FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 jul 2018, 11:09

I drugim je isto za lovu ko i nama.valja namaknut.pa ljudi namaknu bore se.samo ovde i neuspjesi se vjecito pravdaju.
Samo trener kaze da je zadovoljan nakon sto izgubi kod kuce.ovaj je sretan sto trener u PL uospte ba

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 11:11

Sariel1987 je napisao/la:A koliko tuzlak imamo tacno?
Toliko da je Evropa san uz dodatno saplitanje samog sebe. Usli smo od maja u ovo novo za ovu sezonu i od starta je pljuvacina, sta se ocekuje tu onda?
Sa druge strane imas to da onom Cityju nece niko nista reci, mogu raditi u miru i imaju pare. Kako pomoci Slobodi, hajmo malo raditi za Slobodu. Osnova prvo da se shvati gdje smo i sta smo te pokusa pomoci na neki nacin.
Ko nece neka ne odmaze.

Ako se ovako nastavi svaka nasa uprava nova ce imati isti problem.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 jul 2018, 11:13

Slegli su se utisci. Borbe imamo kvaliteta slabo. Ivetic i Baraban ubjedljivo sinoć najbolji. Golman nam je rupa, sale standardno pogubljen. Ostalo prosjek mrtvi i ispod prosjeka odigrali. Said nema kuveta treba ga uvoditi zadnjih 20 minuta. Bez napadača kvalitetnog biće grcevita borba za opstanak. Previše lopti unazad u srednjem redu, pokusaj držanja lopte bez konkretnosti i plana. Ubacivanja sa strane a nikog u 16 metara. Milenko nema pojma osim lafine. Smajić i preckotres ne mogu igrati zajedno kao sinoć. Njih dvojica treba da igraju iza napadača Smajić u prvih 11 Said zadnjih 15-20 minuta plafon. Vidovic ako ne bude drugi napadač mora biti u špicu jer Smajić to ne može igrati.
Milenko citaj forum jer veze ti nemaš druže :salut:
Sadikovic je licno Mourinho za Milenka.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 jul 2018, 11:46

Posjeta sinoć dpbra, grad se sinoć činio pravim Evropskim, koncert, maraton, utakmica...
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 22 jul 2018, 12:14

Sale odigrao sasvim korektno bez ijedne greske.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 12:26

Dug prema poreskoj nam je 3.119.778 KM.

U odnosu na april 30 hiljada manji. Sad sta je tu jel oni iz grada uplacuju ili PUF racuna na neki svoj nacin i objavluje nez.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 22 jul 2018, 13:03

Ko to u ovoj drzavi moze reci da ce pobijedit Zrinjski? Zabili su taj gol, a te gluposti igrali prije tri dana, nemaju motiva i tome slicno samo kod nas prolaze. Ako si sportista uvijek ti je motiv da pobijedis. Izveli su najbolje sto imaju, bolji su od nas, bolji su i od ostalih. Mi za pocetak trebamo Zvijezdu pobijedit, pa naelektrisat ekipu za Sarajevo. Tu je motiv jos veci nego inace
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 jul 2018, 13:04

Ja Boga mi mislio ovo ekipa za titulu,kad ono ne mogu sutnuti na gol izmorenom Zrinjskom do 70 i neke minute.. ali bitno je da su nasi mrcvarili loptu,nedo Bog da je Zrinjski bio odmoran,sta bi nam tek onda uradili.. steta pa nema Viteza i loseg Celika od prosle sezone,da se slave pobjede nad njima :mrgreen:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 22 jul 2018, 13:14

harry_90 je napisao/la:Ja Boga mi mislio ovo ekipa za titulu,kad ono ne mogu sutnuti na gol izmorenom Zrinjskom do 70 i neke minute.. ali bitno je da su nasi mrcvarili loptu,nedo Bog da je Zrinjski bio odmoran,sta bi nam tek onda uradili.. steta pa nema Viteza i loseg Celika od prosle sezone,da se slave pobjede nad njima :mrgreen:
Kako je u Londonu jel sve potaman?

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 22 jul 2018, 13:18

sto se tice ekipe, pomijesani su dojmovi.

Hadzanovic je opravdao ono sto sam ocekivao od njega. Trkacki i borbeno izuzetno kvalitetno je odradio svoj dio posla , jos kad se uzme u obzir da je trckao za dva setaca.

Said i Meša vidi se da znaju, da su prefinjeni, ali skupa nemaju snage za 90 minuta. Jezivo nespremni, i jasno je da obojica ne mogu igrati skupa, pogotov u veznom redu.

Baraban vise nego korektan, Livancic zalutao. Golman je posebna prica

ako ode Vasiljevic nazad nam treba jos jedan stoper pod hitno, uz Ignjatovica.

Prses kad je usao nije bio los, par finih poteza. Ne bi nista izgubili ni da je poceo umjesto Saida, a mozda bi trkacki cak i dobili.

Piric kad je usao pokazao da moze, ali je mahalski igrac. Vise za gostovanja, gdje ima vise prostora.

Smajicu se desilo ono cega sam se plasio. Nije on centarfor, pogotov ne protiv Barisica i Jakovljevica koje niko u ligi osim mozda Ahmeta ne moze dobit na snagu. Dje ce dijete od 19 godina na ova dva djuturuma, pojeli ga- i to je prva takticka pogreska Milenka .I onda je Smajic bjezao od njih, dovodio do toga da su on i Said u metar jedan od drugog a da u 16m nema nikog. Par puta smo mi lijepo odigrali do centarsuta ali dzaba kad nemas kome.

druga stvar gdje je Milenko pogrijesio je to sto je kontao hajd umoran je Zrinjski, pustit cu i ja nespremne igraci i iznivelisat ce se to. I iznivelisalo se, ali je njihov individualni kvalitet i sreca presudila . Realno ni oni nista nisu uradili , ali su imali vise srece.

trebao je krenuti sa fizcki 100% spremnim igracima, i ici da ih slomi na snagu, ne da iznivelise. Vidovic i mozda Prses su trebali poceti umjesto Saida i/li Alispahica i Livancica.

da rezimiramo:ako ode Vasiljevic trebaju nam 3 igraca najmanje ( a daj boze da dobijemo jednog). Od pocetka se to jasno vidi, treba nam vezni, stoper i centarfor. I umjesto sto su nakamarali igraca da sjede po tribinama, bolje da smo doveli ciljane igrace
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 jul 2018, 13:21

75000 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Ja Boga mi mislio ovo ekipa za titulu,kad ono ne mogu sutnuti na gol izmorenom Zrinjskom do 70 i neke minute.. ali bitno je da su nasi mrcvarili loptu,nedo Bog da je Zrinjski bio odmoran,sta bi nam tek onda uradili.. steta pa nema Viteza i loseg Celika od prosle sezone,da se slave pobjede nad njima :mrgreen:
Kako je u Londonu jel sve potaman?
I nije bas,ali bice to sve ok.. :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 13:23

harry_90 je napisao/la:
75000 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Ja Boga mi mislio ovo ekipa za titulu,kad ono ne mogu sutnuti na gol izmorenom Zrinjskom do 70 i neke minute.. ali bitno je da su nasi mrcvarili loptu,nedo Bog da je Zrinjski bio odmoran,sta bi nam tek onda uradili.. steta pa nema Viteza i loseg Celika od prosle sezone,da se slave pobjede nad njima :mrgreen:
Kako je u Londonu jel sve potaman?
I nije bas,ali bice to sve ok.. :kafa:
Biti ce sesto mjesto, a i pojacanja nikakva. A jos Abramovic pobjegao u Izrael nije ni finansijskog dao.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 22 jul 2018, 13:26

Slazem se sa ultrasstyle_tz u 90% stvari sto je napisao, to je to kad rezimiras utakmicu.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 jul 2018, 13:28

tuzlak1987 je napisao/la:
Biti ce sesto mjesto, a i pojacanja nikakva. A jos Abramovic pobjegao u Izrael nije ni finansijskog dao.
Uuuuu kako si me s.ebooo ,nemoj molim te vise :tokralju:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 13:30

harry_90 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Biti ce sesto mjesto, a i pojacanja nikakva. A jos Abramovic pobjegao u Izrael nije ni finansijskog dao.
Uuuuu kako si me s.ebooo ,nemoj molim te vise :tokralju:
Tottehnam napravio stadion, Arsenal napravio stadion, ne igrate ligu prvaka, ode Hazard, ode Curtois, katastrofa uprava napolje!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 13:34

slika

Muljaza Muminovica u najavi.

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 22 jul 2018, 13:47

75000 je napisao/la:Sale odigrao sasvim korektno bez ijedne greske.
bez greške bukvalno !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 22 jul 2018, 13:52

tuzlak1987 je napisao/la:
xeksor je napisao/la:Daj molim prvak drzave koji je igro prije 3 dana, koji je odmaro neke igrace, koji su lagano odigali. Nasi imali 90 % posjed lopte u dodavanju. A opet kazem nismo mi sastavlali roster već struk ako mozemo ih zvat strukom. Igraci su igrali koliko znaju. Nas problem su neznaluce od uprave do struke. Ako ovo nerjesimo ubrzo mrka kapa. Samo nie mi jasno jel moguće da se neki ebglesk premijerligas interesuje za smajića. Ako je istina onda ni englezi vise nisu sto su bili
Ti svakako se izjasnjavas kao navijac drugog kluba, a ovdje dodjes kako bi nagovarao ljude da ne idu na utakmice i kako bi malo popljuvao.
Pa ti si svakako aktivan na temi tog drugog kluba . Tebi jednom fudbalskom poznavaocu nemam sta reć. Dovoljno mi je procitat tvoje komentare i da se grihotom smijem. Ti ovdje predsavljas politiku vozda , grobara spirta u Tuzli, ti ovdje prestavljas ono sve sto je unistilo nas kub. A ako ja kakazem da je tamo neki klub organizovaniji sto je istina, ti rektalni alpinisto etiketiras ljude kao navijace. Ja sam lijepo napisao da sam u 4 kolu na Tusnju u crveno crnom dresu iz svojih razliga, al da podrzavam ocigledni lopovluk, bahatost, neznanje i jednoumlje to neću. Samo nemoj misad pisati pa predsjednik drugog kluba je u PDA, i tu partiju stavljam u isti kos sa ovim vozdom i boli me briga. Kad neko napise da je zinhski , zeljo, sarajevo organizovaniji klub onda oni nisu navijaci, al kad se to kaze za TC onda sam ja navijac. Ti ovdje puses ne sto volis slobodu, već sto branis one to su infiltrirani u nju i onog sto vedri i oblaci u gradu. Ti predstavjas sve ono trulo sto je u slobodi kao i drustvu. Evojos jednom. Tuzla City je 10 puta orhanizovaniji klub od Slobode, Zvijezda 09 je 8 puta organizovaniji, pa i ovaj celik je 5 puta. Ti isti hvalis upravu ka dovedose krpu pa posle krpa supak, Ordagić ode bez feninga, Pirić Bez feninga, polako momcino, vidjeces kad ova neman ode iz kluba, koliko su pojedinci dobili novaca kako ne bi ugovore produzili gracima . Imam ti jos pisat godinu neznalice , al dzaba tvoj isprani mozak to ne moze skontat.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 22 jul 2018, 14:00

I jos nesto . Više je AH bio na utakmicama Slobode( 1 kolo) nego sto je tvoj dragi vođa bio za 2 godine. Adnji put pisjetio Tusanj malo manje od 2 godine u jeku kampanje za gradonacelnika kad je i ima preljepe bilborde u koje sibse zaljubio

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 14:02

xeksor je napisao/la:
Pa ti si svakako aktivan na temi tog drugog kluba . Tebi jednom fudbalskom poznavaocu nemam sta reć. Dovoljno mi je procitat tvoje komentare i da se grihotom smijem. Ti ovdje predsavljas politiku vozda , grobara spirta u Tuzli, ti ovdje prestavljas ono sve sto je unistilo nas kub. A ako ja kakazem da je tamo neki klub organizovaniji sto je istina, ti rektalni alpinisto etiketiras ljude kao navijace. Ja sam lijepo napisao da sam u 4 kolu na Tusnju u crveno crnom dresu iz svojih razliga, al da podrzavam ocigledni lopovluk, bahatost, neznanje i jednoumlje to neću. Samo nemoj misad pisati pa predsjednik drugog kluba je u PDA, i tu partiju stavljam u isti kos sa ovim vozdom i boli me briga. Kad neko napise da je zinhski , zeljo, sarajevo organizovaniji klub onda oni nisu navijaci, al kad se to kaze za TC onda sam ja navijac. Ti ovdje puses ne sto volis slobodu, već sto branis one to su infiltrirani u nju i onog sto vedri i oblaci u gradu. Ti predstavjas sve ono trulo sto je u slobodi kao i drustvu. Evojos jednom. Tuzla City je 10 puta orhanizovaniji klub od Slobode, Zvijezda 09 je 8 puta organizovaniji, pa i ovaj celik je 5 puta. Ti isti hvalis upravu ka dovedose krpu pa posle krpa supak, Ordagić ode bez feninga, Pirić Bez feninga, polako momcino, vidjeces kad ova neman ode iz kluba, koliko su pojedinci dobili novaca kako ne bi ugovore produzili gracima . Imam ti jos pisat godinu neznalice , al dzaba tvoj isprani mozak to ne moze skontat.
Eto vidis koliko ovdje u tvom postu ima neistinitih stvari. Problem je jedini sto nije Husic predsjednik, sto je neko drugi hajde priznajte pa da realno razgovaramo.

TC nije organizovaniji klub uopste, kao niti Zvijezda. Ti klubovi imaju jednog covjeka, a organizovani su kao Sloboda u vrijeme Husica, malo malo pa greska u vodjenju, pa ode igrac jer se nije produzilo, pa igrac nije registrovan, pa nema generalnog sponzora, pa nema prodaje dresova, pa nema dostojne web stranice i milion nekih sitnih stvari. Sinoc ste na stadionu imali kao na tanjiru da kupite dres i rekvizite Slobode gdje novac ide Slobodi.
Ne branim ja nikog ali vi momci previse izmisljate zbog nekih svojih kompleksa.

Svi su im trazili Krpica, da ga plate da ne ode u drugi klub, objesili bi ih za muda da ga nisu platili i doveli, a onda je on utekao. Normalno da cu ga pljuvati, ljudi su potrosli Slobodine pare da dovedu dobrog igraca, a on se ponio kao zadnji klosar. Ordagica su oni produzili na godinu kako se sjecam? I trazili su mu da ode na ljeto da klub zaradi, on odbio. Jel tu uprava kriva? Oni bi ga svakako prodali u Skandinaviju. Piric sam rekao da je igrao za najmanje para u klubu zbog Husica i da mu je on branio i transfer ali isto tako mu odbio produziti ugovor na ljeto. A on je otiso na zimu, ispisnicu je uzeo jos u oktobru, a uprava dobila mandat u decembru. Glavni razlog toga sto je otisao je jer mu Husic nije uplatio ljekarsko iako je imao duznost da to uradi. Dok se klub presabrao i dok su se uhodali otisao je ko je zelio.

Mozes ti stavljati PDA i SDP u isti kos koliko hoces ali to su dva druga svijeta, niti slicni. Nije isto biti u SDP i u PDA, ako si u PDA automatski si klosar i trebas biti diskvalifikovan kod svakog Tuzlaka.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.