FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 24 feb 2018, 17:31

staragarda je napisao/la:
75000 je napisao/la:Stigao je babun... :D
Vidimo da si stigao....hoces neko cvijeće da ti urucimo,jbt :?
Pronasao se :clap:

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 feb 2018, 17:34

HElo je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Kao sto sam pisao neki dan....Tuzlanska Sloboda-mentalni patuljci....hajd sad jedno 200 postova "igrali smo dobro, nesreća,vidi se napredak,fulamo sanse bla, bla, bla"..... standardno....sad probat mlatnut Borac i onda ćemo preslikano ovako ko danas odigrati na Kosovu
Ajde ne seri vise pun mi te k...c ovdje ako je ko mentalni patuljak to si ti, baljezgo si juce cijeli dan skinuli gace na sickom, momci su otisli i uopste se nisu branili cak sta vise ravnopravni su bili sa Zeljom...U realizaciji smo zakazali ali boze moj, nismo otisli na grbavicu da se branimo kao sto si pisao i kao sto se ovdje mislilo
Pa mi se i jesmo branili gotovo citavo vrijeme dok nismo primili gol, pogotovo od pocetka 2 poluvremena do primljenog gola.
Terzic opet jedan od boljih fino pojacanje ce on da bude :thumbup:
Smajic antitalenat :thumbdown:
koju li si ti utakmicu gledao, cuj mi se branili cijelo vrijeme, kad komentator na tv kaze kako je Sloboda ravnopravna u ovom duelu sa Zeljeznicarom onda nemas dalje, al eto dodju padobranci ovakvi kao ti i garda i kazu da smo se branili cijelo vrijeme...

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 24 feb 2018, 17:46

SmajilKaric je napisao/la:koju li si ti utakmicu gledao, cuj mi se branili cijelo vrijeme, kad komentator na tv kaze kako je Sloboda ravnopravna u ovom duelu sa Zeljeznicarom onda nemas dalje, al eto dodju padobranci ovakvi kao ti i garda i kazu da smo se branili cijelo vrijeme...
Jos jednom da ponovim posto vidim dioptrija te na cvikama xebe.
Od pocetka 2 poluvremena do primljenog gola mi smo se branili i to debelo, posle primljenog smo bili bolja ekipa od njih. Prvo pluvrijeme je bilo tu negdje ali i tu smo vise mislili o svom golu vise nego o protivnickom.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 24 feb 2018, 17:49

Izgubili smo od Zeljeznicara, pazi sad ovo, u gostima ujedno i trenutnog lidera na tabeli a mi smo u borbi za opstanak. Nismo izgubili od Rudar Prijedora, pa da padamo u depresiju.

Naravno da imamo velik broj utakmica odigranih s ovim klubom kroz razlicite lige i da nam je uvijek slatko pobijediti sarajevske klubove sto iz sportskih sto iz drustveno-politickih razloga. Ali definitivno nije smak svijeta, zal ostaje, ali napredak se vidi i ulijeva nadu za dva cilja do kraja ove sezone: izboriti opstanak i osvajanje kupa BiH.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2018, 17:50

To je pitanje sto su pokazali da mogu igrati i stvorili tri prilike ali tek nakon sto su primili gol. Bas odmah nakon gola su u istom trenutku promijenili igru i krenuli.

Sto smo takva ekipa koja je pogledala da ima 4 utakmice i upisala sebi realnih 6 bodova, a za druge dvije ako sta bude bude. I sto nakon prvog gdje su dobro stojali na terenu tako usli u drugo ne da uzmu samo bod vec i sva tri. Mnogo manje ekipe od Slobode (historijski) u ovoj i prosloj ligi su nerijetko imale vecu petlju da uzmu u gostima sva tri boda.
A nama se uvijek ovaj scenarij ponavlja, udji defanzivno u drugo pa onda kreni kada primis gol. Zasto u glavama svi prihvatamo uvijek ulogu autsajdera, problem za izucavanje.

Mi vidimo pise Zeljeznicar, Zrinjski, Sarajevo, Siroki. Pogledamo na tabelu, odmah i strucnom stabu i igracima i navijacima u glavi san bod.
Slavku mnogo poraz nije ni pogodio, a treba mu reci da ja Slobodi svaka utakmica do kraja ista, nema ova nema ona. Svaka ti je da probas uzeti bodove, a ne da se gleda odmah kako Borcu klepiti 3.
Zadnja na jesen, otisli GOSK-u da se uzme bod, usli u utakmicu sporo, dok su oni poceli GOSK zavrsio utakmicu. Nema bodova dok ne zabijes bar jedan gol. Krenite ba jednom naprijed, zamislite da igrate na Tusnju, ako izgubite nece vam niko zamjeriti, ako krenete da kalkulisete pa kao i uvijek ostanete bez bodova samo stvarate tu opravdanu legendu o domacinskoj ekipi, a ostaje i ta gorcina poraza.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 24 feb 2018, 17:59

Bravo Slavko bravo igraci. Nije bilo srece ovaj put ali daleko to bolje izgleda u odnosu na proslu polusezonu, jos kad se kompletiramo bit ce nesto od nas.
Sloboda Tuzla

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2018, 18:01

Zadnjih 5 gostujucih (Zeljeznicar, Gosk, Zrinjski, Radnik, Borac). 0 bodova, 0:7 gol razlika. Da su jednom posteno napali izvukli bi negdje bod ili tri.
Neka zamisle u LZO kako u gostima nije dovoljan bod jer ce ostajati sa 0. Napadni pa makar taj Gosk ili Vitez.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 24 feb 2018, 18:03

tuzlak1987 je napisao/la:Zadnjih 5 gostujucih (Zeljeznicar, Gosk, Zrinjski, Radnik, Borac). 0 bodova, 0:7 gol razlika. Da su jednom posteno napali izvukli bi negdje bod ili tri.
Isli smo rastereceno,jbti :urnebes: :urnebes: ... nema veze,idemo dalje :rol: :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 24 feb 2018, 18:05

A volim vidjet i ove negativce, fino je biti negativan jbg da ni ja nemam para u dzepu, da mi prst iz carape viri, da zivotarim od prvog do prvog i meni bi svaki dan bio patnja. Dajte nam Azmira kme kme
Sloboda Tuzla

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 24 feb 2018, 18:06

Najave po meni prilicno odmjerene i korektne. Cak ni iz Zeljinog tabora se nisu bahatili, a oni su poznati po tome. Ja kao navijac sam se nadao da cemo uzeti tri boda ili barem bod. Da se borimo za titulu u ovom trenutku, isto bi razmisljao samo bi bio razocaraniji, zbog tri boda. Ali to ove sezone nije slucaj.

Imamo sjajnu skupinu igraca, jos uz Rustemovica i Waitzer-a, ima neke nade za nas.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 24 feb 2018, 18:09

fukaratz je napisao/la:A volim vidjet i ove negativce, fino je biti negativan jbg da ni ja nemam para u dzepu, da mi prst iz carape viri, da zivotarim od prvog do prvog i meni bi svaki dan bio patnja. Dajte nam Azmira kme kme
Sad ce Azmir izgraditi stadion od 30 miliona KM, nevidjenog u sirem regionu, od Beca do Stambola :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 feb 2018, 18:11

FrantoBauzek je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:A volim vidjet i ove negativce, fino je biti negativan jbg da ni ja nemam para u dzepu, da mi prst iz carape viri, da zivotarim od prvog do prvog i meni bi svaki dan bio patnja. Dajte nam Azmira kme kme
Sad ce Azmir izgraditi stadion od 30 miliona KM, nevidjenog u sirem regionu, od Beca do Stambola :kafa:
nije od 30 nego od 50 miliona, dresovi ce se prodavati po bingu od 30 KM a dobit ce se milionska pojacanja u vidu Fatica :tokralju: :tokralju:

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 24 feb 2018, 18:11

Da ponovim: nevidjeni stadion :shifty:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 feb 2018, 18:12

Ma tesko je ocekivati bodove na Grbavici ali generalno u gostima igramo ko mudo. ..
Tabela nam ne ide u prilog pobjeda protiv Borca je imperativ..
Inace svaka u LZO ce biti na noz.
Sta hocete vi od Todorovica pa nije Mesi sasvim korektna utakmica bio i u defanzivi i ofanzivi borio se.
Treba gledati ove poput Goska i Viteza dobiti u gostima a realno trenutno nemamo mi sta traziti na Kosevu i Grbavici.
Od pocetka sezone treba krenuti kako treba sa pojacanjima i svim a ne uvjek se cupamo na zimu.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 24 feb 2018, 18:13

tuzlak1987 je napisao/la:Zadnjih 5 gostujucih (Zeljeznicar, Gosk, Zrinjski, Radnik, Borac). 0 bodova, 0:7 gol razlika. Da su jednom posteno napali izvukli bi negdje bod ili tri.
Neka zamisle u LZO kako u gostima nije dovoljan bod jer ce ostajati sa 0. Napadni pa makar taj Gosk ili Vitez.
Ti zaboravio da su nam u ovim utakmicama igrali mungosi tipa Jaha, Salihovic, Tandir, Ziljkic, Djordjilovic, Salkic plus Slavko preuzeo ekipu od Analizatora u katastrofalnom fizickom stanju.
Rezimci nas danas nisu nadigrali, igrali smo ravnopravno cak zadnjih pola sata daleko bolji bili iako su lideri na tabeli.
samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2018, 18:15

Nema potrebe se raspravljati, imali smo Sabovicevu domacinsku Slobodu i ovakvi bili domacinski, dosao ovaj seljak i izveo Slobodu u Evropu i napravio najbolji plasman u nezavisnoj BIH, a i u historiji kluba. Sada smo se opet vratili zbog mentaliteta u tu Sabovicevu eru gdje je Sloboda po mjeri ljudi.
Pa sada ne znam ako nekom navijacu nije bitno imati rezultate i igrati neku ulogu sta mu je onda bitno?

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2018, 18:18

merak je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Zadnjih 5 gostujucih (Zeljeznicar, Gosk, Zrinjski, Radnik, Borac). 0 bodova, 0:7 gol razlika. Da su jednom posteno napali izvukli bi negdje bod ili tri.
Neka zamisle u LZO kako u gostima nije dovoljan bod jer ce ostajati sa 0. Napadni pa makar taj Gosk ili Vitez.
Ti zaboravio da su nam u ovim utakmicama igrali mungosi tipa Jaha, Salihovic, Tandir, Ziljkic, Djordjilovic, Salkic plus Slavko preuzeo ekipu od Analizatora u katastrofalnom fizickom stanju.
Rezimci nas danas nisu nadigrali, igrali smo ravnopravno cak zadnjih pola sata daleko bolji bili iako su lideri na tabeli.
Ova uprava dovela Jagodica, a onda sa Jagodicem zajedno i te igrace. Nisu tu toliko bitni ni igraci koliko mentalitet. Neki tamo GOSK dodje na Kosevo i Tusanj sa igracima gdje dvojicu ne znamo nabrojati pa nas povale, Metalleghe prosle godine dodje u goste nekom pa uzme bodove. Problem je mentalitet, samo za vrijeme Husrefa je doslo do promjene mentaliteta gdje Sloboda ide u goste i stvarno ima cilj i postavi se kako jedan klub iz Tuzle treba.

Prvo ravnopravno, drugo od 45-65 izasli i povukli se u 16. Zeljezncar izasao da zabije gol, Sloboda izasla da ga ne primi. Ovi ga zabili i onda Sloboda pocela igrati. Isto kao i kod Vlade.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 feb 2018, 18:19

solinas je napisao/la:Ma tesko je ocekivati bodove na Grbavici ali generalno u gostima igramo ko mudo. ..
Tabela nam ne ide u prilog pobjeda protiv Borca je imperativ..
Inace svaka u LZO ce biti na noz.
Sta hocete vi od Todorovica pa nije Mesi sasvim korektna utakmica bio i u defanzivi i ofanzivi borio se.
Treba gledati ove poput Goska i Viteza dobiti u gostima a realno trenutno nemamo mi sta traziti na Kosevu i Grbavici.
Od pocetka sezone treba krenuti kako treba sa pojacanjima i svim a ne uvjek se cupamo na zimu.
Tesko je ocekivati ali danas su trebali igru krunisati bodom barem ili sva 3. U tome je problem mi i kad dobro odigramo 0 bodova. Smajic na klupu obavezno, da skonta da nije bogom dato da je starter. Razmisliti isto i za Todora. Malo su se oni ufurali treba ih prizemljiti Celo na vrijeme.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 24 feb 2018, 18:26

FrantoBauzek je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:A volim vidjet i ove negativce, fino je biti negativan jbg da ni ja nemam para u dzepu, da mi prst iz carape viri, da zivotarim od prvog do prvog i meni bi svaki dan bio patnja. Dajte nam Azmira kme kme
Sad ce Azmir izgraditi stadion od 30 miliona KM, nevidjenog u sirem regionu, od Beca do Stambola :kafa:
Ma ako bude trebalo ulozit ce on i 30 miliona eura nisu ba pare problem. Nego malo me buni sto kukaju ovi iz rukometnog kluba Jedinstvo kazu obecao babuka sponzorstvo ali im se vise nije javljao :eh: ma Azmir je to dat ce on duplo samo sad ima obaveza pa nije stigao :kafa:
Sloboda Tuzla

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 24 feb 2018, 18:28

sviunapad1010 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Ma tesko je ocekivati bodove na Grbavici ali generalno u gostima igramo ko mudo. ..
Tabela nam ne ide u prilog pobjeda protiv Borca je imperativ..
Inace svaka u LZO ce biti na noz.
Sta hocete vi od Todorovica pa nije Mesi sasvim korektna utakmica bio i u defanzivi i ofanzivi borio se.
Treba gledati ove poput Goska i Viteza dobiti u gostima a realno trenutno nemamo mi sta traziti na Kosevu i Grbavici.
Od pocetka sezone treba krenuti kako treba sa pojacanjima i svim a ne uvjek se cupamo na zimu.
Tesko je ocekivati ali danas su trebali igru krunisati bodom barem ili sva 3. U tome je problem mi i kad dobro odigramo 0 bodova. Smajic na klupu obavezno, da skonta da nije bogom dato da je starter. Razmisliti isto i za Todora. Malo su se oni ufurali treba ih prizemljiti Celo na vrijeme.
E pazi da ti nece Smajić na klupu :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.