FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 03 feb 2019, 13:37

ma ni Ordagic ti ne donosi ono sto nama treba, a jako jako je skup.

Ordagic statisticki nema ni golova ni asistencija, a nama treba konkretnost.

Nismo doveli Makismovica recimo koji je otisao u Radnik, a to je tip igraca kakav nam treba, ili Mujagic ili Toni Jovic. Dakle igraci koji donose statisticki nesto, go ili asistenciju. Mislim da bi Kobiljar omogucio Saidu da ide jos naprijed, kao i Barabanu, ili Smajicu kad igra. A on bi bio neko ko bi sa Mesom mogao donijeti loptu trojcu naprijed.

Mozda ne bi on direktno donio golove ali bi omogucio Barabanu, Smajicu ili Saidu da djeluju vise kao napadaci i da manje rade nazad, pa bi onda mozda oni donijeli golove. Baraban recimo izgide nazad, Smajic isto-i onda ih nema toliko naprijed. Ovako vise volim vidjeti Kobiljara tu a njih pomaknuti jos gore. A recimo znacajno je jeftiniji i mladji od Ordagica, znaci mozes ga i prodati uz malo srece.

i sto se tice mladih igrat ce Beganovic, Muminovic, Smajic , Hodzic mali , nije ni Prses star. Dakle bice ih 4-5 , ne moze 50.

a za Maksimovica, Todorovica, Kurtalica je bolje da skupljaju minute u federalnoj ligi nego na tribinama, pa da uskoce slijedece godine.

Sto se tice Dine Hodzica to je husarin igrac i mislim da tu svaka prica oko produzenja ugovora zavrsava
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 feb 2019, 13:58

ultrasstyle_tz je napisao/la:ma ni Ordagic ti ne donosi ono sto nama treba, a jako jako je skup.

Ordagic statisticki nema ni golova ni asistencija, a nama treba konkretnost.

Nismo doveli Makismovica recimo koji je otisao u Radnik, a to je tip igraca kakav nam treba, ili Mujagic ili Toni Jovic. Dakle igraci koji donose statisticki nesto, go ili asistenciju. Mislim da bi Kobiljar omogucio Saidu da ide jos naprijed, kao i Barabanu, ili Smajicu kad igra. A on bi bio neko ko bi sa Mesom mogao donijeti loptu trojcu naprijed.

Mozda ne bi on direktno donio golove ali bi omogucio Barabanu, Smajicu ili Saidu da djeluju vise kao napadaci i da manje rade nazad, pa bi onda mozda oni donijeli golove. Baraban recimo izgide nazad, Smajic isto-i onda ih nema toliko naprijed. Ovako vise volim vidjeti Kobiljara tu a njih pomaknuti jos gore. A recimo znacajno je jeftiniji i mladji od Ordagica, znaci mozes ga i prodati uz malo srece.

i sto se tice mladih igrat ce Beganovic, Muminovic, Smajic , Hodzic mali , nije ni Prses star. Dakle bice ih 4-5 , ne moze 50.

a za Maksimovica, Todorovica, Kurtalica je bolje da skupljaju minute u federalnoj ligi nego na tribinama, pa da uskoce slijedece godine.

Sto se tice Dine Hodzica to je husarin igrac i mislim da tu svaka prica oko produzenja ugovora zavrsava
Slazem se recimo oko Maksimovica, jedna propustena sansa za nas koja je sigurno bila povoljna i imalo se da ga se dovede. A sada ce vjerovatno u Radniku da bude ekstra koristan igrac. Njega je mozda Husara bio i odveo u Hrvatsku? Pa je to tada bio jedan slab potez ali sada ce sigurno da ozivi karijeru..Takvi igraci bi nam bili korisni, tako da ne znam sto struka zakazuje?

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 03 feb 2019, 14:07

tuzlak1987 je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:ma ni Ordagic ti ne donosi ono sto nama treba, a jako jako je skup.

Ordagic statisticki nema ni golova ni asistencija, a nama treba konkretnost.

Nismo doveli Makismovica recimo koji je otisao u Radnik, a to je tip igraca kakav nam treba, ili Mujagic ili Toni Jovic. Dakle igraci koji donose statisticki nesto, go ili asistenciju. Mislim da bi Kobiljar omogucio Saidu da ide jos naprijed, kao i Barabanu, ili Smajicu kad igra. A on bi bio neko ko bi sa Mesom mogao donijeti loptu trojcu naprijed.

Mozda ne bi on direktno donio golove ali bi omogucio Barabanu, Smajicu ili Saidu da djeluju vise kao napadaci i da manje rade nazad, pa bi onda mozda oni donijeli golove. Baraban recimo izgide nazad, Smajic isto-i onda ih nema toliko naprijed. Ovako vise volim vidjeti Kobiljara tu a njih pomaknuti jos gore. A recimo znacajno je jeftiniji i mladji od Ordagica, znaci mozes ga i prodati uz malo srece.

i sto se tice mladih igrat ce Beganovic, Muminovic, Smajic , Hodzic mali , nije ni Prses star. Dakle bice ih 4-5 , ne moze 50.

a za Maksimovica, Todorovica, Kurtalica je bolje da skupljaju minute u federalnoj ligi nego na tribinama, pa da uskoce slijedece godine.

Sto se tice Dine Hodzica to je husarin igrac i mislim da tu svaka prica oko produzenja ugovora zavrsava
Slazem se recimo oko Maksimovica, jedna propustena sansa za nas koja je sigurno bila povoljna i imalo se da ga se dovede. A sada ce vjerovatno u Radniku da bude ekstra koristan igrac. Njega je mozda Husara bio i odveo u Hrvatsku? Pa je to tada bio jedan slab potez ali sada ce sigurno da ozivi karijeru..Takvi igraci bi nam bili korisni, tako da ne znam sto struka zakazuje?
Koja struka,Karic....Senad.... :?: De budi ozbiljan.
Ako mislis na Nalica covjek ne poznaje igrace niti trziste jednostavno ne samo konkretno oko ovog igraca nego uopsteno....
PL je mozda pratio ko ja i ti sportski pregled.
Zato nam je potreban neko sposobniji od Karica visestruko ne samo da uzme pare i ko fol ucestvuje u pregovorima i slika se nego sportski dir koji poznaje ligu i sve i koji ce raditi u interesa kluba
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 03 feb 2019, 14:37

Najsmješnije kad neko ovdje spomene tj napiše struka u Slobodi?Koja ba struka??Čičkovo??Treneri omladinskog pogona???Predsjednik???? Sve je to pretanko!Da nije Nalića bilo bi i presmijesno.Ja sam siguran da dok imamo Nalića nećemo ispasti a za borbu za nesto više osim Nalića trebaju i pojačanja igračka,i u upravi,i u svim ostlim segmentima kluba.A za sve to treba novac koji ovaj predsjednik nije sposoban da donese a ako ga i donese uspjesno se ugradi na svakoj stavci.Al i da je sve ok opet se nema sta traziti kad predsjednik kluba y.ebe "matere" navijačima,sta očekivati onda?Elem,nadat se da se nekada usvoji zakon o privatizaciji klubova u BiH.da nadjemo investitora i da se napokon oslobodimo svih ovih pijavica koje zive na račun Slobode,kunu se u nju a iz nje izvlače i posljednje novce...
Sretno nam u nastavku sezone
DRŽAVA TUZLA!!

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 03 feb 2019, 15:38

Brcanskamalta je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:ma ni Ordagic ti ne donosi ono sto nama treba, a jako jako je skup.

Ordagic statisticki nema ni golova ni asistencija, a nama treba konkretnost.

Nismo doveli Makismovica recimo koji je otisao u Radnik, a to je tip igraca kakav nam treba, ili Mujagic ili Toni Jovic. Dakle igraci koji donose statisticki nesto, go ili asistenciju. Mislim da bi Kobiljar omogucio Saidu da ide jos naprijed, kao i Barabanu, ili Smajicu kad igra. A on bi bio neko ko bi sa Mesom mogao donijeti loptu trojcu naprijed.

Mozda ne bi on direktno donio golove ali bi omogucio Barabanu, Smajicu ili Saidu da djeluju vise kao napadaci i da manje rade nazad, pa bi onda mozda oni donijeli golove. Baraban recimo izgide nazad, Smajic isto-i onda ih nema toliko naprijed. Ovako vise volim vidjeti Kobiljara tu a njih pomaknuti jos gore. A recimo znacajno je jeftiniji i mladji od Ordagica, znaci mozes ga i prodati uz malo srece.

i sto se tice mladih igrat ce Beganovic, Muminovic, Smajic , Hodzic mali , nije ni Prses star. Dakle bice ih 4-5 , ne moze 50.

a za Maksimovica, Todorovica, Kurtalica je bolje da skupljaju minute u federalnoj ligi nego na tribinama, pa da uskoce slijedece godine.

Sto se tice Dine Hodzica to je husarin igrac i mislim da tu svaka prica oko produzenja ugovora zavrsava
Slazem se recimo oko Maksimovica, jedna propustena sansa za nas koja je sigurno bila povoljna i imalo se da ga se dovede. A sada ce vjerovatno u Radniku da bude ekstra koristan igrac. Njega je mozda Husara bio i odveo u Hrvatsku? Pa je to tada bio jedan slab potez ali sada ce sigurno da ozivi karijeru..Takvi igraci bi nam bili korisni, tako da ne znam sto struka zakazuje?
Koja struka,Karic....Senad.... :?: De budi ozbiljan.
Ako mislis na Nalica covjek ne poznaje igrace niti trziste jednostavno ne samo konkretno oko ovog igraca nego uopsteno....
PL je mozda pratio ko ja i ti sportski pregled.
Zato nam je potreban neko sposobniji od Karica visestruko ne samo da uzme pare i ko fol ucestvuje u pregovorima i slika se nego sportski dir koji poznaje ligu i sve i koji ce raditi u interesa kluba
SVAKA CAST NA KOMENTARU

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 03 feb 2019, 16:44

Ko smije reci da treba Smajica poslati na posudbu u Rudar Bukinje? Meni ne pada na pamet. Mozda bi ga trebalo trampiti za pripreme u Medjugorju. Eto ustede i pojacanja tima. :lol: :lol: :lol:
Za njega je Predcednikov sin Rivaldo. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 03 feb 2019, 17:28

DamirT je napisao/la:Rijetka je pojava da jedan igrač svojom borbenšću i kvalitetama ostavi dubok trag u jednom, a pogotovo teško da to uradi u dva kluba. Upravo to je Muslimović u svojim igračkim danima uspio u NK Bratstvo iz Gračanice i FK Sloboda Tuzla.

U Gračanici je igrao na početku i kraju karijere. Sjajnim igrama u rodnoj Gračanici, skrenuo je pažnju na sebe FK Sloboda, te se odlučio na odlazak u Tuzlu. U Tuzli je vrlo brzo pobrao simpatije navijača ali i čelnika Slobode, te je kao nagrada za dobre igre ali i veliku borbenost, koja ga je uvijek krasila, došla kapitenska traka Slobode.

Osim u ova dva kluba, upamćen je Muslimović ostao i u HŠK Zrinjski Mostar čiji je član bio u sezoni 2004/05 kada je mostarski klubu osvojio prvu titulu u klupskoj povijesti.

Nakon što ste na kraju prošle sezone otišli iz NK Bratstvo, radili ste u Drugoj ligi FBiH u ekipi Lokomotive, kakvi su ciljevi pred početak naredne sezone?

"Bilo je dosta opcija za nastavak moje trenerske karijere, kako u BiH tako i za inostranstvo, međutim u toku naredne sedmice trebali bi biti završeni pregovori sa jednim timom iz Premijer lige BiH. Smatram da je jedini ispravan put za mene da idem stepenicu po stepenicu, jer ne želim da se brzo popnem na veći nivo pa da padnem i da se razbijem. Želim da prođem sve onako kako to treba jedan trener da radi. Ambicije će biti onakve kakvi budu moji rezultati i na kraju nemam neki cilj. Ne mogu reći da bi želio voditi Real Madrid jer to nije realno. Rezultat je sve ono što će postaviti i moje ambicije".

Koja je Vaša trenerska filozofija, preferirate li više strogoću ili ipak igrači imaju slobodu?

"Kao igrač uvijek sam bio da to tako kažem vojnik i želio sam da imam disciplinu. Što se tiče trenerskog posla, treneri moraju da imaju disciplinu, ali moraju da imaju ono najbitnije a to je znanje. Samo sa znanjem može dobiti i autoritet i disciplinu i sve što želi. Ja ne želim da koračam krupnim koracima, idem stepenicu po stepenicu. Radio sam u omladinskom pogonu Bratstva, zatim dva puta sjedio na klupi prvog tima Bratstva, ali sam se i spuštao rang niže gdje sam vodio FK Lokomotivu, jer sam htio da se educiram kroz trenerski posao. Moje mišljenje je da je najbitnije da trener zna šta hoće, i da je to jedini uspjeh do konačnog rezultata".

Poznati ste kao trener koji šansu voli davati mladim igračima, šansu kod Vas je dobio i Nardin Mulahusejnović koji sada nastupa za Maribor?

"Svi klubovi se moraju bazirati na svoj omladinski pogon. Ti igrači koji su igrali za Bratstvo u periodu kada sam ja bio trener, a zatim otišli u neke jače klubove (Poturalić, Mulahusejnović) su sigurno najzaslužniji za svoje transfere. Iskoristili su svoju šansu, a ja ne krijem da volim radne igrače koji žele da se dokazuju. Na području Gračanice ima dosta talentovanih igrača ali je problem što nema puno stručnih ljudi i što se ne baziraju na svoj omladinski pogon".

Nosili ste kapitensku traku u FK Sloboda iz Tuzle, da li bi ste voljeli nekada sjesti na klupu Tuzlaka?

"Prije svega moram reći da sam ovom trenutku, kao veliki navijač Slobode, zadovoljan igrama Tuzlaka. Drago mi je da je Zlatan Nalić dobio priliku da vodi Slobodu, jer to je osoba koja prije svega voli klub. Rezultati koji su napravljeni od dolaska Nalića pokazatelj su da su ljudi koji su veći dio igračke karijere proveli u nekom timu, nekada i puni pogadak kao treneri u toj ekipi, jer osim nekih drugih stvari, dosta tu ima uložene ljubavi i energije koja se daje samo klubu koji se voli. Tako i ja kao neko ko voli Slobodu, uvijek bi prihvatio poziv čelnika ovoga kluba jer je Sloboda dio mene. Ja sam čovjek koji uvijek teži da napravi nešto više, ali kada bi birao između Slobode ili nekog drugog kluba u Premijer ligi, izabrao bi Slobodu za moj prvi korak".

Za kraj razgovora, možete li nam prokomentarisati ovu sezonu u Prvoj ligi FBiH, ali i Vaš bivši klub Bratstvo?

Ukoliko neko ne zna kako treba da se vodi jedan klub, treba otići u Velež i vidjeti kako se to radi. Organizacija kluba, omladinski pogon kluba, sve je složeno na evropski način. Realno je i objektivno je da je Velež jednom nogom već u Premijer ligi i to je sasvim zasluženo. Mislim da im nije mjesto u ovoj ligi. Što se tiče Bratstva to je klub u kojem sa ponikao i želim da se što prije izvuče iz rezultatske krize i da se vrati tamo gdje mu je mjesto, a to je gornji dio tabele".

Zasto imam osjecaj da ce Nalic otici,a ovaj da ce doc kod nas?
Sve je moguce valjda nece doci do toga da ode Nala sada jer takvog trenera necemo dugo imati.

I nije ti u redu reći za Muslimovića 'ovaj' jer čovjek je bio nas kapiten.
Mozda si mlad pa se ne sjecas.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 03 feb 2019, 17:35

sviunapad1010 je napisao/la:
DamirT je napisao/la:Rijetka je pojava da jedan igrač svojom borbenšću i kvalitetama ostavi dubok trag u jednom, a pogotovo teško da to uradi u dva kluba. Upravo to je Muslimović u svojim igračkim danima uspio u NK Bratstvo iz Gračanice i FK Sloboda Tuzla.

U Gračanici je igrao na početku i kraju karijere. Sjajnim igrama u rodnoj Gračanici, skrenuo je pažnju na sebe FK Sloboda, te se odlučio na odlazak u Tuzlu. U Tuzli je vrlo brzo pobrao simpatije navijača ali i čelnika Slobode, te je kao nagrada za dobre igre ali i veliku borbenost, koja ga je uvijek krasila, došla kapitenska traka Slobode.

Osim u ova dva kluba, upamćen je Muslimović ostao i u HŠK Zrinjski Mostar čiji je član bio u sezoni 2004/05 kada je mostarski klubu osvojio prvu titulu u klupskoj povijesti.

Nakon što ste na kraju prošle sezone otišli iz NK Bratstvo, radili ste u Drugoj ligi FBiH u ekipi Lokomotive, kakvi su ciljevi pred početak naredne sezone?

"Bilo je dosta opcija za nastavak moje trenerske karijere, kako u BiH tako i za inostranstvo, međutim u toku naredne sedmice trebali bi biti završeni pregovori sa jednim timom iz Premijer lige BiH. Smatram da je jedini ispravan put za mene da idem stepenicu po stepenicu, jer ne želim da se brzo popnem na veći nivo pa da padnem i da se razbijem. Želim da prođem sve onako kako to treba jedan trener da radi. Ambicije će biti onakve kakvi budu moji rezultati i na kraju nemam neki cilj. Ne mogu reći da bi želio voditi Real Madrid jer to nije realno. Rezultat je sve ono što će postaviti i moje ambicije".

Koja je Vaša trenerska filozofija, preferirate li više strogoću ili ipak igrači imaju slobodu?

"Kao igrač uvijek sam bio da to tako kažem vojnik i želio sam da imam disciplinu. Što se tiče trenerskog posla, treneri moraju da imaju disciplinu, ali moraju da imaju ono najbitnije a to je znanje. Samo sa znanjem može dobiti i autoritet i disciplinu i sve što želi. Ja ne želim da koračam krupnim koracima, idem stepenicu po stepenicu. Radio sam u omladinskom pogonu Bratstva, zatim dva puta sjedio na klupi prvog tima Bratstva, ali sam se i spuštao rang niže gdje sam vodio FK Lokomotivu, jer sam htio da se educiram kroz trenerski posao. Moje mišljenje je da je najbitnije da trener zna šta hoće, i da je to jedini uspjeh do konačnog rezultata".

Poznati ste kao trener koji šansu voli davati mladim igračima, šansu kod Vas je dobio i Nardin Mulahusejnović koji sada nastupa za Maribor?

"Svi klubovi se moraju bazirati na svoj omladinski pogon. Ti igrači koji su igrali za Bratstvo u periodu kada sam ja bio trener, a zatim otišli u neke jače klubove (Poturalić, Mulahusejnović) su sigurno najzaslužniji za svoje transfere. Iskoristili su svoju šansu, a ja ne krijem da volim radne igrače koji žele da se dokazuju. Na području Gračanice ima dosta talentovanih igrača ali je problem što nema puno stručnih ljudi i što se ne baziraju na svoj omladinski pogon".

Nosili ste kapitensku traku u FK Sloboda iz Tuzle, da li bi ste voljeli nekada sjesti na klupu Tuzlaka?

"Prije svega moram reći da sam ovom trenutku, kao veliki navijač Slobode, zadovoljan igrama Tuzlaka. Drago mi je da je Zlatan Nalić dobio priliku da vodi Slobodu, jer to je osoba koja prije svega voli klub. Rezultati koji su napravljeni od dolaska Nalića pokazatelj su da su ljudi koji su veći dio igračke karijere proveli u nekom timu, nekada i puni pogadak kao treneri u toj ekipi, jer osim nekih drugih stvari, dosta tu ima uložene ljubavi i energije koja se daje samo klubu koji se voli. Tako i ja kao neko ko voli Slobodu, uvijek bi prihvatio poziv čelnika ovoga kluba jer je Sloboda dio mene. Ja sam čovjek koji uvijek teži da napravi nešto više, ali kada bi birao između Slobode ili nekog drugog kluba u Premijer ligi, izabrao bi Slobodu za moj prvi korak".

Za kraj razgovora, možete li nam prokomentarisati ovu sezonu u Prvoj ligi FBiH, ali i Vaš bivši klub Bratstvo?

Ukoliko neko ne zna kako treba da se vodi jedan klub, treba otići u Velež i vidjeti kako se to radi. Organizacija kluba, omladinski pogon kluba, sve je složeno na evropski način. Realno je i objektivno je da je Velež jednom nogom već u Premijer ligi i to je sasvim zasluženo. Mislim da im nije mjesto u ovoj ligi. Što se tiče Bratstva to je klub u kojem sa ponikao i želim da se što prije izvuče iz rezultatske krize i da se vrati tamo gdje mu je mjesto, a to je gornji dio tabele".

Zasto imam osjecaj da ce Nalic otici,a ovaj da ce doc kod nas?
Sve je moguce valjda nece doci do toga da ode Nala sada jer takvog trenera necemo dugo imati.

I nije ti u redu reći za Muslimovića 'ovaj' jer čovjek je bio nas kapiten.
Mozda si mlad pa se ne sjecas.
Ode.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 03 feb 2019, 17:36

Ma svima je jasno da macak mora otici. Psovanje je najmanji razlog, ali neka bude i zadnji. Bice i nasljednika koji su puno bolji i koji ce napraviti puno vise u Klubu, siguran sam. Mada kada govorimo o finansijama, meni je stabilnost i smanjivanje duga prioritet. Sve ostalo je gradnja kuce bez temelja.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 03 feb 2019, 17:38

MakabiTuzla je napisao/la:Ma svima je jasno da macak mora otici. Psovanje je najmanji razlog, ali neka bude i zadnji. Bice i nasljednika koji su puno bolji i koji ce napraviti puno vise u Klubu, siguran sam. Mada kada govorimo o finansijama, meni je stabilnost i smanjivanje duga prioritet. Sve ostalo je gradnja kuce bez temelja.
Prije ce Nala otici. Zapamti.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 03 feb 2019, 17:41

Probisvjet je napisao/la:Ko smije reci da treba Smajica poslati na posudbu u Rudar Bukinje? Meni ne pada na pamet. Mozda bi ga trebalo trampiti za pripreme u Medjugorju. Eto ustede i pojacanja tima. :lol: :lol: :lol:
Za njega je Predcednikov sin Rivaldo. :salut:
Za Smajica na ime trampe mozes dobiti samo 200 grama mljevene kafe i jadro keks :urnebes:

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 03 feb 2019, 17:43

Probisvjet je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Ma svima je jasno da macak mora otici. Psovanje je najmanji razlog, ali neka bude i zadnji. Bice i nasljednika koji su puno bolji i koji ce napraviti puno vise u Klubu, siguran sam. Mada kada govorimo o finansijama, meni je stabilnost i smanjivanje duga prioritet. Sve ostalo je gradnja kuce bez temelja.
Prije ce Nala otici. Zapamti.
Pa to je jasno. Zato vec mjesecima cekako da vidimo ledja glavonji, ali ne da se. Jbg, mozda i nas sreca pomiluje u Klubu.
Nego, nije ni lose sto se tim sacuvao. Jos da uleti par igraca pa da se bijemo za evropu. Mora se malo i pokrenuti navijacka scena, ne smije nam kruskoglavi biti izgovor za sve
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 03 feb 2019, 18:05

Eno Cabraja slobodan i dalje, za Zukica je R9 i definitivno bi bio dobar izbor pod Nalicem. Ima dosta slobodnih igraca iz Srbije, Hrvatske sto se mogu dovesti, jedan, dva, da dodju kao pojacanja, medjutim dzaba sve kad je besparica.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 03 feb 2019, 18:23

bhpremierliga12 je napisao/la:Eno Cabraja slobodan i dalje, za Zukica je R9 i definitivno bi bio dobar izbor pod Nalicem. Ima dosta slobodnih igraca iz Srbije, Hrvatske sto se mogu dovesti, jedan, dva, da dodju kao pojacanja, medjutim dzaba sve kad je besparica.
slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 03 feb 2019, 18:27

HElo je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Ko smije reci da treba Smajica poslati na posudbu u Rudar Bukinje? Meni ne pada na pamet. Mozda bi ga trebalo trampiti za pripreme u Medjugorju. Eto ustede i pojacanja tima. :lol: :lol: :lol:
Za njega je Predcednikov sin Rivaldo. :salut:
Za Smajica na ime trampe mozes dobiti samo 200 grama mljevene kafe i jadro keks :urnebes:


:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

strujasamo
Postovi: 180
Pridružen/a: 13 jul 2014, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la strujasamo » 03 feb 2019, 18:28

Čitam ove vaše komentare sve ste neki strućnjaci nevalja vam ovaj nevalja onaj te ode Nala Kakvi ste vi navijaći niko ništa konkretno Jedino na Slobodinom forumu sve najgore se piše pogledajte druge forume niko ne ljaga svoj klub svi skrivaju probleme od javnosti Gledajte malo vedrije ja sam uvijek bio optimista i kad god idem na gostovanje nikad nisam rekao da čemo izgubiti Nala zna svoj posao i čovjek izvlači maksimum od igrača Mnogi su se nudili ali Nala neče igrača da grije klupu ili na tribinama hoće igrača za prevagu Jedan je obečao da če doći ako ne uspije ino ponuda

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 03 feb 2019, 18:40

strujasamo je napisao/la:Čitam ove vaše komentare sve ste neki strućnjaci nevalja vam ovaj nevalja onaj te ode Nala Kakvi ste vi navijaći niko ništa konkretno Jedino na Slobodinom forumu sve najgore se piše pogledajte druge forume niko ne ljaga svoj klub svi skrivaju probleme od javnosti Gledajte malo vedrije ja sam uvijek bio optimista i kad god idem na gostovanje nikad nisam rekao da čemo izgubiti Nala zna svoj posao i čovjek izvlači maksimum od igrača Mnogi su se nudili ali Nala neče igrača da grije klupu ili na tribinama hoće igrača za prevagu Jedan je obečao da če doći ako ne uspije ino ponuda
Pa kad vidim ko nam vodi klub , nema priprema , nema pojacanja , pa spominje se onaj muljator poznati Muslimovic za trenera pa jel treba biti pozitivan ili pod HITNO otjerati ove sto sad vode Slobodu

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 03 feb 2019, 19:01

Niko nikada nije niti ce ljagati pljuvati i omalozavati vlastiti klub.UPRAVA NIJE KLUB
A sta bi trebalo onda da im pljescemo i budem zadovoljan sto su jednom u 20 godina zadrzali igracki kadar.
Ako nemas para onda nema tu Saida Alispahica i slicnih nego ovakve ko Prses Beganovic Muminovic salijeces po federalnoj i opstanak mjera. ..Ali i to nemogu oni....Jednostsvno nema plana nema budzeta u realnim okvirima nema nista...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 03 feb 2019, 19:11

Cabraja je vise krilni napadac. Mi ih imamo najvise u rosteru. Nama treba devetka, paker i stoper
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 03 feb 2019, 19:12

katarakta je napisao/la:Cabraja je vise krilni napadac. Mi ih imamo najvise u rosteru. Nama treba devetka, paker i stoper
Covjek je visok 187cm, nije bas najpokretniji da igra na krilu. U Sirokom je igrao napadaca.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.