FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 07 feb 2019, 12:27

Sariel1987 je napisao/la:Gledam i ibretim se mjesecima. :crazy: :lol:
Moze livancic i na beka :rol: sunce ti poljubim
Strucnjak to je bio u Vitezu. I tad je bio najbolji. Strucnjak, to je bio i u Celiku. Strucnjak nemoj samo hejtat po forumu kad veze nemas
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 07 feb 2019, 12:52

Sta bi na skupstini nisam upratio ?

Ok,svi na okupu iz prosle polusezone uz par odlazaka,nista nije dovedeno,sta cemo kad se neko povrijedi ?? Imas li zamjenu za Alispahica,Vidovica,Beganovica,Adzema ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 07 feb 2019, 12:56

harry_90 je napisao/la:Sta bi na skupstini nisam upratio ?

Ok,svi na okupu iz prosle polusezone uz par odlazaka,nista nije dovedeno,sta cemo kad se neko povrijedi ?? Imas li zamjenu za Alispahica,Vidovica,Beganovica,Adzema ?
Imas Prses, Zuka, Livancic, Salihovic-Salkic-Dervisagic-Ivetic.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 07 feb 2019, 12:57

harry_90 je napisao/la:Sta bi na skupstini nisam upratio ?

Ok,svi na okupu iz prosle polusezone uz par odlazaka,nista nije dovedeno,sta cemo kad se neko povrijedi ?? Imas li zamjenu za Alispahica,Vidovica,Beganovica,Adzema ?
Nećemo ništa,ionako nema jasnog cilja ha bili 10-ti ha 5i isto nam je.vazno je da se gradske pare troše kako treba i da u svemu tome predsjednik prođe dobro.Koga briga za zamjene??Koga briga za golove kad mozemo dati samo 13 a ne ispasti?'Koga briga za to Osim navijača naravno?
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 07 feb 2019, 13:12

Skojevska je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Sta bi na skupstini nisam upratio ?

Ok,svi na okupu iz prosle polusezone uz par odlazaka,nista nije dovedeno,sta cemo kad se neko povrijedi ?? Imas li zamjenu za Alispahica,Vidovica,Beganovica,Adzema ?
Imas Prses, Zuka, Livancic, Salihovic-Salkic-Dervisagic-Ivetic.
Mislio sam na kvalitetne igrace,ovdje samo mogu izdvojit Ivetica i donekle Livancica,od ovih ostalih malo jaci igraci ce ih zaobici ko cunjeve ..


Jel istina da je racun kluba blokiran,pa zato ne moze transa od grada da legne na racun,pa su ovo para sto su skupili dali igracima platu koja kasni,umjesto puta u Antaliju ?

I kako je moguce onda da je racun blokiran,a toliko novca pristiglo od opstine,sponzora itD ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 feb 2019, 13:19

katarakta je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Gledam i ibretim se mjesecima. :crazy: :lol:
Moze livancic i na beka :rol: sunce ti poljubim
Strucnjak to je bio u Vitezu. I tad je bio najbolji. Strucnjak, to je bio i u Celiku. Strucnjak nemoj samo hejtat po forumu kad veze nemas
:lol: jest tako je ja nemam veze rumeni kupljeni poltroncicu :rol:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 feb 2019, 13:23

pricamo o tome kako smo dovedeni u situaciju da se prica o zamjenskim pozicijama, a terza nam preskup za klupe jeli
nedaj boze pu pu da se prisastavi povreda i kartoni, ko ce onda biti kriv? sudije? sudbina?
sam trener kaze jasno i nedvosmisleno da mu trebaju bar 3 4 takmicarska igraca.

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 07 feb 2019, 14:03

harry_90 je napisao/la:
Skojevska je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Sta bi na skupstini nisam upratio ?

Ok,svi na okupu iz prosle polusezone uz par odlazaka,nista nije dovedeno,sta cemo kad se neko povrijedi ?? Imas li zamjenu za Alispahica,Vidovica,Beganovica,Adzema ?
Imas Prses, Zuka, Livancic, Salihovic-Salkic-Dervisagic-Ivetic.
Mislio sam na kvalitetne igrace,ovdje samo mogu izdvojit Ivetica i donekle Livancica,od ovih ostalih malo jaci igraci ce ih zaobici ko cunjeve ..


Jel istina da je racun kluba blokiran,pa zato ne moze transa od grada da legne na racun,pa su ovo para sto su skupili dali igracima platu koja kasni,umjesto puta u Antaliju ?

I kako je moguce onda da je racun blokiran,a toliko novca pristiglo od opstine,sponzora itD ?
Istina koliko i ono sto onaj napisa da se Nalic ne vraca iz Svedske nazad
Jedan grad, jedna ljubav!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 07 feb 2019, 14:30

Sariel1987 je napisao/la:pricamo o tome kako smo dovedeni u situaciju da se prica o zamjenskim pozicijama, a terza nam preskup za klupe jeli
nedaj boze pu pu da se prisastavi povreda i kartoni, ko ce onda biti kriv? sudije? sudbina?
sam trener kaze jasno i nedvosmisleno da mu trebaju bar 3 4 takmicarska igraca.
Sam sam neki dan ovdje napisao da je ovo prvi trener kome nisu doveli nikog. I to je nesposobnost ove uprave. Da li je zbog toga sto prvi put nema tala s igracima, ili besparica nemam pojma. A ti poltroncicu i kvazistrucnjak pogledaj na kojoj je poziciji igrao Livancic u svojoj najboljoj sezoni u PL. I ako nema alternative zasto onda Terzic nije bio ni na klupi, vec je ispijao bambe na sjeveru
Niko, niko, samo Sloboda

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 feb 2019, 14:35

:lol: ja nisam pogledo utakmice, ja samo hejtujem :lol:
ma necu ja s tobom se objasnjavat o slobodi ba, da se ne lazemo, ti nisi u stanju da shvatis o cemu ja pricam, rumeni ;)
nikad to vama nece bit jasno.

i ne radi se uopste o tome, nego o pokrivanju svih sencinih epic fejlova ovde a znas ti sam to i bolje od mene ;)

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 feb 2019, 14:53

opa bato istina boli :mrgreen:

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 07 feb 2019, 18:05

Ti još stručnjak nisi skontao da je to jedan pijun koji je podnio ostavku, a ovi koji trebaju nisu još našli drugog. A što se tiče Slobode, tvoja sreća pa se ne može izvagati ko je veći navijač ;)
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 07 feb 2019, 18:08

Livačić Tony

slika
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 07 feb 2019, 18:11

katarakta je napisao/la:Livačić Tony

slika
Poceo karijeru na desnom beku ne znam sta to kome dokazujes :D
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 07 feb 2019, 18:25

Skojevska je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Livačić Tony

slika
Poceo karijeru na desnom beku ne znam sta to kome dokazujes :D
Ima ovdje trenera, sportskih direktora, menadžera, predsjednika, koji su, ako ne (na)pišeš ono što oni misle da je ispravno, spremni potrošiti stranice i stranice teksta da bi ismijavali...I koji su uvjereni da neko dobija pare da piše po forumu. Ljepota
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 feb 2019, 18:30

Livancic je u Vitezu igrao beka, ali kod nas mi se vise svidja kao winger. Znaci sto blize golu i po strani, prebrz je u nekim situacijama i to je pokazao u par utakmica kada smo zabili gdje je on ili asistirao ili bio brz pa zabio. Dvije asistencije i gol za 9 bodova.

Dobar je i kao joker igrac, kada ostali izgube snagu na nikakvim terenima da stvori neku sansu.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 07 feb 2019, 18:34

I čujem za momka da je stigao ekstra spreman. Na testiranjima je bio najbolji. Vidjet ćemo ga na proljeće. A u Vitezu je realno bio top.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 07 feb 2019, 18:38

na zadnjoj utkamici protiv Slavena su Piric i Livancic drzali tu desnu stranu i fino su kombinovali. nema ljudi potrebe za prepucavanjima i nepotrebnim podyebavanjima. situacija je takva kakva je, Senad nije dorastao ovoj funkciji i to svako zna, nazalost niko drugi nece da preuzme :thumbdown: jedina pozitivna stvar u nasoj prici su Nala i igraci :!: valjda nas povrede zaobidju ovih 14 kola pa da prvenstvo privedemo kraju bez strepnje do zadnjeg kola :kafa:
Sloboda Tuzla

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 feb 2019, 19:02

fukaratz je napisao/la:na zadnjoj utkamici protiv Slavena su Piric i Livancic drzali tu desnu stranu i fino su kombinovali. nema ljudi potrebe za prepucavanjima i nepotrebnim podyebavanjima. situacija je takva kakva je, Senad nije dorastao ovoj funkciji i to svako zna, nazalost niko drugi nece da preuzme :thumbdown: jedina pozitivna stvar u nasoj prici su Nala i igraci :!: valjda nas povrede zaobidju ovih 14 kola pa da prvenstvo privedemo kraju bez strepnje do zadnjeg kola :kafa:
Drug slazem se s tobom.al mi ovaj izvuce zivac.svi sve znamo.mosa bodaslo :salut:

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 07 feb 2019, 19:11

tuzlak1987 je napisao/la:Livancic je u Vitezu igrao beka, ali kod nas mi se vise svidja kao winger. Znaci sto blize golu i po strani, prebrz je u nekim situacijama i to je pokazao u par utakmica kada smo zabili gdje je on ili asistirao ili bio brz pa zabio. Dvije asistencije i gol za 9 bodova.

Dobar je i kao joker igrac, kada ostali izgube snagu na nikakvim terenima da stvori neku sansu.
i pored toga on na kapaljku dobija minute u igri a neki dali 0 golova i 1 asistenciju imaju pa ih se forsira i gura...Sramotno do srzi!
DRŽAVA TUZLA!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.