FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 05 maj 2019, 14:20

Ne mora izjave davati predsjednik ima načina. Ali trebamo znati sta se dešava u klubu. Ili je klub d.j.l.?

Evo za licencu nagađamo šta je u pitanju, zašto javno ne izađu s tim i navedu razloge i koliki je iznos u pitanju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 05 maj 2019, 15:42

Ovaj ne daje izjave. I haman da nece. Oko licence se ne treba zajebavat. Borac je lekcija prosle sezone i opomena. Mada mi je i to sumnjivo skroz. Nisu se ni oni puno bunili, a ubrzo i rijesili dug.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 05 maj 2019, 15:52

Bolje mozda i da ne daje izjave,nego da nas bruka kao prethodnik :lol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 maj 2019, 16:01

I bolje da ne daje izjave, s Azmirom i Senadom i njihovim izjavama smo bili isto putujući cirkus. Ali treba se oglasavati preko web stranice 1-2x u mjesecu oko aktuelnih stvari.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 05 maj 2019, 16:40

Sranje je ovo svake god kod nas...ista prica.
Rekli su krajem maja novi statut i rekli su ko ono sponzor :?:
Ne moraju se ni oglasavat vala nema ko nas nije slagao ni sta nije slagao.
A krajem mjeseca i ovi imaju sansu da pocnu.
Je li se pocelo pregovarat sa igracima ,igracka krizaljka ovo ono sledeca sezona...
Kako su zamislili taj statut hoce li barem skupstinu reorganizovat omladinski vratit Slobodi....Ima li iko sa parama da udje u UO ...
Kako misle isplatiti dugove ove...
Evo ja cuo danas ukupno poreznoj mora se uplatiti do kraja mjeseca preko 80 000 inace reprogram pada...je li istina zna li ko...
Je li ko razgovarao sa Saidom Beganom Azirom ostaju li ili...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 05 maj 2019, 17:00

Ma biće to ko plitak potok
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 05 maj 2019, 20:09

Najjače jucer je bilo kod njihovog trećeg gola, njihov igrač 2 metra iza Perice i govori komentator nema ofsajd kamere. Zabise ljudi 4. gol kroz nekih 10 minuta istom se ukaza kamera na toj strani :urnebes: :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 05 maj 2019, 21:01

Brcanskamalta je napisao/la:Sranje je ovo svake god kod nas...ista prica.
Rekli su krajem maja novi statut i rekli su ko ono sponzor :?:
Ne moraju se ni oglasavat vala nema ko nas nije slagao ni sta nije slagao.
A krajem mjeseca i ovi imaju sansu da pocnu.
Je li se pocelo pregovarat sa igracima ,igracka krizaljka ovo ono sledeca sezona...
Kako su zamislili taj statut hoce li barem skupstinu reorganizovat omladinski vratit Slobodi....Ima li iko sa parama da udje u UO ...
Kako misle isplatiti dugove ove...
Evo ja cuo danas ukupno poreznoj mora se uplatiti do kraja mjeseca preko 80 000 inace reprogram pada...je li istina zna li ko...
Je li ko razgovarao sa Saidom Beganom Azirom ostaju li ili...
Ma nesekiraj se. Danas je sve zaokruzeno, pobjedom protiv krupe placeni su svi dugovi za dobijanje licence, a sarjevu daje drugi klub naredno kolo bod ili pobjedu , jer im je zavrsena pobjedna u etno selu predzadnje kolo, zato nije nista ni plaćeno u prvostepenoj komisiji

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 maj 2019, 21:04

xeksor je napisao/la: Ma nesekiraj se. Danas je sve zaokruzeno, pobjedom protiv krupe placeni su svi dugovi za dobijanje licence, a sarjevu daje drugi klub naredno kolo bod ili pobjedu , jer im je zavrsena pobjedna u etno selu predzadnje kolo, zato nije nista ni plaćeno u prvostepenoj komisiji
Sarajevo igra kod kuce sa Zvijezdom, mogu pobjediti 8:0 ako zele.

Ali bitno je razvijati mit o debeljuci zar ne? :D

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 05 maj 2019, 21:10

tuzlak1987 je napisao/la:
xeksor je napisao/la: Ma nesekiraj se. Danas je sve zaokruzeno, pobjedom protiv krupe placeni su svi dugovi za dobijanje licence, a sarjevu daje drugi klub naredno kolo bod ili pobjedu , jer im je zavrsena pobjedna u etno selu predzadnje kolo, zato nije nista ni plaćeno u prvostepenoj komisiji
Sarajevo igra kod kuce sa Zvijezdom, mogu pobjediti 8:0 ako zele.

Ali bitno je razvijati mit o debeljuci zar ne? :D
Dobro ti si opterećen debeljucom al dbeljuca ce to zavrsit na tvoju zalost , a da li moze neko nekog pobjedit to se jos ne zna, al zao mi je al to je istina na tvoju zalost, nema vecih paćenika na onom tamo forumu od tebe i skojevske, samo nebuloze pricate, i boli Vas istina. Raspitaj se malo ako znas ikoga iz kluba osim ove virtualne kutije, kad su dobili zadnju platu i za koji mjesec, kad je plaćen zadnji reprogram itd. Voljeni vodja sa instaliranim satelitima predsjednikom skupštine i bivsim predsjednikom sa jednim od najvecih budzeta u zadnje dvije godine su nas i doveli do ovoga stanja, al tvoj ispijeni mozak jos dugo nece moci to skontat.

P.S. Zelim puno sportske sreće Spahi i Juniorima u finalu kupa protiv Sarajeva( za kojeg igraju nasa naj bolja tri juniora koji pametni senad, lepina i mikica nisu mogli zadrzati)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 maj 2019, 21:14

Zadnji reprogram po informacijama PUF-a placen zadnji mjesec. Napravite razliku izmedju potpisanog reprograma i poreza koji ide trenutno za 2019. Dvije razlicite stvari.

A za debeljucu sam nesto uvjeren da je svim silama isao na ispadanje Slobode nakon sto je otisao sa onim silnim tovarenjem dugova. Kao ne moze bez mene Sloboda, a to cu pokazati tako sto cu je otjerati u drugu ligu. Mit o budzetu najveca provala, niko nije platio vise dugovanja u ligi nego Sloboda zadnje dvije godine.

Sto se tice tih kombinacija klasicna mahalaska. Kako bi ljudi sebe ubjedili da je debeljuci bitna Sloboda ali ga boli qarina za njom. Platiti ce neko dug ali sigurno ne on, uprava i grad kao i uvijek pozajmicom ili namaknuti.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 05 maj 2019, 21:19

tuzlak1987 je napisao/la:Zadnji reprogram po informacijama PUF-a placen zadnji mjesec. Napravite razliku izmedju potpisanog reprograma i poreza koji ide trenutno za 2019. Dvije razlicite stvari.

A za debeljucu sam nesto uvjeren da je svim silama isao na ispadanje Slobode nakon sto je otisao sa onim silnim tovarenjem dugova. Kao ne moze bez mene Sloboda, a to cu pokazati tako sto cu je otjerati u drugu ligu.

Sto se tice tih kombinacija klasicna mahalaska. Kako bi ljudi sebe ubjedili da je debeljuci bitna Sloboda ali ga boli qarina za njom. Platiti ce neko dug ali sigurno ne on, uprava i grad kao i uvijek pozajmicom ili namaknuti.
To sto ti pricas je gomila nebuloza, zadnja rata reprograma plaćena je u februaru za mjesec januar, plata je zadnj bila za mjesec januar i pola februarske, za poreze i nema informacija, da je hoce istjerat to je tvoja bolesna prica kojeg samo sebe ubjedjujes, a koliko je briga jega za slobodu to najbolje vidi i popricaj sa nekim iz kluba i da za razliku od ostalih ne potrazuje svoj novac, al ce potrazivat cim novi predsjednik promjeni statut, tako da ce njegov dug ući u bilans klubaa isti ce i odkupit dug davuda a onda se pitam za koga ces onda navijat ti, za Gosk ili zrinjski

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 05 maj 2019, 21:20

Za Davudov dug postoji pravosnažna presuda i on možd ai uđe u kapital al Sisicin teškl
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 05 maj 2019, 21:24

Penaltiky je napisao/la:Za Davudov dug postoji pravosnažna presuda i on možd ai uđe u kapital al Sisicin teškl
Evo jos jednog faraonovog rektalnog alpiniste zvani nebuloza i pametolog, ma ja sve ste u pravu, kakav sisonja on je grobar Slobode i najveći neprijatelj u 100-godisnjoj istoriji kluba, Sve ste upravu ja malo ser... i pricam gluposti i nebuloze. Zivili vi meni, odo gledat malo zelju, gubili 1:0 i mladosti sutija u 3 minuta istjera 2 igraca . Bas interesantna tekma

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 maj 2019, 21:25

xeksor je napisao/la: To sto ti pricas je gomila nebuloza, zadnja rata reprograma plaćena je u februaru za mjesec januar, plata je zadnj bila za mjesec januar i pola februarske, za poreze i nema informacija, da je hoce istjerat to je tvoja bolesna prica kojeg samo sebe ubjedjujes, a koliko je briga jega za slobodu to najbolje vidi i popricaj sa nekim iz kluba i da za razliku od ostalih ne potrazuje svoj novac, al ce potrazivat cim novi predsjednik promjeni statut, tako da ce njegov dug ući u bilans klubaa isti ce i odkupit dug davuda a onda se pitam za koga ces onda navijat ti, za Gosk ili zrinjski
Imas bolan podatke zakljucno sa 31. martom. Od januara do kraja marta smanjena dugovanja za tri rate, uplaceno redovno. Ne placa to klub vec grad. Klub nema veze sa tim.

Sto se tice njega toliko mu je bitno da je nagovorio svog kapitena da nas kada je najgore prosle godine tuzi preko sindikata isto njegovog Djidica i da se pisu saopstenja svakih 7 dana kako Sloboda ne smije dobiti licence. Dok je on podmuklo sutio i svaka 2 dana u medijima kukao kako su i oni Tuzlaci i kako im treba dozvoliti da igraju na Tusnju. :rol:
Otisao prije 2 i pol godine, a jos nas njegovi igraci tuze za licence. :tokralju:
A u doba Senada doslo 50 igraca i niti jedan se nije javio, svi otisli korektno. Cudna neka ljubav.

Sto se tice aktivacije "duga" fino ispitati sta je sa ostavljenih 750 hiljada poreza, 300 hiljada rata za ugovore i plata, 110 hiljada prema gradu, 70 hiljada prema hotelu, prodajom utakmica po Aziji, aferom punac i kaljanjem ugleda kluba. Pa onda moze i "3 miliona". To su ona 3 miliona dugova sto je "pocistio", a samo na sebe prebacio. :rol:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 05 maj 2019, 21:28

xeksor je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Za Davudov dug postoji pravosnažna presuda i on možd ai uđe u kapital al Sisicin teškl
Evo jos jednog faraonovog rektalnog alpiniste zvani nebuloza i pametolog, ma ja sve ste u pravu, kakav sisonja on je grobar Slobode i najveći neprijatelj u 100-godisnjoj istoriji kluba, Sve ste upravu ja malo ser... i pricam gluposti i nebuloze. Zivili vi meni, odo gledat malo zelju, gubili 1:0 i mladosti sutija u 3 minuta istjera 2 igraca . Bas interesantna tekma
Lažeš da sam to rekao, a svi znamo ovdje da voliš slagat, ponašaj se lijepo il da zovem Marija?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 05 maj 2019, 21:30

Zovni ga kući on i voli cesto doći kad si na sportskom danu

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 05 maj 2019, 21:33

xeksor je napisao/la:Zovni ga kući on i voli cesto doći kad si na sportskom danu
To ti iz ličnog iskustva?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 05 maj 2019, 21:35

tuzlak1987 je napisao/la:
xeksor je napisao/la: To sto ti pricas je gomila nebuloza, zadnja rata reprograma plaćena je u februaru za mjesec januar, plata je zadnj bila za mjesec januar i pola februarske, za poreze i nema informacija, da je hoce istjerat to je tvoja bolesna prica kojeg samo sebe ubjedjujes, a koliko je briga jega za slobodu to najbolje vidi i popricaj sa nekim iz kluba i da za razliku od ostalih ne potrazuje svoj novac, al ce potrazivat cim novi predsjednik promjeni statut, tako da ce njegov dug ući u bilans klubaa isti ce i odkupit dug davuda a onda se pitam za koga ces onda navijat ti, za Gosk ili zrinjski
Imas bolan podatke zakljucno sa 31. martom. Od januara do kraja marta smanjena dugovanja za tri rate, uplaceno redovno. Ne placa to klub vec grad. Klub nema veze sa tim.

Sto se tice njega toliko mu je bitno da je nagovorio svog kapitena da nas kada je najgore prosle godine tuzi preko sindikata isto njegovog Djidica i da se pisu saopstenja svakih 7 dana kako Sloboda ne smije dobiti licence. Dok je on podmuklo sutio i svaka 2 dana u medijima kukao kako su i oni Tuzlaci i kako im treba dozvoliti da igraju na Tusnju. :rol:
Otisao prije 2 i pol godine, a jos nas njegovi igraci tuze za licence. :tokralju:
A u doba Senada doslo 50 igraca i niti jedan se nije javio, svi otisli korektno. Cudna neka ljubav.

Sto se tice aktivacije "duga" fino ispitati sta je sa ostavljenih 750 hiljada poreza, 300 hiljada rata za ugovore i plata, 110 hiljada prema gradu, 70 hiljada prema hotelu, prodajom utakmica po Aziji, aferom punac i kaljanjem ugleda kluba. Pa onda moze i "3 miliona". To su ona 3 miliona dugova sto je "pocistio", a samo na sebe prebacio. :rol:
Samo prvom recenicom se vidi koliko znas od godisnje rente sto grad daje slobodi, sloboda plaća reprogram od tih para poreznoj nekih 350 000 godisnje sad neznam tacno a ostalo sto pises je smjesno , zalosno , glupavo, po tvojoj prici davudu moraju isplatit 700 000 KM a lik napravio duga dva miliona. Ma nemora nista platit, eto jos malo pa vise nam neces srat o gradu, parama, jasminu, i ostalim pomoćnicima načelnika i drugih gradskih direktora kao i predsjednicima mjesnih zajednica i aero zagadjenju

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 maj 2019, 21:37

Ne moze klub tih 350 uzeti i trositi kako zeli, one su namjenjene PUF-u i tu i idu. Ako PUF laze lazem i ja.

Najveci problem sa njima je bio kada debeljuca nije uplatio 750 hiljada poreza. Da jeste mi bi danas imali 2 mil duga, ovako smo blize 3 nego 2. Da li treba podrzati i varanje drzave ako je on u pitanju?

Sada je sve na pro ugovorima, sto se duguje mora se vratiti do licence. Sto je i dobro za nas, nema vise preskakanja po milion za poreze, sve se plati i ne idemo u nove dugove.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 05 maj 2019, 21:40, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.