FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 feb 2018, 14:07

Zadovoljan sam kako su igrali,Zeljo na srecu dao gol,mi nismo imali srece..idemo dalje jbg..vidi se rad Petrovica,samo steta sto nije vodio ekipu od pocetka sezone bila bi druga prica na tabeli..

I sta kazu strucnjaci nase lige,Bekic bolji od Krpica :urnebes: momak dvije tekme preko kkurca igra ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 25 feb 2018, 14:55

harry_90 je napisao/la:Zadovoljan sam kako su igrali,Zeljo na srecu dao gol,mi nismo imali srece..idemo dalje jbg..vidi se rad Petrovica,samo steta sto nije vodio ekipu od pocetka sezone bila bi druga prica na tabeli..

I sta kazu strucnjaci nase lige,Bekic bolji od Krpica :urnebes: momak dvije tekme preko kkurca igra ..

Od kad se vratio u Slobodu, nije ni Krpa neko veselje. . .

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 feb 2018, 14:56

Tuzlak04 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Zadovoljan sam kako su igrali,Zeljo na srecu dao gol,mi nismo imali srece..idemo dalje jbg..vidi se rad Petrovica,samo steta sto nije vodio ekipu od pocetka sezone bila bi druga prica na tabeli..

I sta kazu strucnjaci nase lige,Bekic bolji od Krpica :urnebes: momak dvije tekme preko kkurca igra ..

Od kad se vratio u Slobodu, nije ni Krpa neko veselje. . .
Krpa se makar borio za ovaj dres,a ovaj ko maneken dva kola.. tako da Krpa i Bekic ne mogu zajedno.. ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 feb 2018, 15:03

Bekic bolji igrac od Krpica u svakom segmentu osim te borbenosti...
Krpa se borio kao lav i te svoje fudbalske nedostatke borbom nadoknadio dok ovaj maneken igra preko k.u.r.c.a. te ga treba zakucati na klupu ako pod hitno nesto ne promijeni
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 15:06

intercontinental je napisao/la:Bekic bolji igrac od Krpica u svakom segmentu osim te borbenosti...
Krpa se borio kao lav i te svoje fudbalske nedostatke borbom nadoknadio dok ovaj maneken igra preko k.u.r.c.a. te ga treba zakucati na klupu ako pod hitno nesto ne promijeni
Pa na ovim našim njivama (stadionima) BORBENOST je mozda i presudan faktor naravno uz elementarmo poznavanje igre
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 feb 2018, 15:10

staragarda je napisao/la:
intercontinental je napisao/la:Bekic bolji igrac od Krpica u svakom segmentu osim te borbenosti...
Krpa se borio kao lav i te svoje fudbalske nedostatke borbom nadoknadio dok ovaj maneken igra preko k.u.r.c.a. te ga treba zakucati na klupu ako pod hitno nesto ne promijeni
Pa na ovim našim njivama (stadionima) BORBENOST je mozda i presudan faktor naravno uz elementarmo poznavanje igre
Slazem se, ali hajde sad da se zajedno prisjetimo kada je Krpa prosao dva igraca i asistirao za gol ili tako nesto slicno.. Ne osporavam Krpu niti velicam ovog pitarskog manekena ali hajmo biti realni
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 feb 2018, 15:42

Očigledno niste gledali utakmice pa vam ta priča. Bekic se bori kao i svi drugi igrači sada.
Ja sam prezadovoljan i sto se borbenosti tiče kod Bekica.
Sto se tiče Krpe igrao je eto u prvom dijelu pa smo zavrsili na 10. mjestu. Zadnju protiv GOSK-a u prvom dijelu su odigrali s guza na guz nista nisu pokazali nikakvu želju ni htjenje između ostalih i Krpic.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 feb 2018, 17:08

Koliko gorih ekipa od nas ima, strašno.
Samo da ostane kostur ove ekipe i u sljedećoj sezoni, ali poučen iskustvima nisam optimista nikako po tom pitanju.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 25 feb 2018, 17:23

Pobjedom protiv Borca u srijedu prišli bi im samo na 2 boda,i polako bi se zamrsilo sve.Samo pametno,valjda teren ne bude u lošem stanju.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 25 feb 2018, 17:31

HPCompaq je napisao/la:Pobjedom protiv Borca u srijedu prišli bi im samo na 2 boda,i polako bi se zamrsilo sve.Samo pametno,valjda teren ne bude u lošem stanju.
Kako ce se zakuhati ova Lzo majko draga, celiku i dalje bjezimo 6 bodova sto ce vjerovatno i ostati do Lzo sto nam daje odredjenu komociju, ja sam misljenja da mi moramo sve kuci dobiti i ne smijemo izgubiti protiv viteza i celika i da bi smo time rijesili opstanak

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 25 feb 2018, 17:34

SmajilKaric je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Pobjedom protiv Borca u srijedu prišli bi im samo na 2 boda,i polako bi se zamrsilo sve.Samo pametno,valjda teren ne bude u lošem stanju.
Kako ce se zakuhati ova Lzo majko draga, celiku i dalje bjezimo 6 bodova sto ce vjerovatno i ostati do Lzo sto nam daje odredjenu komociju, ja sam misljenja da mi moramo sve kuci dobiti i ne smijemo izgubiti protiv viteza i celika i da bi smo time rijesili opstanak
Vidićemo ovaj Borac u srijedu kakav je,ali kako su loše krenuli, i kako izgleda nema finansija oni su po meni najozbiljniji uz Vitez za ispadanje.Topi im se ova prednost polako.A da se zakuhalo, i zamrsilo to svakako.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2018, 17:44

Momci vi ste vec opstali, ne trebate se sikirati za opstanak, imate najjacu ekipu u donjem dijelu.
Valjda i Celiku posluzite da opstane, lp.
Sorry na upadu
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 feb 2018, 17:58

Veliki Radnik uze bod na Kosevu.... Ahhhh ta muda...
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 18:05

intercontinental je napisao/la:Veliki Radnik uze bod na Kosevu.... Ahhhh ta muda...
Tako ti je to kad ne ideš rastereceno :kafa: ....
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 feb 2018, 18:13

Ja sam cak i ubijedjen da bi Radnik juce onakvom Zeljeznicaru odnio sva tri boda...
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 25 feb 2018, 18:24

staragarda je napisao/la:
intercontinental je napisao/la:Veliki Radnik uze bod na Kosevu.... Ahhhh ta muda...
Tako ti je to kad ne ideš rastereceno :kafa: ....
I vjerovatno su jeftiniji od nase ekipe...A nemaju ni Zakarica, ni Ahmetovica a ni mega ultra guzove dere igraca Husejnovica
& $ ?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 18:41

intercontinental je napisao/la:Ja sam cak i ubijedjen da bi Radnik juce onakvom Zeljeznicaru odnio sva tri boda...
Kazem ti...sve je to do rasterecenosti...eo,sad ces vidjeti kako ce se gristi protiv banjalucana a onda rastereceno na Kosevo :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 feb 2018, 18:55

intercontinental je napisao/la:Ja sam cak i ubijedjen da bi Radnik juce onakvom Zeljeznicaru odnio sva tri boda...
Vodili su nedavno protiv onakvog Zeljeznicara 2:0 na poluvremenu i na kraju izgubili. Dakle, ne mlati
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 feb 2018, 19:09

staragarda je napisao/la:
intercontinental je napisao/la:Veliki Radnik uze bod na Kosevu.... Ahhhh ta muda...
Tako ti je to kad ne ideš rastereceno :kafa: ....
Ne znam cemu hejtanje. Drugo je da smo otisli na Grbavicu, zatvorili se i nismo opucali po golu. Ali ovako smo bili ravnopravni, ekipa je dala maksimum, borila se. I sta se tu ima dodat svega ti
Niko, niko, samo Sloboda

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 25 feb 2018, 19:13

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: samo rasterećenom staragarda :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.