FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 22 jul 2018, 18:02

Brcanskamalta je napisao/la:Ovaj...decki. ..Sloboda-Zrinja....0-1...bez ijedne sanse i konkretnog suta na gol. ..ali imali smo posjed na momente. .kao i protok lopte. ... :facepalm:
Bo li vas Husic da vas yebo.
Ima nade. Jest da je skripalo u napadu ali nadamo se da će i taj dio uhodati. Zrinja bi sa onakvom ekipom trebala protutnjati, ali nije. Sta više, razočarala me!!

Pusti se ovih šta pišu . .. . Izgubili jesmo, ali nesretnim slučajem .

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 22 jul 2018, 18:21

Da nesretnim slucajem a imali smo bod protiv jednog od najvecih timova danasnjice, stvarno steta.
Prvi sut u okvit gola si imao u 80-toj minuti :crazy:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 22 jul 2018, 18:54

Dosta vas je. Ne nastavljajte, otići će gdje ne treba.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 22 jul 2018, 19:07

Aerials je napisao/la:Dosta vas je. Ne nastavljajte, otići će gdje ne treba.
a sto brises moj post, a ne brises njegov, ja ga nisam prvi vrijeđao, već on mene, moj je bio odgovor na njegove provokacije.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 22 jul 2018, 19:13

Jbte, ljudi ovdje koliko toliko pokušavaju da pricaju o igracima, igri, timu, sportu, a ti se zaletis i sa tuzlakom opet sve vratis na raspravu o sisi ili mačku. Pa barem imaj toliko pristojnost, skupa sa tuzlakom, da dopustis nama kojima je to dosadilo u ovih par godina da razgovaramo o fudbalu
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 19:15

Kako je Radnik pametna ekipa, grade tim od odbrane, Lucic kao golman, ispred Franic i Aleksic kojeg sam kod nas prizeljkivao. Onda u vezi niz radilica i ispred gore Djelmic i Djuric uz visokog Hadzica. Bas ono ekipa koja je napravljena da bude borbena, bez puno "zvucnih" imena. Dok mi uvijek pokusavamo da nesto dovodimo zvucnije igrace i isfulamo se. Umjesto da gledamo jesul spremni, zdravi i borbeni.

Zato opet ce Radnik i Gosk biti ispred nas.

Mi nemamo golmana, nemamo prave stopere bez Vasiljevica, nemamo radilica umjesto Hadzanovica i nemamo visokog napadaca. Djaba ti onda ostalo sve. Oni dovedu sto ima treba, a mi da se pokazemo.

Mi npr. imamo Saida, nasjeli on ime, covjek je po realnim mogucnostima sigurno Jaha 2. i tako trenutno kotira u ligi, nisko. On nije koristan igrac, bolje imati nekog za koga se nikad nije culo ali da pretrci 10 kilometara. Zato sigurno nismo bolja ekipa ni od Radnika, mozda talentovanija ali bolja ne.
Ali ima tu i do stela i managera, mi smo idealni za uvaliti i prodati pricu, a njega npr nije niko zelio u ligi.

Ne znam ko nama sve nudi igrace ali ti sto nam nude nas ebu dobro, zasto mi nikad nismo u prici oko ovih igraca koji zavrse u Radniku, Krupi, Gosku?

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 jul 2018, 19:35

MakabiTuzla je napisao/la:Nece mene Tušanj vidjeti dok gos shupak Senad ne pokloni seksoru VIP kartu. Sramota je šta rade. I Hariju isto.
Konacno post da ne apominje glupan itd..al opet djetinjasto :urnebes:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 22 jul 2018, 19:37

Prve utakmice pokazuju, kako smo i predviđali, da ce ove godine biti liga dosta izjednačena. Doduse, vjerovatno ce tada sudjenje i zakulisne igre doci do izrazaja, ali bice zanimljivo :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 22 jul 2018, 19:41

ma Radnik i jeste donekle primjer kako se dovode igraci, pa i Zrinjski.

mejdutim, kod njih nema pritska.

**** te Hadzanovic , ko je taj, nama zvijezda treba. A ovaj ce na kraju najbolje pojacanje bit

zato ja i kazem bolje da smo doveli prave igrace nego sto smo nakamarali.

banalan primjer: Salihovic, Mujkic, Vasiljevic, Adzem, Salkic, Ignjatovic i po potrebi Ivetic, Kurtalic...i nama fali stoper

Hadzanovic, Prses, Civic, Alispahic, A.Hodzic i po potrebi Ivetic, Maksimovic- nama fali centralni vezni

bolje imati 2-3 kako treba igraca za dvije pozicije i jedno dijete, nego 6 od kojih 1 valja
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 22 jul 2018, 19:43

HElo je napisao/la:Da nesretnim slucajem a imali smo bod protiv jednog od najvecih timova danasnjice, stvarno steta.
Prvi sut u okvit gola si imao u 80-toj minuti :crazy:
Pa rece da je napad slabija karika

Prosle sezone je bila kuurcobolja svih 11

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 19:48

Pa ja govorio treba Handzica onog ostaviti, mogu se kladiti da ce u Krupi biti dobar. Ljudi napali za Vasiljevica odmah, za Hadzanovica isto.
Ma nasi od uprave preko navijaca misle da smo mi jaci od ostalih, a nismo. Jbg ali tako je.

Ako ima para neka dovedu Kunica vise, on je jedan od korisnih igraca.

Imamo jedno 5-6 igraca od kojih se nema sta ocekivati, oni igraci koji ne bi mogli igrati u drugim ekipama. Nagomilani, samo ih mi trazili nekim slucajem. Vidilo se sinoc da imamo 12-13 igraca i to je to. Ostale ne smije ni Milenko ubaciti osim kada nas ne sataru povrede i kartoni.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 22 jul 2018, 19:50, ukupno mijenjano 1 put.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 22 jul 2018, 19:50

MakabiTuzla je napisao/la:Jbte, ljudi ovdje koliko toliko pokušavaju da pricaju o igracima, igri, timu, sportu, a ti se zaletis i sa tuzlakom opet sve vratis na raspravu o sisi ili mačku. Pa barem imaj toliko pristojnost, skupa sa tuzlakom, da dopustis nama kojima je to dosadilo u ovih par godina da razgovaramo o fudbalu
Ja sam samo prokomentarisao o milenku i struci. Ja ni jednog igraca nisam napao jer nisam ih ja selektirao i dali su maximum koliko mogu i znaju. Ja sam prozvo ovu naj jadniju struku od nastabka kluba. U engleskoj postoji sveto trojstvo u fudbalu a to je na prvom mjestu uprava, pa struka i na kraju igraci. Mi nemamo n prvo i drugo, a igracinsu kaki taki. Ovdje se oni naj vise pljuju. Ja pljujem prve i druge jer su lopov, nespisobni i nadobudni i juce ko je bio na tusnju dovoljno je vidjet reakciju navijaca , lobanje u lozi.
To sto su pojedinci infiltrirani od strane uprave da mede ovdje to je njihov problem.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 19:53

Nismo nikada ni imali struku, nije to samo od ove uprave. Prosla uprava je imala vise novca ali jednako se provaljivala. Navijaci su trazili i Pirica na gol dok je branio onaj neki Fejzic, pa su trazili i Ordagica. Ubo se jedan rok na ljeto 2015. Ostalih 3-4 roka fulano 80% igraca.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 22 jul 2018, 19:57

tuzlak1987 je napisao/la:Nismo nikada ni imali struku, nije to samo od ove uprave. Prosla uprava je imala vise novca ali jednako se provaljivala. Navijaci su trazili i Pirica na gol dok je branio onaj neki Fejzic, pa su trazili i Ordagica. Ubo se jedan rok na ljeto 2015. Ostalih 3-4 roka fulano 80% igraca.
U Radniku i Krupi se igra sa puno manje pritiska, kod nas jedna losa utakmica jebu ti mater i zvizde ti sa tribina tamo ti nema ko ni zvizdat.
Drugo uredjeniji su klub na igracima je samo da igraju, kod nas je vazda neki cirkus te ode, te ode onaj, de tuzba ova de tuzba ona, licenca bog otac...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 22 jul 2018, 20:07

tuzlak1987 je napisao/la:Nismo nikada ni imali struku, nije to samo od ove uprave. Prosla uprava je imala vise novca ali jednako se provaljivala. Navijaci su trazili i Pirica na gol dok je branio onaj neki Fejzic, pa su trazili i Ordagica. Ubo se jedan rok na ljeto 2015. Ostalih 3-4 roka fulano 80% igraca.
Sta se furalo usli smo u pl Bih, prvo sezonu zavrsili 6, drugu vice prvaci i finalisti kupa, to ne mozes poredit sa ovim danas, tjeras petrovića dovedes milenka, otjeras t.j. Prekomandujes spahu dovedes gradu. Daj molim te. Izvinjavam se svina. Ne mogu vise . Sad će prenos na moja tv da vidim i ove

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 jul 2018, 20:13

tuzlak1987 je napisao/la:Kako je Radnik pametna ekipa, grade tim od odbrane, Lucic kao golman, ispred Franic i Aleksic kojeg sam kod nas prizeljkivao. Onda u vezi niz radilica i ispred gore Djelmic i Djuric uz visokog Hadzica. Bas ono ekipa koja je napravljena da bude borbena, bez puno "zvucnih" imena. Dok mi uvijek pokusavamo da nesto dovodimo zvucnije igrace i isfulamo se. Umjesto da gledamo jesul spremni, zdravi i borbeni.

Zato opet ce Radnik i Gosk biti ispred nas.

Mi nemamo golmana, nemamo prave stopere bez Vasiljevica, nemamo radilica umjesto Hadzanovica i nemamo visokog napadaca. Djaba ti onda ostalo sve. Oni dovedu sto ima treba, a mi da se pokazemo.

Mi npr. imamo Saida, nasjeli on ime, covjek je po realnim mogucnostima sigurno Jaha 2. i tako trenutno kotira u ligi, nisko. On nije koristan igrac, bolje imati nekog za koga se nikad nije culo ali da pretrci 10 kilometara. Zato sigurno nismo bolja ekipa ni od Radnika, mozda talentovanija ali bolja ne.
Ali ima tu i do stela i managera, mi smo idealni za uvaliti i prodati pricu, a njega npr nije niko zelio u ligi.

Ne znam ko nama sve nudi igrace ali ti sto nam nude nas ebu dobro, zasto mi nikad nismo u prici oko ovih igraca koji zavrse u Radniku, Krupi, Gosku?
Prvi put da se sa tobom slazem u svakoj rečenici tvog posta!!Moram dodati da u ovom trenutku sa ovakvim predsjednikom,ovakvim poluamaterskim trenerom i polulimitiranim igračima mi nismo bolji ni od jedne ekipe PL.A suce da ne spominjem kako su nam naklonjeni! :kafa:
DRŽAVA TUZLA!!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 22 jul 2018, 20:17

Da upravu si pogotovo jzce kad je zrinjskom sviro ofsajd kod cistog gola. Al u proslim sezonama su nas urnisali

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jul 2018, 20:18

xeksor je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Nismo nikada ni imali struku, nije to samo od ove uprave. Prosla uprava je imala vise novca ali jednako se provaljivala. Navijaci su trazili i Pirica na gol dok je branio onaj neki Fejzic, pa su trazili i Ordagica. Ubo se jedan rok na ljeto 2015. Ostalih 3-4 roka fulano 80% igraca.
Sta se furalo usli smo u pl Bih, prvo sezonu zavrsili 6, drugu vice prvaci i finalisti kupa, to ne mozes poredit sa ovim danas, tjeras petrovića dovedes milenka, otjeras t.j. Prekomandujes spahu dovedes gradu. Daj molim te. Izvinjavam se svina. Ne mogu vise . Sad će prenos na moja tv da vidim i ove
Federalna liga ispod stola, imali Ciru malo povuci potegni.

Prva sezona u PL 14/15 niz promasaja na jesen: Jankovic, Secerovic, Bajraktarevic, Mitrovic, Kiso. Na proljece dovedeni Zeba, Ivetic, Bekic, Ahmetovic, Zrnanovic. Zavrsili 8 od 16, a na jesen bili 14 od 16. Promasaj sa trenerima Sadikovic i Casemiro.

Druga sezona pogodak transfer rok na ljeto, Kostic, Veselinovic, Ordagic, Stjepanovic, Skahic. Odlicna igra, prva pozicija, a onda na proljece dovedu Lakicevica i Haurdica da napadnu dva fronta. Igraci koji nisu bili taj kvalitet.

Treca sezona, los, najvece pare utrosene, a dovedeni: Hasanovic, Ademin Hadzic, Fatic, Karic, Djidic, Lazevski, Grahovac, Eric, Subic i Zec. A otisli prvotimci Ivetic, Saric i Ahmetovic besplatno. Igrali Evropa ligu bez lijevog beka.

Koliki je procenat promasaja? Veliki, uvijek se islo na srecu i samo se potpisivalo bez ikakvog plana i analize. Niti jedan igrac nije temeljito analiziran vec je dovedeno sto ti se ponudi i nadalo se da ces ubosti. Imali smo istina tu i najbolji prelazni rok ljetni 15/16, a nije lose bilo ni proljece 15. Ali ovo stalo puno promasaja.

Prosla uprava na ulozeno dobiveno imala od 5 prelaznih rokova 2 dobra, ova od 4 ima jedan onaj u januaru sa Petrovicem, ostali losi.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 jul 2018, 20:23

vidim jos uvijek ima osoba koje zive u zabludi da je ona ekipa koja se borila za titulu, bila i formirana za tako nesto... to je bio jedan nevjerovatan splet okolnosti, jer nema sanse da je ona ekipa bila sposobna osvojit titulu, nesto kao leicester u engleskoj

vise su sretno uboli s igracima, nego planski, a onda je to onaj smecar musemic vrhunski poslozio... tek naredne sezone se krenulo s poznatim imenima i zestoko se profulalo... dakle susta suprotnost u odnosu na prethodnu sezonu

Avatar
DamirT
Postovi: 13879
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 22 jul 2018, 20:26

Nego momci hoce li ko navijati za mrzitelje drzave ili umjetni klub sa engleskim imenom?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.