FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 feb 2018, 21:36

benTzley je napisao/la:
Nazalost izgleda da od Weitzera nema jos nista jer je racun nam opet blokiran
? :eh:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 feb 2018, 21:39

Šta blokiran, otkud ti to??
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 25 feb 2018, 21:42

Onda kad se vrli predsjednik hvalio da je odblokirao racun opet hijene oko kluba nagrnule trazit dugovanja i opet nam se igraci registruju preko omladinskog. Izvor nije drug od hitmena nego provjeren, treba to malo procackat i pitat da ljudi znaju a ne da mi mislimo jedno a ustvari tako nije. I ja sam bio iznenadjen.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 25 feb 2018, 21:49

Pa jucer vam rekoh da 10 -tak tuzbi ceka ko zapeta puska,kada sam se svadjao sa Frantom.
Nista cudno. Sve ce biti dobro.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 21:49

benTzley je napisao/la:Onda kad se vrli predsjednik hvalio da je odblokirao racun opet hijene oko kluba nagrnule trazit dugovanja i opet nam se igraci registruju preko omladinskog. Izvor nije drug od hitmena nego provjeren, treba to malo procackat i pitat da ljudi znaju a ne da mi mislimo jedno a ustvari tako nije. I ja sam bio iznenadjen.
E pa gdje ces to napisati.... stvarno....djaba kvariš pozitivnu atmosferu poslije poraza u Sarajevu :urnebes: :urnebes:... plus sto si sad najebao od "mrtve carsije"
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 25 feb 2018, 21:56

staragarda je napisao/la:
benTzley je napisao/la:Onda kad se vrli predsjednik hvalio da je odblokirao racun opet hijene oko kluba nagrnule trazit dugovanja i opet nam se igraci registruju preko omladinskog. Izvor nije drug od hitmena nego provjeren, treba to malo procackat i pitat da ljudi znaju a ne da mi mislimo jedno a ustvari tako nije. I ja sam bio iznenadjen.
E pa gdje ces to napisati.... stvarno....djaba kvariš pozitivnu atmosferu poslije poraza u Sarajevu :urnebes: :urnebes:... plus sto si sad najebao od "mrtve carsije"
Mene ne zanimaju te stvari drug mene Sloboda zanima. Ja sam ovde da pisem svoje misljenje i da to dijelim sa vama al o igri, o trenutnoj situaciji u klubu, da razmjenjujemo informacije. Sad sam otvorio forum i vidio imam 10 stranica neprocitanih i cim sam dosao do posta kad neko spomenu Azmira i stadion i samo sam preskocio na kraj i napisao post o utakmici jucer.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 feb 2018, 22:11

Pa ne može biti blokiran ako ima potraživanja od privatnih lica, jedino ako se ne plaća reprogram?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 22:14

wobly92 je napisao/la:Pa ne može biti blokiran ako ima potraživanja od privatnih lica, jedino ako se ne plaća reprogram?
Brate,sve se placa....ovo je Azemica uz pomoć SDA završio da nam ga metne jer nije uspio da nam otme stadion.... ujutro sazvati presicu i da nas advokat sve objasni....
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 25 feb 2018, 22:17

treba provjerit ko je ovaj lazni Bentley, djeluje kao da je ovdje po zadatku da pljuje gospodina, precjednika Senada Mujkanovica!

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 25 feb 2018, 22:18

wobly92 je napisao/la:Pa ne može biti blokiran ako ima potraživanja od privatnih lica, jedino ako se ne plaća reprogram?
Ne znam kako to funkcionise stvarno. Ja samo prenosim sta sam cuo zato kazem da treba to malo procackati da dobijemo vise informacija.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 22:24

:urnebes:
Chinaglia je napisao/la:treba provjerit ko je ovaj lazni Bentley, djeluje kao da je ovdje po zadatku da pljuje gospodina, precjednika Senada Mujkanovica!
:urnebes: :urnebes: :tokralju: :tokralju: ... brate,pa tebe ce i Dodik i El Bake angazovati u predizbornoj kampanji... hahahhaha... kakva car :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 25 feb 2018, 22:58

Advokat kaze yebace im majku. :rol: :lol: :lol: :lol:
A moguce su i prijetnje strahom. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 feb 2018, 23:15

Probisvjet je napisao/la:Advokat kaze yebace im majku. :rol: :lol: :lol: :lol:
A moguce su i prijetnje strahom. :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo dok ih se dokopa za 3-4 godine vidjeće oni!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 25 feb 2018, 23:45

pa da nam je blokiran racun kako bi registrovali ovolike strance, jos pogotovo ovako brzo dobismo radne dozvole za Mijica i Terzica i mislim da je skoro neko postavio ovdje sa cometa da su to igraci registrovani u FK Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 23:48

SmajilKaric je napisao/la:pa da nam je blokiran racun kako bi registrovali ovolike strance, jos pogotovo ovako brzo dobismo radne dozvole za Mijica i Terzica i mislim da je skoro neko postavio ovdje sa cometa da su to igraci registrovani u FK Sloboda
Naucnik,racun je blokiran :kafa: ....da si bolji samnom napisao bih ti i ko je blokirao :cool:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pasha_car_aga » 25 feb 2018, 23:56

Opet blokiran, ma nemoguće Senčo rekao da je to on odblokirao i nema Boga da to ko više smije blokirati.
Gdje ste ovnovi, Senčini isprdci?! I da nasladjujem se na ovu vijest, ne zbog kluba, već zbog vas isprdci Senčini, ebo li vam on sve vaše zatucano!!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 26 feb 2018, 00:26

pa fuuuuuuuuuullleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee crnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :urnebes: :sick: :oops:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 26 feb 2018, 01:28

staragarda je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:pa da nam je blokiran racun kako bi registrovali ovolike strance, jos pogotovo ovako brzo dobismo radne dozvole za Mijica i Terzica i mislim da je skoro neko postavio ovdje sa cometa da su to igraci registrovani u FK Sloboda
Naucnik,racun je blokiran :kafa: ....da si bolji samnom napisao bih ti i ko je blokirao :cool:
Jest jest, račun je blokiran neki dan ponovo za dug od prije 10 i vise godina. Dok je bio odblokiran svi su registrirani regularno ali eto sad se na Tanzanijca kola da slome.
Još da kažem da se u većini ne slažem sa negativom staragarda ali se u potpunosti slažem da je luzerski slaviti stativu i jednu izbijenu sa gol linije.
Samo pobjede i povoljne rezultate ništa poraze.
Ohrabruje bolja igra nakon sumorne jeseni ali bodovi se pišu ništa stative i prečke.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 26 feb 2018, 01:35

benTzley je napisao/la:Da smo imali ovu ekipu od pocetka sezone sigurno bi bili u prvih 6. Dobra igra i vidi se da je to dosta kvalitetnije. Pobjedit Borca sad i Borac ide ispod nas sigurno u ligi za opstanak.

Nazalost izgleda da od Weitzera nema jos nista jer je racun nam opet blokiran i to ce ici opet sporije dosta a Tanzanija tesko da ce i ostat zbog problema sa registracijom al i ovako to izgleda pravo fino. Skaha kad se vrati da pero ide na beka pa ce i ta lijeva strana zivnut.
Weitzer nam treba kao oci u glavi. Može odlično odigrati lijevo gdje nam sad krpe Smajic i Husic a ni jedan nije krilni napadač ali eto. Weitzer je znalac i za ovu ligu sigurno odličan. Thomas garantirano može biti osvježenje u napadu posebno sto Bekic sam teško izlazi sa stoperima na kraj po dvojica ga ubise ne skidaju se s ledja a nema Krpicev manijakalni poriv za bitkom.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 26 feb 2018, 01:46

Dabogda im se sve vratilo gdje najmanje zele....
Koji smo mi robovi .....Pa de da se ba proba to kako sracunati. ...odakle toliki dug.....ima li iko da je prosao pored Tusnja a da mu nismo duzni ostali :D
Ima li iko da uradi kompletnu reviziju,podvuce refu i kaze zakljucno sa 31.12.2018 duzni drzavi toliko duzni potraziocima toliko....
Tuzbe se izvlace iz sehara jbt :D
Ima li neki zakon po kojem to zastari ili nesto....Tamam mislis da se lakse dise ljudi dvajs komada izvade iz latice. ....Hoce li iko ikada ispitati kako je nastao taj dug....
Klub se mora urediti iznutra od statuta do skupstine zbog toga sto neko mora uzeti odgovornost ljudi hej. ..
Ljudi milionski lopovluk napravili pokrali nema sta nisu,a nama najveci problem podrinje seljaci i mrtva carsija.....
Moramo se zapitati sta je sa nama kao narodom da li smo normalni......
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.