rasipaju,jedni bi na zapad,jedni na istok,jedni nikako,sve to ide u korist grobara i dušmana Slobode.Na zapad ok,ali u našim dresovima,majicama,sa šalovima.Ovdje je vrijeme da se dokaže tko je,koliko vrijedi i koliko volimo taj naš klub koji su nam roditelji i djedovi pratili.Samo složno i samo za Slobodu.TC,Azmira,Upravu,Grad,Stadion svima dati do znanja DA SE NE IGRAJU SA NAMA I NAŠIM KLUBOM!SLOBODA TUZLA!

Govorim samo u svoje ime:mislim da bi načinom na koji ti pišeš atmosfera bila puno bolja.
Normalni ljudi se ne poistovjećuju sa mržnjom koji neki iznose u svojim postovima. Sto se mene tice, Tuzla mi je kao grad na prvom mjestu, pa ako možemo 6 klubova ugurati u PL, ja bih ugurao.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 28 avg 2019, 08:25

ova popala dobro dodje za popunu tribina.
da bogdo ima kakve popale kad smo mi domacini :D
a karta da bude cenera... :)

Guest007
Kontakt:

PostPostao/la Guest007 » 28 avg 2019, 08:53

Sariel1987 WroteColonPa onda nemojte kukat na brojnost ako ne mozete jednom u godini ispostovat.
Ha ja.

Upravo.
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

DamirT
Kontakt:

PostPostao/la DamirT » 28 avg 2019, 09:33

Jooooj kad podrinjce izyebemo uff...Hazmir ce pobjec glavom bez obzira
29.11.1919
FKR TZ

NKMramor
Kontakt:

PostPostao/la NKMramor » 28 avg 2019, 09:40

Džaba se lože, dobiće tricu. :kafa:
S A M O S L O B O D A ! ! !

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 28 avg 2019, 09:49

I ja mislim da ćemo ih dobiti, samo nek im makar daju hljeba da jedu prije utakmice, ako vec plate ne mogu isplatiti.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 28 avg 2019, 10:35

DamirT WroteColonJooooj kad podrinjce izyebemo uff...Hazmir ce pobjec glavom bez obzira

Njega boli kitun, bitno mu je u politici se probit, vec se opasno uvezo sa "svojima" pa mu ne smijes nista ni reci kao ranije. Al ga zato klepaju i uzimaju kintu kvalitetno.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 28 avg 2019, 10:42

Nadam se da sada mozemo svi prestati govoriti o zdravoj konkurenciji u gradu, ako to vec nekom od ranije nije bilo jasno. Cujem svakakve price o njihovim "pripremama" za utakmicu sto je vec patologija i nije primjereno ni nasoj odvratnoj ligi. Stoga pametno u subotu.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la _dreamer_ » 28 avg 2019, 10:46

hondas WroteColonGradsko Vijece Tuzla u ovom sastavo to glatko moze izglasati da se stadion daje Slobodi na odredjen vremenski period.

Sto se naravno nece nikada desiti, jer bi taj isti stadion danas sutra bio predmet ovrsnog postupka poznavajuci situaciju u Slobodi.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 28 avg 2019, 10:48

MakabiTuzla WroteColonNadam se da sada mozemo svi prestati govoriti o zdravoj konkurenciji u gradu, ako to vec nekom od ranije nije bilo jasno. Cujem svakakve price o njihovim "pripremama" za utakmicu sto je vec patologija i nije primjereno ni nasoj odvratnoj ligi. Stoga pametno u subotu.

ja sam jedan od tih sto sam uvijek drzao distancu u odnosu na uvrede prema azmiru, zbog njegovog rada u onom periodu, al ovo sto sad radi i svjesno gura prst u oko u svakoj prilici slobodi nije mu na cast.
jbte imal kraja i tom inatu? podnesi druze kolko smo ti duzni, na sud i stani u red cekaj naplatu ha ja.cist racun duga ljubav , a ne ovo.

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: mirza24 i 1 gost.