FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 26 jun 2018, 19:01

75000 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Miljenko Bošnjak i Miljenko Bošnjaković, mogu zamislit Rešada Mamelu kad se sjebe
Milenko
Znam nego me **** ovaj drugi :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 26 jun 2018, 19:02

Ima li sta za Kunica i Barica? Jel potpisuju?
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 26 jun 2018, 19:02

Svi ovi igrači sto se godinama vrte po našoj ligi su u 5 deka onaj ko odskace kvalitetom ode vani. Veoma je bitno u PL imati fizički spremnu ekipu nadam se da ce naši taj dio dobro odraditi. Uz to voljni momenat i zalaganje kojeg nije bilo u ekipi koju je vodio jagodica gdje su igrali preko one stvarke i Ordagic, Krpic....
Kada vidim borbu za svaku loptu neka i izgube barem vidim trud i zalaganje. Ako to bude i dođu pominjana pojačanja možemo se nadati dobrom rezultatu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 26 jun 2018, 19:08

sviunapad1010 je napisao/la:Svi ovi igrači sto se godinama vrte po našoj ligi su u 5 deka onaj ko odskace kvalitetom ode vani. Veoma je bitno u PL imati fizički spremnu ekipu nadam se da ce naši taj dio dobro odraditi. Uz to voljni momenat i zalaganje kojeg nije bilo u ekipi koju je vodio jagodica gdje su igrali preko one stvarke i Ordagic, Krpic....
Kada vidim borbu za svaku loptu neka i izgube barem vidim trud i zalaganje. Ako to bude i dođu pominjana pojačanja možemo se nadati dobrom rezultatu.
Zato mi nije zao igraca tipa Skahica, Lazevskog, Mijica, Waitzera, mislim da je najveci gubitak definitivno odlazak Rustema i Husica. Samo zamislite da dodje Kunic i da je na tu ekipu ostao Rustem, koji bi tad sastav imali...
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 jun 2018, 19:17

Ma Husicu niko nije kriv sto je pustio da ga menadzer za siću vucara gdje stigne, taman se ustalio u ekipi i hajmo dalje.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jun 2018, 19:58

Smajic bi mogao potpisati petogodisnji ugovor sa Fulhamom uz milionsko obestecenje u(u markama)....procenat od prodaje (10 posto)...
Todorovic 700 000 km ukupni transfer klubu pripada 400 000 km i neutvrdjen procenat (pregovarahu jos)...
Ako sve prodje mogli bi za njih dvojicu dobiti milion i pol km sto je dostaa para...
Eh sada....Bio jednom nekada transfer i afera Husejnovic...epizoda dje ba nestalo :mrgreen:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 26 jun 2018, 19:59

Brcanskamalta je napisao/la:Smajic bi mogao potpisati petogodisnji ugovor sa Fulhamom uz milionsko obestecenje u(u markama)....procenat od prodaje (10 posto)...
Todorovic 700 000 km ukupni transfer klubu pripada 400 000 km i neutvrdjen procenat (pregovarahu jos)...
Ako sve prodje mogli bi za njih dvojicu dobiti milion i pol km sto je dostaa para...
Eh sada....Bio jednom nekada transfer i afera Husejnovic...epizoda dje ba nestalo :mrgreen:
Građevinac prodo mladog igrača za dobre pare i nesto :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 26 jun 2018, 20:25

Ne treba odmah unaprijed nazivati ljude kriminalcima, fino ako imate kakva saznanja u SIPA i prijavite anonimno. Dobro je rekao onaj Karambeu, podanicki i sluganski mentalitet navijaca Slobode, koji samo vide neku kradju i lopovluk. Fino prijavite, jedva ce cekati da zakolju macka kada ga vec na gradjevini nisu uhvatili. Samo pokazujete da malodusnost i predrasude upravljaju vasim javno izrecenim stavovima. Solinas, ti ignorisi, ionako ne razumijes :)
Nego bombasi, usutili ste se, gledate HR?
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jun 2018, 20:47

MakabiTuzla je napisao/la:Ne treba odmah unaprijed nazivati ljude kriminalcima, fino ako imate kakva saznanja u SIPA i prijavite anonimno. Dobro je rekao onaj Karambeu, podanicki i sluganski mentalitet navijaca Slobode, koji samo vide neku kradju i lopovluk. Fino prijavite, jedva ce cekati da zakolju macka kada ga vec na gradjevini nisu uhvatili. Samo pokazujete da malodusnost i predrasude upravljaju vasim javno izrecenim stavovima. Solinas, ti ignorisi, ionako ne razumijes :)
Nego bombasi, usutili ste se, gledate HR?
Ne brini ti si za mene samo uludo potrosen spermic :wave:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 jun 2018, 20:47

Novakovic - Sarajevo bil mogo?

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 26 jun 2018, 20:50

75000 je napisao/la:Novakovic - Sarajevo bil mogo?
Ja mislim da se Senco krije iza ovog profila i uvazava svaku nasu molbu i zelju, evo jos nas pita da li zelimo Novakovica :mrgreen:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 26 jun 2018, 20:51

Brcanskamalta je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Ne treba odmah unaprijed nazivati ljude kriminalcima, fino ako imate kakva saznanja u SIPA i prijavite anonimno. Dobro je rekao onaj Karambeu, podanicki i sluganski mentalitet navijaca Slobode, koji samo vide neku kradju i lopovluk. Fino prijavite, jedva ce cekati da zakolju macka kada ga vec na gradjevini nisu uhvatili. Samo pokazujete da malodusnost i predrasude upravljaju vasim javno izrecenim stavovima. Solinas, ti ignorisi, ionako ne razumijes :)
Nego bombasi, usutili ste se, gledate HR?
Ne brini ti si za mene samo uludo potrosen spermic :wave:
Sto bi se ja brinuo za nosaca krupnog otpada, meni je samo zanimljivo kako ti znas da se u zemlji u kojoj ne placas porez desavaju neke kriminalne radnje, a sutis :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 26 jun 2018, 20:56

Pomalo momci, ne pretjerujte. Držite se teme.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jun 2018, 20:57

MakabiTuzla je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Ne treba odmah unaprijed nazivati ljude kriminalcima, fino ako imate kakva saznanja u SIPA i prijavite anonimno. Dobro je rekao onaj Karambeu, podanicki i sluganski mentalitet navijaca Slobode, koji samo vide neku kradju i lopovluk. Fino prijavite, jedva ce cekati da zakolju macka kada ga vec na gradjevini nisu uhvatili. Samo pokazujete da malodusnost i predrasude upravljaju vasim javno izrecenim stavovima. Solinas, ti ignorisi, ionako ne razumijes :)
Nego bombasi, usutili ste se, gledate HR?
Ne brini ti si za mene samo uludo potrosen spermic :wave:
Sto bi se ja brinuo za nosaca krupnog otpada, meni je samo zanimljivo kako ti znas da se u zemlji u kojoj ne placas porez desavaju neke kriminalne radnje, a sutis :)
Kako si mi pametan,lutka moja :ljepota:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jun 2018, 21:07

Aerials je napisao/la:Pomalo momci, ne pretjerujte. Držite se teme.
Eto komuniste sa 466788 profila....sada ga imas poduzmi nesto :mrgreen: :rol:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 26 jun 2018, 21:19

Molim te odgovori, evo od mojih para ide transa u Slobodu, od tebe za Kutza. Reci ko ima pravo traziti neku pravdicu? Mani socijale, evo necu zbog admina produbljivati, ali mani licemjerja.
Zadnja izmjena: MakabiTuzla, dana/u 26 jun 2018, 21:22, ukupno mijenjano 1 put.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 26 jun 2018, 21:22

Brcanskamalta je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Pomalo momci, ne pretjerujte. Držite se teme.
Eto komuniste sa 466788 profila....sada ga imas poduzmi nesto :mrgreen: :rol:
Dogovorili smo se dok god pricam o Slobodi da je sve OK. Ne spominjem druge u zabludama kada su me svi vrijedjali, pa dosli tobe. U cemu je problem?
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jun 2018, 22:03

MakabiTuzla je napisao/la:Molim te odgovori, evo od mojih para ide transa u Slobodu, od tebe za Kutza. Reci ko ima pravo traziti neku pravdicu? Mani socijale, evo necu zbog admina produbljivati, ali mani licemjerja.
:rol: :urnebes:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 26 jun 2018, 22:26

Brcanskamalta je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Molim te odgovori, evo od mojih para ide transa u Slobodu, od tebe za Kutza. Reci ko ima pravo traziti neku pravdicu? Mani socijale, evo necu zbog admina produbljivati, ali mani licemjerja.
:rol: :urnebes:
Dva smajlija, taman koliko ulazes u Slobodu ;)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jun 2018, 22:49

MakabiTuzla je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Molim te odgovori, evo od mojih para ide transa u Slobodu, od tebe za Kutza. Reci ko ima pravo traziti neku pravdicu? Mani socijale, evo necu zbog admina produbljivati, ali mani licemjerja.
:rol: :urnebes:
Dva smajlija, taman koliko ulazes u Slobodu ;)
:tokralju: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.