FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 16 okt 2019, 23:15

klma1 je napisao/la:vidjet cemo šta dolazi.Nije mi baš jasno za ovu dvojicu Mujezinovic i Hukic. Oni su uposlenici firmi Junuzovica i CocaCole a ne predstavnici...Da bi bio predstavnik kontam da bi bio neki dokument kojim se određuje svrha i način ulaska firme u klub...Sljedeće što je interesantno je plaćanje mjesta u skupštini...I šta ako niko neće da plati mjesto u skupštini tj bude 10 njih zainteresovano, Npr Senad i 9 drugara, da li će oni upravljati, aminovati trošenje javnih para. Odnosno plate 240 000 a dobiju na raspolaganje pola miliona? Ili niko ne bude zainteresovan - Nema skupštine ili? CocaCola uplati nedostajućih 100 k KM preko svog predstavnika, tj zaposlenika Hukića...ccc... Sve je ovo površno ili je barem tako predstavljeno
Adnan je direktor u Junuzović Kopex i moze imati nekog uticaja, a za Hukića, ne znam kako bi on uticao na klub jer ne vjerujem da Coca Colu interesuje Sloboda

Inače ne vjerujem da ce ovo sve uspjeti. Bilo je jacih igraca i priča, pa je to bio pucanj u prazno.
Zadnja izmjena: Tuzlak04, dana/u 16 okt 2019, 23:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 16 okt 2019, 23:17

Tuzlak04 je napisao/la:
klma1 je napisao/la:vidjet cemo šta dolazi.Nije mi baš jasno za ovu dvojicu Mujezinovic i Hukic. Oni su uposlenici firmi Junuzovica i CocaCole a ne predstavnici...Da bi bio predstavnik kontam da bi bio neki dokument kojim se određuje svrha i način ulaska firme u klub...Sljedeće što je interesantno je plaćanje mjesta u skupštini...I šta ako niko neće da plati mjesto u skupštini tj bude 10 njih zainteresovano, Npr Senad i 9 drugara, da li će oni upravljati, aminovati trošenje javnih para. Odnosno plate 240 000 a dobiju na raspolaganje pola miliona? Ili niko ne bude zainteresovan - Nema skupštine ili? CocaCola uplati nedostajućih 100 k KM preko svog predstavnika, tj zaposlenika Hukića...ccc... Sve je ovo površno ili je barem tako predstavljeno
Adnan je direktor u Junuzović Kopex i moze imati nekog uticaja, a za Hukića, ne znam kako bi on uticao na klub jer ne vjerujem da Coca Colu interesuje Sloboda

Boje coca cole savrseno odgovaraju bojama slobode. ;)

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 16 okt 2019, 23:22

MMA075 je napisao/la:
mirza24 je napisao/la:
sloboda1921 je napisao/la:Promjena statuta kako se između ostalog navodi: "U cilju investiranja sredstava u klub, omogućava se domaćim i stranim fizičkim i pravnim licima da uplatom novčanih sredstava steknu upravljačka odnosno glasačka prava srazmjerno visini uloženih novčanih sredstava ..." . Što će reći omogućava se bilo kojoj osobi ili pravnom licu na svijetu ako vidi interes steknu upravljačkih prava. Naravno, stadion će biti problem u smislu njegove izgradnje a logično je da se da na duži niz godina Slobodi. U statutu treba promijeniti ili dodati i te obaveze u smislu ne promena imena, ne promjena grba, boje dresova itd. Realno neće biti puno interesanata jer većina raje koja bi nema novca. Takvih je realno malo ne samo u gradu već i državi. Mogu pretpostaviti ko ima novac i ko ga ne žali uložiti u sport i Slobodu (jedan od naših predsjednika). Al sve je to na dugom štapu. Ostaje da vidimo kako će se to kretati.
Drug sva ova farsa se pravi jer je gradska uprava odobrila pola miliona za klub . Cim potroae novac napustaju ovi klub odmah :salut: jer menadzeri vec sjede na skupstini veceras aminaju da ovi novi se postave na svoje pozicije :kafa:
jesil i ti sjedio i ti si menadzer.
hahahahaha nisam nego sam elektricar ocitavam struju :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 16 okt 2019, 23:54

Baš struju očitavao u po skupštine? :kafa:

P. S. Ostasmo bez Huaweija :(
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 17 okt 2019, 00:14

wobly92 je napisao/la:Baš struju očitavao u po skupštine? :kafa:

P. S. Ostasmo bez Huaweija :(
hahahaha Ima sad je Deling tu nema sikirancije za struju druze :salut:

crvenocrnitz
Postovi: 853
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 17 okt 2019, 08:09

Tuzlak04 je napisao/la:
klma1 je napisao/la:vidjet cemo šta dolazi.Nije mi baš jasno za ovu dvojicu Mujezinovic i Hukic. Oni su uposlenici firmi Junuzovica i CocaCole a ne predstavnici...Da bi bio predstavnik kontam da bi bio neki dokument kojim se određuje svrha i način ulaska firme u klub...Sljedeće što je interesantno je plaćanje mjesta u skupštini...I šta ako niko neće da plati mjesto u skupštini tj bude 10 njih zainteresovano, Npr Senad i 9 drugara, da li će oni upravljati, aminovati trošenje javnih para. Odnosno plate 240 000 a dobiju na raspolaganje pola miliona? Ili niko ne bude zainteresovan - Nema skupštine ili? CocaCola uplati nedostajućih 100 k KM preko svog predstavnika, tj zaposlenika Hukića...ccc... Sve je ovo površno ili je barem tako predstavljeno
Adnan je direktor u Junuzović Kopex i moze imati nekog uticaja, a za Hukića, ne znam kako bi on uticao na klub jer ne vjerujem da Coca Colu interesuje Sloboda

Inače ne vjerujem da ce ovo sve uspjeti. Bilo je jacih igraca i priča, pa je to bio pucanj u prazno.
Jedina veza Coca Cole i Slobode je ta sto je Huka i tamo i ovamo, kakvo sponzorstvo i kita pasja
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 okt 2019, 08:28

Junuzovic Kopex :lol: :urnebes: Ma Sloboda je otisla u 100 kita uzarenih.
https://www.google.com/search?client=fi ... ic+optuzen
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 17 okt 2019, 08:41

I Nala juce na skupstini, eto i on moze imati odredjen broj clanova u skupstini dok mu ne vrate pare :D

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 17 okt 2019, 09:06

Probisvjet je napisao/la:Junuzovic Kopex :lol: :urnebes: Ma Sloboda je otisla u 100 kita uzarenih.
https://www.google.com/search?client=fi ... ic+optuzen
I sta ti znaci taj link legendo ?
Drzava jase koga hoce, nije ni prvi put da je taj pravni subjekat optuzen,nego petnaesti.
Nikada osuđeni nisu. To je ključno ! Zato sto su u pitanju valter optuznice , politicki motivisane.
Ne nagadjam nego znam.
A moraš znati da je ta firma po svom prometu medju 20 u drzavi.
Druga stvar, Ado Mujezinovic nije nikakav direktor nego uposlenik, ako i jeste nadredjeni nekome,u pitanju su dva-tri lica.
Nikakav influence na Junuzovice on nema.

Nevjerovatno je koliko gluposti je napisano ovde u prethodna 24 sata.
Ja razumijem da pojedinci smatraju da se gluposti mogu pisati,tim prije sto se svi krijemo iza nick-ova, ali brate, de makar malo poznavanja materije pokazite pa onda pritisnite enter.
Pominju se neki procenti - Sloboda nije postala d.d. (niđe veze)
Pominju se bivsi predsjednici - njihova potrazivanja im ne daju upravljacka prava

Mrzi me detaljno obrazlagati, nemam ni vremena.
Pronadjen je mehanizam da vi,ja,bilo ko daje koji dinar , na unaprijed odredjen nacin (2k mjesecno za clanstvo u skupstini) , a koji zauzvrat od vas koji dajete ne pravi budalu i ludaka i dovodi pred razvod, nego vas stiti u toliko da ce vas glas imati mnogo vecu snagu nego ranije.
Izmjenama statuta se pravi jedan pravni presedan, koji po mom misljenju nije ni los, obzirom da smo imali ublehasku,pasivnu skupstinu , da ce skupstina istovremeno ,ipak,imati ingerencije UO.

Dakle, das pare i tvoja se pika, ne das pare - out. Po mom misljenju, izmjene su O D L I C N E, isto tako, prve od sto neophodnih da klub organizaciono priblizimo evropskim.
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 okt 2019, 10:34

slusalica je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Junuzovic Kopex :lol: :urnebes: Ma Sloboda je otisla u 100 kita uzarenih.
https://www.google.com/search?client=fi ... ic+optuzen
I sta ti znaci taj link legendo ?
Drzava jase koga hoce, nije ni prvi put da je taj pravni subjekat optuzen,nego petnaesti.
Nikada osuđeni nisu. To je ključno ! Zato sto su u pitanju valter optuznice , politicki motivisane.
Ne nagadjam nego znam.
A moraš znati da je ta firma po svom prometu medju 20 u drzavi.
Druga stvar, Ado Mujezinovic nije nikakav direktor nego uposlenik, ako i jeste nadredjeni nekome,u pitanju su dva-tri lica.
Nikakav influence na Junuzovice on nema.

Nevjerovatno je koliko gluposti je napisano ovde u prethodna 24 sata.
Ja razumijem da pojedinci smatraju da se gluposti mogu pisati,tim prije sto se svi krijemo iza nick-ova, ali brate, de makar malo poznavanja materije pokazite pa onda pritisnite enter.
Pominju se neki procenti - Sloboda nije postala d.d. (niđe veze)
Pominju se bivsi predsjednici - njihova potrazivanja im ne daju upravljacka prava

Mrzi me detaljno obrazlagati, nemam ni vremena.
Pronadjen je mehanizam da vi,ja,bilo ko daje koji dinar , na unaprijed odredjen nacin (2k mjesecno za clanstvo u skupstini) , a koji zauzvrat od vas koji dajete ne pravi budalu i ludaka i dovodi pred razvod, nego vas stiti u toliko da ce vas glas imati mnogo vecu snagu nego ranije.
Izmjenama statuta se pravi jedan pravni presedan, koji po mom misljenju nije ni los, obzirom da smo imali ublehasku,pasivnu skupstinu , da ce skupstina istovremeno ,ipak,imati ingerencije UO.

Dakle, das pare i tvoja se pika, ne das pare - out. Po mom misljenju, izmjene su O D L I C N E, isto tako, prve od sto neophodnih da klub organizaciono priblizimo evropskim.
Dobro, ako potrazivanja automatski ne daju upravljacka prava, onda se moze traziti izmirenje dugova sudskim putem i kada se izmire dugovi uloziti u upravljacka prava.
U bilans idu i dugovi i ulaganja.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 okt 2019, 10:39

Mislim da bi znatno pomogli da skupstina bude bolja vecim clanstvom u UG i da mogu platiti sto vise stolica. Ljudi su svakako radili i volontirali iz ljubavi i donijeli ne malu sumu novca. Da moja firma ulaze sigruno bi kupio njima bar jedno mjesto u skupstini.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 17 okt 2019, 11:19

Hajde drugovi da ovako sagledamo stvari i pokusamo odgovoriti na nekoliko pitanja.

Koliko Vas je u zadnjih najmanje 10 godina, sjedilo s nekim, culo iz prica, od raje...kako ovaj ili onaj nece da daje pare u Slobodu, kako su tamo lopovi, kako bi on pomogao da klub ima plan i normalne ljude, bilo je takvih prica i po forumu i na tribini i na ulici i ja sam iskreno sit takvih prica.

Koliko puta ste culi da ovaj ili onaj kaze, ili ste procitali bas ovdje, hajde da se napravi skupstina da svako placa svoje mjesto, da imamo siguran budzet na mjesecnom nivou pa se nadje neki lokalni moćnik koji kaže "evo da je tako ja bi prvi dao, ali ne dam ovako bezveze, zvali su me vec bla bla..."

Koliko Vas zna sad nabrojati pet pojedinaca, firmi, donatora, koji u svakom momentu bez problema moze dati 2000 KM mjesecno? Ja sad znam nabrojati 10 takvih u gradu i sire, a znaju i mnogi od vas. Nisam skroz upućen u ovaj način članstva, ali pretpostavljam da neko u svoje ime može "kupiti" dva ili više mjesta u skupštini i to je sasvim ok, čak smatram da bi osim pojedincima, na ovaj način mjesto u skupštini trebalo nuditi konkretno i kompanijama, gdje bi im onda u tom mjesečnom paketu bio ponuđen i neki dodatni reklamni prostor na stadionu, ulaznicama, putem najava utakmica pa i dresovima i slično....Realno, privatnici koji zapošljavaju 50+ ljudi, bez problema svakog mjeseca mogu odvojti 2000 KM za Slobodu, ako se jasno definiše šta im se nudi. Ljude realno treba privući, da osim samog članstva u skupštini imaju i neke dodatne beneficije. Mnogima od njih račun za telefon mjesečno je preko 2000 KM, a svakako smatram da ima ljudi koji bi prepoznali svoj interes u tome, ako im se predstavi na pravi način.

Evo ako ova nova uprava čita forum, ja ću im odmah napisati dva imena za koja pouzdano znam da su godinama na temu oko Slobode upravo predlagali ili pričali o plaćenom članstvu u skupštini, potrebom za većim brojem ljudi koji bi mjesečno izdvajali svoje iznose i da bi oni bili prvi. Ćazim Omić - Vegamix i Sido Zlatnik. Eto, vam čisto jedna prijateljska preporuka da znate između ostalog kome pokucati na vrata, jer sam lično ili indirektno baš od njih čuo slične ideje i smatram da evo sada u njima imate plodno tlo. Znam da će se sad odmah naći neki ovdje kojima se ovaj ili onaj ne sviđa, ali nama je na ovaj način potreban svaki čovjek, a ja sam samo naveo dvojicu za koju pouzdano znam da su vrlo često inicirali ovako nešto pa eto čisto prijateljska preporuka ovoj upravi da vidimo jesu li spremni.

I evo neka svako od vas navede firmu, pojedinca, javno preduzeće... za koje smatrate da im se može ponuditi članstvo u skupštini uz određeni marketinški paket gdje bi prepoznali svoj interes i ljude koji bez problema mogu dati 2000 KM mjesečno a da svi zajedno imamo jak i stabilan klub.

Ja ću evo prvi navesti i pojedince ali i privatna i javna preduzeća koji bi na osnovu članstva mogli imati svog predstavnika u skupštini i za koje znam da imaju dodirnih tačaka sa klubom i navijaju za Slobodu: Ćazim Omić, Sido, Bony, TZ pivara, Vodovod i kanalizacija, Ytong, Zoka Sezam, caffe bar Sloboda, Omer Deling, Mensur Alić, EM Onix, Rudnici Kreka, Bingo, termoelektrana, NLB Banka, Širbegović, Zeka comerc, Partner, plava poliklinika, Tehnograd, Dino kafa, Solana, Aerodrom, Omega, Mozaik...

Evo ja sam nabrojao pola od onog sto nam treba, smatram da sa svakom treba otići na noge, odnijeti dres, predstaviti plan i ponuditi ljudima nešto da i oni u tome prepoznaju svoj interes. Kompanije poput NLB-a, aerodroma, termoelektrane, Zeka komerca, Partnera i slične sam namjerno stavio na spisak jer je ova regija ta u kojoj izuzetno dobro posluju i na taj način mogu pokazati da su društveno odgovorne kompanije i da barem mali promil prometa koji ostvaruju u našoj regiji, ostavljaju ovdje kao društveno odgovorna kompanija.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 17 okt 2019, 11:27

Bravo Karambeu makar nesto konkretno za procitati, ne ove teorije zavjere.

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 17 okt 2019, 11:50

MMA075 je napisao/la:Bravo Karambeu makar nesto konkretno za procitati, ne ove teorije zavjere.
Ima druze toga koliko hoces, ja sam na prvu napisao ono sto mi je palo na pamet. Nazalost, nas marketing skoro godinama da ne postoji. To bi novim ljudima u klubu trebao biti jedan od prioriteta u narednom periodu, ako treba uposliti ljude koji će se baviti time jer u svakom ozbiljnom klubu marketing donosi vise od pola budzeta a mi imamo tako komotnu poziciju da je nevjerovatno da je ne koristimo, da li zbog nesoposobnih ljudi koji su do sada vodili klub ili koji su to totalno zanemarivali.

Evo recimo pouzdano znam da je jedna od Jasminovih ideja bila da se klubu ustupe lokacije u gradu za bilborde i led displeje kao i stubovi rasvjete na kojima bi se montirali reklamni panoi i da sav prihod od reklama ide klubu, ali nazalost ocito nije bilo sluha za tu ideju. Sad zamisli da gore navedenim firmama ponudis jednu takvu opciju, svakako mnoge od tih firmi svakako trose novac na reklame a u ovom slucaju bi to bilo ugodno s korisnim gdje svi dobijaju, niko ne gubi, ali za tako nesto ipak treba zasukati rukave.

Evo jos nekih firmi: Melain, Yavuz, Rudar, Dzenex, Luciana, Euromaster, Belamionix, Hifa, Azabagić, Pekara Kabil, Sead Dzafic koji je kupio livnicu, Denijal Tulumović također Slobodaš da li preko vlade TK ili lično, sasvim nebitno, Pavić, Sarajevo osiguranje, Jecmiste, Trasys Bosnia, Elin, Alpamm...

slatina87
Postovi: 164
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 17 okt 2019, 12:45

slusalica je napisao/la: Pronadjen je mehanizam da vi,ja,bilo ko daje koji dinar , na unaprijed odredjen nacin (2k mjesecno za clanstvo u skupstini) , a koji zauzvrat od vas koji dajete ne pravi budalu i ludaka i dovodi pred razvod, nego vas stiti
To znači da možemo stat iza UG, plaćanjem članstva u UG osigurat mjesta u skupštini i puno više bit uključeni i sam rad kluba? Šta ako bude više od 50 zainteresovanih , na koji način i ko odlučuje ko će bit, a ko neće u skupštini , il je broj 50 uzet kao primjer? :salut:

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 17 okt 2019, 12:48

Karambeu je napisao/la:...

Evo jos nekih firmi: Melain, Yavuz, Rudar, Dzenex, Luciana, Euromaster, Belamionix, Hifa, Azabagić, Pekara Kabil, Sead Dzafic koji je kupio livnicu, Denijal Tulumović također Slobodaš da li preko vlade TK ili lično, sasvim nebitno, Pavić, Sarajevo osiguranje, Jecmiste, Trasys Bosnia, Elin, Alpamm...
Sve je to tačno...Ali...Mjesecima se prethodna Uprava ljaga, onda se i ona Senadova ljagala, pa i Azmir...Svi neku priču slažu ima, ovo je ono je...Ali niko nema para para. Ok. Ima firmi.Tačno je da ima dosta firmi...Ali su i ovi najnoviji prvo sjeli u UO sa odobrenim parama iz budžeta a ne sa pričom -" Pripremajući se za ovu sjednicu obišli smo 100 firmi i dobili garancije da možemo očekivati uplatu od xxx para za stolicu i sl...Ti isti nisu, iako je Kurević, dakle predstavnik grada vodio skupštinu, tražili sjednicu kada je Senad podnio ostavku i prezentirali informaciju, obavili smo ovoliko i ovoliko razgovora, itd....
Lično nisam protiv ni ovih a ni prošlih unaprijed, dobro je i da se mjenja statut pa vidjet ćemo da li je na bolje ili ne...Ali da ponovimo, pojavili se sa pričom kada su legle pare i to pred kraj kalendarske godine što znači da će odmah povući pare i za sljedeću godinu na početku sljedeće...
U preuzimanju funkcije prema onom što je dostupno nisu prezentirali ni da su obavili bilo kakve razgovore sa firmama.
U novinskim člancima se predstavljaju kao predstavnici kompanija iako su oni samo puki zaposlenici dakle ne ulaze te kompanije nego oni sami...Roditelje dvojice su direktno povezani sa problemima Slobode,...
Opet nisam protiv ali ovo kako su započeli ne obećava, iskreno se nadam da će i mene i sve nas razuvjeriti i pokazati suprotno a ne da će posle 10-12 mjeseci doći i reči **** ne ide....
& $ ?

Avatar
hondas
Postovi: 1110
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 17 okt 2019, 14:29

Ja sam cuo da vec imaju 30 mjesta ugovorenih i da se trazi jos dvadeset do naredne Skupstine.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 17 okt 2019, 15:04

Stolica u skupstini 24 000 km godisnje.
Nismo do sada mogli naci jednog da dadne 1000 ali sada cemo 50 po 24 ...Malo preambiciozno ali sve smo vidili hajde i to
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 17 okt 2019, 15:39

Sviuodbranu je napisao/la:Stolica u skupstini 24 000 km godisnje.
Nismo do sada mogli naci jednog da dadne 1000
proizvoljna ti je ta.
Nisi ni imao zakonsku mogucnost za tako nesto.
Istrpili smo svasta, i ovo cemo. Podrzimo!
Zadnji trzaji su ovo.

:salut:
tz tz tz tz tz tz

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 17 okt 2019, 15:48

slusalica je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:Stolica u skupstini 24 000 km godisnje.
Nismo do sada mogli naci jednog da dadne 1000
proizvoljna ti je ta.
Nisi ni imao zakonsku mogucnost za tako nesto.
Istrpili smo svasta, i ovo cemo. Podrzimo!
Zadnji trzaji su ovo.

:salut:
Nisam protiv, naprotiv ako moze bujrum.
Ali sta dobija taj covjek nazad, koje su obaveze kluba prema njemu za taj novac i td...Niko ne da 24 000 km samo da ima pravo dici ruku.
Krenulo se nekako ok, ali pitanja kamara.
Mozes kaze ulagat ok ali onda nije skupstina glavna nego taj neko...valjda...
Secer mladji i Huka u kom svojstvu....koji doprinos...da rasporedjuju pare jel...jbg
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.