FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Kakav rezultat očekujete u duelu sa Borcem?

Anketa je završila: 07 dec 2019, 09:32.

Pobjeda
2
7%
Remi
7
23%
Poraz
21
70%

Ukupno glasova: 30

Cikorija
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 26 okt 2019, 13:15

tuzlak1987 je napisao/la:Bosnjakovicu je Said igrao i u Slobodi i u Slogi. Toliko o osjecaju za igrace.

Smajic, Rastoka, Ristic i jos niz njih su svi tu negdje. S tim da preko porodica/prijatelja sigurno da Salihovic, Smajic i takvi imaju privilegije da igraju. Jednostavno Bosnjakovic na njih ne gleda istim ocima kao na druge. Pustite price, stavlja ih zbog tih faktora i to je to.

Forumas bhpremijerliga je kako sam primjetio dao nasih najboljih 11 i slazem se sa tim.

Mi prakticki i nismo dovodili stopera i napadaca jos jer Smajic i Salihovic imaju stelu. Nasteli se svako ljeto Salihovicu da se ujebe prelazni rok kako bi on bio 3. stoper, pa se drugi kartonira/povrijedi i on pola utakmica igra. Iako sjecamo se bio je rezerva u Slogi kada je Sloga bila Federalna.

Takodje Nalic je ispao smecar jer je ocito gurao Smajica, bez rezultata do besvjesti. Kakav je to tal bio? Nikad niko ne objasni. A lik zadnjih 10 utakmica izgubljene sezone mozda nije pustio 5-6 drugih juniora da odigraju postenu utakmicu.

Budimo pozitivni, kada Salihqovnic zavrsi fakultet Sloboda ce raspisati konkurs za doktora na neogranicen ugovor i sa maksimalnih 100 bodova ce pobjediti Salihqovnic. Plata ce biti negdje oko 5000 i Sloboda ce konacno imati klupskog doktora za sva vremena. Tada ce svi mediji da objave kako u Tuzli postoji pametan momak koji je zavrsio i medicinu i uspjesan je fudbaler koji je odigrao preko 1000 meceva za Slobodu.

Salihović je zvanično doktor završio je fakultet nedavno :angel:

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 okt 2019, 14:39

Cikorija je napisao/la:
Salihović je zvanično doktor završio je fakultet nedavno :angel:

Eto vidis, sve se moze kad se hoce. A drugim studentima ko je kriv sto ne mogu poloziti anatomiju po 5-10 godina kada su glupi. Salihovic je pokazao kako se sve moze kada se fino organizuje vrijeme. Da je pametan to se zna, niz puta je pokazano na terenu gdje igra glavom, a ne nogama.

MMA075
Kontakt:

Post Postao/la MMA075 » 26 okt 2019, 16:46

Cikorija je napisao/la:Jbga katarakta je guzni haver sa Sencom i Smajom, pa ga mora braniti logicno razumijem :D

I Nalicem, klasikica novinarska :D

Cikorija
Kontakt:

Post Postao/la Cikorija » 26 okt 2019, 17:04

MMA075 je napisao/la:
Cikorija je napisao/la:Jbga katarakta je guzni haver sa Sencom i Smajom, pa ga mora braniti logicno razumijem :D

I Nalicem, klasikica novinarska :D

Auu, ako je još dobar sa Dinom Kikanovićem nezaboravna ekipa ponovo na okupu. :rol:

katarakta

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2019, 18:20

Ovdje smo nekoliko puta o tome raspravljali. Bolidi su igraču koji nema ni 20 godina stavili metu na čelo, isti oni bolidi koji su Peru okrivili za prodaju utakmice protiv GOŠK-a. Ali ne, zasmetalo je Kozliću i družini što je Pero bio kapiten i po, borio se za svakog igrača na terenu i van terena i kao takav je zasmetao. I onda su ga uvjerili da je povrijeđen. Ako su svi loši, a jesu, onda isticat samo Smajića šta god uradio je bezveze.
Niko, niko, samo Sloboda

saltcrew
Kontakt:

Post Postao/la saltcrew » 26 okt 2019, 18:25

bhpremierliga12 je napisao/la:slika
Definitivno nemamo nista jace u ovom trenutku.

Slazem se al prije bi volio vidjeti Muratovica na krilu jer je Livancic skroz tanak mada znamo ono njegovo odigra 2 lose pa 3 bukne,sutra smo bez Abida Fejzica i Francuza,Pero mi je nesto sigurniji od Uzelca na stoperu al bi vise volio Uzelca sutra vidjeti cvrsci je i bolji je u skok igri jer ce nas Sarajevo u tom smislu pojesti
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 okt 2019, 18:25

katarakta je napisao/la:Ovdje smo nekoliko puta o tome raspravljali. Bolidi su igraču koji nema ni 20 godina stavili metu na čelo, isti oni bolidi koji su Peru okrivili za prodaju utakmice protiv GOŠK-a. Ali ne, zasmetalo je Kozliću i družini što je Pero bio kapiten i po, borio se za svakog igrača na terenu i van terena i kao takav je zasmetao. I onda su ga uvjerili da je povrijeđen. Ako su svi loši, a jesu, onda isticat samo Smajića šta god uradio je bezveze.

Ima on 19 godina ali ima i platu kao da ima 30 godina (namjestenu od clana familije) tako da ga svako moze kritikovati kao da nema 19 godina jer ocito on treba biti 5 puta bolji od drugih juniora posto ima 5 puta i vecu platu koju sigurno ne bi ni u snu dobio u nekom drugom klubu u BIH.

Skojevska
Kontakt:

Post Postao/la Skojevska » 26 okt 2019, 18:29

tuzlak1987 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Ovdje smo nekoliko puta o tome raspravljali. Bolidi su igraču koji nema ni 20 godina stavili metu na čelo, isti oni bolidi koji su Peru okrivili za prodaju utakmice protiv GOŠK-a. Ali ne, zasmetalo je Kozliću i družini što je Pero bio kapiten i po, borio se za svakog igrača na terenu i van terena i kao takav je zasmetao. I onda su ga uvjerili da je povrijeđen. Ako su svi loši, a jesu, onda isticat samo Smajića šta god uradio je bezveze.

Ima on 19 godina ali ima i platu kao da ima 30 godina (namjestenu od clana familije) tako da ga svako moze kritikovati kao da nema 19 godina jer ocito on treba biti 5 puta bolji od drugih juniora posto ima 5 puta i vecu platu koju sigurno ne bi ni u snu dobio u nekom drugom klubu u BIH.

Ne može prismrdit Maksimoviću i Hodzicu a opet je uvjek ispred njih.

Cikorija
Kontakt:

Post Postao/la Cikorija » 26 okt 2019, 18:32

Dragi novinaru sve bi to bilo uredu da on ima normalnu platu za nekog njegovih godina a ne kao da je veteran sa 500 utakmica za Slobodu, pa ono bezobrazno guranje njega preko havera Nalića i vrhunac svega šta neki dan reće najdrazi mu gol protiv Sarajeva... Njegov dajdza mu je metu prvi stavio najvise na celo..

NjonjoVam
Kontakt:

Post Postao/la NjonjoVam » 26 okt 2019, 18:41

Smajić je ubjedljivo najlošiji igrač u Slobodi sa velikom platom.Ko god da si mu samo mu pogledaj statistiku i vidjet ces da je mlohava chuna od igrača!A ti mozes govorit da je Messi samo sto ispadas smijesan...kakve meta na celo??pa igrac sa 19-20 god ako zna razvaljuje,ovaj nazalost nasu pojma nema!!
DRŽAVA TUZLA!!

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 26 okt 2019, 18:47

Jesi ti katarakta simpatizer slobode il smajica i familije???
Wtf ba vise :lol: :crazy:.
Dajdzin je "projekat", kud ga fulham dzaba ne uze bar

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 26 okt 2019, 18:59

I ako mozes ha saznas izbaci nam prvih 11za sutra cisto da znam :mrgreen: :angel:

katarakta

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2019, 19:27

@njojo vam, daj mi takvog u PLBiH što razvaljuje s 19-20. Najbolji igrači u ligi oni što su prešli 30. Sariel, ne znam sastav, nisam se bavio ovih dana Slobodom nit sam pričao s kim.

Pretpostavljam: Lakić, Jusić, Ivetić, Al. Bekić, Pršeš, Hodžić, Maksimović, Bekrić, Livančić (Mujagić, Muratović), Ristić, Am. Bekić (Smajić)
Zadnja izmjena: katarakta, dana/u 26 okt 2019, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2019, 19:30

Ne znam kako ćemo na kraj izać s njihovim fajterskim veznim redom, Gavrićem i Rahmanovićem. Tu će morat Hodžić igrat, jer ne vidim nikog drugog, ali se bojim njegove naivnosti i eventualnih kartona. Momci će bit nabrijani 100 posto, treba dat podršku jer nam gori pod nogama
Niko, niko, samo Sloboda

Sariel1987
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 26 okt 2019, 19:37

Ako je gavric fajter ja sam remi bonjaski

Slobodaszasvavremena
Kontakt:

Post Postao/la Slobodaszasvavremena » 26 okt 2019, 21:51

I Lakic se danas povrijedio na treningu kazu da nije nista ozbiljno,ali ima sanse da sutra i mali Mehic upise nastup zato sto su obojica povrijedjena

Sviuodbranu
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 27 okt 2019, 00:42

Dok se mi ovdje sprdamo, sutrasnjim remijem ili porazom, postajemo najozbiljniji kandidat za ispadanje. Bice mrtva trka sa velikoooom Mladosti iz Doboja kod Kaknja.
Svaka nam cast

marseille_unique
Kontakt:

Post Postao/la marseille_unique » 27 okt 2019, 06:19

Svojim ocima sam gledao poslije poraza od TCity kako je
Miljenko provociro nas 20 30 navijaca koji smo jos bili na tribini
pokazivajuci srednji prst i kako voli pare. Al moze u nas sve
.
Nevezano, zivo me interesuje, sta se krije iza ostavke Azmiru, ako iko zna, a pod dva, je sam li lud kad kazem da je prodao
Utakmicu zadnje kolo Radniku, da pobijede tri nula na Tusnju.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 27 okt 2019, 06:30

marseille_unique je napisao/la:Svojim ocima sam gledao poslije poraza od TCity kako je
Miljenko provociro nas 20 30 navijaca koji smo jos bili na tribini
pokazivajuci srednji prst i kako voli pare. Al moze u nas sve
.
Nevezano, zivo me interesuje, sta se krije iza ostavke Azmiru, ako iko zna, a pod dva, je sam li lud kad kazem da je prodao
Utakmicu zadnje kolo Radniku, da pobijede tri nula na Tusnju.

Jeste, Milenko je prodao utakmicu Radniku da pobijede 3-0. Iako nije bio trener te ekipe već više od mjesec, unaprijed je naplatio te pare i ekipa je to ispoštovala. Baljić tu nije mogao ništa.
De ljudi okanite se pisanja na našoj temi o onom projektu koji će propast ubrzo, i ohladite malo za Milenka, smarate s nebulozama.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

HPCompaq
Kontakt:

Post Postao/la HPCompaq » 27 okt 2019, 08:57

Zapet dns,sve osim poraza nije lose.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.