FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Skojevska
Postovi: 2459
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 30 mar 2020, 18:05

Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 30 mar 2020, 20:55

Skojevska je napisao/la:
30 mar 2020, 18:05
:ljepota:

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 31 mar 2020, 10:11

Skojevska je napisao/la:
30 mar 2020, 18:05
Ovdje su staragarda i grobar navijali za Zmaj, pa za Slobodu, pa za City. Semper Fi Kojšinski.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 31 mar 2020, 12:07

Skojevska je napisao/la:
30 mar 2020, 18:05
Vidi našeg Mesketa kako trese mrežu. Kad se sjetim kako su neki zagovarali promjenu imena SD Sloboda u Zmaj i svih njegovih klubova. Srecom to se nije dogodilo a oni odlučiše da naprave Zmaj od Bosne. Uživo gledao sam gledao i ovu i većinu utakmica lige okruga tuzla jbg bio je rat pa i liga takva. Zao mi je što i sad sjedim tu i gledam slicnu ligu, mozda i manje kvalitetnu i ponovo isti scenario sa povampirenim ljudima kako zajapureno iscekuju trenutak da kažu eto uspjeli smo.

PS.
Ima li iko info kako su prošle ove prodaje karata za utakmice Slobode preko kupikartu. Koliko je kola bilo u ponudi ovaa način prodaje karata?
& $ ?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2459
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 31 mar 2020, 12:12

klma1 je napisao/la:
31 mar 2020, 12:07
Skojevska je napisao/la:
30 mar 2020, 18:05
Vidi našeg Mesketa kako trese mrežu. Kad se sjetim kako su neki zagovarali promjenu imena SD Sloboda u Zmaj i svih njegovih klubova. Srecom to se nije dogodilo a oni odlučiše da naprave Zmaj od Bosne. Uživo gledao sam gledao i ovu i većinu utakmica lige okruga tuzla jbg bio je rat pa i liga takva. Zao mi je što i sad sjedim tu i gledam slicnu ligu, mozda i manje kvalitetnu i ponovo isti scenario sa povampirenim ljudima kako zajapureno iscekuju trenutak da kažu eto uspjeli smo.

PS.
Ima li iko info kako su prošle ove prodaje karata za utakmice Slobode preko kupikartu. Koliko je kola bilo u ponudi ovaa način prodaje karata?
Citat iz knjige:
Koju uspomenu Denis Karić čuva u svom srcu kada mu spomenete igračke dane u Slobodi?
“Jednu crno-bijelu fotografiju iz 1993. godine sa utakmice protiv Zmaja od Bosne. Stadion je bio krcat ljudima. Sloboda se našla pred izazovom jer poraz bi značio da je Sloboda ugašena. Atmosfera je bila takva da su ljudi sa automatima hodali oko stadiona, a pola tribina je navijalo za Zmaja. Sve je bilo pripremljeno za egzekuciju Slobode. Oni povedu 1:0, a mi onda preokrenemo 5:1. To mi je najdraža pobjeda. Tom pobjedom smo sačuvali Slobodu“, iskren je naš Denis.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 31 mar 2020, 13:29

Zmaj je trajao od 1993. do 1999. Poželimo i mlađem plavo-bijelom kanceru slično trajanje.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 01 apr 2020, 08:22

Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
infected
Postovi: 116
Pridružen/a: 14 jul 2018, 21:26
Lokacija: Barranquilla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la infected » 01 apr 2020, 13:29

Sjenjak citav i pola Slavinovica su u to vrijeme navijali za Zmaj.
Ima li kakvih vijesti i novosti iz saveza da bi se sezona mogla okoncati?
Bio sam odsutan neko vrijeme, nadam se da ste svi zdravi :D
mosa zlatu mosa bodaslo

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 01 apr 2020, 15:39

Kad se sjetim Vedran Kovacevic, Jasmin Hukic, sve sinovi velikuh zvijezda, nazor ih se pokusalo gurnuti da igraju.
P Ado Smajlovic, jak ko stijena napadac, pokusao i onda se presaltao na rukomet. Bilo je svega kod nas.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 02 apr 2020, 10:09

Pozdrav svim Slobodasima i čuvajte se, pa se vidimo na našem Tušnju ubrzo aBd.

Ne može nam ni korona ništa :opaopa: :bih:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 02 apr 2020, 10:57

Skojevska je napisao/la:
31 mar 2020, 12:12
klma1 je napisao/la:
31 mar 2020, 12:07
Skojevska je napisao/la:
30 mar 2020, 18:05
Vidi našeg Mesketa kako trese mrežu. Kad se sjetim kako su neki zagovarali promjenu imena SD Sloboda u Zmaj i svih njegovih klubova. Srecom to se nije dogodilo a oni odlučiše da naprave Zmaj od Bosne. Uživo gledao sam gledao i ovu i većinu utakmica lige okruga tuzla jbg bio je rat pa i liga takva. Zao mi je što i sad sjedim tu i gledam slicnu ligu, mozda i manje kvalitetnu i ponovo isti scenario sa povampirenim ljudima kako zajapureno iscekuju trenutak da kažu eto uspjeli smo.

PS.
Ima li iko info kako su prošle ove prodaje karata za utakmice Slobode preko kupikartu. Koliko je kola bilo u ponudi ovaa način prodaje karata?
Citat iz knjige:
Koju uspomenu Denis Karić čuva u svom srcu kada mu spomenete igračke dane u Slobodi?
“Jednu crno-bijelu fotografiju iz 1993. godine sa utakmice protiv Zmaja od Bosne. Stadion je bio krcat ljudima. Sloboda se našla pred izazovom jer poraz bi značio da je Sloboda ugašena. Atmosfera je bila takva da su ljudi sa automatima hodali oko stadiona, a pola tribina je navijalo za Zmaja. Sve je bilo pripremljeno za egzekuciju Slobode. Oni povedu 1:0, a mi onda preokrenemo 5:1. To mi je najdraža pobjeda. Tom pobjedom smo sačuvali Slobodu“, iskren je naš Denis.
Jes al' u qurcu navijalo pola stadiona za Zmaj. Bio sam tu, cak ni svi zeljenoberi nisu navijali za Zmaj. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 02 apr 2020, 15:35

Slobodi je uvjek bilo najteze sa onima koji su u klubu, bilo igraci, omladinci, ili uprave. Svaka cast izuzetcima koji su zaista rijetki.
Tako isto i navijaci. Ja ne znam recimo odkud pojedincima koji se vrte ovdje po forumu obraz da dodju na utakmicu Slobode, ali bili su .Obraz dzon.
Prezivila je Sloboda rat sa svojim navijacima, Zmaj, pa prezivice i sisoja sisy.
Jbt navijaci Zmaja su znali finu brojku skupiti covjece, za ove kvazi sisojeve Dortmund.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 03 apr 2020, 12:16

Sviuodbranu je napisao/la:
02 apr 2020, 15:35
Slobodi je uvjek bilo najteze sa onima koji su u klubu, bilo igraci, omladinci, ili uprave. Svaka cast izuzetcima koji su zaista rijetki.
Tako isto i navijaci. Ja ne znam recimo odkud pojedincima koji se vrte ovdje po forumu obraz da dodju na utakmicu Slobode, ali bili su .Obraz dzon.
Prezivila je Sloboda rat sa svojim navijacima, Zmaj, pa prezivice i sisoja sisy.
Jbt navijaci Zmaja su znali finu brojku skupiti covjece, za ove kvazi sisojeve Dortmund.
Al' cim je nestalo hurmi iz humanitarne Zmaj se rasuo i njihovi huktaci.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 03 apr 2020, 14:44

Probisvjet je napisao/la:
03 apr 2020, 12:16
Sviuodbranu je napisao/la:
02 apr 2020, 15:35
Slobodi je uvjek bilo najteze sa onima koji su u klubu, bilo igraci, omladinci, ili uprave. Svaka cast izuzetcima koji su zaista rijetki.
Tako isto i navijaci. Ja ne znam recimo odkud pojedincima koji se vrte ovdje po forumu obraz da dodju na utakmicu Slobode, ali bili su .Obraz dzon.
Prezivila je Sloboda rat sa svojim navijacima, Zmaj, pa prezivice i sisoja sisy.
Jbt navijaci Zmaja su znali finu brojku skupiti covjece, za ove kvazi sisojeve Dortmund.
Al' cim je nestalo hurmi iz humanitarne Zmaj se rasuo i njihovi huktaci.
i vecina djeljitelja hurmi trk u Slobodu kad je projekat Zmaj propao... Kazu glasine neki su viđeni kod naš bivšeg predsjednika...
& $ ?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2459
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 04 apr 2020, 14:48

Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 04 apr 2020, 15:12

Ako je istina sve uradjeno svaka im cast. Dalje savez zaista mora imati razumijevanje, ne samo za Slobodu nego uopste za novonastalu situaciju.
Bas me zanima koji su to neljudi koji dok se drzavna ekonomija bori da opstane a kamoli Sloboda koji pokusavaju zakucati ekser u kovceg....Sramota. i to kaze oni koji nikada nisu imali zahtjev za neka potrazivanja.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 apr 2020, 15:21

Nama kada bi se sve poklopilo poceo bi treci Svjetski rat.
Konacno da se nesto radilo i sada ce firme koje su mogle biti dobri sponzori osjetiti krizu. Radis sa planom i planiras pare za isplatu igraca i onda se desi Korona. Na kraju opet onda kaskas 4-5 mjeseci da saniras stetu ni kriv ni duzan.

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 04 apr 2020, 18:53

Ovo ako su sve uradili svaka im čast,ali de da i mi navijači sta skupimo jbg.Ima nas koliko god sta da dobro je

Avatar
hondas
Postovi: 1110
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 05 apr 2020, 09:11

Treba pokrenuti neku akciju da se pomogne nasoj Slobodi.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 05 apr 2020, 09:26

slika

Edis Smajić i Adnan Salihović nakon osvajanja Lige Prvaka 2022 godine na Camp Nou.

Sliku poslao Mirza Smajić, sin Edisa Smajića, moj školski kojeg ovim putem pozdravljam.



Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.