FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 maj 2018, 12:31

Sariel1987 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:ne mozes ni tako tuzlak gledat. nije njemu husic duzan nego sloboda. pecat je slobodin na tim ugovorima. druga stvar sto je azmir postupio kako je postupio.
jesmo popusili foru. nije da nismo :D
Meni da neko ne plati i da kroz pola godine opet odem kod njega ne bi nikad palo napamet. Ovako igrice gore ce mu biti sve redovno, a ovdje kod nas naplacuje sto je sa Husicem dogovarao. Hajmo realno da u nekoj uredjenoj drzavi predsjednik napravi to odgovarao bi i platio klubu taj novac.
ha ne znas ti sta se desavlo iza zatvorenih vrata. i kakvi su tu dogovori . ha ja.
mozda je njemu valjo ko niko kao sto i jest.. :D
onda bi mi trebali krenut od kojeg ono predsjednika, posto ih je u uvali borova bilo vise :mrgreen:
Mogao je ovako i Zeba samo je odebao na vrijeme. Ispao najkorektniji jer je znao ko njemu dodje i sa kim je dogovarao. Pustio Slobodu i otisao kod Misimovica jer zna da nije Sloboda potpisala vec osoba.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 maj 2018, 12:31

tuzlak1987 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:ne mozes ni tako tuzlak gledat. nije njemu husic duzan nego sloboda. pecat je slobodin na tim ugovorima. druga stvar sto je azmir postupio kako je postupio.
jesmo popusili foru. nije da nismo :D
Meni da neko ne plati i da kroz pola godine opet odem kod njega ne bi nikad palo napamet. Ovako igrice gore ce mu biti sve redovno, a ovdje kod nas naplacuje sto je sa Husicem dogovarao. Hajmo realno da u nekoj uredjenoj drzavi predsjednik napravi to odgovarao bi i platio klubu taj novac jer mu nije bilo redovno ni prije ostavke.
Da ima zakona svi bi bili na robiji od Sabovica do Azmira.
Da ima drzave i zakona drzava ne bi dopustila ovoliki dug uopste.
I na kraju da ima zakona Sloboda Celik Borac Zeljo i td davno bi igrali opstinsku ligu....
Zato suti bolan....ne brukaj se.
Cuj nije Sloboda potpisala nego osoba....
Pa neka sve OSOBE izmire svoj dug i da budemo rahat. ..
O budale boze dragi
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 maj 2018, 14:13

Jedan korak naprijed. Nastaviti stabilizaciju Kluba. Sada mozemo malo i o igracima, zeljama i drugim sportskim glupostima :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 maj 2018, 14:18

Ignorisanje navijača kluba bivseg preCjednika i ne nasjedanje na njihove provokacije bilo bi poželjno. Ljudi su đon obraz , a koliko vidim jedini mi nemamo moderatora na forumu da to reguliše.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 28 maj 2018, 14:31

tuzlak1987 je napisao/la:Mortuse od muke ce ti krv na nos.

Da je on placao porez Karic ne bi mogao nista, ali je znao dovoditi igrace i izbjeci porez umjesto regularno poslovati. Dug je za njegov period vladavine. Dosta. A poreska to svakako nije radila zbog Karica vec reprograma i svakom ko hoce reprogram po novom do 12 mjeseca 2016.ce uletiti i obracunati.

A vidim i tesko ti pada sto je on i iza svega ovog. Mozda jos treba audio video, isto kao sto je sa Dinom muljao tako mulja i ovo jer je vidio da upravi ide i da je klub stabilan.

Raduj se jer je uprava upravo pocistila jos 200 hiljada njegovih natovarenih ugovora plus 30 Ordagicu.
Ja samo kažem da svi tako posluju, samo se ti sporazumi ne prikazuju javno dok se ne napravi dug prema igračimai ne završi na sudu.
Pa i sadašnja uoprava je pravila sporazume sa igračima, ali vjerovatno su plaćali porez ili nisu šta ja znam.
Ali je sigurno da se u svim klubovima dogovara dio na ruke na koji se ne isplaćuje porez uz neki minimalac na koji ideprijava i na koji se obračunaju doprinosi.

Samo je kod nas stvar da je degenski sportski direktor objavio javno i natovario nam inspekciju, Da je šutio nikada se to ne bi saznalo i ne bi platili nikakav porez....
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 28 maj 2018, 14:31

prosli put ne htjedoste pakasi jedni glasat za mene i eto vam sad... :D
a bila bi sjeverna koreja na steroidima :rol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 maj 2018, 14:35

Mortus je napisao/la: Ja samo kažem da svi tako posluju, samo se ti sporazumi ne prikazuju javno dok se ne napravi dug prema igračimai ne završi na sudu.
Pa i sadašnja uoprava je pravila sporazume sa igračima, ali vjerovatno su plaćali porez ili nisu šta ja znam.
Ali je sigurno da se u svim klubovima dogovara dio na ruke na koji se ne isplaćuje porez uz neki minimalac na koji ideprijava i na koji se obračunaju doprinosi.

Samo je kod nas stvar da je degenski sportski direktor objavio javno i natovario nam inspekciju, Da je šutio nikada se to ne bi saznalo i ne bi platili nikakav porez....
Ne placa ni ova ful porez, placa se minimum onaj koji se treba ispostovati po propisima, a to se sve zna bar ovi koji brinu za to znaju koliko im plati Sarajevo, Zeljeznicar, a koliko Sloboda, Siroki, Krupa, Mladost. Anomalije su prevelike.

Zato je bitno da nam reprogram ne padne i da se sa tim zavrsi. Jer mislim kada bi pao da bi oni ponovo isli da utvrde dug i napravili nam cestitku i za 2017 i 2018 pa onda skrojili novu ratu. Celik sada kada je trazio reprogram, oni su sa druge strane trazili da isplate doprinose u fullu za 2017. Tako da mislim da bi nam nabacili duga zbog zakona i sa Karicem i bez njega. Cak mislim da su Zrinjskom dodatno nesto obracunali zadnju godinu. Kada bi se za par godina uveo novi zakon za reprogram svakom ko hoce reprogram bi obracunali dodatno do tog perioda.
Ovaj zakon vazi do kraja 2016. , tako da su svima gdje su mogli prije reprograma jos nabacili. A oni kojih nema placaju nesto i izvlace se, mi jedno vrijeme prije 2013. nismo placali nista i zato smo tu gdje jesmo.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 maj 2018, 14:47

Obzirom da nemamo moderatora, vrijeme je da se izabere novi. Navijace drugih klubova treba neko ukloniti sa teme
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 28 maj 2018, 14:48

tuzlaka za moderatora :D

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la prisonbreak » 28 maj 2018, 14:50

Ovdje više navijača Sloge, izgleda da će preuzeti Tuzlu :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 28 maj 2018, 14:52

Joj Faticu isplaceno 70.000KM pa kakav je to ugovor u pm.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 28 maj 2018, 14:54

prisonbreak je napisao/la:Ovdje više navijača Sloge, izgleda da će preuzeti Tuzlu :D
šta pedešan radi...
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3281
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 28 maj 2018, 15:01

Show tek slijedi poslije žalbi. Kakav će sindikat imat ugled kod FIFA-e kad je tom sindikatu savez pisao saopštenje i spustio ga na zemlju :D

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 maj 2018, 15:19

UO ocekivano isplatio novac, a sada ove klosare treba tuzit jer su prekrsili klupsku disciplinu!

danas igraju A i U-21 repka, Todorovic najavljen kao starter, s druge strane, vjerovatno ce Muminovic biti na golu mlade repke, a nadam se da ce i Smajic dobit minutazu, ne vjerujem da ce biti starter

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 maj 2018, 17:08

@Mramore jel se ti zezaš ili nećeš više raditi. Ako nećeš fer bi bilo da se razdužis i da napraviš anketu za novog moderatora.

Glas za @sariela od mene. S. Koreja čudo i Goli otok :kafa:

Edit: Ko je zainteresovan da bude moderator neka se izjasni. Ko ima vremena i želje da dovede ovo u red. @Mramore nista protiv tebe druže, ali nema te ovdje kako treba već duže vremena.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 28 maj 2018, 17:15

Ko je zainteresovan da bude protiv mene???
:angel:

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 28 maj 2018, 17:40

Sariel1987 je napisao/la:Ko je zainteresovan da bude protiv mene???
:angel:
podrska sarielu i da izbacis ove slogine trolove staru gardu i slobodu 72 :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
fukare

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 28 maj 2018, 17:46

Hoću ja da budem moderator, joj Čini, Sari i ja, dobitna kombinacija.

Koji je **** sa ovim Zeničanima više?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 maj 2018, 17:50

Dajte mi fUnKciju....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 maj 2018, 17:50

Mute velije dokazuju da su im mozgovi ozračeni. @bronson pozelio si u banovice izgleda, a mogao bi lako prizvati tog lika pa da gledaš njegov privatni klub u Zenici na bp. Opcija je kažu ta davno otvorena.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.