FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 17 avg 2020, 13:00

Nama u svakoj liniji treba po jedan igrac. Inace cemo ispasti iz lige. Ova ekipa sad i moze igrat bez pritiska, a nedostatak muda i nedostatak vodje na terenu pokazali su protiv Zelje. Umjesto da tu izgines jer sljedecu gostujes Zrinjskom, ti ne dobijes ni kartona. Zdeno Juric nam sjedi na klupi, a sportskog direktora niko i ne zna. Transparentan rad. Usput ovakav tim nece nikoga moci da pobijedi kada to bude pod moranje.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 17 avg 2020, 13:22

katarakta je napisao/la:
17 avg 2020, 13:00
Nama u svakoj liniji treba po jedan igrac. Inace cemo ispasti iz lige. Ova ekipa sad i moze igrat bez pritiska, a nedostatak muda i nedostatak vodje na terenu pokazali su protiv Zelje. Umjesto da tu izgines jer sljedecu gostujes Zrinjskom, ti ne dobijes ni kartona. Zdeno Juric nam sjedi na klupi, a sportskog direktora niko i ne zna. Transparentan rad. Usput ovakav tim nece nikoga moci da pobijedi kada to bude pod moranje.
Jasno je to njima svima da je ekipa krš, a Gradina prica mladi smo ne pije vodu u prvoj postavi su mladi samo Beganovic i Maksa koji su odavno ustaljeni tu.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 17 avg 2020, 13:41

Skojevska je napisao/la:
17 avg 2020, 13:22
katarakta je napisao/la:
17 avg 2020, 13:00
Nama u svakoj liniji treba po jedan igrac. Inace cemo ispasti iz lige. Ova ekipa sad i moze igrat bez pritiska, a nedostatak muda i nedostatak vodje na terenu pokazali su protiv Zelje. Umjesto da tu izgines jer sljedecu gostujes Zrinjskom, ti ne dobijes ni kartona. Zdeno Juric nam sjedi na klupi, a sportskog direktora niko i ne zna. Transparentan rad. Usput ovakav tim nece nikoga moci da pobijedi kada to bude pod moranje.
Jasno je to njima svima da je ekipa krš, a Gradina prica mladi smo ne pije vodu u prvoj postavi su mladi samo Beganovic i Maksa koji su odavno ustaljeni tu.
I Tomasevic
Jedan grad, jedna ljubav!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 17 avg 2020, 14:07

Oni prodaju maglu. Kao fol riješili se Smajića, a lik sam otišao i to svojom voljom, imao je ugovor i nisu mu ništa mogli. Usput odrekao se fine svote. Eto nama je Smajić bio najveći problem, a ristići, zerici, husici, karlosi, salihovici, predragovici, herici i kompanija su igračine. Heric je desetka, ali on nije dajdzin, vec sportskog direktora igrac.Ne bi mogli igrati ni u federalnoj.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 17 avg 2020, 15:07

katarakta je napisao/la:
17 avg 2020, 12:45
Ko ce se kladit da ce nam Zrinjski tricu uvalit i da ce im protiv nas uci sve ovo sto u zadnje tri utakmice nije. 😀
Ko će se kladiti da bi Grado bio zadovoljan tricom
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 17 avg 2020, 15:12

Ocajni smo, ali su velike sanse da necemo ispasti jer nam je liga jos ocajnija. Uprava je nepunu godinu ovdje i transparentno su pokazali da se radi na stabilizaciji i da je cilj opstanak.
Kada se podvuce crta - peti ili deseti na kraju na isto ti izadje, osim sto je velika razlika u platama.
Meni je uredu sto se zrtvuje rezultat u svrhu stabilizacije ovu sezonu. Vec narednu ocekujem da budemo konkurentniji i manje ocajni. Vise me brinu druge stvari u klubu koje se ne mogu opravdati sa stabilizacijom.
Preporucujem da se pomirite da smo ocajni ovu sezonu i da ne ocekujete nista u utakmicama sa ekipama iz vrha, jer se tako vise cuva zdravlje.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3281
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 17 avg 2020, 15:33

Boljeg lijevog beka od Tomasevica nemamo.

Ne volim ga ni ja, ali Efendic je po meni medju top 3 igraca lige na svojoj poziciji. Kad smo sazvakali Bekice i Saida, ne znam sto seremo sad za Efendica.

Zasto se neda konkretna minutaza Zericu koji je jedini dosao u klub sa golovima na svom kontu.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 17 avg 2020, 15:41

RollingPaper je napisao/la:
17 avg 2020, 15:33
Boljeg lijevog beka od Tomasevica nemamo.

Ne volim ga ni ja, ali Efendic je po meni medju top 3 igraca lige na svojoj poziciji. Kad smo sazvakali Bekice i Saida, ne znam sto seremo sad za Efendica.

Zasto se neda konkretna minutaza Zericu koji je jedini dosao u klub sa golovima na svom kontu.
Menadzeri odlucuju o sastavu ocito se njegov nije dovoljno potrudio.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Slobodaszasvavremena
Postovi: 33
Pridružen/a: 07 jun 2019, 11:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodaszasvavremena » 17 avg 2020, 16:08


Izvjestaj s utakmice juniora

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 17 avg 2020, 16:55

Jel to ništa od Bekica?
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 17 avg 2020, 17:35

slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2020, 18:05

Zdravo svima. S ciljem da se ubrza rad foruma, kreirana je nova tema FK Sloboda. Molim vas sve da se prebacite tamo, ova će biti arhivirana, ali još uvijek dostupna za čitanje. Tamo se nalazi, nadam se fin, uvodni post vezan za klub.

NOVA TEMA:

viewtopic.php?f=100&t=15209
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.