FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 15 dec 2019, 09:47

Otkad se ovde pisalo za Hodzica i ugovor, ako nije htio produziti nije trebao ni igrati.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 dec 2019, 10:11

MMA075 je napisao/la:
15 dec 2019, 09:47
Otkad se ovde pisalo za Hodzica i ugovor, ako nije htio produziti nije trebao ni igrati.
Upravo tako pisali smo svi pola godine o tome. Evo sada Bega pa i Pršo ugovor do ljeta imaju i isto treba uraditi. Dosta je više stvaranja igrača pa da drugi klubovi iz lige pokupe kajmak.
Znači krive su naše uprave nisu krivi ni igrači ni menadžeri oni se bore za sebe, uprave treba da se bore za klub ali ih ocigledno sve zaboli qrac cim se ovo desava 20 godina.
Neko je rekao nema para, pa kako ce biti kada gubiš igrače koje stvaraš godinama i odu za 0 KM.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Delahoja
Postovi: 4
Pridružen/a: 21 okt 2019, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Delahoja » 15 dec 2019, 10:28

Realno liga je amaterska i mi cemo i iz nje ispasti
Zašto se sikirati pojeo vuk magaežrca sve je ovo veliko stanje Benicio.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 15 dec 2019, 10:34

znači sad nema zainteresovanih sponzora?
prodaja mjesta ne ide?
jedino grad finansira?
Jedino što smo vidjeli od najnovije uprave je promjena web - stranice i raspisivanje konkursa za trenerska mjesta.
Baš me zanima da li će se platiti najnovija stranica, koliko će koštati održavanje itd.
Za konkurs ok. To je davno trebalo uraditi. Prije nekih 20 godina.
& $ ?

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 15 dec 2019, 10:38

Sve su to price sa foruma, uprava jos uvijek nije izasla u javnost sa bilo kakvil informacijama.
Receno je pocetkom nove godine da ce se sve znat mada mislim da od krala polusezone do tad je puno vremena (skoro mjesec dana) i mislim da se trebalo izdat neko saopstenje ili odrzat press povodom zavrsetka polusezone.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 dec 2019, 10:50

Sad ce said guza da nas pojača yebo Hodžića, sta mi znamo. Naravno njegova plata kao Hodzic, Bega i Pršo zajedno. Nek idu u 3pm sve uprave iza rata.
Yebo ovo ba treba dići ruke, neka i ovi uzmu talove jos pola godine i gasi sve dosta je vala lopovluka.
Kad smo kod lopovluka reče bevba kameleon da ce iznijeti javno gdje i kako su potrošene pare za obilježavanje 100 godina Slobode. Evo čekamo još. Jedan svjež primjer. Samo sto nisu bili zaplakali na press konferenciji koza i bevba.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 dec 2019, 11:02

Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 dec 2019, 13:18

ultrasstyle_tz je napisao/la:
14 dec 2019, 22:15
ne postoji interes drustvene zajednice i to je to. Priprema se teren za gasenje

ponudjeni su marketinski sponzorski paketi, ali tuzlanske firme slabo reaguju. Firme sa strane i nekako.

ponudjena su i ova skupstinska mjesta i upravljacka prava , ali opet 1000 mjesecno je previse za nase biznismene, jednostavno ne smatraju da Sloboda vrijedi i 50 mjesecno, pa i to slabo ide.

pricalo se i sa investitorima, Madjarima i jos nekim , ali 6 miliona duga bez marke imovine nikome nije interesantno.

grad ce i ove godine dati milion iz budzeta, sto je objektivno i previse, obzirom da se grad kreditno zaduzuje da bi gradio kanalizaciju, vodosnabdijevanje i ceste po rubnim mjesnim zajednicama. bolje je sredstav usmjeriti tu kad nikom Sloboda ocigledno ne treba.

veliki je to problem sad, ljudi su probali sve. Ponudili korektne i konkretne pakete za sve. Hoces biti sponzor, hoces biti partner, hoces biti clan ali ljudi nisu zainteresovani izgleda ni za sta.

ne znam sta se drugo moze ocekivati, nemaju ljudi carobni stapic da nekog natjeraju da dadne pare , nisu ih davali ni kad smo prvi sa Azmirom bili.

i apsolutno ih se ne moze kriviti ako trose u skladu sa onim sto imaju. Navodno vise od pola para od opstine ode na reprogram i ostale razno razne dugove. Ovo sto ostane ne moze biti ni za sta.

ili naci nekog novog politicki podobnog Azmira ili da ovi ljudi neko cudo izvedu pa privuku dovoljan broj firmi, inace crno nam se pise.

Sloboda je postala ozbiljan teret svima, i grad, i uprava i svi samo gledaju kako da je se rijese. Otvoreni su za sve, i za clanstvo i za investitora i bilo koji model koji ce im skinuti Slobodu sa grbace, ali prema informacijama koje ja imam raspolozenje je nikakvo.

svi samo cekaju ko ce biti taj koji ce zakucati ekser u Slobodu i polako se teren priprema. Apatija je vec tu i kurcobolja
"Thresome" UO poslan na odstrijel. Zna zgradonacelnik da oni nemaju kapacitet da vode kantonalca, a kamo li Slobodu u ovakvim okolnostima.
Cuj napravili ponudu samo ko ce dati 1000KM. :urnebes: Pa njihov zadatak nije da ponude, nego da nadju, da STVORE!

Privatnici nece da daju jer bi jasmin tudjim qurcem mlatio glaoginje kao sto je i u vrijeme Azmira. Pametniji ga davno prokuzili i vidjeli o kakvom se hinji radi. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 15 dec 2019, 14:01

Neka ponude Davudu, Sabovicu i Husicu kroz dionice umjesto duga i budu suvlasnici sa gradom. Zajednicka ulaganja i zajednicka dobiti. Pa nek kupuju dionice jedan od drugog. Sta bi skupstina mogla rijesiti, nista, daju ljudi novac a pojedinci da krcmi lovu sa menadjerima i prikazuju toj istoj skupstini da je npr. neki igrac placen 100k za sezonu a igrac dobio 50k. Mora se naci neki modus, ovako vise ne ide, niko ne da vise novac na lafinu sto napisa Probisvjet.
🔴⚫️

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 dec 2019, 15:02

Skver je napisao/la:
15 dec 2019, 14:01
Neka ponude Davudu, Sabovicu i Husicu kroz dionice umjesto duga i budu suvlasnici sa gradom. Zajednicka ulaganja i zajednicka dobiti. Pa nek kupuju dionice jedan od drugog. Sta bi skupstina mogla rijesiti, nista, daju ljudi novac a pojedinci da krcmi lovu sa menadjerima i prikazuju toj istoj skupstini da je npr. neki igrac placen 100k za sezonu a igrac dobio 50k. Mora se naci neki modus, ovako vise ne ide, niko ne da vise novac na lafinu sto napisa Probisvjet.
Sve dok je jasmin i njegovih sedam jarica nema od sporta nista. Dokaz tome da je unistio za vrijeme svog sjedenja komplet klubove i sav sport u gradu. Jedino sto funkcionise je Simin Han, a sada TC.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 15 dec 2019, 20:44

Polako u tisini se oformilo sportsko drustvo Tuzla ciji ce clan izmedju ostalog biti i City a predsjednik skupstine bi im trebao bit Sisa... Ovo govorim iz razloga sto ce vjerovatno traziti pare od grada, koliko ide RSD Sloboda isto toliko ce traziti i oni.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 15 dec 2019, 20:54

Said potpisao, fuj.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 15 dec 2019, 21:04

Skojevska je napisao/la:
15 dec 2019, 20:54
Said potpisao, fuj.
Opet je upgrade u odnosu na Osmankovica, Rastoku i slicne
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 15 dec 2019, 21:15

ja sam mislio kad Senad ode i kad nova uprava ponudi stolice na prodaju da će krenuti navala navijača i ljubitelja Slobode. Kontam neće se kupovati stolica za godinu nego će se potpisivati minimalno 3 godine i to sa obavezom plaćanja iste do kraja januara za tekuću godinu. Kad ono opet kuknjava.
Osniva se SD Tuzla hoće pare Slobodine hoće ovo hoće ono. Koje Slobodine pare, narod bira predstavnike, predstavnici kroz nivoe vlasti dodjeljuju sredstva i to je to. Nemojte glasati ni sljedeće izbore. Iskreno ja ne bih dao nikome ni marke iz budzeta. Ako postoji brand valjda ima i svoju vrijednost pa nek se legende, prijatelji, menadžeri angažuju, finansiraju Slobodu u Premijer ligi pr godina i onda neka dođu i kažu eto fali nam još ovoliko da napadnemo titulu pa da pričamo.
Zadnja izmjena: klma1, dana/u 15 dec 2019, 21:23, ukupno mijenjano 1 put.
& $ ?

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 15 dec 2019, 21:15

Slobodas je napisao/la:
14 dec 2019, 23:51
Ako ugase Slobodu za mene će prekrižiti domaći fubdal kao što su prekrižili i košarku. Hahah čuj fuzija sa Proleterom pa ljudi zadnja liga nisu ni 2. Federalna :njanjanja:

Najgore je što za ovo niko neće odgovarati , a trebali bi svaka uprava i nadzorni odbori su krivi.

Pa vi i dalje glasajte za iste ljude ! Nabijem crvenu Tuzlu na qurac !!!
Ja bih najsretniji bio da si ti upravu i da se na izborima može promjeniti situacija oko Slobode. Medjutim ne vidim kako nam bilo kakva vlast može pomoći osim da izdvoji novac za FK Slobodu (sto ovi rade), i da renovira Tusanj (sto ovi ne rade).

Sto se Saida tice, sve je pitanje plate. Da ne ulazim u cifre, ako je medju najplacenijim igračima - promašaj je, ako ima neku prosječnu platu - dobra je prinova za rotacije, možda čak možemo i reci pojačanje. Znao nam je donijeti bodove u njegovoj zadnjoj epizodi kod nas.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 15 dec 2019, 21:46

MI SMO U **** DO GRLA DOK SE NE RASTJERA SVE OD ONE IZ VEŠERAJA DO JASMINA NEMA NAPRETKA
fukare

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 15 dec 2019, 21:56

fukaroni je napisao/la:
15 dec 2019, 21:46
MI SMO U **** DO GRLA DOK SE NE RASTJERA SVE OD ONE IZ VEŠERAJA DO JASMINA NEMA NAPRETKA
Da se sutra pojavi neko ko je voljan uzet Slobodu na sebe, sa svim dugovima i izadje u javnost ja jasnim ciljem i idejom odma bi mu se ista prepustila. Pa evo valjda je po novom statutu na neki nacin upravo to i omoguceno, kupi ruke u skupstini i upravljaj Slobodom.
Mahni parama i svi cemo bit za tog nekog.. Isto ko sto smo bili i za Azmira i nije nam smetalo sto se "lopta naduhuje" i slicne stvari, bio nam je amerikanac sve do trenutka kad je otiso i sa Slogom poceo ukopavat Slobodu potrazivanjem preko igraca i slicne stvari.. Tek tad nam je postao izbjeglica, sisoje, seljacina
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 15 dec 2019, 22:05

klasik je napisao/la:
15 dec 2019, 21:56
...
Da se sutra pojavi neko ko je voljan uzet Slobodu na sebe, sa svim dugovima i izadje u javnost ja jasnim ciljem i idejom odma bi mu se ista prepustila. Pa evo valjda je po novom statutu na neki nacin upravo to i omoguceno, kupi ruke u skupstini i upravljaj Slobodom.
Mahni parama i svi cemo bit za tog nekog.. Isto ko sto smo bili i za Azmira i nije nam smetalo sto se "lopta naduhuje" i slicne stvari, bio nam je amerikanac sve do trenutka kad je otiso i sa Slogom poceo ukopavat Slobodu potrazivanjem preko igraca i slicne stvari.. Tek tad nam je postao izbjeglica, sisoje, seljacina
Tacno ali ima i problem starog duga...To neće niko da vraća pogotovo što je pitanje kad će se neko još pojaviti sa potraživanjem...
& $ ?

Avatar
Beduin
Postovi: 16326
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 dec 2019, 22:36

Sta kazu, amerikanac preoteo Saida i tako pojacao Slobodu, a sad Said opet pojacanje.
Idi Saide sto dalje od Tuzle, trag ti se zameo. Da po groša valjas uzeo bi te neko. Izgubis Hodzica, a dovodis Saida. Dobra nova Uprava, kao i svaka prethoda.

Ako volite Slobodu i zelite joj dobro, onda neka niko ne ide na Tusanj, neka se i ova transa baci u bunar i prazne tribine, neka svi vide da ne pusite praznu pricu i nekakve ideje, nego samo rezultati i pare. Ja sam tako odlucio nakon onog kraha, bruke za proslavu 100godisnjice. Vrijeme je za konacan protest, nikakve vise price o zajednistvu, davanju vremena ili bilo cega ako nemaju pare.
Neka grad shvati da baca pare ni u sta, da niko ne prati patnju i obecanja, mozda onda neko ih i uvjeri da predaju klub drugima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 15 dec 2019, 23:44

Svaka ti čast na ustrajnosti, ne sumnjam da svi ovdje volimo Slobodu ali na drugačije načine se borimo sa svim ovim sto se dešava. Nema šanse da iz nekog inata ne idem na Tusanj. Podržati momke da izborimo opstanak, pa ćemo vidjeti za drugo.
Neki vid protesta sa jasnom idejom i vizijom kao bojkot Celikovih navijača za implementaciju statuta jedan član jedan glas je prihvatljivo, ovako pojedinačno je samo kontraproduktivno.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.