FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 maj 2019, 19:53

Ocekivano, liga je sada jaka u smislu da je skracena i da su svi podjednaki. Manje timova i samim tim moras sklopiti bolju ekipu. Razlika izmedju ekipe koja ce u Evropu i koja ce ispasti naredne sezone ce biti mala. U ligi ce biti Borac i Velez, tako da se mora ozbiljno pristupiti sklapanju ekipe za opstanak, ko prica o Evropi sanja. Evropa se svima moze ponuditi u toku sezone ali u startu je najbitnije marljivo skupljati bodove pa kasnije sta bude.

A mi logicno manje zabijamo jer smo slabi igracki, a drugi nisu levati kao prije 5-10 godina. Tesko je nekog bas razvaliti sada, tesko je nekom zabiti i vise od jednog gola jer su svi tu negdje.

Ovo sada je kljucni mjesec za ono sto ce se desavati narednu godinu dana. Isto kao sto je i prosle godine bilo jasno kada su Milenko, Smajic i Karic sklopili ekipu da je to ekipa od 7-9 mjesta.

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 maj 2019, 20:05

Zamisli da izvalis "ocekivano, liga je sada jaka" i "tesko je nekome i zabiti vise od jednog gola" :urnebes: :urnebes:

J3bote led, cak i zadnji Gosk zabio gol vise od nas, a predzadnja Krupa zabila 18 golova vise. Fakat je tesko zabiti vise od jednog gola, ali kad Sloboda treba zabiti :lol:
Od rata na ovamo nismo imali losiji napad, cak i ja ko zadnji levat ovdje pisao kako nisu toliko losi igraci, a statistika mi se posrala na sred face. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 maj 2019, 20:10

Pa da ako imas ovakvu ekipu kao mi tesko je zabiti, moras sklopiti nesto bolje i mocnije kako bi mogao dominirati terenom. A vise nema levata takvih da ih mozes rjesiti lagano vec su sve ekipe sa glavom i repom. Ispao je i GOSK ali nije bas da je bio naivan, Krupa je krenula optimisticno i preracunala se pa ispala. Sada greske koje se naprave u narednih mjesec dana se placaju narednu godinu dana.
Prije kada je bilo 20 i 16 klubova uvijek je bilo onih 5 za koje si znao da ce primati po 3-4 citavu sezonu.

Pa ako se bude pravila sprdancija i sada od prelaznog roka u ovoj ligi 12 bez ozbiljnog pristupa u sklapanju ekipe necemo zabiti ni 20. Nije Nalic tu nista kriv bio. Reci mi sta je tu pogresno? Naredne sezone ce biti tesko zabijati vise od jednog gola i ako budemo imali bolju ekipu ne jer cemo biti toliko losi vec jer ce drugi biti podjednako jaki kao i mi. Tako je i sada bilo? Kako da mi zabijemo MDK kada su ljudi bolja ekipa od nas? Na srecu jedino i tako pola utakmica.

Da se ne iznenadjujemo za godinu dana sto nismo ovo i sto nismo ono. Znati cemo za mjesec na cemu smo, moze svako pogledati ekipu i skontati ko je tu dobar, ko ima 10 kila viska, ko je star, ko je potrosen, ko je povrijedjen. Ako budemo imali takve onda borba za opstanak sa malim brojem golova.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 26 maj 2019, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 26 maj 2019, 20:14

Beduin je napisao/la:Zamisli da izvalis "ocekivano, liga je sada jaka" i "tesko je nekome i zabiti vise od jednog gola" :urnebes: :urnebes:

J3bote led, cak i zadnji Gosk zabio gol vise od nas, a predzadnja Krupa zabila 18 golova vise. Fakat je tesko zabiti vise od jednog gola, ali kad Sloboda treba zabiti :lol:
Od rata na ovamo nismo imali losiji napad, cak i ja ko zadnji levat ovdje pisao kako nisu toliko losi igraci, a statistika mi se posrala na sred face. :urnebes:
Nikad ama bas nikad nismo imali lošiju ekupu!
Nikad ama bas nikad nismo bili bez centrafora kao ove sezone samo da bi dajdzin pokusaj igrača mogao igrati!
Kakva je ekipa bila ovo je predobar rezultat!
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 26 maj 2019, 20:23

Po čemu je naša liga jaka, Luksemburg ima jaču ligu od naše. Ova ista ekipa je u zimskom dijelu sezone uzela 28 bodova, nisu se ni ostali nešto puno pojačali, čak i suprotno, pa smo ipak na proljeće uzeli samo 10 bodova. Šta je problem zna Bog dragi i niko više.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 maj 2019, 20:27

NKMramor je napisao/la:Po čemu je naša liga jaka, Luksemburg ima jaču ligu od naše. Ova ista ekipa je u zimskom dijelu sezone uzela 28 bodova, nisu se ni ostali nešto puno pojačali, čak i suprotno, pa smo ipak na proljeće uzeli samo 10 bodova. Šta je problem zna Bog dragi i niko više.
Uzeli smo realno na nabrijanost i atmosferu koju je stvorio Nalic ali to ne moze trajati vise od 10 kola, kasnije je potrebno nesto kvaliteta.

Evo realno za narednu sezonu i da sastavimo dosta bolju ekipu od ove da li ce to biti bolje od drugih ekipa? Moze biti samo podjednako ili losije od MDK, Celika, Borca, Veleza, Sirokog i City, a o ona tri da ne govorim. Previse spustamo i druge ali su svi tu negdje.

Jaka sam mislio su smislu da su svi podjednaki za razliku od prije.

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 26 maj 2019, 20:29

Sta bi sve ova ekipa napravila da je imala Irfana Hodzica,vecinu utakmica nije imao ko dat gol i pored tri,cetri 100% sanse.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 maj 2019, 20:37

nismo igrali nista zbog rasula u svakom pojavnom obliku

kad se vidjelo da Senad 100% ide poceli su uplivi u ekipu sa svih strana , od menadzera, preko mesetara, do onih cuvenih prijetnji Nalicu i igracima.

jednostavno previse je tu ljudi koji traze svoje mjesto pod suncem, traze nacin da se ogrebu. Plate nit su sta manje nit manje redovne nego u ostatku PL , neki klubovi tipa Sarajeva , Zelje Sirokog, Zrinjskog i Sitija imaju vece plate, ali nista redovnije- cak naprotiv.

od ostalih stvari koje cine klub Sloboda ima samo ime. Tesko je ostvariti ista u sezoni gdje se igraci pitaju majko moja gdje sam ja ovo dosao, da se samo zavrsi pa da bjezim. A hajd da je dosao iz nekog velikog kluba vec dosli iz federalne lige ali opet iz klubova gdje se vise zna ko pije ko placa nego u Slobodi.

jedni su za Nalica , drugi za Karica, jedni za Senada, drugi za Azmira, treci protiv i Senada i Azmira, pete boli **** ko je u Slobodi dokle god mogu svoje igrace uglaviti- i svi podjednako vuku na svoju stranu

zali boze samo potrosenih para, ali kad se uzme u obzir stanje u klubu nama POD HITNO treba jos jedno ispadanje iz lige da se ovo opet malo rascisti. Svasta se nakupilo.

ma nista taj Irfan Hodzic nije posebno, vidjelo se jucer. Da je nas igrac onako nabio loptu ko on u sansi kod 0-0 kako bi mu se zapad citavog porodicnog stabla sjetio. Momak garantovano u ovim uslovima i okolnostima ne bi zabio vise od Vidovica.

da se razumijemo za nasu ligu je bolji igrac od Vidovica, ali za Slobodu treba poseban mentalni sklop. Nama treba Milan Pecelj opet i takve budale da se sad nose sa situacijom.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 26 maj 2019, 20:42

Što reče Ćiro jednom, nije sine moj Dinamo dobar, nego je Hajduk očajan, toliko o našoj ligi. Što se ekipe tiče, dobra se ekipa sad može sastaviti, pitanje je da li znamo, možemo, želimo, šta nam je cilj, i tu se sva priča kao i obično završava.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 maj 2019, 20:56

Beduin je napisao/la:Zamisli da izvalis "ocekivano, liga je sada jaka" i "tesko je nekome i zabiti vise od jednog gola" :urnebes: :urnebes:

J3bote led, cak i zadnji Gosk zabio gol vise od nas, a predzadnja Krupa zabila 18 golova vise. Fakat je tesko zabiti vise od jednog gola, ali kad Sloboda treba zabiti :lol:
Od rata na ovamo nismo imali losiji napad, cak i ja ko zadnji levat ovdje pisao kako nisu toliko losi igraci, a statistika mi se posrala na sred face. :urnebes:
Sta reci koju poruku poslati??
:lol:
Kakvi zekani ovde derzove drze kao reprezent stanja u klubi dobro smo ikako opstali.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 26 maj 2019, 21:09

Beduin je napisao/la:Zamisli da izvalis "ocekivano, liga je sada jaka" i "tesko je nekome i zabiti vise od jednog gola" :urnebes: :urnebes:

J3bote led, cak i zadnji Gosk zabio gol vise od nas, a predzadnja Krupa zabila 18 golova vise. Fakat je tesko zabiti vise od jednog gola, ali kad Sloboda treba zabiti :lol:
Od rata na ovamo nismo imali losiji napad, cak i ja ko zadnji levat ovdje pisao kako nisu toliko losi igraci, a statistika mi se posrala na sred face. :urnebes:
Hahahahahahaahahaaaaaaaaaa brateeeeee ne vjerujem šta čitam hahaaaaaaaaaaaaaaa :urnebes: :urnebes:
Peva rečenica i odmah provaljotina, pa dokle više ovakve nebulozne izjave :urnebes:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 maj 2019, 21:51

Dala je krupa 18 vise i primila 17 vise. Jedno je zabiti vise i sacuvati svoj gol, to je nemoguce ako igras previse otvoreno. Ako igras pametno protiv podjednakih ekipa ces tesko zabijati vise od jednog gola, nekada dva. Mi protiv jacih mozemo zabiti jedan gol samo ako zelimo da uzmemo bodove, ako se previse otvorimo nema bodova i tako ce biti naredne sezone.

Ako vam ne odgovara Nalic koji je nas covjek Slobodas onda predlazem Jagodica, sa njim smo zabijali po 2, ali primali po 4.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 maj 2019, 00:49

Mi smo realno imali super ekipu za nase uslove.....Husejnovic,Alispahic,Ignjatovic,Beganovic,Baraban,....Ne znam sta treba,da imamo 11 Saida u ekipi,ili sta.....
Nasa ekipa se isfulala kao nikada u zadnjih 20 godina...Stvarali smo mi more prilika,ali nema ko to da pospremi u mrezu.....

Druga stvar,kod nas nema sigurnosti,cim ode predsjednik,ili je turbulentno u strukturama kluba,igraci nece da igraju....tacno nece da igraju,vidis po zlaganju,kasne plate,ok,kasne i u Zelji,Celiku,vjerovali ili ne,kasne i u Sarajevu po mjesec nekada,pa dajem glavu,svaki od nabrojanih igrao bi tamo,a ne ko u Slobodi,hocu necu....
I zato,po stoti put,dzaba nama dovesti igrace,sanjati evropu,ovo ono....Samo klub...skupstina,omladinski,statut,finansije,rad,red,plan,strategija...disciplina....Kod nas je rasulo opste,sve je isto,sve apsolutno,osim tog reprograma....Majku mu yebem,treba li reprogram slaviti kao titulu Primere,ili sta.....Jednom za sv vremena,podvuci refu,izabrat put,ili investitor,pare,i ho ruk,ili plan,omladinci,da nijedan igrac ne prelazi 23,i udri....saniraj dugove,ali i jedno i drugo tesko.....Nemas zkon nemas statut...u prvom slucaju...u drugom nemas upravu koj ce to izvesti,podnositi finansijski,istrpiti.....prodajemo se,za sicu...licni interes,daj danas,sada i meni,a sutr,boli me k....e tako se u Slobodi razmislja...

Ne mogu da vjerujem da se jos raspravljate sa tuzlakom,covjek je procitana knjiga,nebuloza mali milion......
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 27 maj 2019, 14:46

Sretno Vidoviću u nastavku karijere,dao je svoj maksimum.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 27 maj 2019, 16:43

I šta bi sad? Da li smo dobili licencu ili ne? Da li je ta sjednica završena ili ne? Sve neke polu informacije. Jedini se Čelik oglasio jer su dobili licencu. Ovo ostalo izgleda sve sumnjivo.
& $ ?

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 27 maj 2019, 17:31

klma1 je napisao/la:I šta bi sad? Da li smo dobili licencu ili ne? Da li je ta sjednica završena ili ne? Sve neke polu informacije. Jedini se Čelik oglasio jer su dobili licencu. Ovo ostalo izgleda sve sumnjivo.
Ma rijesili smo mi sve davno, dao je izjavu neko iz kluba jos prije nekoliko dana da je sve rijeseno, isplaceno i to je to. Mi smo bili najmanje kriticni od ovih.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

mirza24
Postovi: 632
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 27 maj 2019, 19:25

Zasto novi presjednik i SD cekaju sa prekidanjem saradnje sa Nalice pa covjek unistio Slobodu na proljece od mogucih 42 osvojio 10 bodova . Dajte novog trenera jer ako Nala ostane idemo u 1 fed

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 maj 2019, 19:38

Nas najmanji problem je trener...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 27 maj 2019, 19:46

Vec danas trebaju krenuti u nabavku igraca, napadaca koji ce zabiti 10+ golova, i krila sa 5+ golova barem. Hadzanovic, Civic i Prses su sasvim ok u defanzivnoj vezi. Takodjer, ako ce prodavati nekoga onda sto prije neka to urade da bi znali sa kojim parama raspolazu i gdje da popunjavaju ta mjesta.
Samo nek batale nasu Federalnu ligu i igrace, evo gdje su nas doveli. A i ona nasa Federalna sampionska generacija znamo kako je zavrsila nakon Slobode, tropa. Cast mozda dvojici igraca. Tako isto i klubovi koji ispadaju, da su dobri igraci ne bi ispali. 1-2 igraca da mozes ubosti i vozdra ba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

mirza24
Postovi: 632
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 27 maj 2019, 19:47

Brcanskamalta je napisao/la:Nas najmanji problem je trener...
I ja sam mislio sve dok nije Senad otisao ali kada sam vidio da i poslije odlazkaSenada on iste igrace koristi u prvih 11 ehhhh onda sam vidio da je Nalic najveci problem

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.