FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 maj 2020, 15:42

Ja ne mogu sebi doci. Licenca od prve. Dug od poreza Grad odradjuje. Momci sveli ostali dug na 1 milion. Malo je reci da sam sretan zbog toga. Moja podrška upravi i da nastave dalje usprkos **** koroni.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 28 maj 2020, 15:45

Ne pamtim kad smo zadnji put dobili licencu odma...
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 maj 2020, 15:50

Jesmo li licencu zadnji put dobili iz prve kad je sisoja bio predsjednik?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 28 maj 2020, 16:49

MakabiTuzla je napisao/la:
28 maj 2020, 15:42
Ja ne mogu sebi doci. Licenca od prve. Dug od poreza Grad odradjuje. Momci sveli ostali dug na 1 milion. Malo je reci da sam sretan zbog toga. Moja podrška upravi i da nastave dalje usprkos **** koroni.
Znaci podrska od tebe sto 5i mjesec ne daju platu igračima i uposlenicima??
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 28 maj 2020, 16:56

NjonjoVam je napisao/la:
28 maj 2020, 16:49
MakabiTuzla je napisao/la:
28 maj 2020, 15:42
Ja ne mogu sebi doci. Licenca od prve. Dug od poreza Grad odradjuje. Momci sveli ostali dug na 1 milion. Malo je reci da sam sretan zbog toga. Moja podrška upravi i da nastave dalje usprkos **** koroni.
Znaci podrska od tebe sto 5i mjesec ne daju platu igračima i uposlenicima??
To ti dajdzin prenio informaciju?
Jedan grad, jedna ljubav!

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 28 maj 2020, 17:06

TaRgEt_ je napisao/la:
07 maj 2020, 15:17
Bosnausrcu9 je napisao/la:
07 maj 2020, 13:36
Dobili smo licencu na prvostepenoj komisiji! Uskoro će biti i zvanično.

Ne znam kad smo na prvostepenoj dobili licencu...
Kako smo je dobili kada je krajem maja tek licenciranje kako ja znam...
;)

Avatar
hondas
Postovi: 1110
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 28 maj 2020, 19:33

Sad Uprava mora plate regulisati,dosta igraca ce ici a svima moras sve isplatiti.Rade dobar posao pa se nadam da ce i ovaj prelazni rok dobro odraditi.

Avatar
samirr
Postovi: 8853
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 28 maj 2020, 20:09

Sljedece godine obavezno predati i za licencu što se tice Evrope. Nek im to bude sljedeci korak..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Beduin
Postovi: 16301
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 maj 2020, 20:16

Da slijedece godine udjemo bez marke duga, izuzev prema drzavi, ja bih im halalio jos 1-2 godine nakon toga na sigurnoj sredini tabele.
Bez duga si zdrava sredina, primamljiva igracima i u mogucnosti si ih placati redovno bez omce oko vrata zvane tuzbe i potrazivanja iz drevnog perioda. A to svaki igrac zeli, sigurnu platu, onda ce i dati svoj maksimum.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 28 maj 2020, 22:04

Gifron je napisao/la:
28 maj 2020, 16:56
NjonjoVam je napisao/la:
28 maj 2020, 16:49
MakabiTuzla je napisao/la:
28 maj 2020, 15:42
Ja ne mogu sebi doci. Licenca od prve. Dug od poreza Grad odradjuje. Momci sveli ostali dug na 1 milion. Malo je reci da sam sretan zbog toga. Moja podrška upravi i da nastave dalje usprkos **** koroni.
Znaci podrska od tebe sto 5i mjesec ne daju platu igračima i uposlenicima??
To ti dajdzin prenio informaciju?
Mozes pitat bilo kojeg igrača....
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 28 maj 2020, 22:26

NjonjoVam je napisao/la:
28 maj 2020, 22:04
Gifron je napisao/la:
28 maj 2020, 16:56
NjonjoVam je napisao/la:
28 maj 2020, 16:49

Znaci podrska od tebe sto 5i mjesec ne daju platu igračima i uposlenicima??
To ti dajdzin prenio informaciju?
Mozes pitat bilo kojeg igrača....
Evo pitao, kaze da lazes
Jedan grad, jedna ljubav!

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 28 maj 2020, 23:14

Dobijali su ali "korona minimalac ". :mrgreen:
Jbg, izgleda da koliko toliko rade u klubu i bore se sa nagomilanim dugovima ali bice problema sa pojedinim igracima u vezi ovih par mjeseci. Slobodu ko nije zavalio nije prosao pokraj Tusnja.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 29 maj 2020, 00:25

Lik koji mi je prije 3 sedmice rekao da smo dobili licencu, još u februaru mi je rekao da Čelik neće dobiti licencu, i da Sloboda sigurno ostaje u ligi. Kaže čudo se mora desiti da Čelik dobije licencu. Konto sam, snaći će se nekako, al ipak nisu...

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 29 maj 2020, 11:33

Sviuodbranu je napisao/la:
28 maj 2020, 23:14
Dobijali su ali "korona minimalac ". :mrgreen:
Jbg, izgleda da koliko toliko rade u klubu i bore se sa nagomilanim dugovima ali bice problema sa pojedinim igracima u vezi ovih par mjeseci. Slobodu ko nije zavalio nije prosao pokraj Tusnja.
Ima nas koji nismo dobili ni minimalac a zaposleni, nek se poklope po usima svakako nista ne rade. :D
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 29 maj 2020, 12:03

Dok je ovaca bit ce i vune...
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 30 maj 2020, 12:27

Sloboda polako slaže igračku križaljku, a jedan od igrača sa kojim Sloboda pregovara i kojem je poslala službenu ponudu je i bivši omladinski reprezentativac BiH i svojevremeno standardni fudbaler juniorskog tima berlinske Herthe, Miralem Ramić.

Sloboda je nezvanično saznajemo dogovorila sve uslove i sa njemačkim klubom i ukoliko 19-godišnji Ramić prihvati ponuđene uslove od naredne sezone gledat ćemo ga na Tušnju.

Špekulacije o njegovom dolasku na Tušanj bile su dovoljan razlog da ga kontaktiramo, a kroz razgovor smo saznali da je berlinska Hertha agentu postavila određene uslove za budući angažman Ramića u drugi klub i da Sloboda nije jedina koja je poslala ponudu na adresu ljudi koji ga zastupaju.

"Nakon sezone u Herthi 2 koja nije išla ni približno po planu i programu sa kojim nas je Hertha i pridobila da potpišemo ugovor i da ostanem u klubu, odlučili smo da sagledamo i druge opcije gdje bih doživio igračku afirmaciju. Moj agent je bukvalno u roku od dva dana isposlovao određeni broj ponuda iz Njemačke, Austrije, Poljske ali iz našeg regiona Slovenije, Hrvatske kao i Bosne i Hercegovine za čije sam omladinske reprezentacije igrao na šta sam i posebno ponosan u nadi da ću uskoro ponovo obući najdraži dres", istakao je Ramić i dodao:

"Sloboda nije jedini klub iz BiH koji nam je poslao ponude u zadnja dva dana, no ne bih mnogo o tome. Za to se brine isključivo agent, moje je da radim profesionalno i predano. Vrijeme će svoje pokazati, a s obzirom na pandemiju korona virusa osim sporta imali smo i neke druge prioritete, no najbitnije je da smo svi zajedno uz veliku dozu discipline i iz ovoga izašli kao pobjednici. S nestrpljenjem očekujem nove sportske izazove".

Podsjetimo, Ramić je sezonu prije ove u redovima juniora Herthe odigrao 31 utakmicu uz osam pogodaka kojima je dodao i tri asistencije. Nastupao je u toj sezoni u u Omladinskoj Ligi prvaka gdje je pružao zapažene partije. Nakon isteka juniorskog staža prebačen je u Herthu 2 gdje se nije naigrao, a s obzirom na njegove godine upravo naredna sezone bi mogla biti i presudna za njegovu karijeru.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Beduin
Postovi: 16301
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 30 maj 2020, 12:30

U Gradaccu 7.6. prijateljska utakmica izmedju Red Dragonsa i Fukara. Svaka cast momcima. 💪🏻

Tekma, piva i bude nam gotiva.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 30 maj 2020, 12:52

30.05.2020 u 12:33

Sloboda sklapa tim za narednu sezonu
Sloboda želi veznjaka Željezničara

Veznjak Željezničara na privremenom radu u Slobodi iz Tuzle, Haris Hajdarević, mogao bi ostati na Tušnju i po isteku pozajmice.


Sloboda je zainteresovana da otkupi ugovor Hajdarevića od Plavih, te novim ugovorom obaveže fudbalera koji je odigrao svih 270 minuta u proljećnom dijelu sezone, od kako je zimus stigao iz Željezničara.

Dvadesetjednogodišnji vezni fudbaler u ovoj sezoni ima devet nastupa u Premijer ligi, te gol protiv Zvijezde 09 u dresu Željezničara, kao i dva nastupa
u Kupu BiH.
🔴⚫️

Avatar
hondas
Postovi: 1110
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 30 maj 2020, 12:55

Bravo za Upravu,interes pokazuju samo za mlade igrace,

Avatar
Beduin
Postovi: 16301
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 30 maj 2020, 13:55

Svaka cast za ovakvu pricu, ali jos mi nismo u poziciji da otkupljujemo igrace. Veliki je potencijal i vrijeme je da to i dokaze, ali me nije dojmio kod nas. Prses je za njega doktor sa loptom, dosta pogresnih pasova i slaba opstrukcija igre su mi najvise ostale u sjecanju.

Mislim da je vrijeme da pocnemo uzimati talente sa podrucja TK, dosta igraca poput Nukica iz Sloge SH ceka da dobije sansu u nekom premijerligaskom klubu. Zasto ne u Slobodi.
Kad vec Uprava odlicno radi posao, volio bih da njihov naredni korak bude angazovanje makar jednog skauta za pocetak i da obilazi TK igrace/klubove iz Federalne, pa zasto ne i iz ranga nize, da se najavljuje klubovima i bude njihov gost na tekmama, razmjenjuje misljenja i iskustva sa njihovim Upravama i objasni koja mu je uloga i cilj Slobode. Dogovara i prijateljske utakmice, kao sto se pocelo u Azmirovo vrijeme raditi.

Ovakav kvalitetan rad Uprave se moze iskoristiti u tu svrhu, kao garant igracima da dolaze u zdravu sredinu i da svojim trudom i znanjem ce zasluziti da igraju i ostvare transfer u bolji klub, a ne kupovanjem mjesta u ekipi i muljanjem.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.