FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 00:45

tuzlak1987 je napisao/la:Kuknjava kao kada su otisli Hajdarevic, Djukic, Heric i ostali. Nigdje nikog sad, kriva Sloboda ali oni ne napravise zavidne karijere ni u drugim klubovima.
Popularno je to prebaciti sve na Slobodu, kao u Slobodi je lopovluk ali klasicna greska roditelja, menadzera i ostalih koji uniste mladim igracima karijeru, a mogu uraditi svi isto kao sto je Todorovic uradio. Jedina istina zinulo dupe za parama, preskacu se koraci u karijeri i onda zavrsi pogubno. Nista njima Sloboda ne radi, a ako koja plata kasni sada po novim pravilima saveza klubu nema igrati utakmicu dok ne isplati pa neka se zale. Svakom bude sve isplaceno.
Cuj todor? :lol: :crazy:
Jesil ti kad sutno loptu u zivotu? Iskreno?
CUj sve bude isplaceno :lol: pa sto onda igraci pod ugovorom idu? Naravno da ce im nekad bit isplaceno.
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 24 jul 2019, 00:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jul 2019, 00:47

Sariel1987 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Kuknjava kao kada su otisli Hajdarevic, Djukic, Heric i ostali. Nigdje nikog sad, kriva Sloboda ali oni ne napravise zavidne karijere ni u drugim klubovima.
Popularno je to prebaciti sve na Slobodu, kao u Slobodi je lopovluk ali klasicna greska roditelja, menadzera i ostalih koji uniste mladim igracima karijeru, a mogu uraditi svi isto kao sto je Todorovic uradio. Jedina istina zinulo dupe za parama, preskacu se koraci u karijeri i onda zavrsi pogubno. Nista njima Sloboda ne radi, a ako koja plata kasni sada po novim pravilima saveza klubu nema igrati utakmicu dok ne isplati pa neka se zale. Svakom bude sve isplaceno.
Cuj todor? :lol: :crazy:
Jesil ti kad sutno loptu u zivotu? Iskreno?
Todor je kod Husrefa dvije godine sjedio ili bio na tribinama. Na kraju kada je dobio sansu iskoristio.

I ovi ostali mladi koji ostanu u Slobodi ce imati vise prostora nego u drugim klubovima i napraviti bolje karijere, zivi bili pa vidjeli.

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 24 jul 2019, 00:48

Suština je da je sisoja smecar podrinjski, roditelji te djece su glupi, a i kod nas nisu cvjecke sto se tice OP i dobrog posla tu ima da uprava uradi i poboljsa rad OP i da se slične stvari ne dešavaju ubuduće.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 24 jul 2019, 00:48

Sariel1987 je napisao/la::thumbup: Znao sam supljator mrtvi.
Društvenomrezni teoreticari..Supljolozi..Nesto??
Kad to konkretno ne odgovori na pitanje nemas tu sta dalje raspravljat.bil ti svoje dijete poturio u ovakvu pricu??
Govorim ti, imao si primjere zadnje 3 godine, necemo ranije, imao si primjere 4-5 mladih igraca koji su dobili svoju sansu i iskoristili je, da je neko toliko dobar dobio bi i on sansu. Zasto Devedzic onda nije otisao? Jer je ocito dijete kvalitetnije od ove dvojice i dobijao je redovno sansu na pripremama i moze se nadati necemu, zasto Muratovic nije otisao? Otisli su oni kojima su guzice zinule za parama i koji ce za 2 godine igrati u Sapni :thumbup:
Nikakav gubitak realno nije, imas boljeg igraca istih godina na istoj poziciji, ne mozes ionako izgurati 5 juniora u isto vrijeme, sretno im bilo, a mi se okrecemo nasim momcima Devedzic, Muratovic, Omerovic, Hodzic, Maksimovic itd :wave:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 24 jul 2019, 00:51

mirza24 je napisao/la:ISTINA JE -- odlaze nam mladi igraci bez odstete . Smajic bez treninga u prvih 11 . dva najveca talenta armin hodzic i omerovic ni medju 18 . trener nam Smajic se krije iza drveca . Igraci dodju par dana i odlaze radi ne orgnizovanosti u klubu . Jedno nam je se posrecilo pobjedili smo Radnik i aBd i Siroki da pobjedimo ali nesmije se ne kritikovati ovaj javasluk u klubu
Haha kakvi su ovo prelazi iz keca u dvicu
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 jul 2019, 00:52

Madal je napisao/la:Suština je da je sisoja smecar podrinjski, roditelji te djece su glupi, a i kod nas nisu cvjecke sto se tice OP i dobrog posla tu ima da uprava uradi i poboljsa rad OP i da se slične stvari ne dešavaju ubuduće.
Ja ne znam dokle treba ponavljat...
OP je zaseban klub potpuno i uprava ima ingerencije koliko stoka iz op dopusti....Predsjednik kluba nema ovlasti u OP
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 00:54

bhpremierliga12 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la::thumbup: Znao sam supljator mrtvi.
Društvenomrezni teoreticari..Supljolozi..Nesto??
Kad to konkretno ne odgovori na pitanje nemas tu sta dalje raspravljat.bil ti svoje dijete poturio u ovakvu pricu??
Govorim ti, imao si primjere zadnje 3 godine, necemo ranije, imao si primjere 4-5 mladih igraca koji su dobili svoju sansu i iskoristili je, da je neko toliko dobar dobio bi i on sansu. Zasto Devedzic onda nije otisao? Jer je ocito dijete kvalitetnije od ove dvojice i dobijao je redovno sansu na pripremama i moze se nadati necemu, zasto Muratovic nije otisao? Otisli su oni kojima su guzice zinule za parama i koji ce za 2 godine igrati u Sapni :thumbup:
Nikakav gubitak realno nije, imas boljeg igraca istih godina na istoj poziciji, ne mozes ionako izgurati 5 juniora u isto vrijeme, sretno im bilo, a mi se okrecemo nasim momcima Devedzic, Muratovic, Omerovic, Hodzic, Maksimovic itd :wave:
Ne drzi predavanje odgovori na pitanje bil ti svoje dijete u ovu pricu ubacio nako iz principa?posto si mlad i alav da ti ja odgovorim za tebe, bi krac mladicu..
Zato i kazem pustite ba djecu na miru.da su vasi u pitamju vidio bi vas.
I to ko je od kog kvalitetniji neka vas ba. Teren uvijek pokaze. Ja znam jedno koliko hoces dobre djece i igraca propalo jer nisu dobili sansu..
U beli vakta prodje neko ko todor..sreca po klub..kako rade dobro i prodju.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 24 jul 2019, 00:58

Otisli zato sto su visak jbt, ni prvi ni posljednji sto ga kad izadju iz juniora odu.
Za prve ekipe nisu za juniore vise ne mogu igrati, dovidjenja prijatno.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jul 2019, 00:59

Ako u Slobodi mladi igraci zadnjih godina ne dobijaju sansu onda ne dobijaju nigdje. Pola lige samo drzi par igraca u timu reda radi. Samo logicno ne moze dobiti neko sansu u prvoj postavi sa 18 godina, ako nema utakmice ni u Federalnoj. Niti 10 juniora u isto vrijeme moze dobiti sansu.

Ali to je stara prica, prosle godine se kukalo sto Maksimovic ne igra. Sada kada igra onda se kuka za druge. Prosle godine je Maksimovic bio "najtalentovaniji" junior sad odjednom nije :D

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 01:01

Iz slobode djeca odlaze i puno prije od juniora i seniorskog staza..samo kazem, mora da je sve bajno i sjajno :beba:
Sto je jbte zalosno.treba da sloboda skuplja sve talente uokolo a ne da se odljevaju u lokalne klubove.pa i po nizim rangovima.
Da ne bi spahe njonju bi vi ovde i o juniorima se hvalisali.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 01:20

1919tuzlak je napisao/la:sbi ce pni propast u sisoju jer njih nece biti za 3 god.a sto se tice ekipa pa 7 tuzlaka igra u prvoj postavi pa sta hocete vise
kako je krenulo ovo je top a nasto ce izaci vidicemo .niko nije jaci ni slabiki od svetinje ove godine .a sto se tice odlazaka nekih igraca pa druze moj ne moze se placat ono sto ne vrijedi
Cuj ne moze se placat djeca potpisala ugovor.pa jel realno kakve se ovde bombr valjaju :lol: :crazy: :facepalm:
Dobro smo mi ikako jos u ligi sa ovakvim mindsetom :facepalm:

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 jul 2019, 01:34

I sta je sada kako ide to,ako potpisu profi ugovore sisato podrinjsko govedo mora nam dati naknadu za treniranje....ili to ide drugacije,nisam bas upucen.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 24 jul 2019, 07:07

Joj, malo menaĐer protrese kavez i odmah haos :) Pivo, jezero, rostilj, opustite se :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 24 jul 2019, 07:16

Istina je negdje između. U OP je lopovluk godinama, igraju oni čiji roditelji plaćaju da li u parama, večerama, gorivom, pilićima.... ali to je činjenica. Od ovoga izuzimam Spahića. A roditelji, ima ih kojima je zicagu zinula za parama, hoće miliona sada i odmah. A vjerovatno ima i kojima je dotužilo plaćati za ovo, ono i da ti dijete igra. Kako će se "karijera" dalje odvijati? Možda im je bolje bilo da ostanu, možda im je bolje da idu na posudbu? Primjera za obije solucije ima i dobrih i loših. Sariel je u pravu sa postovima
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 07:38

Ma nerealni su druze, vazda nam drugi neko kriv.
I ja mislim da je im bolje ispunit svoju ambiciju kroz slobodu. Ali ako dobiju sansu i ako je i docekaju. Ako ne, i razlaz je za ljude. Pitanje je samo da li mi to ista naplatimo? A s obzirom na istoriju odlazaka iz kluba skeptican sam..
S tim da je i kolega iznad u pravu ne znam sto se dzaba nerviram piva meza kupanjac i laganica bice to sve ok ...

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 24 jul 2019, 07:52

Brcanskamalta je napisao/la:Predsjednik kluba nema ovlasti u OP
Ima
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 24 jul 2019, 09:26

Mi smo u preko 20 godina nakon rata prodali Mesica, Saida i Todorovica i to je to. Beganovica mozda prodamo, ali do tad ga ne brojimo.
Izgubili smo Pirica i Azira besplatno, ciste pare ispustili. I koga jos, za cca 25 godina od rata?

Eldara Civica nismo ni vidjeli u prvom timu, Rahmanovica takodjer, Gojkovica nesto malo, to je ta generacina cini mi se. Prses je eto tu.
Pa tu nekako i Jasmin Mesanovic, Salihovic, Muharem Civic, Am. Bekic, ne mogu se vise ni sjetiti svih igraca, ali nit mi prodajemo igrace niti ih zadrzavamo. Sistem nam je velika nula, para nit smo imali niti imamo da necim vezemo igrace, historijat po tom pitanju odnosa prema igracima nam je brutalno los i normalno da ce nam igraci odlaziti trbuhom za kruhom. Zbog toga i igraju fudbal.

I nije to slucaj samo kod nas, da se razumijemo, nista mi nismo bolji niti gori od ostalih nasih klubova. Zrinjski mozda prednjaci malo u prodaji i to opet tudjih igraca, talenata, jer imaju pare. Sarajevo je izgubilo par igraca gdje je moglo namakmuti milione, Zeljo takodjer nerijetko gubi igrace besplatno, to je nasa realnost.

Vidicemo kako ce zavrsiti sa Beganovicem, ja sam volio da su ga sad odmah prodali i ubacili postotak od narednih prodaja, jer imamo lose iskustvo sa tim stvarima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 jul 2019, 13:09

Za vikend 10 i 11 augusta, skim igramo i gdje zna li neko
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 24 jul 2019, 13:10

Beduin je napisao/la:Mi smo u preko 20 godina nakon rata prodali Mesica, Saida i Todorovica i to je to. Beganovica mozda prodamo, ali do tad ga ne brojimo.
Izgubili smo Pirica i Azira besplatno, ciste pare ispustili. I koga jos, za cca 25 godina od rata?

Eldara Civica nismo ni vidjeli u prvom timu, Rahmanovica takodjer, Gojkovica nesto malo, to je ta generacina cini mi se. Prses je eto tu.
Pa tu nekako i Jasmin Mesanovic, Salihovic, Muharem Civic, Am. Bekic, ne mogu se vise ni sjetiti svih igraca, ali nit mi prodajemo igrace niti ih zadrzavamo. Sistem nam je velika nula, para nit smo imali niti imamo da necim vezemo igrace, historijat po tom pitanju odnosa prema igracima nam je brutalno los i normalno da ce nam igraci odlaziti trbuhom za kruhom. Zbog toga i igraju fudbal.

I nije to slucaj samo kod nas, da se razumijemo, nista mi nismo bolji niti gori od ostalih nasih klubova. Zrinjski mozda prednjaci malo u prodaji i to opet tudjih igraca, talenata, jer imaju pare. Sarajevo je izgubilo par igraca gdje je moglo namakmuti milione, Zeljo takodjer nerijetko gubi igrace besplatno, to je nasa realnost.

Vidicemo kako ce zavrsiti sa Beganovicem, ja sam volio da su ga sad odmah prodali i ubacili postotak od narednih prodaja, jer imamo lose iskustvo sa tim stvarima.
BRAVO SVAKA CAST CARE samo jos da dodam Memisevica su isto pustili pa radnik uze 800 000 maraka

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 24 jul 2019, 13:10

Brcanskamalta je napisao/la:Za vikend 10 i 11 augusta, skim igramo i gdje zna li neko
Velez kuci
Jedan grad, jedna ljubav!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.