FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 jul 2018, 13:13

Pa na sjeveru nije ni 500 ljudi bilo prazan jbt,a na zapadu standardno 800-1000 se naguralo na centralni dio oko loza....sramota za nas kao navijace kao grad ...Kakvih crnih 3500 yebem ga corava ko god je iznio taj podatak.
Nabijem Milenka na kur ac jer prica gluposti....nema covjeka ba koji ce danas dzaba nesto da radi pogotovo u i oko Slobode.
Pa i naucnoj fantastici da je to istina ,to govori samo koliko smo neozbiljan klub...

Nijedan ozbiljan pomak nije napravljen za preko 2 godine,kakav reprogram to nije uprava sredila nego Grad Tuzla.Pitanje je kako se sada radi i da li ce nekada opet milionce kanuti od porezne kada ovaj ode jer sumnjam da Said Alispahic Ignjatovic,igraju za "kikiriki"i prijavu na 600 maraka.....
U ovo vracanje dugova ne vjerujem dok ne vidim napismeno ....Jednostavno je tako prevareni smo milion puta....yebo te indicija Tuzlak treba dokaz i transparentnost.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2018, 13:19

1. Bilo je 3500. Ko je bio na utakmici zna.
2. Milenko vjerovatno nema sigurno mjesto jer ga je Smajic napustio pa se ceka da se vidi kako ce reagovati naredna kola ili ide Nalic ili neko treci.
3. Grad je doveo upravu, reprogram ide preko uprave i grada, grad je pokrovitelj i ne moze ga potpisati dok klub ne sredi uvjete. Kako je to funkcionisalo kod stare uprave znamo jer je stalno pravila probleme i trazila nemoguce rate i reprogram. Generalno grad se pljuje jer je doveo upravu, a zajedno su jedni od rijetkih u drzavi koji bace 700 hiljada na klub i svake godine pare na Tusanj.
4. Kad Senad ode igracki kadar se nece rasuti jer nam predsjednik nije izvor 90% finansija.
5. Za dugove i vracanje je potvrda dobijanje licence, tromjesecni izvjestaj PUF-a i objave na sajtu gdje je objavljeno sa kojim ljudima i firmama je rjeseno i ko je trazio, da to nije rjeseno ne bi bilo licence.

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 27 jul 2018, 13:26

Ja mislim da je ovaj Zukic krampa teska, al hajde daj boze da nas obraduje :)

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 jul 2018, 13:30

tuzlak1987 je napisao/la:1. Bilo je 3500. Ko je bio na utakmici zna.
2. Milenko vjerovatno nema sigurno mjesto jer ga je Smajic napustio pa se ceka da se vidi kako ce reagovati naredna kola ili ide Nalic ili neko treci.
3. Grad je doveo upravu, reprogram ide preko uprave i grada, grad je pokrovitelj i ne moze ga potpisati dok klub ne sredi uvjete. Kako je to funkcionisalo kod stare uprave znamo jer je stalno pravila probleme i trazila nemoguce rate i reprogram. Generalno grad se pljuje jer je doveo upravu, a zajedno su jedni od rijetkih u drzavi koji bace 700 hiljada na klub i svake godine pare na Tusanj.
4. Kad Senad ode igracki kadar se nece rasuti jer nam predsjednik nije izvor 90% finansija.
5. Za dugove i vracanje je potvrda dobijanje licence, tromjesecni izvjestaj PUF-a i objave na sajtu gdje je objavljeno sa kojim ljudima i firmama je rjeseno i ko je trazio, da to nije rjeseno ne bi bilo licence.
Ko je bio zna :urnebes:
2.Vjerovatno ,pretpostavljas znaci ne znas :rol:
3.Trebas reci "kod prijasnjih uprava u proteklih 20 godina"....jer i prosla uprava koliko je bilo negativnosti toliko su ako ne i vise problema rjesavali u hodu i dugova,i imenom navodili kome i koliko ali to svjesno ignorises....recimo Medjugorje,restoran zlatnik,Joge, su ti uzeli 150 000 maraka....da ne nabrajamo dalje nisi vrijedan toga.
Grad je najveci finansijer trenutno i to stoji,a sta kada zavrnu oni pipu....kakve mi to imamo izvore prihoda bogati ako Grad "zavrne"a hoce .
Pitanje za reprogram je otvoreno i dokle ce da traje. ..vidicemo....Ko li je dao pozajmicu za dugove i koliku jer grad nije sigurno .....Ali kao i obicno sve ce isplivati kasno kada ovi odu kao i svi prije njih bez trunke odgovornost....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

crvenocrnitz
Postovi: 854
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 27 jul 2018, 13:32

Brcanskamalta je napisao/la:Pa na sjeveru nije ni 500 ljudi bilo prazan jbt,a na zapadu standardno 800-1000 se naguralo na centralni dio oko loza....sramota za nas kao navijace kao grad ...Kakvih crnih 3500 yebem ga corava ko god je iznio taj podatak.
Nabijem Milenka na kur ac jer prica gluposti....nema covjeka ba koji ce danas dzaba nesto da radi pogotovo u i oko Slobode.
Pa i naucnoj fantastici da je to istina ,to govori samo koliko smo neozbiljan klub...

Nijedan ozbiljan pomak nije napravljen za preko 2 godine,kakav reprogram to nije uprava sredila nego Grad Tuzla.Pitanje je kako se sada radi i da li ce nekada opet milionce kanuti od porezne kada ovaj ode jer sumnjam da Said Alispahic Ignjatovic,igraju za "kikiriki"i prijavu na 600 maraka.....
U ovo vracanje dugova ne vjerujem dok ne vidim napismeno ....Jednostavno je tako prevareni smo milion puta....yebo te indicija Tuzlak treba dokaz i transparentnost.
za sjever ok al ne pametuj o zapadu matere ti ti sa "zapada"! mi koji idemo na utakmice znamo i koliko dodje! vidio ti na tv-u da nema 3500? kad dodjes iz dijaspore na utakmicu onda komentarisi! bo vas vise negativa i dan!
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 jul 2018, 13:34

crvenocrnitz je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Pa na sjeveru nije ni 500 ljudi bilo prazan jbt,a na zapadu standardno 800-1000 se naguralo na centralni dio oko loza....sramota za nas kao navijace kao grad ...Kakvih crnih 3500 yebem ga corava ko god je iznio taj podatak.
Nabijem Milenka na kur ac jer prica gluposti....nema covjeka ba koji ce danas dzaba nesto da radi pogotovo u i oko Slobode.
Pa i naucnoj fantastici da je to istina ,to govori samo koliko smo neozbiljan klub...

Nijedan ozbiljan pomak nije napravljen za preko 2 godine,kakav reprogram to nije uprava sredila nego Grad Tuzla.Pitanje je kako se sada radi i da li ce nekada opet milionce kanuti od porezne kada ovaj ode jer sumnjam da Said Alispahic Ignjatovic,igraju za "kikiriki"i prijavu na 600 maraka.....
U ovo vracanje dugova ne vjerujem dok ne vidim napismeno ....Jednostavno je tako prevareni smo milion puta....yebo te indicija Tuzlak treba dokaz i transparentnost.
za sjever ok al ne pametuj o zapadu matere ti ti sa "zapada"! mi koji idemo na utakmice znamo i koliko dodje! vidio ti na tv-u da nema 3500? kad dodjes iz dijaspore na utakmicu onda komentarisi! bo vas vise negativa i dan!
Nemozete vi kompleksasi da ne spomenete "dijasporu"u ocajnom pokusaju da nekom "spustite "i popljujete...Ko djeca u vrticu :urnebes:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 27 jul 2018, 13:36

Sariel1987 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:ovi smaraci su mi najjaci sa pricom "jesam vam rek'o", jedva cekaju lose stvari oko kluba da bi njihova negativa imala tezinu. Nabijem vas na qurac zajedno sa Azmirom jer za nkega nikad niti cete ikad reci nesto lose, j3bem vas u nos, pizdurine jedne. Odj3bite odavdje i od Slobode, radujte se iz prikrajka losoj Slobodi al odj3bite vise s istom negativom uslje jedne.

Eto mi ne znamo da je Sloboda u qurcu i da je svi handre; al bitno je ono "jesam vam reko" i zadovoljni smajlici. Pu nabijem vas.
Brate ja ne znam bil plako il bi tuko :lol:
Al ovi trenutni vise ne zasluzuju podrsku i dosta im se sutilo i trpilo.
2 godine crnjaka promasaja lafine sramocenja blacenja.dosta ba.
Drugo ste ti i Solinas i slicni vama koji zive Slobodu, pohvalis dobro i kudis lose ali i dalje se radujes svemu dobrom oko kluba. Ali njih par mi dodje da istucem i to opasno razmisljam o tome. Preko qurca mi vise citati njihovo "jes vam reko", "eto vam vaseg Sence" i sl, j3bem i njih i Sencu i babuku im Azmira, j3bo ih onaj seljak sto ikad dodje u Slobodu. Iznerviran sam opasno citajuci stalno njihove retardirane postove.

Vidicemo kakav je Zukic, tacnije u kakvoj je formi jer momak je dobar igrac, samo... vidicemo
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

crvenocrnitz
Postovi: 854
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 27 jul 2018, 13:38

Brcanskamalta je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Pa na sjeveru nije ni 500 ljudi bilo prazan jbt,a na zapadu standardno 800-1000 se naguralo na centralni dio oko loza....sramota za nas kao navijace kao grad ...Kakvih crnih 3500 yebem ga corava ko god je iznio taj podatak.
Nabijem Milenka na kur ac jer prica gluposti....nema covjeka ba koji ce danas dzaba nesto da radi pogotovo u i oko Slobode.
Pa i naucnoj fantastici da je to istina ,to govori samo koliko smo neozbiljan klub...

Nijedan ozbiljan pomak nije napravljen za preko 2 godine,kakav reprogram to nije uprava sredila nego Grad Tuzla.Pitanje je kako se sada radi i da li ce nekada opet milionce kanuti od porezne kada ovaj ode jer sumnjam da Said Alispahic Ignjatovic,igraju za "kikiriki"i prijavu na 600 maraka.....
U ovo vracanje dugova ne vjerujem dok ne vidim napismeno ....Jednostavno je tako prevareni smo milion puta....yebo te indicija Tuzlak treba dokaz i transparentnost.
za sjever ok al ne pametuj o zapadu matere ti ti sa "zapada"! mi koji idemo na utakmice znamo i koliko dodje! vidio ti na tv-u da nema 3500? kad dodjes iz dijaspore na utakmicu onda komentarisi! bo vas vise negativa i dan!
Nemozete vi kompleksasi da ne spomenete "dijasporu"u ocajnom pokusaju da nekom "spustite "i popljujete...Ko djeca u vrticu :urnebes:
nije da nemozemo nego ne mozemo, boli me qurac da si na mjesecu meni je i ovdje extra, ne pokusavam te spustati jer je to ne moguce, samo dosta ba vise negative i sranja i pišanja po svemu sto se uradi, ok kad nesto u s e r u al nije moguce da je sve lose! dug se smanjuje, reprogram redovno otplacuje, na stranici od porezne imaju izvjestaji i opet vam nesto malo, sumnjivo, de ba dosta vise! volimo klub a ne uprave
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2018, 13:39

Bezveze raspravljate i nije to poenta izmedju 2 i 3 milje.broj je nebitan.standardni bolesnici plus jos kojih 500 do 1000 povremenih.a dok ne postave el.brojace necemo nikad tacno znat..
I nije ovo negativa drugovi nego realno stanje u kojem nam se klub nalazi.kasno ce bit ako uletimo u crnu nedaj boze seriju.
Sjever ovalav kakav je sad ne bih komentarisao.jer nije mjesto definitivno.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2018, 13:43

Crvenocrni suteci podrzavamo sav nerad i Javasluk uprave i svih oko kluba.sto podize sumnju u licni interes.
Nasa Sloboda je sportsko drustvo udruzenje gradjana i za sav svoj rad a i nerad odgovaraju svima nama.
Nema vise guranja pod tepih.

crvenocrnitz
Postovi: 854
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 27 jul 2018, 13:44

Sariel1987 je napisao/la:Bezveze raspravljate i nije to poenta izmedju 2 i 3 milje.broj je nebitan.standardni bolesnici plus jos kojih 500 do 1000 povremenih.a dok ne postave el.brojace necemo nikad tacno znat..
I nije ovo negativa drugovi nego realno stanje u kojem nam se klub nalazi.kasno ce bit ako uletimo u crnu nedaj boze seriju.
Sjever ovalav kakav je sad ne bih komentarisao.jer nije mjesto definitivno.
sjevera fakticki nema, nema se tu sta komentarisati, nestali su! nebitan je broj jel 1, 2, 3 milje ali mi brate smeta da npr onaj hari se javi samo da bi rekao et jesam vam rekao, solinas o broju gledalaca, a solinas (opravdano) i hari nisu podugo na tusnju bili! hari zna samo sto na portalima procita, sezonsku na slikama vidio itd, sve pokusam da citam postove, ne reagujem i ostanem miran al je nemoguce :bih:
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 27 jul 2018, 13:45

Brcanskamalta je napisao/la:Pa na sjeveru nije ni 500 ljudi bilo prazan jbt,a na zapadu standardno 800-1000 se naguralo na centralni dio oko loza....sramota za nas kao navijace kao grad ...Kakvih crnih 3500 yebem ga corava ko god je iznio taj podatak.
Bilo je brate na Zapadu blizu 2000 sigurno, jer ja 15 minuta pred.pocetak tekme sam morao sjesti dole pri dnu B tribine, a jos su ljudi dolazili i bio je odlicno popunjen Zapad.
Sjever daj Boze 500 ljudi jedva da se nabralo.

Fukare naspram brojnosti bile su prilicno glasne i svo vrijeme navijale. Uz vecu brojnost bi bilo to super.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 jul 2018, 13:46

Pa ja reprogram ne spomenu negativno druze....Druge stvari su u pitanju.
I ako se slazes za sjever,ok znaci pokusavas me ubjediti da tribina zapad koja ima malo preko 4000 mjesta,bilo ondje 3000...de budi ozbiljan.
Ja sam uvjek za Slobodu ako treba i sam kontra svih ali iskustvo u i oko Slobode za evo 20 godina naucilo me surovoj realnosti ....nije to negativa nego cinjenice...stanje trenutno....bez zelja i pretpostavki.
Ja bi volio da uzmemo titulu da Senad bude najbolji predsjednik a Karic najbolji sportski svih vremena ....da nas ima u kopu milja a Tusanj svaku 5 milja...Ali ne ide jbg...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

crvenocrnitz
Postovi: 854
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 27 jul 2018, 13:47

Sariel1987 je napisao/la:Crvenocrni suteci podrzavamo sav nerad i Javasluk uprave i svih oko kluba.sto podize sumnju u licni interes.
Nasa Sloboda je sportsko drustvo udruzenje gradjana i za sav svoj rad a i nerad odgovaraju svima nama.
Nema vise guranja pod tepih.
da je kilavo jeste, da imaju propusta imaju, ali budimo realni da ako nista ne prave duple ugovore, eto i taj reprogram ide, dugovi se rjesavaju, pocinje i da se igraci prodaju... ne svidja se ni meni puno toga ali u moru s r a nj a vidim i poneko dobro djelo
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

crvenocrnitz
Postovi: 854
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 27 jul 2018, 13:49

Brcanskamalta je napisao/la:Pa ja reprogram ne spomenu negativno druze....Druge stvari su u pitanju.
I ako se slazes za sjever,ok znaci pokusavas me ubjediti da tribina zapad koja ima malo preko 4000 mjesta,bilo ondje 3000...de budi ozbiljan.
Ja sam uvjek za Slobodu ako treba i sam kontra svih ali iskustvo u i oko Slobode za evo 20 godina naucilo me surovoj realnosti ....nije to negativa nego cinjenice...stanje trenutno....bez zelja i pretpostavki.
Ja bi volio da uzmemo titulu da Senad bude najbolji predsjednik a Karic najbolji sportski svih vremena ....da nas ima u kopu milja a Tusanj svaku 5 milja...Ali ne ide jbg...
nebitno zabij mu, svi smo ovdje za slobodu, ne mozes na pokvaren zub samo plombu zalijepiti, valja karijes ocistiti pa onda :D mnogo hijena je oko kluba koji samo vrebaju trenutak da se na lak nacin obogate preko slobode, valja sva cula ukljuciti
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 27 jul 2018, 13:51

crvenocrnitz je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Bezveze raspravljate i nije to poenta izmedju 2 i 3 milje.broj je nebitan.standardni bolesnici plus jos kojih 500 do 1000 povremenih.a dok ne postave el.brojace necemo nikad tacno znat..
I nije ovo negativa drugovi nego realno stanje u kojem nam se klub nalazi.kasno ce bit ako uletimo u crnu nedaj boze seriju.
Sjever ovalav kakav je sad ne bih komentarisao.jer nije mjesto definitivno.
sjevera fakticki nema, nema se tu sta komentarisati, nestali su! nebitan je broj jel 1, 2, 3 milje ali mi brate smeta da npr onaj hari se javi samo da bi rekao et jesam vam rekao, solinas o broju gledalaca, a solinas (opravdano) i hari nisu podugo na tusnju bili! hari zna samo sto na portalima procita, sezonsku na slikama vidio itd, sve pokusam da citam postove, ne reagujem i ostanem miran al je nemoguce :bih:
tacno tako..kako mene ne pogadja kada neko drugacije misli i ne prozivam ga.. jednostavno ja ovdje kritikujem upravu,ne kritikujem FK Sloboda,vec mi je samo krivo sto se puno toga obecalo,a nista se nije uradilo.. reprogram otplacuje grad,jedina pozitivna stvar je prodaja Todorovica u Austriju i ako su uspjeli malo konsolidovati klub,ali previse je negativnosti u i oko kluba,ne zna se vise ni ko pije,ni ko placa,a samo Sloboda ispasta..

Bezbroj puta sam rekao nek je vodi ko hoce,ali daj nek klub bude gore u vrhu tabele,nek se bori za nesto,a da nije opstanak,da nas Krupa,Gosk i slicni klubovi ne dobijaju kad im se prohtije,da ne strahujemo hoce li klub ispasti ili neka nova tuzba koja ce sve sj..ebati..

Ako je to problem sto trazim,a sigurno i vecina navijaca,onda sam ja neprijatelj kluba !
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 jul 2018, 13:53

tuzlak1987 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:sad bez zajebancije, jadno je "pljuvat" milenka, zasto, zbog cega...
Pa trener Slobode covjek.
prije svega, milenko je nas covjek, tuzlak, takve ljude, ako su i oni korektni, trebamo cijeniti i podrzavati... vec u startu su smajic i milenko docekani na los nacin, tj. nisu dobili podrsku, a onda i sam milenko nakon sto je smajic otisao... meni se dopada milenkova spika, al sam lijepo rekao: teorija je jedno, praksa je nesto drugo

covjeku treba dati vremena, vrijeme uvijek pokaze, ne tvrdim da je milenko dobar izbor, al isto tako niko ne moze tvrdit da je milenko los izbor, jednostavno je nepoznanica, isto kao sto bi to bio i zlatan nalic, a njega bi, zbog njegovog oca, al i njega samog, svi prihvatili

pobogu, jedno kolo je iza nas i jedan nesretan poraz od trostrukog uzastopnog prvaka, polako ljudi dragi, dugo je prvenstvo...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2018, 13:54

Nije problem kritikovati, problem je ne gasiti se i time nanositi stetu. Mnogi ljudi pricaju negativno, a nema ih nikada na Tusnju, svi bi da nesto odlucuju. Samo se ceka da se procita vijest. Ide utakmica protiv Zvijezde, 50 ljudi ce otici da podrzi ekipu ka pobjedi, a 5000 ce da ceka remi ili poraz kako bi ispalo pametno.

Mnogi su puni predrasuda, niko im nije dobar, sve treba mijenjati, nemaju tolerancije prema trenerima ni 5 utakmica. A prema drugim stranama nisu takvi, samo po svom udaraju. A u biti niko nema nikakvog prijedloga niti ideje niti bi dao novca niti bi dao vremena ali zna pricati protiv. I sutra otici ce Senad, doci neko drugi i taj ce da oplete isto i po narednom. Poenta daj narodu samo para i laznu nadu da mogu do titula.

Ma u pozadini znamo ko se krije i koga ljudi zele i zato ce svakog narednog popljuvati ko je dio Slobode na bilo koji nacin. Od starta niko nece imati pravu podrsku i atmosferu i tu mu je kraj jer bez podrske i atmosfere nema nista. Kada ti osudis nekog na startu i navijas za njegov poraz onda ne moze na dobro. Kada kreiras pozitivu druga stvar.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 27 jul 2018, 13:56, ukupno mijenjano 1 put.

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 27 jul 2018, 13:55

Meni se 90% stvari sto rade trenutno ne svidja, pa ne jaucem ovde.
Danas sutra i da se zamjeni Senad ne mozemo ocekivati preko noci nesto jer imamo toliko problema da treba 5-10 godina da se sve rijesi.
Nije ni fazon raditi ko AH ni on nije ucinio nista da bi klub napredovao, skroz ne planski odradjeno krhno 3mil maraka u igracki kadar a sve ostale stvari zanemario, bolje da su se te pare pametnije ulozile al hajde bilo proslo.

Mora se dugorocno gledat, mi hocemo u isto vrijeme vrh tabele, evropu, titule, rjesavanje dugova uz to 3 igraca iz omladinskog pogona itd..
Klub nam je struho u korjenu i **** posao ceka svakoga ko se ovoga prihvati.

crvenocrnitz
Postovi: 854
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 27 jul 2018, 13:56

harry_90 je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Bezveze raspravljate i nije to poenta izmedju 2 i 3 milje.broj je nebitan.standardni bolesnici plus jos kojih 500 do 1000 povremenih.a dok ne postave el.brojace necemo nikad tacno znat..
I nije ovo negativa drugovi nego realno stanje u kojem nam se klub nalazi.kasno ce bit ako uletimo u crnu nedaj boze seriju.
Sjever ovalav kakav je sad ne bih komentarisao.jer nije mjesto definitivno.
sjevera fakticki nema, nema se tu sta komentarisati, nestali su! nebitan je broj jel 1, 2, 3 milje ali mi brate smeta da npr onaj hari se javi samo da bi rekao et jesam vam rekao, solinas o broju gledalaca, a solinas (opravdano) i hari nisu podugo na tusnju bili! hari zna samo sto na portalima procita, sezonsku na slikama vidio itd, sve pokusam da citam postove, ne reagujem i ostanem miran al je nemoguce :bih:
tacno tako..kako mene ne pogadja kada neko drugacije misli i ne prozivam ga.. jednostavno ja ovdje kritikujem upravu,ne kritikujem FK Sloboda,vec mi je samo krivo sto se puno toga obecalo,a nista se nije uradilo.. reprogram otplacuje grad,jedina pozitivna stvar je prodaja Todorovica u Austriju i ako su uspjeli malo konsolidovati klub,ali previse je negativnosti u i oko kluba,ne zna se vise ni ko pije,ni ko placa,a samo Sloboda ispasta..

Bezbroj puta sam rekao nek je vodi ko hoce,ali daj nek klub bude gore u vrhu tabele,nek se bori za nesto,a da nije opstanak,da nas Krupa,Gosk i slicni klubovi ne dobijaju kad im se prohtije,da ne strahujemo hoce li klub ispasti ili neka nova tuzba koja ce sve sj..ebati..

Ako je to problem sto trazim,a sigurno i vecina navijaca,onda sam ja neprijatelj kluba !
Ako ti samo ovo vidis, tesko je s tobom diskutovati :wave:
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.