FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 26 feb 2018, 19:05

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Nego u subotu dobijemo Borca i dolazimo im na dva boda. Realno smo kvalitetniji od njih, tako da ce se Borac lagano ukljucit u tu borbu za opstanak. Poslije nas msm da igraju sa Zrinjskim
zar nije Borac trebao biti u srijedu pa odgodjeno? sljedeca utakmica nam je protiv Sarajeva na Kosevu za vikend
Borac na Tušnju u subotu, sl.srijeda Koševo protiv Sarajeva. Pomjerili su komplet kolo 21-o u subotu.
21. kolo 03.03.2018. sa početkom u 15:00 sati-subota.
22. kolo 07.03.2018. sa početkom u 15:00 sati-srijeda.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 feb 2018, 19:07

Nesto nisam siguran da fizicko lice moze blokirati racun i to na osnovu pozajmica. Ali helem nejse. Objava da je s njim to dogovoreno je iz aprila 2017. Ustvari prolongirano
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 feb 2018, 19:10

Kako je Celik registrovao igrace. Kako kod nas Mijic ima amaterski ugovor? :D
Niko, niko, samo Sloboda

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 26 feb 2018, 19:14

katarakta je napisao/la:Nesto nisam siguran da fizicko lice moze blokirati racun i to na osnovu pozajmica. Ali helem nejse. Objava da je s njim to dogovoreno je iz aprila 2017. Ustvari prolongirano
Može svako na osnovu sudske presude pa tako i fizičko lice. Čelik ima drugu šemu registracije ali nije za foruma
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 26 feb 2018, 19:16

ovde je samo nabaceno da nam je racun blokiran sto ocito stari ljubitelji slobodinih problema jedva docekali pa da se pocne pljuvat ja ne procita ni na jednoj stranici od zelje i sarajeva da se prica o racunu samo ovi veliki slobodini navijaci jedva docekaju da se raspadnemo da nestanemo ovde neki usrase i stanicu i otpravnika a mnogi su bili i na aparatima nakon dobre igre u sarajevu jesmo izgubili al smo dobili karakternu ekipu na koju sam ja i mnogi ponosni
fukare

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 26 feb 2018, 19:27

fukaroni je napisao/la:ovde je samo nabaceno da nam je racun blokiran sto ocito stari ljubitelji slobodinih problema jedva docekali pa da se pocne pljuvat ja ne procita ni na jednoj stranici od zelje i sarajeva da se prica o racunu samo ovi veliki slobodini navijaci jedva docekaju da se raspadnemo da nestanemo ovde neki usrase i stanicu i otpravnika a mnogi su bili i na aparatima nakon dobre igre u sarajevu jesmo izgubili al smo dobili karakternu ekipu na koju sam ja i mnogi ponosni
Znas li ti koliko kombinovano ta dva kluba imaju trofeja,bez obzira blokiran racun ili ne...

Oni imaju o cemu drugom pisati mi nazalost slabo.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 26 feb 2018, 19:39

katarakta je napisao/la:Nesto nisam siguran da fizicko lice moze blokirati racun i to na osnovu pozajmica.
To i ja govorim. ako je blokiran, to je iz nekog drugog razloga. Ovakvih s potraživanjima je bilo i u protekle dvije-tri godine pa smo imali račun odblokiran.
Sad il je neki deblji razlog, il uopšte nije blokiran.
De nam provjeri, dobar si sa Senčom. :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 feb 2018, 19:39

Ma ja. Nama ostane uglavnom da pljujemo. I kad pricamo o ugovorima igraca ide kolektivno pljuvanje tipa dje ces do kraja sezone dat ugovore. Kad vidis da nije do kraja sezone, onda muk. Preko ovog foruma se samo negativa nabija realno. I kada ne treba. Cuj predsjednik da se oglasi jer je neko na forumu napisao da nam je blokiran racun?! I sezona nije propala. Pogotovo jer smo u polufinalu Kupa, jos ako se tamo napravi neka bodovna zaliha, bit ce top. Eto Sarajevo ima sanse za Evropu manje nego mi ;)
Niko, niko, samo Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 26 feb 2018, 19:52

fukaroni je napisao/la:ovde je samo nabaceno da nam je racun blokiran sto ocito stari ljubitelji slobodinih problema jedva docekali pa da se pocne pljuvat ja ne procita ni na jednoj stranici od zelje i sarajeva da se prica o racunu samo ovi veliki slobodini navijaci jedva docekaju da se raspadnemo da nestanemo ovde neki usrase i stanicu i otpravnika a mnogi su bili i na aparatima nakon dobre igre u sarajevu jesmo izgubili al smo dobili karakternu ekipu na koju sam ja i mnogi ponosni
Pa sta oni imaju pricat o racunu ,majke ti mile :urnebes: ....jedni otplatili kompletan dug,drugi ga servisiraju godinama.... Logika "mrtve carsije".....USRASE FORUMASI sve i samo negativu sire po smijesnom forumu a to sto je racun kluba blokiran u stvarnom životu to nema veze.... ahahahhahahaha :urnebes: :tokralju: :urnebes: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 feb 2018, 20:17

katarakta je napisao/la: I sezona nije propala. Pogotovo jer smo u polufinalu Kupa, jos ako se tamo napravi neka bodovna zaliha, bit ce top. Eto Sarajevo ima sanse za Evropu manje nego mi ;)
Sezona nije propala slazem se, kup je tu da se igra i sanse za trofej su realne.

Za ovo oko Evrope se ne slazem jer se sezona najvise i igra zbog lige, kup je dodatno natjecanje koje moze da izvuce sezonu ali to nije razlog da se pravda sto je Sloboda od 12 ekipa u ligi trenutno na 10. mjestu sa 5 pobjeda u 20 utakmica.
Ekipa se sprema za sezonu i ligasko natjecanje, to je takmicenje koje se igra 30 i vise utakmica i svuda u svijetu u bilo kojoj ligi daleko prestiznije od kupa. Sarajevo ima 12 utakmica da pokusa stici prednost Sirokog od 5 bodova i uganjati Evropu, po meni je to bolje nego nadati se Evropi preko kupa jer imas 12 utakmica da stignes i to je realno. Dok je kup varljivo takmicenje gdje te jedna losa utakmica moze udaljiti i od Evrope i prolaza u finale.
Npr mnoge ekipe u Evropi taj kup i ne gledaju, vec samo ligu, a u kupu sta bude bude. Nisu ni nasi spremali ekipu za kup vec za lige i ovo mjesto 10. je realna slika loseg posla kojeg su odradili na ljeto, a polufinale kupa je splet povoljnog zdrijeba. Sto je dobro da u kupu nisu naletili na nekog jaceg i ispali jer u BIH se preko zime moze sklepati nova ekipa i pucati na trofej do kraja. I tu su odradili dobar posao, sada sa punim pravom se moze igrati ravnopravno i sa Zeljeznicarom i sa Krupom.

Treba razdvojiti jesen i proljece, jesen je uzas, proljece do ovog trenutka pozitiva. Mada ako se ispadne iz kupa i ne ode u Evropu onda je rezultat sezone pozicija u ligi koje je glavno takmicenje koje se igra 32 utakmice.

Generalno slika uspjesnog kluba je konstanta u ligi. Mi je nemamo iz sezone u sezonu.

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 26 feb 2018, 21:17

solinas je napisao/la:
fukaroni je napisao/la:ovde je samo nabaceno da nam je racun blokiran sto ocito stari ljubitelji slobodinih problema jedva docekali pa da se pocne pljuvat ja ne procita ni na jednoj stranici od zelje i sarajeva da se prica o racunu samo ovi veliki slobodini navijaci jedva docekaju da se raspadnemo da nestanemo ovde neki usrase i stanicu i otpravnika a mnogi su bili i na aparatima nakon dobre igre u sarajevu jesmo izgubili al smo dobili karakternu ekipu na koju sam ja i mnogi ponosni
Znas li ti koliko kombinovano ta dva kluba imaju trofeja,bez obzira blokiran racun ili ne...

Oni imaju o cemu drugom pisati mi nazalost slabo.
upravu si mi cemo samo racunu pricati
fukare

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 feb 2018, 21:52

Ko je @fukaroni? Sta zeli da dokaze? Da je sve u najboljem redu ili? Kada cemo ljudi poceti pricati istinu i samo istinu?
U jedinstvu nije snaga nego samo u istini!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 feb 2018, 22:18

Istina je da mi dvije godine mlatimo bezveze ovdje i na kraju se vratimo na bivseg predsjednika. U supljiranju je snaga! :urnebes:
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 feb 2018, 22:21

Senco je, bez pretjerivanja i zajebancije, precjednik koji ima najbolju viziju, al ga beju finansije jbg

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 26 feb 2018, 22:23

Joj sto vas sve dere neka kurcobolja prema Slobodi, jedva cekaju ovdje lizo supci Azmira da se nesto desi negativno oko Slobode, yebe vas Mujkanovic malo sve :thumbup:
Zadnja izmjena: fukara87, dana/u 26 feb 2018, 22:32, ukupno mijenjano 2 puta.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 26 feb 2018, 22:24

Chinaglia je napisao/la:Senco je, bez pretjerivanja i zajebancije, precjednik koji ima najbolju viziju, al ga beju finansije jbg
E de bizi :)
Koja bi to bila vizija kluba nisam primjetio :?:
Ono podmladak transferi to :eh:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 feb 2018, 22:24

Chinaglia je napisao/la:Senco je, bez pretjerivanja i zajebancije, precjednik koji ima najbolju viziju, al ga beju finansije jbg
I ja imam strasno dobru viziju kako da napravim najbolji stadion u drzavi. Samo me yebu finansije. :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 feb 2018, 22:26

Probisvjet je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:Senco je, bez pretjerivanja i zajebancije, precjednik koji ima najbolju viziju, al ga beju finansije jbg
I ja imam strasno dobru viziju kako da napravim najbolji stadion u drzavi. Samo me yebu finansije. :lol: :lol:
Asmir Husic za siromasne :lol:

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 26 feb 2018, 22:30

:
fukara87 je napisao/la:Joj sto vas sve dere neka kurcobolja prema Slobodi, jedva cekaju ovdje lizo supci Azmira da se nesto desi negativno oko Slobode, yebe vas Mujakonovic malo sve :thumbup:
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
fukare

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 feb 2018, 22:35

fukaroni je napisao/la::
fukara87 je napisao/la:Joj sto vas sve dere neka kurcobolja prema Slobodi, jedva cekaju ovdje lizo supci Azmira da se nesto desi negativno oko Slobode, yebe vas Mujakonovic malo sve :thumbup:
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
Znam jbg. Yebe navijace Slobode, raju staru sa Tusnja, klub Slobodu, uopste yebe sve one koji vole Slobodu. Zato je Fukara ostalo dvajes, nas malo vise na zapadu.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.