FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 01 sep 2019, 12:38

Sto se tice ovih podjela to im nikako nije trebalo i odvratno, onako se na ulici podjelilo vec nasi i njihovi, ovo je samo jos jedan stepen vise.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 01 sep 2019, 12:54

Sami su trazili podjele,previse se digli misleci da mogu u ovom gradu sta hoce,ali polako,doce sve na svoje :kafa:

Azmiru sam zahvalan samo sto je Slobodu spasio gasenja prije nekoliko godina,ali sada je pao u ocima sa ovim podjelama,hinjskim provociranjem itd.

Idemo dalje,probat sljedecu dobiti,nadam se povratku Amera Bekica i da nece vise biti ovih problema oko plate,mada uvijek cu to reci,nama treba privatni kapital,promjena statuta,ovo mjenjanje faraonovih poltrona postalo je smijesno !
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
meecko
Postovi: 1515
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 01 sep 2019, 13:35

MMA075 je napisao/la:Ma ne bi ja Smajica mjenjao još, ne moze se za 2mj nesto uraditi pusti covjeka da radi i ekipi ima discipline samo sto su malo ograniceni igrački, i ima muda odsranit svakoga ko se ne trudi sto na trenizima sto na utakmicama, vidi se po sastavima Livancic, Ristic, Smajic otjerao sa treninga itd.

- A evo seljacke.ba opet napadaju seljacic ovaj novinar iz Tojsica **** ti Azmir familiju znam da citas ovo, a i Nalic demagog ti **** mater isto tako.
- Moram se sjetit familije i Vedranu Kovacevicu jos jednoj prodanoj dusi. :D
Nije ti ovaj novinar iz Tojsica, mozda je u skolu isao tu. A on ti je inace cuvena prelivoda. Cudi me da nije do sad fasovao. Velika vecina ljudi iz Tojsica voli i navija za Slobodu, ovaj navija samo za sebe
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 01 sep 2019, 13:39

meecko je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Ma ne bi ja Smajica mjenjao još, ne moze se za 2mj nesto uraditi pusti covjeka da radi i ekipi ima discipline samo sto su malo ograniceni igrački, i ima muda odsranit svakoga ko se ne trudi sto na trenizima sto na utakmicama, vidi se po sastavima Livancic, Ristic, Smajic otjerao sa treninga itd.

- A evo seljacke.ba opet napadaju seljacic ovaj novinar iz Tojsica **** ti Azmir familiju znam da citas ovo, a i Nalic demagog ti **** mater isto tako.
- Moram se sjetit familije i Vedranu Kovacevicu jos jednoj prodanoj dusi. :D
Nije ti ovaj novinar iz Tojsica, mozda je u skolu isao tu. A on ti je inace cuvena prelivoda. Cudi me da nije do sad fasovao. Velika vecina ljudi iz Tojsica voli i navija za Slobodu, ovaj navija samo za sebe
Ko je u pitanju moze i PP
samo Sloboda

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 01 sep 2019, 14:36

Dobro je prodje i ovo, previse negative..
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 sep 2019, 14:41

Meni su sasvim solidni Mile i Smajić i zao mi je ako ih se već tjera. Izgledamo sasvim pristojno na terenu, mlada ekipa i ne baš previše zvučnih imena, čak mislim da smo po imenima bili bolji prošlu sezonu a sada puno ljepše igramo u odnosu na prošlu godinu.
Niko nas nije oducio od fudbala, doduše nismo ni mi nikog ali liga je u 5 deka i teško ćeš protiv nekoga dominirati sto se vidi i na ostalim mečevima. I ko god drugi da dodje, teško da možeš očekivati nešto puno više od trenutnog stanja sa ovim igračima.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 sep 2019, 14:56

Madal je napisao/la:Meni su sasvim solidni Mile i Smajić i zao mi je ako ih se već tjera. Izgledamo sasvim pristojno na terenu, mlada ekipa i ne baš previše zvučnih imena, čak mislim da smo po imenima bili bolji prošlu sezonu a sada puno ljepše igramo u odnosu na prošlu godinu.
Niko nas nije oducio od fudbala, doduše nismo ni mi nikog ali liga je u 5 deka i teško ćeš protiv nekoga dominirati sto se vidi i na ostalim mečevima. I ko god drugi da dodje, teško da možeš očekivati nešto puno više od trenutnog stanja sa ovim igračima.
Ili oni postavljaju tako igru ili igraci ne mogu. Mi nismo jos nikoga stjerali u 16 m na 10 minuta, pa cak ni zvijezdu 09.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 01 sep 2019, 14:57

sviunapad1010 je napisao/la:
Madal je napisao/la:Meni su sasvim solidni Mile i Smajić i zao mi je ako ih se već tjera. Izgledamo sasvim pristojno na terenu, mlada ekipa i ne baš previše zvučnih imena, čak mislim da smo po imenima bili bolji prošlu sezonu a sada puno ljepše igramo u odnosu na prošlu godinu.
Niko nas nije oducio od fudbala, doduše nismo ni mi nikog ali liga je u 5 deka i teško ćeš protiv nekoga dominirati sto se vidi i na ostalim mečevima. I ko god drugi da dodje, teško da možeš očekivati nešto puno više od trenutnog stanja sa ovim igračima.
Ili oni postavljaju tako igru ili igraci ne mogu. Mi nismo jos nikoga stjerali u 16 m na 10 minuta, pa cak ni zvijezdu 09.
Jesmo Siroki.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 01 sep 2019, 15:24

meecko je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Ma ne bi ja Smajica mjenjao još, ne moze se za 2mj nesto uraditi pusti covjeka da radi i ekipi ima discipline samo sto su malo ograniceni igrački, i ima muda odsranit svakoga ko se ne trudi sto na trenizima sto na utakmicama, vidi se po sastavima Livancic, Ristic, Smajic otjerao sa treninga itd.

- A evo seljacke.ba opet napadaju seljacic ovaj novinar iz Tojsica **** ti Azmir familiju znam da citas ovo, a i Nalic demagog ti **** mater isto tako.
- Moram se sjetit familije i Vedranu Kovacevicu jos jednoj prodanoj dusi. :D
Nije ti ovaj novinar iz Tojsica, mozda je u skolu isao tu. A on ti je inace cuvena prelivoda. Cudi me da nije do sad fasovao. Velika vecina ljudi iz Tojsica voli i navija za Slobodu, ovaj navija samo za sebe
Lafo navijac Slobode. Ne kazem da ne treba kritikovati ali stalno se sa njihovog portala pravila jos negativnija slika nego sto jeste pred ovu utakmicu. Stanje je lose ali ti doprinosis da bude jos gore sa svojim pisanjem, dok npr o Slogi nista negativno nije niko napisao i ti u toj atmosferi docekujes utakmicu. Fuj :puke:

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 sep 2019, 15:25

Slobodno napišete ovdje ime i prezime, nije zabranjeno.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
meecko
Postovi: 1515
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 01 sep 2019, 15:53

desperados je napisao/la:
meecko je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Ma ne bi ja Smajica mjenjao još, ne moze se za 2mj nesto uraditi pusti covjeka da radi i ekipi ima discipline samo sto su malo ograniceni igrački, i ima muda odsranit svakoga ko se ne trudi sto na trenizima sto na utakmicama, vidi se po sastavima Livancic, Ristic, Smajic otjerao sa treninga itd.

- A evo seljacke.ba opet napadaju seljacic ovaj novinar iz Tojsica **** ti Azmir familiju znam da citas ovo, a i Nalic demagog ti **** mater isto tako.
- Moram se sjetit familije i Vedranu Kovacevicu jos jednoj prodanoj dusi. :D
Nije ti ovaj novinar iz Tojsica, mozda je u skolu isao tu. A on ti je inace cuvena prelivoda. Cudi me da nije do sad fasovao. Velika vecina ljudi iz Tojsica voli i navija za Slobodu, ovaj navija samo za sebe
Lafo navijac Slobode. Ne kazem da ne treba kritikovati ali stalno se sa njihovog portala pravila jos negativnija slika nego sto jeste pred ovu utakmicu. Stanje je lose ali ti doprinosis da bude jos gore sa svojim pisanjem, dok npr o Slogi nista negativno nije niko napisao i ti u toj atmosferi docekujes utakmicu. Fuj :puke:
Ma rekoh ti on je samo svoj navijač, navija za sebe. I konta pokupio svu pamet svijeta, a iz 4 zida nije izašao. Jbm ti Internet i kad ga dobije tko ne treba
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 01 sep 2019, 16:02

Lijepo je to što smo se ovih dana ujedinili da podržimo klub i odbranimo grad od podjela. Ali šta dalje, ako hoćemo ozdravljenje Slobode moramo otkloiti sve prepreke koje su unutar nas. Nema smisla da stalno optužujemo "sve prošle" i susjede i komšije sve nam drugi krivi i stalno u krug. Šta mi možemo uraditi da klub već danas ozdravimo. Jel to promjena statuta - koja je u više navrata obećavana kako bi privukli nekog ulagača. Kako od postojećeg novca koji se dobija od grada napraviti likviden klub jer ipak nisu to mala sredstva. Ako nemamo ambicija za sami vrh šta nam trebaju skupi i strani igrači. Za sredinu mi imamo dovoljno svojih. Gledam sinoć onog Armina Hodžića - daj bože da nam ga neće već u zimskom roku neko pokupit. Sve ovo je UG "prijatelji slobode" u više navrata pokretalo ali ništa. Ako dočekamo sljedeću predizbornu godinu osim obećanja nećemo ništa dobiti.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 01 sep 2019, 16:04

sloboda1921 je napisao/la:Lijepo je to što smo se ovih dana ujedinili da podržimo klub i odbranimo grad od podjela. Ali šta dalje, ako hoćemo ozdravljenje Slobode moramo otkloiti sve prepreke koje su unutar nas. Nema smisla da stalno optužujemo "sve prošle" i susjede i komšije sve nam drugi krivi i stalno u krug. Šta mi možemo uraditi da klub već danas ozdravimo. Jel to promjena statuta - koja je u više navrata obećavana kako bi privukli nekog ulagača. Kako od postojećeg novca koji se dobija od grada napraviti likviden klub jer ipak nisu to mala sredstva. Ako nemamo ambicija za sami vrh šta nam trebaju skupi i strani igrači. Za sredinu mi imamo dovoljno svojih. Gledam sinoć onog Armina Hodžića - daj bože da nam ga neće već u zimskom roku neko pokupit. Sve ovo je UG "prijatelji slobode" u više navrata pokretalo ali ništa. Ako dočekamo sljedeću predizbornu godinu osim obećanja nećemo ništa dobiti.
Tacno treba se uhvatiti u koštac sa pravim problemima, skupstina i statut, i svi mi to znamo ali ništa se ne radi po tome pitanju.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 01 sep 2019, 16:42

Jos boli :lol: :crazy:

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la WestSideTz » 01 sep 2019, 16:51

Samo jos jednom neko da kaze kako smo otjerali azmira kako ovo, kako ono. Jos jednom nek neko krene na ovom forumu cmizdrit kako je bilo dobro dok je sisoje bio tu. MRŠ svi koji ga prizeljkujete u SLOBODI. Zapamtite, NIKAD vise nije dobrodoso u nas klub, NIKAD !!!
A ovi sto ga i dalje prizeljkuju, MRS u simin han i pratite "city"
SLOBODA DO GROBA !!!
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3281
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 01 sep 2019, 18:02

Milenko sa blizim prijateljima samo o Slobodi prica, sve pomno prati jer je lud za Slobodom

Pa on je otišao u TC da se dokaze, da bi doso kod nas. Lik sanja da trenira Slobodu zato ga i danas dan muci sto su ga otjerali i doveli Nalu

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 sep 2019, 18:13

Skojevska je napisao/la:
sloboda1921 je napisao/la:Lijepo je to što smo se ovih dana ujedinili da podržimo klub i odbranimo grad od podjela. Ali šta dalje, ako hoćemo ozdravljenje Slobode moramo otkloiti sve prepreke koje su unutar nas. Nema smisla da stalno optužujemo "sve prošle" i susjede i komšije sve nam drugi krivi i stalno u krug. Šta mi možemo uraditi da klub već danas ozdravimo. Jel to promjena statuta - koja je u više navrata obećavana kako bi privukli nekog ulagača. Kako od postojećeg novca koji se dobija od grada napraviti likviden klub jer ipak nisu to mala sredstva. Ako nemamo ambicija za sami vrh šta nam trebaju skupi i strani igrači. Za sredinu mi imamo dovoljno svojih. Gledam sinoć onog Armina Hodžića - daj bože da nam ga neće već u zimskom roku neko pokupit. Sve ovo je UG "prijatelji slobode" u više navrata pokretalo ali ništa. Ako dočekamo sljedeću predizbornu godinu osim obećanja nećemo ništa dobiti.
Tacno treba se uhvatiti u koštac sa pravim problemima, skupstina i statut, i svi mi to znamo ali ništa se ne radi po tome pitanju.
Na proljeće sigurno a mozda i prije kreće izgradnja istočne tribine. S tim ce nam mazati oči u izbornoj godini. Promjena statuta teško, tu treba prvo naci nekog jakog i zainteresovanog pa ce onda biti novi statut.
Mi i sa ovoliko para možemo biti stabilan premijerligaš samo da smo imali UO koji se ponašaju domaćinski.
Bruka igrača nam je otišla besplatno i nastavljamo i dalje po starom.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 01 sep 2019, 18:53

http://****/husicevo-slavlje-pos ... -biti-dva/

S ovim se jasno pokazalo koga ovaj "portal" favorizuje i po cijoj direktivi se pisu clanci kontra Slobode, iako je to odavno poznato. Portali bi valjda trebali biti objektivni i nepristrasni. Fuj :puke:

Jos da mu svi popuse i to je to. :urnebes:

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 01 sep 2019, 19:57

desperados je napisao/la:http://****/husicevo-slavlje-postalo-hit-jesam-ti-rekao-brate-da-ce-biti-dva/

S ovim se jasno pokazalo koga ovaj "portal" favorizuje i po cijoj direktivi se pisu clanci kontra Slobode, iako je to odavno poznato. Portali bi valjda trebali biti objektivni i nepristrasni. Fuj :puke:

Jos da mu svi popuse i to je to. :urnebes:
Husicevo slavlje postalo hit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Najjace kad napisase citav izvjestaj iz Simin Hana kao je igrao strucni stab :D

Zabranit im ulaz na stadion i zabranit igracima i strucnom stabu da daju izjave za ovakve seljacke portale.

Zadnjih par dana su naslovi bili:
Dodvoravanje navijacima Slobode
Pa sljedeci uprava slobode kupuje navijace
lekcija za kozlica i brandalika
tuzla city stranci u vlastiom gradu :lol: :lol: :lol:
gospodo iz uprave priznajte da ste nesposobni
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
samirr
Postovi: 8864
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 01 sep 2019, 20:08

Ljudi moji jos smo u borbi za titulu -6 se moze stici.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.