FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 28 avg 2018, 15:12

Radnik-Gosk na BHT
A ko drugi nego sarajevska topla braca na Mojoj TV...
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 avg 2018, 15:36

Odlicna prilika da protiv Osijeka vidimo gdje smo protiv jedne od najjacih hrvatskih ekipa..
Pustiti Nalica da radi neka on dovodi igrace i bude trener-menadzer.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 avg 2018, 17:00

Da je Vlado na klupi on bi dogovorio prijateljske utakmice protiv ekipa iz 5 lige
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 28 avg 2018, 17:38

Brcanskamalta je napisao/la:Odlicna prilika da protiv Osijeka vidimo gdje smo protiv jedne od najjacih hrvatskih ekipa..
Pustiti Nalica da radi neka on dovodi igrace i bude trener-menadzer.
A šta s Karićem? Ipak je on vojnik našeg kluba, dao mu je mnogo kao i igrač i kao funkcioner. Mislim da se trebamo pobrinuti za njegovu egzistenciju.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 28 avg 2018, 18:03

Skver je napisao/la:Nevjerovatno sta Zlatan Nalic radi sa prosjecnom ekipom, sta znaci kad ekipu vodi momak sa fudbalskim znanjem, pedigreom i karizmom...kako sve to nevjerovatno psiholoski utice na igrace....a tek je poceo raditi sa ekipom na podizanju takticke edukacije, jos bolje fizicke spreme, mogu samo zamisliti kako ce sve to izgledati kad dovede ekipu do nivoa automatizma kako to rade evropske ekipe....svaka mu cast, bas se osjeti ta njegova ljubav prema Slobodi i zelja da podigne Slobodu na mjesto kojoj joj pripada......Treba ocekivati da se ovo mnogima nece svidjeti u BiH fudbalu, jer ovo sto Zlatan radi je nesto sto se u BiH fudbalu jos nije dogodilo, momak sa svojim znanjem i fudbalskom filozofijom razbija sve stereotipe i predrasude BiH fudbala.
Tako je.
Molit Boga da ne zasmeta nasim rukovodiocima.
Pecat njegovog rada je vidljiv za ne vise od 30 dana, nekako se namece da bi ga trebalo ciniti sretnim i omoguciti mu sredstva ,okruzenje i svu neophodnu logistiku za rad na duze staze, a ne sumnjam da bi od toga profitirao i prvi tim i omladinski pogon pa zasto da ne (utopija , znam) i infrastruktura kluba.
;)
S jedne strane igra ekipe , s druge strane nacin na koji on prica i razmislja , rezultuju da sam apsolutno uvjeren da smo na dobrom putu. Jedino me strah da malim ljudima ne zasmeta sto ce ukrasti sav show. :kralj:
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Madal
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 28 avg 2018, 19:37

DamirT je napisao/la:Da je Vlado na klupi on bi dogovorio prijateljske utakmice protiv ekipa iz 5 lige
Nisu ni to nuzno bespotrebne utakmice, narocito kad je klub u seriji losih rezultata, napuniti nekog slabijeg protivnika da se osjeti kako je pobjediti i da igraci dobiju malo na samopouzdanju. Cak i neki ozbiljni europski klubovi igraju generalke protiv znatno laksih protivnika kako bi sa visokom pobjedom u zadnjoj pripremnoj usli u sezonu.

A prijateljska protiv Osjeka nam nece nista pokazati, samo dodatno uigravanje akcija i nacina igre i malo jaci trening pred narednu ligasku utakmicu i nama i njima. Svakako dobra stvar sto igramo sa njima i naravno da je bolje protiv Osjeka nego Proletera.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 avg 2018, 19:48

Madal je napisao/la:
DamirT je napisao/la:Da je Vlado na klupi on bi dogovorio prijateljske utakmice protiv ekipa iz 5 lige
Nisu ni to nuzno bespotrebne utakmice, narocito kad je klub u seriji losih rezultata, napuniti nekog slabijeg protivnika da se osjeti kako je pobjediti i da igraci dobiju malo na samopouzdanju. Cak i neki ozbiljni europski klubovi igraju generalke protiv znatno laksih protivnika kako bi sa visokom pobjedom u zadnjoj pripremnoj usli u sezonu.

A prijateljska protiv Osjeka nam nece nista pokazati, samo dodatno uigravanje akcija i nacina igre i malo jaci trening pred narednu ligasku utakmicu i nama i njima. Svakako dobra stvar sto igramo sa njima i naravno da je bolje protiv Osjeka nego Proletera.
Sve mi je to jasno al Vlado je bukvalno uvijek znaci igrali dobro ili lose on je uvijek dogovarao utakmice protiv losijih protivnika
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 avg 2018, 20:03

voli popit :lol:


Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 28 avg 2018, 20:40

"Dok ste vi zadovoljni ja cu biti tu, cim vi ne budete zadovoljni sa mnom, ja sam odo" - Nalic u intervju za Tuzlanski, znaci da ostaje dozivotno trener Slobode :mrgreen:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 avg 2018, 21:04

bhpremierliga12 je napisao/la:"Dok ste vi zadovoljni ja cu biti tu, cim vi ne budete zadovoljni sa mnom, ja sam odo" - Nalic u intervju za Tuzlanski, znaci da ostaje dozivotno trener Slobode :mrgreen:
Kad bi ostao jedno 10 godina ja prezadovoljan,ali poznavajuci Mujkanovica otici ce Nala na kraju sezone (nedaj Boze)
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 28 avg 2018, 21:11

Bar jedan ciklus 2 3 godine sta god bilo. Nala ne.mrdaj!
In Nala we trust!!!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 avg 2018, 22:52

Ma ne treba biti iskljuciv. Bice poraza, bice pobjeda, ali ono sto je bitno da nekome damo podrsku. Danas je to Nalic, senad nije. Sve to treba gledati u kontekstu dobrobiti Slobode.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 28 avg 2018, 23:44

Dobri rezultati cuvaju trenera, a upravu niko ne spominje. To je realnost. I ja se nadam da ce bit neki projekat na barem dvije-tri godine s ovim covjekom i da cemo imati finansijsku konstrukciju da se borimo za titulu, jer cisto sumnjam da bi on sam tolilo ostao, a da Sloboda bude prosjek. Ok, do kraja sezone napravit temelje, uradit sto vise, ali sljedece bez kalkulacija
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 28 avg 2018, 23:47

Gledam ovaj pregled utakmice protiv Radnika. Imao je Radnik prilika koliko svi nasi protivnici u prvih 6 kola zajedno, a mi smo stvorili jedno 7-8 dobrih sansi i bas je cudno da nismo dali vise golova, a i da nismo primili nijedan. Stvarno treba pohvaliti Vuklisa u ovoj utakmici, 3-4 situacije 1 na 1 je odbranio, a sto raduje jeste da nema one nesigurnosti sa pocetka. Protiv Mladosti ce biti izuzetno teska utakmica, ali Nalic nam je postavio toliku ljestvicu da ne ocekujem nista ispod 3 boda, ali ne treba ni protiv koga upisivati bodove unaprijed, bas zbog toga se i dese propusti i losi rezultati. Svaku utakmicu igrati kao da nam zavisi sve od nje, svaku utakmicu isti pristup bilo da je Zeljo, Sarajevo ili Zvijezda 09 i to je jedini recept za uspjeh, sto Nalic i radi.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 avg 2018, 23:52

Slobodina dobrobit je uredjenje kluba po modernom evropskom modelu, ili neki vid privatizacije...
Njena dobrobit je u clanskim kartama,fan Shopu ,transparentnosti, skupstini od koje klub ima neku korist i td da ne nabrajamo sve ono ispricano po milion puta i oko cega se (uglavnom)svi slazemo.
Mi to nista,apsolutno nista nemamo i pitanje je sta ce biti kada (Ne hocemo li nego kada)potrosimo jos jednog entuzijastu evropskog kalibra poput Nalica...
I Da nije tu zbog novca ili bilo kakve licne koristi a nije,pitanje je koliko ima zivaca za ovaj nered i sabanluk koji vlada u Slobodi.
Struktura kluba mora da prati ekipu i poboljsava klub u svakom smislu...inace ce ovi rezultati da uruse poput kule od karata. ..Vec smo to dozivjeli...
Ali ko ce uredit statut i raspustiti ovu skupstinu....niko
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 29 avg 2018, 00:01

Brcanskamalta je napisao/la:Slobodina dobrobit je uredjenje kluba po modernom evropskom modelu, ili neki vid privatizacije...
Njena dobrobit je u clanskim kartama,fan Shopu ,transparentnosti, skupstini od koje klub ima neku korist i td da ne nabrajamo sve ono ispricano po milion puta i oko cega se (uglavnom)svi slazemo.
Mi to nista,apsolutno nista nemamo i pitanje je sta ce biti kada (Ne hocemo li nego kada)potrosimo jos jednog entuzijastu evropskog kalibra poput Nalica...
I Da nije tu zbog novca ili bilo kakve licne koristi a nije,pitanje je koliko ima zivaca za ovaj nered i sabanluk koji vlada u Slobodi.
Struktura kluba mora da prati ekipu i poboljsava klub u svakom smislu...inace ce ovi rezultati da uruse poput kule od karata. ..Vec smo to dozivjeli...
Ali ko ce uredit statut i raspustiti ovu skupstinu....niko
On sam kaze da je zadovoljam radom uprave, odnosom sa upravom i stanjem u klubu
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 avg 2018, 00:21

klasik je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Slobodina dobrobit je uredjenje kluba po modernom evropskom modelu, ili neki vid privatizacije...
Njena dobrobit je u clanskim kartama,fan Shopu ,transparentnosti, skupstini od koje klub ima neku korist i td da ne nabrajamo sve ono ispricano po milion puta i oko cega se (uglavnom)svi slazemo.
Mi to nista,apsolutno nista nemamo i pitanje je sta ce biti kada (Ne hocemo li nego kada)potrosimo jos jednog entuzijastu evropskog kalibra poput Nalica...
I Da nije tu zbog novca ili bilo kakve licne koristi a nije,pitanje je koliko ima zivaca za ovaj nered i sabanluk koji vlada u Slobodi.
Struktura kluba mora da prati ekipu i poboljsava klub u svakom smislu...inace ce ovi rezultati da uruse poput kule od karata. ..Vec smo to dozivjeli...
Ali ko ce uredit statut i raspustiti ovu skupstinu....niko
On sam kaze da je zadovoljam radom uprave, odnosom sa upravom i stanjem u klubu
Ok.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 avg 2018, 00:52

ma pazi "normalno" da je zadovoljan.

Nije njegovo da brine o organizaciji kluba, fan shopu, marketingu, imidzu, brendu...

nama taj segment o kojem on treba da brine i nije toliko los. I vec godinama nije los.
igraci imaju plate . Obzirom da nas svako tuzi i dobije, a da nema masovnih tuzbi to je valjda znak da se plate u globalu isplacuju. Sigurno da ima kasnjenja ali gdje i u kojoj ligi na balkanu nema ?

ima i karantine kad trazi, sastanke i ruckove, opremu za trening neku koja nije sigurno evropska, ali sad radimo sigurno u OK uslovima. Cak su dobili i neke premije.

tako da iz ugla Nalica to je OK i normalno da je zadovoljan upravom. I iz ugla bilo kojeg trenera do sad to je OK. nama su problem neki drugi aspekti kluba koji nalica i ne trebaju da doticu kao trenera kao i neki prije koji su imali iste uslove kao Nalic i trenutni igraci ali ih nisu opravdali.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 29 avg 2018, 05:16

Treba biti realan pa reci kad bi makar dosli na nivo Zeljeznicara sto se tice rada uprave i transparentnosti bili bi zadovoljni. Iako ih ne volim ni sekunde, mora im se makar tu odati priznanje, da se makar poslije svake utakmice zna koliko se zaradilo na kartama, da se zna kuda se pare trose, gdje, kako, odakle dolaze, da imas neki izvjestaj, a mi smo miljama daleko od toga realno. U nas je sve prica s koljena na koljeno, pa vjeruj ako hoces, a onda kad predsjednik ode i drugi dodje vidi se pravo stanje i opet ista prica ukrug.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 29 avg 2018, 10:37

Pozdrav crveno-crna braco. Kakva su vam očekivanja za Kakanj?

Beganovica nema, zna li neko je li obavezno da igrac do 21. godinu pocne utakmicu? Ako jeste, ko ce to biti kod nas?

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.