FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 18 okt 2019, 13:57

Svaka cast za ukidanje clanarina djeci.
To smo htjeli uvjek, dobili smo.
Nadam se da ce u dogledno vrijeme i vratiti kontrolu nad omladinskim. Svaka cast.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 18 okt 2019, 14:00

Odgledao kompletnu press konferenciju. Sta reci, podrska ovim ljudima i neka im je Bog na pomoći, nadam se da će to sve ići sada kako treba.

I neko bi trebao skrenuti paznju ovome Amiru da se ne ponasa ko uvrijedjena mlada. Sve korektno, sve na mjestu ali Mirina pitanja su bila sasvim korektna a imam osjećaj da su se shvatila kao napad. Ukoliko je Bloudekov ugovor validan, a jeste, kada dodje na red komisija za licenciranje, ova uprava ce morati naci nacin da isplati sve sto je po ugovoru ili da se korektno dogovori sa Bloudekom već sada.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 18 okt 2019, 14:11

katarakta je napisao/la:Milenko dosta govori populisticki, ali je ok, sto je pokazao u TC. Druga stvar, da je zbog Slobode otišao je čisto valjanje gluposti. Azmir je bosanski Mamić pa je jako **** s njim sarađivat. Nema veze njegov odlazak sa Slobodom
Ja sam mislio ti si ozbiljan forumaš.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 18 okt 2019, 14:19

RollingPaper je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Milenko dosta govori populisticki, ali je ok, sto je pokazao u TC. Druga stvar, da je zbog Slobode otišao je čisto valjanje gluposti. Azmir je bosanski Mamić pa je jako **** s njim sarađivat. Nema veze njegov odlazak sa Slobodom
Ja sam mislio ti si ozbiljan forumaš.
Po ponasanju i seljakluku
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 18 okt 2019, 14:43

MMA075 je napisao/la:
Madal je napisao/la:Također, on je odmah uveo i jednu novinu. Od 1. novembra ove godine članarine se neće naplaćivati za sve mlađe kategorije kluba.

Mene su već kupili :bow:
Lako je kupuju brate dragi, **** pricu naslusali smo se i previse.
A dobro, naravno da sam malo hiperbolizirao, ali ovo je nesto sto mi je uvijek strasno smetalo. Nikav profit ti od tog nemaš a djeci bezveze pare uzimaš. A vrlo je jednostavno ukinuti, samo kažeš nema vise članarina i gotovo. Na sta se sve daju pare može se onda pokriti i troškovi OP u potpunosti. Daj nek djeca džaba treniraju i budu dio naše Slobode, pa makar i da nisu talenti bolje i to nego da su na ulici. Osim za klub i za zajednicu je ovo pozitivna stvar.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 18 okt 2019, 14:57

Sretno novom UO,pozdravljam ulazak Rize Meska.Taj covjek ima loptu u malom prstu..
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 18 okt 2019, 16:24

A dugo nas niko nije naguzio ko platni razredi.

Nalicu dali otkaz, a imao ugovor. Na sudu dobije kako hoce.

Bloudeku dali ugovor i platu 5.000 a marke nemaju i znali da odlaze

Vjerovatno dugujemo i Smajicu jer je i on svoje pare davao

Jedino sto je sigurno da njima nista nismo duzni jer je to sljam
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 18 okt 2019, 16:36

katarakta je napisao/la:A dugo nas niko nije naguzio ko platni razredi.

Nalicu dali otkaz, a imao ugovor. Na sudu dobije kako hoce.

Bloudeku dali ugovor i platu 5.000 a marke nemaju i znali da odlaze

Vjerovatno dugujemo i Smajicu jer je i on svoje pare davao

Jedino sto je sigurno da njima nista nismo duzni jer je to sljam
ostali si dužni seljačkim.ba akreditaciju
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

mirza24
Postovi: 632
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 18 okt 2019, 19:12

Karambeu je napisao/la:Odgledao kompletnu press konferenciju. Sta reci, podrska ovim ljudima i neka im je Bog na pomoći, nadam se da će to sve ići sada kako treba.

I neko bi trebao skrenuti paznju ovome Amiru da se ne ponasa ko uvrijedjena mlada. Sve korektno, sve na mjestu ali Mirina pitanja su bila sasvim korektna a imam osjećaj da su se shvatila kao napad. Ukoliko je Bloudekov ugovor validan, a jeste, kada dodje na red komisija za licenciranje, ova uprava ce morati naci nacin da isplati sve sto je po ugovoru ili da se korektno dogovori sa Bloudekom već sada.
NIKO NI RIJECI STA CE URADITI SA OVIH 400K hoce li igrace isplatiti , vracati dugove ili nesto trece :D :D :D :D :D :D :D

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 18 okt 2019, 21:25

Potez Kozlića da potpiše ugovor sa Bloudekom, iako je znao da odlazi je maksimalni bezobrazluk, živiš u ovom gradu, pola godine pričaš o poštenju i na kraju potpišeš ugovor sa likom na 70.000,00 maraka, za kojeg znaš da ga neće nova uprava i par dana kasnije podneseš ostavku uz priču da Slobodi treba jedinstvo svih koji je vole. Čisti bezobrazluk. Potpisani ugovor se ne može osporavati osim ako se ne dokaže da je posljedica krivičnog djela, što će bez obzira na očiglednu drskost, biti teško dokazivati, jer je potpisan od strane ovlaštene osobe-Kozlića. Po meni priča Meškovića sa pres konferencije, nažalost, ne pije vode i bolje da su se obavezali da plate trećinu jer će na sudu platiti puni iznos uz kamate i troškove postupka,još će im lik svojim potraživanje osporavati licencu. Svi danas prisutni imaju moju punu podršku, vjerujem u njihove časne namjere i ja im kao i proteklih 20 godina mogu pomoći kupovinom karte što ću i u buduće činiti, a nadam se da će njihov iskren odnos potaknuti i neke druge da dolaze na stadion mimo nas 2000-3000 hiljade redovnih mazohista.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 18 okt 2019, 22:50

ovisnik je napisao/la:Potez Kozlića da potpiše ugovor sa Bloudekom, iako je znao da odlazi je maksimalni bezobrazluk, živiš u ovom gradu, pola godine pričaš o poštenju i na kraju potpišeš ugovor sa likom na 70.000,00 maraka, za kojeg znaš da ga neće nova uprava i par dana kasnije podneseš ostavku uz priču da Slobodi treba jedinstvo svih koji je vole. Čisti bezobrazluk. Potpisani ugovor se ne može osporavati osim ako se ne dokaže da je posljedica krivičnog djela, što će bez obzira na očiglednu drskost, biti teško dokazivati, jer je potpisan od strane ovlaštene osobe-Kozlića. Po meni priča Meškovića sa pres konferencije, nažalost, ne pije vode i bolje da su se obavezali da plate trećinu jer će na sudu platiti puni iznos uz kamate i troškove postupka,još će im lik svojim potraživanje osporavati licencu. Svi danas prisutni imaju moju punu podršku, vjerujem u njihove časne namjere i ja im kao i proteklih 20 godina mogu pomoći kupovinom karte što ću i u buduće činiti, a nadam se da će njihov iskren odnos potaknuti i neke druge da dolaze na stadion mimo nas 2000-3000 hiljade redovnih mazohista.
Naravno da ce ga isplatit, samo suplju prosipaju. Sta je sljedece mi koji smo kupili sezonske, to ne vazi jer je prosla uprava ih prodavala.

Sve shvatam i podrzavam sve ideje koje su iznesene, ali se bojim da su usli grlom u jagode. Dansnji press ko je gledo mogo je primjetiti istu pricu, drugacije upakovanu, ko sto su imale prethodne dvije uprave. Jedino sto se ovi sad lizu sa TC, ko ce znat sta je iza toga.

Prvo sto su uradili, ko i svi prije njih, je kuknjava. Ja im iskreno zelim da izvuku slobodu iz gofana, al ne znam koliko ce imati energije da se izbore sa svim.


I onaj novinar na pressu sto pita za sporazum, malo je rec da ljakse. "Znam ja sta ste se dogovorili"

Svidja mi se potenciranje da se tribina treba olaksat od kretena koji dodju samo da psuju, al pitanje da nije tih kretena, ko bi dolazio uopste. Dodje kelja da laje i jos 5 njih da njega slusaju, da se moze kasnije prepricavat.

#stoppsovanju
osim sudijama :D

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 18 okt 2019, 23:11

Ja mislim da ne postoji stadion na svijetu gdje se ne psuje, to mi neko moze pricati samo ko ne ide na utakmice i ko nigdje nije bio kako smeta psovanje.

Glupost cak se i ismijem.

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 18 okt 2019, 23:13

mirza24 je napisao/la:
Karambeu je napisao/la:Odgledao kompletnu press konferenciju. Sta reci, podrska ovim ljudima i neka im je Bog na pomoći, nadam se da će to sve ići sada kako treba.

I neko bi trebao skrenuti paznju ovome Amiru da se ne ponasa ko uvrijedjena mlada. Sve korektno, sve na mjestu ali Mirina pitanja su bila sasvim korektna a imam osjećaj da su se shvatila kao napad. Ukoliko je Bloudekov ugovor validan, a jeste, kada dodje na red komisija za licenciranje, ova uprava ce morati naci nacin da isplati sve sto je po ugovoru ili da se korektno dogovori sa Bloudekom već sada.
NIKO NI RIJECI STA CE URADITI SA OVIH 400K hoce li igrace isplatiti , vracati dugove ili nesto trece :D :D :D :D :D :D :D
pa mora se i kupit koji bod i sudija kad već igrači žargonski rečeno "ne mogu meda..." ali utakmice su pred nama imat će priliku pokazati...
& $ ?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 19 okt 2019, 14:37

BodEvi su naši sutra!
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DzoniInglis » 19 okt 2019, 15:10

Probisvjet je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Drago mi je i zbor ovog Rizinog sina, frajer je 20 godina bio neki direktor po Emiratima. Znači tandemu Mešković ne treba ništa od Slobode.
To je dobro.
Drže Mešković i Šećerbegović IT firmu u Tuzli koja jako lijepo posluje. Nije to novac koji može Slobodu držat ali je sigurno da imaju ideja i načina da ih prodaju. Nisam veliki fan, al umije taj Mešković prodat led Eskimima :mrgreen: Vjerujem da može i dvije milje mjesečno izvuć od firmi, jer radi to već godinama u drugoj branši.
Možda ipak nešto se pozitivno i izrodi za Slobodu u svemu ovom ;)

Btw neke of firmi za koje rade, koliko sam upoznat: AS Jelah, Klas, Perutnina, Guma-m, mislim da i coca colu imaju...

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 19 okt 2019, 16:37

Mislim da se malo zalijecemo. Sve dok ne budu djela govorila o njima, moje misljenje je negativno - hebiga, iskustvo me tako naucilo.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 19 okt 2019, 16:39

Rimes87 je napisao/la:Mislim da se malo zalijecemo. Sve dok ne budu djela govorila o njima, moje misljenje je negativno - hebiga, iskustvo me tako naucilo.
Ma to je to, vecina je sa tim misljenjem.

Ma da nam je ovo ja mislim zadnji voz, sad ako se ne uradi nesto kako treba, tapija. :D

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 19 okt 2019, 19:54

Znal neko, jel francuz jos s nama. I ako je tu, ko sad prevodi sa francuskog i vice versa ? :D

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 19 okt 2019, 21:22

slobodaTZ je napisao/la:Znal neko, jel francuz jos s nama. I ako je tu, ko sad prevodi sa francuskog i vice versa ? :D
Valjda jeste, mada nije igrao protiv Dinama. Dobar je igrac, steta bi bila ako je napustio. Vidit cemo sutra.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 20 okt 2019, 00:25

E jesmo transparentni
Negdje drugo se ljudi ibrete oko netransparentnosti finansijskog poslovanja , mi ne znamo je li nas igrac napustio :tokralju:
Sanjam da dobijem na euromillioneru jack pot da od Slobode Astanu napravim :kafa:
tz tz tz tz tz tz

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: hondas i 16 gostiju.