FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 31 maj 2018, 15:56

slika

:D

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 31 maj 2018, 15:59

slobodaTZ je napisao/la:slika

:D
:lol: :lol: :lol: Kaj vladavina velicanstvenog jos uvijek traje i ode u Zeljanu.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31056
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 31 maj 2018, 16:00

slobodaTZ je napisao/la:
slika

:D
pa to je realno :kafa:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 31 maj 2018, 16:06

Sloboda izabrala sportskog direktora
Tuzlanska Sloboda ponovo je imenovala Denisa Karića za sportskog direktora kluba.

Potvrdio je ovo za Faktor Senad Mujkanović, predsjednik tuzlanskog premijerligaša.

Karić je ovu poziciju obavljao i prošle godine, a smijenjen je sredinom decembra. Šta se od tada promijenilo?

- Mislim da je sada drugi pristup svih uposlenih i svih oko kluba, koji su mislili da će sve kratko trajati. Ja sam jedini znao da neće tako biti. Svi se moraju uozbiljiti i shvatiti da je ovo veliki, a sada i sređen klub - rekao je Mujkanović za Faktor.

- Obavili smo određene razgovore i donijeli odluku. Karić će biti koordinator svih sportskih selekcija. Spona između omladinskog pogona i prvog tima. Pregovori, pojačanja, organizacija utakmica, sve je sada u njegovim rukama - dodao je Mujkanović.

Prvi korak Karića, zajedno sa čelnicima kluba bit će razgovor s trenerom Petrovićem. On se nalazi na redovnim pregledima u Njemačkoj. Telefonskim putem su neke stvari dogovorene, očekuje se njegov dolazak na Tušanj, nakon čega će uslijediti i konačna odluka o budućnosti srbijanskog stručnjaka. Kako sada stvari stoje, Petrović je jako blizu ostanka u gradu soli.

Pripreme Slobode počinju 9. juna.
🔴⚫️

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31056
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 31 maj 2018, 16:12

Skver je napisao/la:
Sloboda izabrala sportskog direktora
Tuzlanska Sloboda ponovo je imenovala Denisa Karića za sportskog direktora kluba.

Potvrdio je ovo za Faktor Senad Mujkanović, predsjednik tuzlanskog premijerligaša.

Karić je ovu poziciju obavljao i prošle godine, a smijenjen je sredinom decembra. Šta se od tada promijenilo?

- Mislim da je sada drugi pristup svih uposlenih i svih oko kluba, koji su mislili da će sve kratko trajati. Ja sam jedini znao da neće tako biti. Svi se moraju uozbiljiti i shvatiti da je ovo veliki, a sada i sređen klub - rekao je Mujkanović za Faktor.

- Obavili smo određene razgovore i donijeli odluku. Karić će biti koordinator svih sportskih selekcija. Spona između omladinskog pogona i prvog tima. Pregovori, pojačanja, organizacija utakmica, sve je sada u njegovim rukama - dodao je Mujkanović.

Prvi korak Karića, zajedno sa čelnicima kluba bit će razgovor s trenerom Petrovićem. On se nalazi na redovnim pregledima u Njemačkoj. Telefonskim putem su neke stvari dogovorene, očekuje se njegov dolazak na Tušanj, nakon čega će uslijediti i konačna odluka o budućnosti srbijanskog stručnjaka. Kako sada stvari stoje, Petrović je jako blizu ostanka u gradu soli.

Pripreme Slobode počinju 9. juna.
bez zezancije, treba UO dati podrsku, samim time i Karicu, ovo je sada ozbiljna f-ja, pa da vidimo kako ce ici

nadam se da ce Senco ostati te dvije godine, pa da vidimo kako ce izgledat ekipa od domacih igraca, a i generalno kako ce klub funkcionisati, jer nemamo alternativu u vidu bogatog finansijera, tako da je proizvodnja domacih igraca najbolji put kojim Sloboda moze ici

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37527
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 31 maj 2018, 16:16

Ma kad su vec davali nekom tu moc mogli su naci nekog novog. Ovom niko ne vjeruje.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 31 maj 2018, 16:17

zbog njegove sprdacine sa viberom zavalio nas u poreznoj 700 000...koliko glup moras biti za to....
Seljacina obicna veze sa vezom nema isto ko onaj Jure sto nas milion zavali i opet je tu..
Sta je ba ovo ljudi....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 31 maj 2018, 16:18

Imal ko Karićev broj da razmjenjujem dokumente preko Vajbera
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 31 maj 2018, 16:31

Nek nam je Denis Karić opet došao, sve ostalo ćemo lako!


MakabiTuzla je napisao/la:Na sta je Krpic spao :facepalm: :salut: :D
Šta se krebeljiš jadan
Vi mislite da je on stvarno toliko dobar, pa vi ćete ga otjerat za pola godine
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 31 maj 2018, 16:37

Brcanskamalta je napisao/la: zbog njegove sprdacine sa viberom zavalio nas u poreznoj 700 000...koliko glup moras biti za to....
Seljacina obicna veze sa vezom nema isto ko onaj Jure sto nas milion zavali i opet je tu..
Sta je ba ovo ljudi....
Seljacina i galamdzija, ne zna dvije prosto prosirene sastavit.

Avatar
Beduin
Postovi: 16262
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 31 maj 2018, 16:54

emirzlaTu je napisao/la:
Beduin je napisao/la: Prije par dana Spahicu ponudjeno da vodi prvi tim, u slucaju da ode Celo, a vrlo moguce da ce otici cim njega imaju u planu (mozda kao najjeftinija varijanta, a on ima moju podrsku, zasluzio je ako Celo ode).
:clap: Bravo,piso zam to i prije cele da njemu daju sansu.Momak je perspektivan,ulaze u sebe,vjerovatno dolazi vrijeme mlade krvi u nasoj ligi.Imaju sigurno nove nacine vodjenja i pogleda na fudbal,modernije i savrsenije,jbg kako god zasluzio je,sama cinjenica da je kod svakog trenera zadnje tri godine ostao na klupi,znaci da vrijedi...
Spaha je pravo dobar momak, skolovan trener i pravo vezan za nas klub i grad. Imao je on ponuda i da ide van BiH, mislim mozda cvajta u Njemackoj i jos nesto, ne mogu se sjetiti gdje, ali i drugi faktori su tu. A vjeruj da i on sam se lomi u jednu ruku znajuci da ako flopne s nasim klubom vrlo moguce bi mogao biti bivsi, nisam siguran da bi ga vratili kao pomocnog trenera. Ali ima moju podrsku ukoliko bi otisao Celo, iako sam za Celu prvenstveno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 31 maj 2018, 16:59

Brcanskamalta je napisao/la:zbog njegove sprdacine sa viberom zavalio nas u poreznoj 700 000...koliko glup moras biti za to....
Seljacina obicna veze sa vezom nema isto ko onaj Jure sto nas milion zavali i opet je tu..
Sta je ba ovo ljudi....
Nakon par mjeseci se vratim samo da napisemm FUJJ. On je spona lopovluka,nepotizma ,nepismenosti i spona vibera i porezne

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 31 maj 2018, 17:03

xeksor je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:zbog njegove sprdacine sa viberom zavalio nas u poreznoj 700 000...koliko glup moras biti za to....
Seljacina obicna veze sa vezom nema isto ko onaj Jure sto nas milion zavali i opet je tu..
Sta je ba ovo ljudi....
Nakon par mjeseci se vratim samo da napisemm FUJJ. On je spona lopovluka,nepotizma ,nepismenosti i spona vibera i porezne
kad si tu da te priupitam, hoces li kupiti sezonsku za narednu sezonu?
Sloboda Tuzla

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11404
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 31 maj 2018, 17:14

Oj vratili Karića. :facepalm:
Stavite mene k'o sportskog direktora, bolje će biti.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 31 maj 2018, 17:16

Aerials je napisao/la:Oj vratili Karića. :facepalm:
Stavite mene k'o sportskog direktora, bolje će biti.
Jel možeš eksirat litar Viškog Bijelog? Da budeš direktorica moraš to moć ki Sabra.
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 31 maj 2018, 17:26, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 31 maj 2018, 17:18

Aerials je napisao/la:Oj vratili Karića. :facepalm:
Stavite mene k'o sportskog direktora, bolje će biti.
Eto te ko tuzlak samo da je kako lako do pozicije
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31056
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 31 maj 2018, 17:21

sexore zasto si pobjesnio

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 31 maj 2018, 17:26

Chinaglia je napisao/la:sexore zasto si pobjesnio
sjetio se ovaj da je sexor lago da je kupio VIP sezonsku
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 31 maj 2018, 17:41

- Mislim da je sada drugi pristup svih uposlenih i svih oko kluba, koji su mislili da će sve kratko trajati. Ja sam jedini znao da neće tako biti. Svi se moraju uozbiljiti i shvatiti da je ovo veliki, a sada i sređen klub - rekao je Mujkanović za Faktor.

Rece covjek u ostavci od 14.12.2017. Znao je on :D. Lakse je osvojit Hazimov bingo nego sazvat skupstinu u nasem sredjenom klubu :D.

P.S. Da mi je neko davao bon svaki put kad procitam kako smo stabilan, i sredjen klub imo bi milju makar. :tokralju:
Zadnja izmjena: benTzley, dana/u 31 maj 2018, 17:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 31 maj 2018, 17:41

Pa sta ka'e Krpa brat. Buwhahahahahahah. Znam ja nas, **** ti nas.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.