FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 30 maj 2020, 14:00

Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 13:55
Svaka cast za ovakvu pricu, ali jos mi nismo u poziciji da otkupljujemo igrace. Veliki je potencijal i vrijeme je da to i dokaze, ali me nije dojmio kod nas. Prses je za njega doktor sa loptom, dosta pogresnih pasova i slaba opstrukcija igre su mi najvise ostale u sjecanju.
Njemu ugovor istice u junu. Ne znam sto pise da je namjera da ga kupite kad ubrzo ce biti slobodan igrac.
Mozda se mislilo na naknadu za treniranje!?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 30 maj 2020, 21:30

NjonjoVam je napisao/la:
28 maj 2020, 16:49
MakabiTuzla je napisao/la:
28 maj 2020, 15:42
Ja ne mogu sebi doci. Licenca od prve. Dug od poreza Grad odradjuje. Momci sveli ostali dug na 1 milion. Malo je reci da sam sretan zbog toga. Moja podrška upravi i da nastave dalje usprkos **** koroni.
Znaci podrska od tebe sto 5i mjesec ne daju platu igračima i uposlenicima??
Osupnut sam tvojom brigom o platama ljudima koji ne rade. Vjerujem da imas isti sentiment i prema nasim sugradjanima, hiljadama njih, koji su ili bili otpusteni ili su radili bez plate tokom pandemije. Dzidic bi ti pozavidio, steta sto mnogo tuzlaka u ovoj krizi nema takvog zagovornika poput tebe :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 31 maj 2020, 09:16

Produziti ugovore Bekicima dobro su se pokazali ove sezone - trebaju nam takvi igraci ako necemo da strahujemo za opstanak i Mujagicu isto - strašan igrac za nase uslove.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 31 maj 2020, 09:23

Vala od Mujagica nisam vidio 2 dobra poteza od kada je dosao. (ako se ne zafrkavas? :D )

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 31 maj 2020, 09:31

tuzlak1987 je napisao/la:
31 maj 2020, 09:23
Vala od Mujagica nisam vidio 2 dobra poteza od kada je dosao. (ako se ne zafrkavas? :D )
ima kvalitet odigrao je strasnu utakmicu protiv Celika izborio penal imao par dobri poteza. Brz prodoran igrac fali mu malo slobode u igri i da pokaze sav svoj potencijal.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 31 maj 2020, 10:02

Abid je prve 2-3 utakmice odigrao dobro i sad zadnje 2-3 je ginuo na terenu. Samo me frustriraju njegovi nerezonski sutevi i sebicnost.
Kad treba dodati on suta, i obratno. Nedorecen igrac, daleko vise sam ocekivao od njega, ali i cijela ekipa je pala pa mu se ne moze uzeti za zlo.

U Zrinjskom dosta igraca odlazi, iz Celika Brzi(?)... ima kandidata za sastaviti vise nego dobru ekipu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 31 maj 2020, 10:11

Kandidata ima,ali ima li se para?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 31 maj 2020, 10:16

Edin Rustemovic, jedan od drazih igraca koji je bio kod nas.
Vjerovatno gubis Armina Hodzica, i treba ti zadnji vezni.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 31 maj 2020, 10:23

I Hakdarevic je zadnji vezni, ako ga vec planiraju ostaviti. Rustemovic je tata fudbala za ovog, ali ako ce potpisati na 2+ godine, a nikako kao prosli put.

Hodzica izgubiti bi bila velika steta, nazalost nema svako srce i emociju kao Beganovic (ne znam koliko mu je to pametno, vidicemo). Uz njih dvojicu i forsiranje Maksimovica te odigranu dobru sezonu Slobode sigurno bismo napravili najmanje 1 transfer na kraju sezone.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 31 maj 2020, 10:31

Beduin je napisao/la:
31 maj 2020, 10:23
I Hakdarevic je zadnji vezni, ako ga vec planiraju ostaviti. Rustemovic je tata fudbala za ovog, ali ako ce potpisati na 2+ godine, a nikako kao prosli put.

Hodzica izgubiti bi bila velika steta, nazalost nema svako srce i emociju kao Beganovic (ne znam koliko mu je to pametno, vidicemo). Uz njih dvojicu i forsiranje Maksimovica te odigranu dobru sezonu Slobode sigurno bismo napravili najmanje 1 transfer na kraju sezone.
Moras imat 2 kvalitetna zadnja vezna, Armin ide 99% jer je tako i produzen ugovor da ostane do kraja sezone. Mada vidjecemo sta je sa tim njegovim famoznim klubom vani.

Uglavnom, vjerujem da cemo imati velili izbor igraca koji ce nam se i nudit da se sastavi dobra ekipa.
Ovo sto citam da su Bekici raspolozeni za nastavak saradnje me raduje i iz razloga sto znaci da nekih para u klubu ima.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 31 maj 2020, 10:40

klasik je napisao/la:
31 maj 2020, 10:31
Beduin je napisao/la:
31 maj 2020, 10:23
I Hakdarevic je zadnji vezni, ako ga vec planiraju ostaviti. Rustemovic je tata fudbala za ovog, ali ako ce potpisati na 2+ godine, a nikako kao prosli put.

Hodzica izgubiti bi bila velika steta, nazalost nema svako srce i emociju kao Beganovic (ne znam koliko mu je to pametno, vidicemo). Uz njih dvojicu i forsiranje Maksimovica te odigranu dobru sezonu Slobode sigurno bismo napravili najmanje 1 transfer na kraju sezone.
Moras imat 2 kvalitetna zadnja vezna, Armin ide 99% jer je tako i produzen ugovor da ostane do kraja sezone. Mada vidjecemo sta je sa tim njegovim famoznim klubom vani.

Uglavnom, vjerujem da cemo imati velili izbor igraca koji ce nam se i nudit da se sastavi dobra ekipa.
Ovo sto citam da su Bekici raspolozeni za nastavak saradnje me raduje i iz razloga sto znaci da nekih para u klubu ima.
Ne znam sta ce biti sa tim potencijalnim novim sponzorom, s obzirom da se nigdje u medijima nije spomenulo nesto slicno izuzev ovdje na forumu, ali se prodalo nekoliko mjesta u Skupstini kluba i dalje se radi na tome. Barem je tako Secer rekao.
A tu je, valjda, i transa od grada dok se ne izmajmunise nesto od navedenoga.

Nadam se da znaju sta rade, vidicemo u narednim mjesecima. Zato bih volio da krene prodaja clanskih, da krene prodaja online ulaznica, da se maksimalno ispromovise sve to i na taj nacin doprinesemo jacanju kluba i dadnemo podrsku novoj Upravi, da vise da se prati i nagradjuje njihov rad i trud.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 31 maj 2020, 13:25

Ne pamtim kada je jedna Uprava krenula da radi prelazni rok kao ova na vrijeme.Svaka cast.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 31 maj 2020, 13:58

Ako je situacija takva finansijski, da se trenutno ne zaduzuju, ne duguju igracima i jos rjesavaju dugove, zaista sam sretan.
Ostavice izgleda najbolje igrace, uporedo traze mlade i kvalitetne za buducnost. Sve sto smo pisali, i zeljeli.
Ja bi volio da dovedu kvalitetnog golmana u pm. Bas patimo sa tom pozicijom.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 31 maj 2020, 16:28

Sva tri golmana idu.Nece se sa njima produzavati ugovori.Moraju traziti nove golmane.

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 31 maj 2020, 16:55

hondas je napisao/la:
31 maj 2020, 16:28
Sva tri golmana idu.Nece se sa njima produzavati ugovori.Moraju traziti nove golmane.
Super što nećemo više Lakića gledati, Golubović je svakako na posudbi bio, nije neka šteta i što Fejzić ide.
Meni lično bi odgovarao Bilobrk.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 31 maj 2020, 19:20

Beduin je napisao/la:
31 maj 2020, 10:40
klasik je napisao/la:
31 maj 2020, 10:31
Beduin je napisao/la:
31 maj 2020, 10:23
I Hakdarevic je zadnji vezni, ako ga vec planiraju ostaviti. Rustemovic je tata fudbala za ovog, ali ako ce potpisati na 2+ godine, a nikako kao prosli put.

Hodzica izgubiti bi bila velika steta, nazalost nema svako srce i emociju kao Beganovic (ne znam koliko mu je to pametno, vidicemo). Uz njih dvojicu i forsiranje Maksimovica te odigranu dobru sezonu Slobode sigurno bismo napravili najmanje 1 transfer na kraju sezone.
Moras imat 2 kvalitetna zadnja vezna, Armin ide 99% jer je tako i produzen ugovor da ostane do kraja sezone. Mada vidjecemo sta je sa tim njegovim famoznim klubom vani.

Uglavnom, vjerujem da cemo imati velili izbor igraca koji ce nam se i nudit da se sastavi dobra ekipa.
Ovo sto citam da su Bekici raspolozeni za nastavak saradnje me raduje i iz razloga sto znaci da nekih para u klubu ima.
Ne znam sta ce biti sa tim potencijalnim novim sponzorom, s obzirom da se nigdje u medijima nije spomenulo nesto slicno izuzev ovdje na forumu, ali se prodalo nekoliko mjesta u Skupstini kluba i dalje se radi na tome. Barem je tako Secer rekao.
A tu je, valjda, i transa od grada dok se ne izmajmunise nesto od navedenoga.

Nadam se da znaju sta rade, vidicemo u narednim mjesecima. Zato bih volio da krene prodaja clanskih, da krene prodaja online ulaznica, da se maksimalno ispromovise sve to i na taj nacin doprinesemo jacanju kluba i dadnemo podrsku novoj Upravi, da vise da se prati i nagradjuje njihov rad i trud.
Ako ostanu Bekici moguće je da dolazi Rustemović koji je realno za naše trenutne zadnje vezne klasu iznad.
Neko reče za golmana valjda ovaj put nađu kako treba golmana evo dvije sezone nam brane likovi da bog sačuva. Ovo što imamo informacija fino djeluje i treba podržati ovu ekipu što je u upravi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 31 maj 2020, 20:17

Rade momci kako Allah dž.š. zapovijeda, a ima ih ko i nasavjetovati. Samo sabura, bice ovo mašallah.
🔴⚫️

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 01 jun 2020, 10:57

Ajmo Slobodasi, jesmo li familija il nismo.

Radi se o djetetu brata naseg Sase Maksimovica.

slika

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... ?sfnsn=mo

Zamolio bi i fb stranice crveno-crni, fksloboda, fukare da podijele ovo.
Naravno mozda bi mogli kontaktirat Sasu da vidimo da li se slaze.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 01 jun 2020, 14:37

Bezveze se plasiraju dezinformacije kako igraci nisu dobili plate par mj.svi igraci su dobijali sredstva kakva takva,umanjena naravno zbog ove situacije.ako se vec plasiraju takve dezinformacije po forumu,zasto niko od igraca nije izasao javno i rekao,to to i tako tako.Sjetimo se Mileta L. kad kuka nema para plate,sad je situacija dosta bolja.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 01 jun 2020, 22:22

Kad se stavi tacka na proteklu sezonu, s obzirom da je i zvanicno zavrsena, sta nam se sve desavalo mozemo biti zadovoljni.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.