FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 13:25

To sto si napisao je cista demagogija i nemam namjeru raspravljati se sa osoboma popute tebe......pa sto ne dovode ovaj delegat takve igrace pa da bude slucajno i ne dade svoje pare ya takve igrace koje si nabrojao....doveli su odpad sa kojim bi se borili za opstanak da ne dodje Nala.....
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 okt 2018, 13:31

Skver je napisao/la:To sto si napisao je cista demagogija i nemam namjeru raspravljati se sa osoboma popute tebe......pa sto ne dovode ovaj delegat takve igrace pa da bude slucajno i ne dade svoje pare ya takve igrace koje si nabrojao....doveli su odpad sa kojim bi se borili za opstanak da ne dodje Nala.....
0 trofeja i jedan i drugi. Sa finansijske strane vise ne zavisimo od novca predsjednika, skidamo dugove prema poreskoj i stabilizovani smo.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 13:33

tuzlak1987 je napisao/la:
Skver je napisao/la:To sto si napisao je cista demagogija i nemam namjeru raspravljati se sa osoboma popute tebe......pa sto ne dovode ovaj delegat takve igrace pa da bude slucajno i ne dade svoje pare ya takve igrace koje si nabrojao....doveli su odpad sa kojim bi se borili za opstanak da ne dodje Nala.....
0 trofeja i jedan i drugi. Sa finansijske strane vise ne zavisimo od novca predsjednika, skidamo dugove prema poreskoj i stabilizovani smo.
Decko, opasno trolas vec duze vremena.....
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 okt 2018, 13:35

Skver je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Skver je napisao/la:To sto si napisao je cista demagogija i nemam namjeru raspravljati se sa osoboma popute tebe......pa sto ne dovode ovaj delegat takve igrace pa da bude slucajno i ne dade svoje pare ya takve igrace koje si nabrojao....doveli su odpad sa kojim bi se borili za opstanak da ne dodje Nala.....
0 trofeja i jedan i drugi. Sa finansijske strane vise ne zavisimo od novca predsjednika, skidamo dugove prema poreskoj i stabilizovani smo.
Decko, opasno trolas vec duze vremena.....
Ne trolam ja vec si ti napacen. Ako ti je do predsjednika promjeni klub.

Tebi se prezentuju rezultati rada i jednog i drugog, objasni ti se kolika je steta za klub kada se bori za nesto, a nema kapacitete za to vec na pozajmice i ti opet zelis tog covjeka. :tokralju:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 13:39

Nabijem te na qrac i tebe i tvog predsjednika.....u bilo kojem ozbiljnom klubu bi ga za jaja objesili navijaci poslije onakvog izvjestaja i stavke od 270k. Da nije pukim slucajem prodat Todorovic ne bi imali za autobusa da mozemo otici u drugi grad igrati utakmucu.
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 okt 2018, 13:42

Skver je napisao/la:Nabijem te na qrac i tebe i tvog predsjednika.....u bilo kojem ozbiljnom klubu bi ga za jaja objesili navijaci poslije onakvog izvjestaja i stavke od 270k. Da nije pukim slucajem prodat Todorovic ne bi imali za autobusa da mozemo otici u drugi grad igrati utakmucu.
Problem je kada neko posudi 270 ili vise ljudi pa se te pare njima vrate i klub na 0, a prezivio teska vremena. A nije problem kada kelja kaze dodjete mi 3 miliona zbog mojih hirova. :tokralju:

Pazi PRODALI. PRODALI! Radilo se, gurali se omladinci i omladinac se prodao. Tacka.

Da nije da nije. Nema da nije, jeste. Da nije je bilo kod Azmira. Da je on prodao nekog ne bi mogao pricati kako Sloboda zavisi samo od njega. :urnebes:

"pukim slucajem" :tokralju:

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 okt 2018, 13:47

Igrace poput Dzidica Karica i ostalih "pojacanja"smo doveli "mi"navijaci na celu sa Husrefom...Svrsavalo se kako cemo prekucati ligu i koliko znam Tuzlak bi jedan od najglasnijih.
Los start sezone kazes,e to majstore mozes zahvaliti Husrefu...Nasi treneri su ograniceni ko beton. ..Taj nije imao kako treba odnos skoro niskim u svlacionici.Isto mu se desava sada u Sarajevu drzi se sablona i nema boga da promjeni sta...Iole trener sa gramom mozga ce ga procitat..Zato ga trehne Gosk...Tuzlak pretstavlja da je Azmir spickao 3 mil u gluposti i napuhane ugovore a cinjenica da je stotine hiljada dao u dugove i puko prezivljavanje kluba.
Kada nam je govorio u kakvom je stanju klub i pokusao stedit bili smo pri dnu i **** se cojku sve zivo sa tribina...Kae obeco si seljacka Pi cko.
Covjek dovede igrace opet nevalja...pere pare kinezi kladara ...nije se rodio ko tuzlacima ugodio. ..
Ja mu zamjerim navise ovaj cirkus sa Slogom a sve ostalo se moze diskutovat...
Ali sigurno nije ni kako nam to Tuzlak pretstavlja...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 13:51

tuzlak1987 je napisao/la:
Skver je napisao/la:Nabijem te na qrac i tebe i tvog predsjednika.....u bilo kojem ozbiljnom klubu bi ga za jaja objesili navijaci poslije onakvog izvjestaja i stavke od 270k. Da nije pukim slucajem prodat Todorovic ne bi imali za autobusa da mozemo otici u drugi grad igrati utakmucu.
Problem je kada neko posudi 270 ili vise ljudi pa se te pare njima vrate i klub na 0, a prezivio teska vremena. A nije problem kada kelja kaze dodjete mi 3 miliona zbog mojih hirova. :tokralju:

Pazi PRODALI. PRODALI! Radilo se, gurali se omladinci i omladinac se prodao. Tacka.

Da nije da nije. Nema da nije, jeste. Da nije je bilo kod Azmira. Da je on prodao nekog ne bi mogao pricati kako Sloboda zavisi samo od njega. :urnebes:

"pukim slucajem" :tokralju:
Opet trolas...vidim da imas problem, ko ne misli kao ti i pojedinci ovdje ispranog mozga od predcjednika , onda vam je uzrecicca idi navijaj za onaj drugi klub..... pa sto ti ode vrli predcjednik...umoran, poslovne obaveze......carko, presusilo, nema se vise para...od gradskih para, mogu ti samo juniori igrati na celu sa dajdzinim, sto ostane para koje odu za reprogram.....
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 okt 2018, 13:54

Brcanskamalta je napisao/la:Igrace poput Dzidica Karica i ostalih "pojacanja"smo doveli "mi"navijaci na celu sa Husrefom...Svrsavalo se kako cemo prekucati ligu i koliko znam Tuzlak bi jedan od najglasnijih.
Los start sezone kazes,e to majstore mozes zahvaliti Husrefu...Nasi treneri su ograniceni ko beton. ..Taj nije imao kako treba odnos skoro niskim u svlacionici.Isto mu se desava sada u Sarajevu drzi se sablona i nema boga da promjeni sta...Iole trener sa gramom mozga ce ga procitat..Zato ga trehne Gosk...Tuzlak pretstavlja da je Azmir spickao 3 mil u gluposti i napuhane ugovore a cinjenica da je stotine hiljada dao u dugove i puko prezivljavanje kluba.
Kada nam je govorio u kakvom je stanju klub i pokusao stedit bili smo pri dnu i **** se cojku sve zivo sa tribina...Kae obeco si seljacka Pi cko.
Covjek dovede igrace opet nevalja...pere pare kinezi kladara ...nije se rodio ko tuzlacima ugodio. ..
Ja mu zamjerim navise ovaj cirkus sa Slogom a sve ostalo se moze diskutovat...
Ali sigurno nije ni kako nam to Tuzlak pretstavlja...
Znas kako je to kod njega, on se za "pet minuta dogovori". Sto je onda koji vrag dovodio Husrefa, sto se nije malo raspitao? Sto ga nije otjerao? Moze se pricati sta hoce ali ova uprava je imala bolju strategiju sa pronalaskom trenera, razgovarali su sa njima, gledali koja im je vizija, kakvi su im ciljevi, da li zele forsirati ovu pricu. Nismo mi doveli Husrefa koji je klupirao ili otjerao sve omladince jer mu nisu potrebni. A nije ni Azmir doveo Slavka da ih isforsira. Nismo mi srecom dobili produtk Todorovica vec je dobrim igrama u Slobodi prvo se nametnuo Vinku pa dalje.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 okt 2018, 13:55

Skver je napisao/la: Opet trolas...vidim da imas problem, ko ne misli kao ti i pojedinci ovdje ispranog mozga od predcjednika , onda vam je uzrecicca idi navijaj za onaj drugi klub..... pa sto ti ode vrli predcjednik...umoran, poslovne obaveze......carko, presusilo, nema se vise para...od gradskih para, mogu ti samo juniori igrati na celu sa dajdzinim, sto ostane para koje odu za reprogram.....
Meni je to posteno. Realnost i nasi kapaciteti. Radimo u okviru kapaciteta i guramo svoju djecu. Znamo koliko imamo i toliko i trosimo. Ovaj naredni koji dodje treba vise isforsirati tu pricu i ne padati na pritiske kao sto je Mujkanovic pa dovoditi svakakve igrace vec ciljano 4-5 igraca u kombinaciji sa domacim igracima.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 13:56

tuzlak1987 je napisao/la: Znas kako je to kod njega, on se za "pet minuta dogovori". Sto je onda koji vrag dovodio Husrefa, sto se nije malo raspitao? Sto ga nije otjerao? Moze se pricati sta hoce ali ova uprava je imala bolju strategiju sa pronalaskom trenera, razgovarali su sa njima, gledali koja im je vizija, kakvi su im ciljevi, da li zele forsirati ovu pricu. Nismo mi doveli Husrefa koji je klupirao ili otjerao sve omladince jer mu nisu potrebni. A nije ni Azmir doveo Slavka da ih isforsira. Nismo mi srecom dobili produtk Todorovica vec je dobrim igrama u Slobodi prvo se nametnuo Vinku pa dalje.
Pa sto vizionar ne iskesira pare, nego ko kuja pobjeze kad je nestalo para....
🔴⚫️

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 okt 2018, 13:57

Tuzlak u pravu si skoro sve. Samo deri majstore.

Ne bi vise gledao brnjozu na čelu kluba kad bi svake godine bili u borbi za titulu.

Čovjek sve sto je ikad izgovorio slagao nam je. I jos sa kriminalcima se uhvatio u krug. Zdravo sretno mu bilo i daleko od Slobode.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 okt 2018, 13:58

Skver je napisao/la:
Pa sto vizionar ne iskesira pare, nego ko kuja pobjeze kad je nestalo para....
Nemoj da vise niko nista kesira bgt. Ako nemamo Federalna i posujemo u granicama mogucnosti.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 13:59

sviunapad1010 je napisao/la:Tuzlak u pravu si skoro sve. Samo deri majstore.

Ne bi vise gledao brnjozu na čelu kluba kad bi svake godine bili u borbi za titulu.

Čovjek sve sto je ikad izgovorio slagao nam je. I jos sa kriminalcima se uhvatio u krug. Zdravo sretno mu bilo i daleko od Slobode.
Sad ti i tuzlak razvijte poslovnu strategiju :urnebes: :urnebes: :urnebes:
🔴⚫️

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 okt 2018, 14:02

Ma ti si ko pokvarena ploca...ja jedno ti drugo...
Imao bi danas ku rac i Azira i Darka da ih Azmir nije vezao za Slobodu...
Ali te teme smo presli sto put....Ti ponavljas jedno te isto dok se ljudi ne umore od tvojih gluposti.
Nisu trebali Husrefu a i dan danas ista prica...djeci se yebe majka sa tribina...pri greskama.
Covjek doveo realnu ekipu u Slobodinim mogucnostima pa kada ne ispadosmo opet...A kada dovede opet nevalja...Vec sam objasnio iznad...
Ma ja sa tobom sam zavrsio preispitaj se...Azmir je vecinom pratio zelje nas navijaca i tu je glup ispo..pu yebem ti ba.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 14:11

tuzlak1987 je napisao/la:
Skver je napisao/la:
Pa sto vizionar ne iskesira pare, nego ko kuja pobjeze kad je nestalo para....
Nemoj da vise niko nista kesira bgt. Ako nemamo Federalna i posujemo u granicama mogucnosti.
Znaci trebamo u federalnu, jer nam predcjednik nije solventan, sportski direktor ogranicen ko balkon.....dobro ti brat Solinas rece.....obicna si pokvarena ploca...
🔴⚫️

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 okt 2018, 14:27

Bolje federalna nego nove pozajmice i dugovi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 okt 2018, 14:50

Znaci nista promjena statuta kluba i ostalih prijedloga od UG-a, omogucavanje ulaska ljudi koji bi investirali u Slobodu...nego ako ne moze macak i nalogodavci mu onda u federalnu.....ma bravo :clap:.....koje promisljanje :tokralju: :tokralju:
🔴⚫️

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 okt 2018, 14:57

sviunapad1010 je napisao/la:Bolje federalna nego nove pozajmice i dugovi.
Pa nista idemo peticiju potpisati Alispahic,Said,Ivetic,Ignjatovic,Baraban,sve raspustiti dovesti jeftino a pare u dugove...
I ja se slazem.Meni je samo smijesno kada je po povratku u PL Azmir uradio isto skresao budzet i zavrsismo na dnu tabele haos je bio...kako na forumu tako i u javnosti. Znas i sam. ..Ali nema veze.
A u federalnoj isto napadali ga hocemo u PL sastanci sa fukarama prozivanja...a sada fola bolje u federalnu. ...jah
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 29 okt 2018, 14:59

Pa kako vam vise ne dosadi mlacenje prazne slame :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: hondas i 15 gostiju.