FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 jan 2020, 01:12

Sviuodbranu je napisao/la:
25 jan 2020, 00:36
Bas tako malim koracima, restart u pravom smislu a ne bacati milion km samo na Slobodu. Sada cete reci kukam, ali to je realnost. Skoro milion i pol se baca na Slobodu i Aidovu prciju, dok se velikani ostalih sportova gase. ZKK Jedinstvo, ZRK Jedinstvo, visestruki prvak u odbojci nekadasnja Tuzla, i td.
U Slobodi decenijama kruze nesposobni ljudi, naci finansije sponzore ...Nije to rjesenje, odgadja se neminovno samo a vi svatite kako hocete.
Znas sta bi sa 100 000 godisnje uradila Sloboda u rukometu, ili KK Jedinstvo....
Moraju se stvari mjenjati u korijenu, jer ovo ne vodi nigdje.
Ja se ne nadam nicemu vise, eto vjerujes da znam dvije stvari. Ili kljuc u katanac, ili ce uvjek ostati ovako....Nema bolje, na ovaj nacin nema.
Pa u tvom postu je sav paradoks navijača Slobode. Ti ćeš pljuvati Jasmina jer ne daje pare u Slobodu, pa kad da enorman iznos onda ćeš pljuvati sto je dao toliko. Nebitan je Jasmin, **** njega i politiku, ali recimo pljuvat će se prethodne uprave koje ne podnesu izvjestaj o dugovanjima pa kad dodje uprava koja to uradi i nju ćemo pljuvati. Niko nama ne ugodi, napisao sam vec par puta.

A te kritike za RK Jedinstvo su mi presmijesne. Kad si zadnji put isao u Mejdan gledati cure? Ili makar pogledao tabelu i rezultat kako stoje? Znaš li koja im je najbolja igračica? Meni bi bilo zao da se ugase, naročito jer je smiješan iznos u pitanju koji ni ne trebaš od nekog tražiti već daj broj računa da uplaćujemo i spasimo klub.
Ali sta smo postigli, spasio si ženski rukometni klub koji igra u BiH ligi. Muški klubski rukomet je ozbiljan sport tek u par država Europe, van Europe ne postoji, a zamisli kakvo je stanje sa ženskim rukometom u BiH. Na kraju krajeva nemamo djece tj curica koje će tu trenirati, sve je manje ljudi u BiH pa tako i u Tuzli tako da je i taj argument "daj klub nek djeca treniraju" upitan.
Volio bih da se spasi RK Jedinstvo ali dugoročno gledano to je samo držanje na aparatima nečeg što nema potencijala da oživi.

To sto si ti izgubio nadu, mnogi su. Samo nemoj smiješne stvari pisati tipa zadnjih par postova.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 25 jan 2020, 01:20

Sviuodbranu je napisao/la:
25 jan 2020, 00:36
Bas tako malim koracima, restart u pravom smislu a ne bacati milion km samo na Slobodu. Sada cete reci kukam, ali to je realnost. Skoro milion i pol se baca na Slobodu i Aidovu prciju, dok se velikani ostalih sportova gase. ZKK Jedinstvo, ZRK Jedinstvo, visestruki prvak u odbojci nekadasnja Tuzla, i td.
U Slobodi decenijama kruze nesposobni ljudi, naci finansije sponzore ...Nije to rjesenje, odgadja se neminovno samo a vi svatite kako hocete.
Znas sta bi sa 100 000 godisnje uradila Sloboda u rukometu, ili KK Jedinstvo....
Moraju se stvari mjenjati u korijenu, jer ovo ne vodi nigdje.
Ja se ne nadam nicemu vise, eto vjerujes da znam dvije stvari. Ili kljuc u katanac, ili ce uvjek ostati ovako....Nema bolje, na ovaj nacin nema.
Ispala iz Federalne
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 jan 2020, 01:28

Madal je napisao/la:
25 jan 2020, 01:12
Sviuodbranu je napisao/la:
25 jan 2020, 00:36
Bas tako malim koracima, restart u pravom smislu a ne bacati milion km samo na Slobodu. Sada cete reci kukam, ali to je realnost. Skoro milion i pol se baca na Slobodu i Aidovu prciju, dok se velikani ostalih sportova gase. ZKK Jedinstvo, ZRK Jedinstvo, visestruki prvak u odbojci nekadasnja Tuzla, i td.
U Slobodi decenijama kruze nesposobni ljudi, naci finansije sponzore ...Nije to rjesenje, odgadja se neminovno samo a vi svatite kako hocete.
Znas sta bi sa 100 000 godisnje uradila Sloboda u rukometu, ili KK Jedinstvo....
Moraju se stvari mjenjati u korijenu, jer ovo ne vodi nigdje.
Ja se ne nadam nicemu vise, eto vjerujes da znam dvije stvari. Ili kljuc u katanac, ili ce uvjek ostati ovako....Nema bolje, na ovaj nacin nema.
Pa u tvom postu je sav paradoks navijača Slobode. Ti ćeš pljuvati Jasmina jer ne daje pare u Slobodu, pa kad da enorman iznos onda ćeš pljuvati sto je dao toliko. Nebitan je Jasmin, **** njega i politiku, ali recimo pljuvat će se prethodne uprave koje ne podnesu izvjestaj o dugovanjima pa kad dodje uprava koja to uradi i nju ćemo pljuvati. Niko nama ne ugodi, napisao sam vec par puta.

A te kritike za RK Jedinstvo su mi presmijesne. Kad si zadnji put isao u Mejdan gledati cure? Ili makar pogledao tabelu i rezultat kako stoje? Znaš li koja im je najbolja igračica? Meni bi bilo zao da se ugase, naročito jer je smiješan iznos u pitanju koji ni ne trebaš od nekog tražiti već daj broj računa da uplaćujemo i spasimo klub.
Ali sta smo postigli, spasio si ženski rukometni klub koji igra u BiH ligi. Muški klubski rukomet je ozbiljan sport tek u par država Europe, van Europe ne postoji, a zamisli kakvo je stanje sa ženskim rukometom u BiH. Na kraju krajeva nemamo djece tj curica koje će tu trenirati, sve je manje ljudi u BiH pa tako i u Tuzli tako da je i taj argument "daj klub nek djeca treniraju" upitan.
Volio bih da se spasi RK Jedinstvo ali dugoročno gledano to je samo držanje na aparatima nečeg što nema potencijala da oživi.

To sto si ti izgubio nadu, mnogi su. Samo nemoj smiješne stvari pisati tipa zadnjih par postova.
Da se da novac da pomognes, to je sasvim uredu, klub je gradski.
Ali da konstantno sezonu za sezonom dajes ogroman novac, da ti novac gradjana bude glavni izvor prihoda, e to ne prijatelju.
Nije problem sto grad dadne novac, nego je problem sto se nista ne radi da bude klub samoodrziv, i ne mislim samo na ove sada govorim uopste o Slobodi.
Mi smo tako napacena sredina, da ukoliko neko drzi toljagu a opali nam samo samar, kazemo suti dobro je :D
E to ti mogu reci o tom zadnjem, finansijskom izvjestaju :D
Zadovoljavamo se glupostima a milion pod pitanja se moze uputiti o tom "izvjestaju ".
Veslaju nas opet, a eto kako hocete, kada bude nesto vrijedno pohvale, pohvaliti cu ko i uvjek, i u svakoj upravi....ali nesto konkretno. Ovo sve do sada je dejavu, vec vidjeno. Zar nista nismo naucili iz proslosti yebem li ga :)

Ja ba Helleru ne ispadaju sada kada dobijaju cundaru, a da ispadnu kada bi dobili neki ozbiljan novac
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 25 jan 2020, 01:41

Puno ozbiljnije pare su tu. Nije Sloboda amaterska ekipa.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 jan 2020, 02:02

Heller je napisao/la:
25 jan 2020, 01:41
Puno ozbiljnije pare su tu. Nije Sloboda amaterska ekipa.
Ja govorim o parama iz budzeta koje dobiju...Koliko se sjecam rece im predsjednik u jeku borbe za PL ,da su te sezone dobili citavih 5000 maraka....E sada zamisli sta mogu sa jos 100 000 da dobiju.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 25 jan 2020, 11:13

sviunapad1010 je napisao/la:
25 jan 2020, 00:21
Ima li kakvih pojačanja na vidiku?
Nema i ne pitaj to! Trenutno se raspravlja o IDEJI i patriotizmu generacije. :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 jan 2020, 11:42

Probisvjet je napisao/la:
24 jan 2020, 23:15
MMA075 je napisao/la:
24 jan 2020, 23:03
Da su mu to prioriteti ne bi izdvajdo toliko za rsd.
Gdje god je negovog uhljeba on ce izdvajati nase pare. On je otprilike karakter tipa Envera Hodze. Slican profil licnosti.
rece jedan od skupstinara koji je podrzavao kriminal...
Samo treba kukat i ponavljat se ko papagaj i VIKAT nikad nece bit bolje. :D

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 25 jan 2020, 11:56

Sviuodbranu je napisao/la:
25 jan 2020, 02:02
Heller je napisao/la:
25 jan 2020, 01:41
Puno ozbiljnije pare su tu. Nije Sloboda amaterska ekipa.
Ja govorim o parama iz budzeta koje dobiju...Koliko se sjecam rece im predsjednik u jeku borbe za PL ,da su te sezone dobili citavih 5000 maraka....E sada zamisli sta mogu sa jos 100 000 da dobiju.
E s dodatnih 100 to su tri pojačanja da se titula napadne.

Sumnjam da ćemo ispasti, igramo protiv Mladosti DK i Čelika kući, to ako dobijemo 65% posla je završeno
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 jan 2020, 12:26

Heller je napisao/la:
25 jan 2020, 11:56
Sviuodbranu je napisao/la:
25 jan 2020, 02:02
Heller je napisao/la:
25 jan 2020, 01:41
Puno ozbiljnije pare su tu. Nije Sloboda amaterska ekipa.
Ja govorim o parama iz budzeta koje dobiju...Koliko se sjecam rece im predsjednik u jeku borbe za PL ,da su te sezone dobili citavih 5000 maraka....E sada zamisli sta mogu sa jos 100 000 da dobiju.
E s dodatnih 100 to su tri pojačanja da se titula napadne.

Sumnjam da ćemo ispasti, igramo protiv Mladosti DK i Čelika kući, to ako dobijemo 65% posla je završeno
O tome sam pricao, daje se Slobodi milion (manje vise)a za 10 puta manje neko bi titulu napao.
Opet kazem treba pomoc ali toliki novac iz budzeta ne smije biti trajno rjesenje. Mora se ravnomjerno pomoc svima.
Vidicemo sve na proljece akb valjda necemo
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 jan 2020, 12:37

Probisvjet je napisao/la:
25 jan 2020, 11:13
Nema i ne pitaj to! Trenutno se raspravlja o IDEJI i patriotizmu generacije. :mrgreen:
Nego jesi nam se prijavio za skupštinu da si spreman izdvojiti 20ak hiljada godisnje? Ili si samo tu dok je bilo odlučivati dzabelame i sutiti na sav kriminal u Slobodi? :)
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 jan 2020, 13:00

Što žalite budzet. Ljudi za sport i kulturu se izdvaja minimum minimuma i mizerni procenti ukupnog budzeta i opet sluzi za pranje para. Da milion ne ode prema Slobodi, otisao bi u negdje drugo. Bijeljina finansira Radnik, Široki finansira Široki, Banja Luka Borca. U čemu je problem. Treba postavit pitanje treba li nam taj sport. Isti taj grad je najodgovorniji za stanje u Slobodi jer godinama ima poluge upravljanja klubom, preko Skupstine do Uprave
Niko, niko, samo Sloboda

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 jan 2020, 13:03

katarakta je napisao/la:
25 jan 2020, 13:00
Što žalite budzet. Ljudi za sport i kulturu se izdvaja minimum minimuma i mizerni procenti ukupnog budzeta i opet sluzi za pranje para. Da milion ne ode prema Slobodi, otisao bi u negdje drugo. Bijeljina finansira Radnik, Široki finansira Široki, Banja Luka Borca. U čemu je problem. Treba postavit pitanje treba li nam taj sport. Isti taj grad je najodgovorniji za stanje u Slobodi jer godinama ima poluge upravljanja klubom, preko Skupstine do Uprave
Ne znam kako da vam objasnim vise.
Neka daju nije problem ali to ne smije biti GLAVNI i JEDINI izvor finansiranja.
Koliko Sloboda ima prihode a da nisu pozajmice......uprava mora naci sretstva sponzore i td a sve preko, kao grad super
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 jan 2020, 13:15

Sviuodbranu je napisao/la:
25 jan 2020, 13:03
katarakta je napisao/la:
25 jan 2020, 13:00
Što žalite budzet. Ljudi za sport i kulturu se izdvaja minimum minimuma i mizerni procenti ukupnog budzeta i opet sluzi za pranje para. Da milion ne ode prema Slobodi, otisao bi u negdje drugo. Bijeljina finansira Radnik, Široki finansira Široki, Banja Luka Borca. U čemu je problem. Treba postavit pitanje treba li nam taj sport. Isti taj grad je najodgovorniji za stanje u Slobodi jer godinama ima poluge upravljanja klubom, preko Skupstine do Uprave
Ne znam kako da vam objasnim vise.
Neka daju nije problem ali to ne smije biti GLAVNI i JEDINI izvor finansiranja.
Koliko Sloboda ima prihode a da nisu pozajmice......uprava mora naci sretstva sponzore i td a sve preko, kao grad super
Pa to je isto rekao i Secerbegovic.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 jan 2020, 14:14

Da, ali da bi nasao sponzore, moras napravit klub u koji je neko spreman dat pare, a to ne ide preko noci. Usput i rezultat ne smije da trpi jer ovo je fudbal. Doveli.smo nekog stopera :)
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 25 jan 2020, 14:46

pa ne mozes ti nekog natjerati da bude sponzor. Nema interesa lokalne zajednice, nije ga bilo ni kad je Azmir imao rezultate a kamo li sad.

eto momci mogu otic do Napulja na sastanak, a ne mogu do Sickog do Binga- dajte ba

lokalna zajednica na svaki nacin pokazuje da joj ne treba Sloboda, niti bilo koji drugi sportski i kulturni kolektiv. A nista nije bolja situacija ni u ostatku drzave. Ako iskljucimo drzavne projekte Sarajevo, Zeljo, Zrinjski i Borac jedini iole stabilni su jos poludrzavni projekat Velez i Tuzla Siti. Svi ostali se raspadaju.

ako cemo pricati o postenju, najpostenije bi bilo ugasiti Slobodu, jer ociglendo ideja je umrla , a novac preusmjeriti na Tuzla Siti i Tusanj. Zamisli sta bi Azmir radio sa recimo 400 hiljada godisnje od grada, besplatnim Tusnjem i jos 300-400 hiljada ulozenih u stadion. Navijaci bi vrlo brzo popunili stadion, pokazali smo da nigdje nije bio veci procenat preletača nego kod nas.

A covjek ima poslovne i finansijske veze, plus vlastite mogucnosti da iznese uspjeh. Ako hocemo posteno ako ikog treba podrzati iz budzeta to su oni i RK Sloboda.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 25 jan 2020, 14:52

Nova pojacanja :

Marko Marinkovic - stoper, 26 godina, 1.92, zadnji klub Spartak Trnava. Nije se bas naigrao zadnjih pola godine, samo 4 utakmice, medjutim prosla sezona dobra jer je ostvario transfer iz Napredka i odigrao 27 utakmica. Trebalo bi biti dobro pojacanje.

Semir Smajlagic - napadac(krilo), 20 godina, 1.90, zadnji klub Mladost DK, 16 utakmica, 2 asistencije. Nekada velika nada Sarajeva, imao 19 golova, 9 asistencija u 29 utakmica u juniorskoj ligi. Poslije toga Triglav gdje je zabio 6 golova u prosloj sezoni. Nadam se da su ga potpisali na 2,3 godine, jer se na ovom momku potencijalno moze zaraditi u buducnosti, veoma dobar potez.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 25 jan 2020, 14:54

Odlicno za Marinkovica, tip igraca koji nam najvise treba
Jedan grad, jedna ljubav!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 jan 2020, 14:54

@ultra pretjera ga sad ti druže malo više.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 25 jan 2020, 14:56

Da li neko zna da li nam je dosao onaj stoper iz Srbije, sto je igrao za Zvezdu, sto se pricalo prije par dana? Ako je i on dosao, onda ce se on sigurno koristit na zadnjem veznom, pogotovo sada sto je dosao novi stoper.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 jan 2020, 15:05

Dobar stoper ako ga potpišemo biće pojačanje.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.