FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 30 maj 2018, 16:57

fukaratz je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Nema mi to logike solinas nikako.
Ovolike svadje sukovi i lafo dogovor. Nema od te ljubavi nista.Jos kad udju zakuhace se jos vise.
njih dvojica kuhaju opasno, nedavno mu je Azmir pokupio poprilican broj radnika i zaposlio u svoju firmu. pusti price o kafama i pluskvamperfektu.
Ljudi od Senada bjeze sami i bez Azmira.
Plate ocaj rade po 12-13 sati potpisu da su dobili topli obrok ali nemaju ga...Tom-Cat je odron radi samo ko nema gdje ...I par sezonaca...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 30 maj 2018, 16:58

Ko ostaje u klubu sto% i po svemu sudeći?
Ko odlazi sto% i po svemu sudeći?

Šta se dešava po svemu sudeći :D

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 30 maj 2018, 17:00

Aerials je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la: Beduin brate. Ja spahu volim drug mi je al koliko je to sad pametno na 100.njeg postavit???
Bolja opcija možda nego neko navikan ko veze nema s ovom ligom.
Cuj ja vise i Spahi vjerujem negoli permanentnom.Zna se moje misljenje o doticnom gospodinu.
Ali za stotku mogli su se i malo bolhe pripremit.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 30 maj 2018, 17:09

Gdje je onaj tuzlak
Gledaj sta na grbavici rade vezano za shop.
Ljudi znaju sta treba nema tu ne treba nam gubici nece raja.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 maj 2018, 17:14

Sariel1987 je napisao/la:Gdje je onaj tuzlak
Gledaj sta na grbavici rade vezano za shop.
Ljudi znaju sta treba nema tu ne treba nam gubici nece raja.
Kod njih hoce raja, pola Bosne u Sarajevo dolazi i navija za njih. Nama je ono u UG optimalno, a i to zao ljudima dati pare.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 30 maj 2018, 17:19

tuzlak1987 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Gdje je onaj tuzlak
Gledaj sta na grbavici rade vezano za shop.
Ljudi znaju sta treba nema tu ne treba nam gubici nece raja.
Kod njih hoce raja, pola Bosne u Sarajevo dolazi i navija za njih. Nama je ono u UG optimalno, a i to zao ljudima dati pare.
Ima li kakav racun u tom UG ....
Kako ne kontas nista ko konju samar kada stavis samo pravo gleda...
Pa sto hiljada turista iz svijeta i evrope prodje Tuzlom godisnje plus domaci. ....kada marku ne bi zaradili...jesi ogranicen u pm.....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 30 maj 2018, 17:21

Brcanskamalta je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Nema mi to logike solinas nikako.
Ovolike svadje sukovi i lafo dogovor. Nema od te ljubavi nista.Jos kad udju zakuhace se jos vise.
njih dvojica kuhaju opasno, nedavno mu je Azmir pokupio poprilican broj radnika i zaposlio u svoju firmu. pusti price o kafama i pluskvamperfektu.
Ljudi od Senada bjeze sami i bez Azmira.
Plate ocaj rade po 12-13 sati potpisu da su dobili topli obrok ali nemaju ga...Tom-Cat je odron radi samo ko nema gdje ...I par sezonaca...
slazem se losi uvjeti vladaju u firmi, ali eto velik broj radnika mu presao bas u Heezgradnju za vece pare naravno.
Sloboda Tuzla

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 30 maj 2018, 17:22

Japanski turisti žude za dresom FK Sloboda
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 maj 2018, 17:23

Kakav ba shop, u pola grada sve pogaseno. Jos shop na Tusnju, prodje dnevno 3 psa i 4 macke. A i onim sto idu na utakmice zao kartu platiti.
Nemamo potencijala, ne mozemo prodati ni ono sto imamo. A najlakse je reci necu da ovima dajem, ljudi izlaze u susret klubu volontiraju iz ljubavi. Ko nece ne mora.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 30 maj 2018, 17:34

Ma kakvom crnom Tusnju.....Nemoj me vuci za jezik da ti nabijem volontiranje i ku rac....

Nevjerovatno si ogranicen .Za tebe je to nuklearna fizika i stvarno nemam zivaca da ti objasnjavam po stoti put....
Grad ima u centru grada prostore koji truhnu dzaba....
Nece ljudi pa nece....Pa sto nece trazi uzrok a ne posljedice....
Ug je prazan koliko clanova imaju....Mora se znati red mora biti racun pecat potpis ovlastenog lica....u svemu...Ko stoji pred zakonom iza recenog napisanog ....u svemu....Sve oko Slobode je amaterski "volonterski"...neozbiljno...tome treba stati u kraj vratiti povjerenje ljudi...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 30 maj 2018, 17:36

Petrović je u Njemačkoj na redovnim pregledima. Dolazi za koji dan u Tuzlu. I on, a i klub su raspoloženi za nastavak saradnje.
Niko, niko, samo Sloboda

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 30 maj 2018, 17:54

Penaltiky je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Je l' Azmir morao tražiti neku dozvolu da u ime kluba ubaci "Tuzla" ili? Nisam upućena.
Nit' dolaze iz citya nit' koji đavo. Trebali su ostati Sloga.
Naravno da mu Grad mora dat dozvolu da službeno ubaci Tuzla u ime.
bombaš :salut:
fukare

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 30 maj 2018, 18:02

RollingPaper je napisao/la:Tuzlak je na vrhuncu forumske karijere, nikad nije bio agilniji i ofanzivniji, ako sad ne dobije funkciju nece nikad
Jesi vidio kako svaku moguću situaciju okrene na politiku i "Azmir je kriv" :D
Tuzlak polako, otjeraće Peju a tebe staviti za precjednika stranke naše!
Brcanskamalta je napisao/la: Ti si negdje derno glavom...
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: wobly92, dana/u 30 maj 2018, 18:03, ukupno mijenjano 1 put.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 30 maj 2018, 18:03

fukaroni je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Je l' Azmir morao tražiti neku dozvolu da u ime kluba ubaci "Tuzla" ili? Nisam upućena.
Nit' dolaze iz citya nit' koji đavo. Trebali su ostati Sloga.
Naravno da mu Grad mora dat dozvolu da službeno ubaci Tuzla u ime.
bombaš :salut:
Za razliku od tvoje izmišljotine da Sarajevo Slobodi daje igrača koji nije pod ugovorom ja ZNAM da pravno lice ne može u nazivu imati Tuzla bez dozvole td Opštine sad Grd Tuzla.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 30 maj 2018, 18:07

Petrovića ostavit, kakav Spahić.
S Ćelom ostajemo u ligi taman i sve sa juniorima igrao čitavu sezonu.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 30 maj 2018, 18:11

Bez teskih rijeci momci.
Fino se igrajte

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 30 maj 2018, 18:28

"Navijači" više pišu o tome koji je zidar prešao u drugu firmu umjesto o prelascima i dolascima igrača :rol:
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 30 maj 2018, 18:30

Beduin je napisao/la:
Slobodas je napisao/la:Ako Petrović ne ostane, imamo plan B
U Rudarskoj 2, nakon bitke za licencu, očekuju nove izazove. Vremena za predah nema u Slobodi, ekspresno će stići dani prozivke i početka priprema, a na Tušnju u ovom trenutku dvocifrenom broju igrača istječu ugovori. Pitanje je i hoće li Slavko Petrović ostati na klupi „crveno – crnih“.

Kao dosadašnji šef struke prvi je na spisku uprave Tuzlaka za pregovore.

- Sa Slavkom ćemo sigurno obaviti razgovor - objašnjava nam Senad Mujkanović, predsjednik UO FK Sloboda, a na upit ima li neko u „rezervi“, kaže:

- Imamo i plan B. I plan B i plan C!

Prema Transfermarktu, trinaestorici fudbalera Slobode ovog ljeta istječu ugovori. Kako sada stvari stoje, s Amerom Osmanagićem će se razgovarati o daljnjoj saradnji, a poslije njega najvjerovatnije i sa Aleksandrom Ignjatovićem i Anelom Husićem. Interesiralo nas je hoće li se pregovarati i sa Aleksandrom Lazevskim, Ivorom Vajcerom (Witzer), Milošem Mijićem i Aldinom Hrvanovićem, na što prvi čovjek tuzlanskog premijerligaša kaže:

- Ne. Također, što se tiče Grahovca, on je na vagi, a kada je, primjera radi, u pitanju Mehmedagić, ako nam pokaže da je zdravstveno spreman, razgovarat ćemo. Brzo idemo na slaganje igračke križaljke, a možda nas očekuje i kompletna rekonstrukcija – govori predsjednik Slobode.

Čelnici s Tušnja prate i dešavanja na transfer sceni. Trenutno najvredniji eksponati tušanjskog izloga su Darko Todorović, Edis Smajić i Azir Muminović. A reprezentativac i omladinski članovi bh. selekcije, prema Mujkanoviću, trenutno na tržištu vrijede...

- Mislim da njih trojica zajedno vrijede između 800.000 i milion eura. Što se nas tiče, mi nismo pretjerano zainteresirani da ih prodamo olako. Mi u njima vidimo nosioce igre za sljedeće sezone. Ako bi za nekog došla korektna ponuda, svakako da bismo i o tome razgovarali. Sumnjam da bismo trojicu pustili. Tu su i ostali omladinci koji ulaze u seniore. Nama je cilj da za dvije godine imamo 80 posto domaćeg igračkog kadra i da neke bivše igrače vratimo na Tušanj. Također, stranci koji nam nisu prevaga nam ne trebaju.
izvor sport.avaz
Prije par dana Spahicu ponudjeno da vodi prvi tim, u slucaju da ode Celo, a vrlo moguce da ce otici cim njega imaju u planu (mozda kao najjeftinija varijanta, a on ima moju podrsku, zasluzio je ako Celo ode).
:clap: Bravo,piso zam to i prije cele da njemu daju sansu.Momak je perspektivan,ulaze u sebe,vjerovatno dolazi vrijeme mlade krvi u nasoj ligi.Imaju sigurno nove nacine vodjenja i pogleda na fudbal,modernije i savrsenije,jbg kako god zasluzio je,sama cinjenica da je kod svakog trenera zadnje tri godine ostao na klupi,znaci da vrijedi...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 30 maj 2018, 18:36

penaltiky za tvoju informaciju posto vidim da sve znas da te malo prosvjetlim elvedin heric ima ugovor sa sarajevom do 30 6 2020 izvor informacija transfermarkt
fukare

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 30 maj 2018, 18:49

wobly92 je napisao/la:Petrovića ostavit, kakav Spahić.
S Ćelom ostajemo u ligi taman i sve sa juniorima igrao čitavu sezonu.
Ma kakav trener iz Tuzle?? To bi samoubistvo iz zasjede bilo.
Cak se i Celo odomacio pa Music od prve minute igrao.
Stranac zakon.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.