FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 24 jan 2018, 15:31

Amer Bekic nikada nije niti ce biti veliki Slobodas iako je nas izdanak jer momak je cisti vojnik, interescija, placenik. To nas romanticare najvise boli ali ako ce kao takav izgarati i davati maksimum na terenu od kojeg ce Sloboda imati koristi neka bude. Za razliku od njega rodjak mu je veliki Slobodas koji je vise puta to dokazao neki dan je neko spominjao oprastanje dugova tokom pozajmice mnogi to ne znaju a ima jos primjera da ne pisem.
Za mene su oba kao igraci mrtvi nakon utakmice na Kosevu protiv Slobode i njihovog seljackog nastupa da se razumijemo ali ako ce Sloboda imati koristi od njega neka ga dok je sve tako.
samo Sloboda

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 jan 2018, 15:32

ko je rekao da nacemo igrati europu, ove godine osvajamo kup i igramo europu :kafa: :kafa:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2018, 15:36

SmajilKaric je napisao/la:ko je rekao da nacemo igrati europu, ove godine osvajamo kup i igramo europu :kafa: :kafa:
i prodajemo par igraca i vracamo cuvenih 2,5 mil i 300k duga :kafa:

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 24 jan 2018, 15:40

Muumii je napisao/la:
75000 je napisao/la:Putnici za Tursku:
slika
Fale Salkic i Todorovic,ostalo je extra jos kad bi se na ovo prikljucio Obradovic uhh...
Salkic je otisao na probu negdje Ingolstadt ja mislim nisam siguran.
Najbolje bi bilo da nismo nikoga dovodili da ispadnemo iz lige i kupa samo da bi ovi babuni dosli na svoje.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 24 jan 2018, 15:50

Kad nema argumenata da pobijes necije napisano,onda ide vrijedjane i prica bolje da nikog ne dovode nek ispadnemo :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 24 jan 2018, 16:15

Prelazni rok je solodan , ne provaljujte se !!! Ja se ne slažem sa ovim potpisivanjem igrača na 6 mjs , a i imamo baš veliki broj mladih igrača koji se svi u ovom broju neće moći isforsirati i neće moći dobiti kvalitetnu šansu za igranje :kafa:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jan 2018, 16:33

harry_90 je napisao/la:Kad nema argumenata da pobijes necije napisano,onda ide vrijedjane i prica bolje da nikog ne dovode nek ispadnemo :kafa:
Prvo se ti sam sa sobom dogovori :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jan 2018, 16:36

Cuj Bekic ispred Krpica...
I vi sebe zovete simpatizerima Slobode ccccc
Naravno da su ovi potpisi na po sezone goli krac. Sto automatski znaci da plan i nije bas neki jer cemo na ljeto opet pravit novu ekipu vjerovatno. Sto bi rekli fazon je da se iscupamo. A sto se uopste cupamo sa dna lige?
Kakav je to plan bio sunce ti jebm :damn: :crazy:

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jan 2018, 16:40

Slobodas je napisao/la:Prelazni rok je solodan , ne provaljujte se !!! Ja se ne slažem sa ovim potpisivanjem igrača na 6 mjs , a i imamo baš veliki broj mladih igrača koji se svi u ovom broju neće moći isforsirati i neće moći dobiti kvalitetnu šansu za igranje :kafa:
Druze ni barca nije toliki gigant da uvede 11 U21 igrača. Šansu su dobili ovi mladi na njima je da se nametnu šefu strucnog štaba. Igati ce najbolji koji budu to je tako.

A ovo na 6 mj nije niko za to, ali u situaciji u kakvoj je većina klubova ovdje cim je jaci igrac nece potpisati na duze jer ne mozemo se mi nositi finansijski sa inostranim klubovima.

Cesto se pise ovdje Ordaga otisao za 0 KM. Pa Ordaga je trazio bar 1.5 godinu angazman vani. Za platu koju smo davali pristajao je ostati kod nas na kratke ugovore kako bi sebi lakse našao nesto vani i ispostovao nas maksimslno neodlaskom u melju ili dr. u nasoj ligi.

Da je igrao u melji zvao bi ga tesar Meša u reprezentaciju i vjerovatno bi se bolje i lakse prodao. Da ne duzim o savezu i Slobodi to je oduvijek na vi bilo i ostalo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 24 jan 2018, 16:41

sviunapad1010 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Kad nema argumenata da pobijes necije napisano,onda ide vrijedjane i prica bolje da nikog ne dovode nek ispadnemo :kafa:
Prvo se ti sam sa sobom dogovori :kafa:
:tokralju:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jan 2018, 16:44

merak je napisao/la:Amer Bekic nikada nije niti ce biti veliki Slobodas iako je nas izdanak jer momak je cisti vojnik, interescija, placenik. To nas romanticare najvise boli ali ako ce kao takav izgarati i davati maksimum na terenu od kojeg ce Sloboda imati koristi neka bude. Za razliku od njega rodjak mu je veliki Slobodas koji je vise puta to dokazao neki dan je neko spominjao oprastanje dugova tokom pozajmice mnogi to ne znaju a ima jos primjera da ne pisem.
Za mene su oba kao igraci mrtvi nakon utakmice na Kosevu protiv Slobode i njihovog seljackog nastupa da se razumijemo ali ako ce Sloboda imati koristi od njega neka ga dok je sve tako.
Tako nekako.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jan 2018, 16:48

harry_90 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Kad nema argumenata da pobijes necije napisano,onda ide vrijedjane i prica bolje da nikog ne dovode nek ispadnemo :kafa:
Prvo se ti sam sa sobom dogovori :kafa:
:tokralju:
Tako je druze zbog ovog se dogovori sam sa sobom
harry_90 je napisao/la:Podrzavamo i mi Slobodu,ali ne ovakvu Slobodu koja je opet pala na niske grane...
Navijači podrzavaju svoj klub i bore se za njega u bilo kojoj situaciji.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 24 jan 2018, 16:58

Kada su čuvene zime Husref i Azmir vratili zaboravljenog Ahmetovića, otpisanog Zebu, zaboravljenog Ivetića, ALmira Bekića koji je lutao po hrvatskim drugoligašima, tada ste svršavali. Isto se sve odigralo na zimu, gospodo. I ko je mogao garantovat da će se Zeba vratiti, ili samo uzeti pare i tako dalje. Evo ga sad ne može meda. Dakle, može biti promašaj, može bit pun pogodak. Dobro je što smo vratili Ivetića, jer je on odličan jaran sa Mehmedagićem i to je jako bitno za ekipu, isto što su Bekić i Rustemović u vrhunskim odnosima. A kada imaš tako složenu ekipu, onda su šanse za uspjeh mnogo veće
Niko, niko, samo Sloboda

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jan 2018, 17:01

katarakta je napisao/la:Kada su čuvene zime Husref i Azmir vratili zaboravljenog Ahmetovića, otpisanog Zebu, zaboravljenog Ivetića, ALmira Bekića koji je lutao po hrvatskim drugoligašima, tada ste svršavali. Isto se sve odigralo na zimu, gospodo. I ko je mogao garantovat da će se Zeba vratiti, ili samo uzeti pare i tako dalje. Evo ga sad ne može meda. Dakle, može biti promašaj, može bit pun pogodak. Dobro je što smo vratili Ivetića, jer je on odličan jaran sa Mehmedagićem i to je jako bitno za ekipu, isto što su Bekić i Rustemović u vrhunskim odnosima. A kada imaš tako složenu ekipu, onda su šanse za uspjeh mnogo veće
Na koliko ih je tad potpiso 6 mjeseci jeli?
I ovi su za sljedecu sezonu za napad na titulu jeli?

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 24 jan 2018, 17:06

Svaki pravi navijac zeli svom klubu dobro,a ja zelim Slobodu u vrhu,dotuzilo je gledat Slobodu u kojekakvim borbama za opstanak.. ako vi mislite podrzavat ovo sve i patit se citavu sezonu u borbi za opstanak onda svaka cast vama..

Onda se zapitas zasto je 500 ljudi na Tusnju ,osim kad dolaze Zrinjski,Zeljo itd.. vjerovatno je i njima dosadilo gledat ovu patnju ;)

Jedan mi rece neki dan sta fali ako je pola godine potpisan,otici ce oni,pa opet u proljetnom dijelu uzimaj igrace kako stignes da se iscupas..nema sta zdravo razmisljanje..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jan 2018, 17:13

harry_90 je napisao/la:Svaki pravi navijac zeli svom klubu dobro,a ja zelim Slobodu u vrhu,dotuzilo je gledat Slobodu u kojekakvim borbama za opstanak.. ako vi mislite podrzavat ovo sve i patit se citavu sezonu u borbi za opstanak onda svaka cast vama..

Onda se zapitas zasto je 500 ljudi na Tusnju ,osim kad dolaze Zrinjski,Zeljo itd.. vjerovatno je i njima dosadilo gledat ovu patnju ;)

Jedan mi rece neki dan sta fali ako je pola godine potpisan,otici ce oni,pa opet u proljetnom dijelu uzimaj igrace kako stignes da se iscupas..nema sta zdravo razmisljanje..
Ti imas uslove pa ces onda ponovo biti navijač, ja nemam uslova uvijek sam tu. Bitna je razlika.

Naravno i ja želim mnogo više, ali ko god bio u klubu i predsjednik ja podržavam Slobodu a ne predsjednike i UO. :salut:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 jan 2018, 17:15

Ako je istina da ovi mladinci do 21 imaju jake ugovore,to mi je drago....da ne odu dzaba...jbt daj ga za marku ali ne daj dzaba.
I voli bi da su potpisali ove iskusnije Bekica Rustemovica na duzi period,jer jbg,znaci plan je do ljeta....od ljeta jovo na novo.vidicemo
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 24 jan 2018, 17:15

sviunapad1010 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Svaki pravi navijac zeli svom klubu dobro,a ja zelim Slobodu u vrhu,dotuzilo je gledat Slobodu u kojekakvim borbama za opstanak.. ako vi mislite podrzavat ovo sve i patit se citavu sezonu u borbi za opstanak onda svaka cast vama..

Onda se zapitas zasto je 500 ljudi na Tusnju ,osim kad dolaze Zrinjski,Zeljo itd.. vjerovatno je i njima dosadilo gledat ovu patnju ;)

Jedan mi rece neki dan sta fali ako je pola godine potpisan,otici ce oni,pa opet u proljetnom dijelu uzimaj igrace kako stignes da se iscupas..nema sta zdravo razmisljanje..
Ti imas uslove pa ces onda ponovo biti navijač, ja nemam uslova uvijek sam tu. Bitna je razlika.

Naravno i ja želim mnogo više, ali ko god bio u klubu i predsjednik ja podržavam Slobodu a ne predsjednike i UO. :salut:
Ja drugog kluba nemam!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jan 2018, 17:18

Sariel1987 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Kada su čuvene zime Husref i Azmir vratili zaboravljenog Ahmetovića, otpisanog Zebu, zaboravljenog Ivetića, ALmira Bekića koji je lutao po hrvatskim drugoligašima, tada ste svršavali. Isto se sve odigralo na zimu, gospodo. I ko je mogao garantovat da će se Zeba vratiti, ili samo uzeti pare i tako dalje. Evo ga sad ne može meda. Dakle, može biti promašaj, može bit pun pogodak. Dobro je što smo vratili Ivetića, jer je on odličan jaran sa Mehmedagićem i to je jako bitno za ekipu, isto što su Bekić i Rustemović u vrhunskim odnosima. A kada imaš tako složenu ekipu, onda su šanse za uspjeh mnogo veće
Na koliko ih je tad potpiso 6 mjeseci jeli?
I ovi su za sljedecu sezonu za napad na titulu jeli?
Pa reci nam na koliko? Ako je uopste bitno ovo. A i sam znas da niko nije ocekivao na pocetku te sezone borbu za titule.

Jos Obradovic da potpise ovo je najjaci prelazni rok.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 24 jan 2018, 17:19

Ocigledno ne znas citati,ja napisao podrzavamo Slobodu,ali ne ovakvu i obrazlozio sam ti nacin na koji se vodi klub,a klub se trenutno vodi nikako,ali hajde imas svoje vidjenje ,nisam ni ocekivao da mi odgovoris na kompletan moj komentar,vec si se ufatio neceg,a nisi skontao sta sam napisao :salut:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.