FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 16 avg 2020, 12:22

tuzlak1987 je napisao/la:
16 avg 2020, 11:04
Time bi uprava mogla da vrati jos 2 miliona duga i ostalo bi nam duga samo jos 15 miliona.
To je to , savršen alibi za talove. Stabilizacija i guraj koga hoćeš na teren (idealno za afirmaciju tatinih sinova )! Evo stabilizacija zadnjih 10 godina , ne znam od čega se stabilizuju kad je i prošla i godina prije nje bila očajna !

Uprava napolje , Grado odlazi !
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 16 avg 2020, 12:27

Grado pic kice na Tušnju ne može biti favorita osim Slobode !!! Trebaš sam otići nakon one izjave , imate sreće što nema navijača jer bi bili popljuvani zbog pic kaste igre nemate muda. Idi treniraj balet nije fudbal za tebe
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 16 avg 2020, 12:47

Kakva to uprava i trener dozvole da se udje u sezonu bez pravog spica ?

Razumijem da se ne moze dovest 3-4 provjerena imena,al brate dovedi iskusnog strucnjaka kao sto je Pavic,da ugradi momcima zar i borbu na terenu,a ne ovog sto se na gostovanju preda na Sickom,a kod kuce na izlazu iz stana :puke:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 16 avg 2020, 12:52

Ma hajde bitno je da Best Transfer skuplja minute. :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 avg 2020, 15:03

MMA075 je napisao/la:
16 avg 2020, 12:52
Ma hajde bitno je da Best Transfer skuplja minute. :mrgreen:
Na proljece kada skontaju da mozemo ispasti, a ne isplati se forsirati igrace u Federalnoj dovesti ce dobre igrace i trenera da nas ostave u ligi.

A onda ce na ljeto 2021. opet namjerno napraviti losu ekipu da igraju antitalenti.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 16 avg 2020, 15:29

Mozda bi trebali vratit i Musica kad je vec bal.
& $ ?

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 16 avg 2020, 15:45

MMA075 je napisao/la:
16 avg 2020, 12:52
Ma hajde bitno je da Best Transfer skuplja minute. :mrgreen:
Hajde nek se neko suprotstavi Best Transferu :mrgreen: , lik smrću prijeti :rol:

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 16 avg 2020, 15:47

Bosnausrcu9 je napisao/la:
16 avg 2020, 15:45
MMA075 je napisao/la:
16 avg 2020, 12:52
Ma hajde bitno je da Best Transfer skuplja minute. :mrgreen:
Hajde nek se neko suprotstavi Best Transferu :mrgreen: , lik smrću prijeti :rol:
Sve ti je jasno onda, ne treba svoje zivce na ovo trosit, jedni se bogate a mi kupujemo clanske, i karte od svoje sirotinje.

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FA7 » 16 avg 2020, 15:47

evo damir mehidic je slobodan igrac, back to the roots :D
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 16 avg 2020, 15:55

MMA075 je napisao/la:
16 avg 2020, 15:47
Bosnausrcu9 je napisao/la:
16 avg 2020, 15:45
MMA075 je napisao/la:
16 avg 2020, 12:52
Ma hajde bitno je da Best Transfer skuplja minute. :mrgreen:
Hajde nek se neko suprotstavi Best Transferu :mrgreen: , lik smrću prijeti :rol:
Sve ti je jasno onda, ne treba svoje zivce na ovo trosit, jedni se bogate a mi kupujemo clanske, i karte od svoje sirotinje.
ne znam jbg, manje više uvijek je ovako bilo, lopovluci na sve strane, sad je mila majka šta su prije radili :!: ... dovoljno govori koliko je smanjen budžet za plate, nekih 50 60 posto, što govori da se stvarno radi poštenije, jer su se prije u velike plate ugrađivali...

nekad mi svega bude preko glave, ali to ne traje dugo, ljubav prema klubu me natjera da opet odem na tekmu, kupim člansku, sezonsku...

i opet, bez obzira na sve: NIKO NIKO SAMO SLOBODA :!:

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 16 avg 2020, 16:58

Ma **** i ljubav u kojoj si stalno donji ! Ja nikad vise ništa neću kupiti ni kartu ni sezonsku ! Klošari kad počnu pobjeđivati onda neka se nadaju kupovini ! J3bo li vas borba za opstanak !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 16 avg 2020, 17:01

Zrinjski ima bolju klupu nego mi prvu postavu :crazy:
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Skojevska
Postovi: 2462
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 16 avg 2020, 17:07

**** te ovako kad gledas ove utakmice svi ti stariji igraci su nosioci svojih ekipa, Ahmetovic, Stilic, Vranjes, Djuric i skontas da jedan Husejinovic njima nije ni blizu.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
DamirT
Postovi: 13881
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 16 avg 2020, 17:13

Ocekuju da kupujemo sezonske ulaznice,a zauzvrat nam daju konstantnu borbu za ostanak.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FA7 » 16 avg 2020, 17:40

Kad se kupi clanska, niko ti ne garantuje ligu pravaka ili slicno. Od 2000 god. u klubu se ne radi kako treba. Nova uprava ne moze to za godinu dana rijesit. Cilj je jasan 9. ili 10. mjesto.
Naravno da igra cijele ekipe mora biti bolja i taj mentalitet pred utakmicama protiv zelje, zrinjskog i tako dalje.
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
Skojevska
Postovi: 2462
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 16 avg 2020, 17:40

Mladja ekipa Borca na terenu nego nasa, Milojevic 19, Kujundzic 17, Danilovic 21, Lukic 21.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 avg 2020, 18:01

Skojevska je napisao/la:
16 avg 2020, 17:40
Mladja ekipa Borca na terenu nego nasa, Milojevic 19, Kujundzic 17, Danilovic 21, Lukic 21.
Samo što njihovi ginu na terenu, a kod naših mentalitet luzer do luzera. Nije problem zijaniti utakmicu ali je problem ako se ne bore za svaku loptu pogotovo ovi mlađi igrači. Bega već glumi neku zvijezdu i mogao bi da bude novi Smaja ako nastavi ovako. Isto vrijedi i za Maksimovića.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 16 avg 2020, 18:02

Mi ove sezone na plate sigurno trosimo duplo manje, nego prosle sezone. Ako ne i vise nego duplo. Dakle, cinjenica je da se ide na vracanje dugova i nema velikih plata pojedincima, rijesili se Smajica, ipak se radi u tom smjeru. Druga stvar je sto mi decenijama igramo za opstanak i nikakav qurac nismo u ovoj ligi, a jedni covjek koji je nesto napravio mi smo otjerali zajedno sa gradskom vlascu. Zato sebe trebamo kriviti sto smo pi4ke, sto nismo imali muda izaci na ulicu i pritisnuti grad da stane iza ulagaca kad smo imali rezultat, a ne obecanja.

Seremo po forumima, sta je to iko od vas ovdje uradio na tom polju, zajedno sa mnom? Sta, kenjali ovdje dok su ljudi na ocigled svima nama tjerali ulagaca, sjedili sa gradonacelnikom po tribini i smijali nam se u lice, pljuvali na tribini po rezultatima kluba dok smo mi ostali bordili ove momke i sutili ispred njih par.
Zasto bi se zamjerili, pitate se? U pravu ste, eto zato sad imamo ovakve rezultate, ovakav klub i zato nemamo nikakvo pravo da se zalimo i nesto zahtjevamo. Hocete da vas se nesto pita? E onda pare i platite mjesto u Skupstini pa odlucujte zajedno sa ostalima, a ne prdite po forumu jer nece Sloboda propasti bez vase 4 clanske i nekoliko ulaznica. Kupicu ih ja ako bude bas toliko zatrebalo, kao i uvijek sto radim.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

doktor274
Postovi: 13
Pridružen/a: 18 jun 2019, 13:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la doktor274 » 16 avg 2020, 18:56

Evo citam juniori dobili Želju na Grbavici. Na slikama vidim za juniore Želje su igrali i Gasal i Durakovic koji su pružali dobre partije u prvom timu za Želju. Ne znam o čemu Grado priča, o igranju naših juniora. Samo se izgleda traži alibi za loše rezultate i lošu igru. Od ovih juniora što su potpisali jedino je Osmić dobio šansu, a ne bi bio ni u rosteru da nije pravila o 20 igrača u rosteru i pokazao je momak da vrijedi, a spominjao sam prije iz te generacije Alić, Osmić, Muratović, Paleznica, Kavazovic, HBeganovic... Kavazovic je poslan na posudbu u Slaven, ne vidim iz kojeg razloga. Alić i HBeganović su vraćeni u juniore. Ne razumijem kako Alić ne može da dobije priliku pored onakvog Husica u špicu. Mehmedovic je danas zabio go želji, treba i tom momku pružiti sansu. A forsiraju se skroz neki drugi mladi igrači koji nisu iz naseg pogona, koji su dovedeni po menadzerima. Kadric, Hasukic, Omerovic... Husara i besttransfer kroje ekipu. Znamo svi u kakvom smo stanju i sta se desava, ali treba reci stvari onakve kakve jesu, a ne da se blate nasi juniori jer momcima nije ni pruzena prilika. Ne pamtim kad je neka generacija pobijedila Želju na Grbavici, prosle godine su igrali 2:2. Vrijeme je da Grado pakuje kofere i da se dovede novi trener, jer ovo je gradi prevelik zalogaj. Blijeda igra, bez borbe. Motivisani smo samo kad igramo protiv konkurenta za opstanak. Hocemol jednom u ovih zadnjih par godina imati vece ambicije od opstanka u ligi, nije uredu ni prema nama navijačima. Eto dobile su se neke pare od transfera Muratovića, valjda se moze dovesti par nekih kvalitetnijih igrača, il se sve radi naopako. Dokle vise da trener nema autoritet, vec da radi po palicom drugih, zato Spaha i nece da preuzme prvi tim, jer zna kakvo je stanje i sta se radi nažalost.

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 16 avg 2020, 20:08

Prodati Beganovica sto prije ako je moguce da neko iskesira 100 000 eura i dovesti Stanica, Efendica, Sovsica i Bekica. Za takvu cetvoricu iskusnijih ja bih rado mjenjao jednog da je 100 puta talenat i zamjenit ga Efendicem kojeg koliko god pljuvali, mislim da je i spremniji i kvalitetniji za PL.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.