FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 07 apr 2018, 20:42

Kup BiH – 1/2 Finale (1st leg): Željezničar – Sloboda 18:00 h. Prenos. SportKlub 3.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 apr 2018, 22:06

Ovdje se ja bodu i nadao tj bio zadovoljan da se uzme.
Ali sada idu domace i tu ocekujem trice, imamo 4 domace i dvije gostujuce. Slabo gubimo utakmice tj samo jednu i to je dobro.
Isto tako Borac kojem se ide u goste je trenutno losija ekipa od nas i tu poraz sigurno nece biti.

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 08 apr 2018, 08:35

Aerials je napisao/la:Darku odmah produžiti ugovor, ni slučajno pustiti ga za džaba!
Nzn koliko je istina, cuo sam da mu je klauzula 150 000 eura, sto je po meni malo, pa iole ozbiljan klub iz nase lige to moze podmiriti. To bi trebalo promijeniti, ako je Slobodas da makar pristane dq mu se promijeni klauzula.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 apr 2018, 09:02

Mortus je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Darku odmah produžiti ugovor, ni slučajno pustiti ga za džaba!
Nzn koliko je istina, cuo sam da mu je klauzula 150 000 eura, sto je po meni malo, pa iole ozbiljan klub iz nase lige to moze podmiriti. To bi trebalo promijeniti, ako je Slobodas da makar pristane dq mu se promijeni klauzula.
Samo bez prodavanja igrača u našu ligu. Ne znam za transfer u nasoj ligi iz kluba u klub od 150.000 eura to bi rekord bio.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 08 apr 2018, 11:00

Bod ko kuca, poslije vodstva Mladosti.....samo da proradi napad....Zeljo je prosjecna ekipa, nikako mi nije mi jasno kako su prvi, trebali bi ih proci u kupu.....i golman im daje golove, jos im samo fali jedan go da se lopta od sudije odbije, pored onih karambola....oni samo uz pomoc saveza mogu nesto osvojiti.....
🔴⚫️

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 08 apr 2018, 11:12

Kako Darko igra na proljece ja jos ne mogu da vjerrujem da je to onaj igrac od prije godinu daana...On je nasa zlatma koka ako njega ne unovcimo ne znam onda, gasi klub, jeebbbii mu mater kad izgubis za dvije godine cca milion KM (Pirija, Ordaga, Krpic) onda stvarno vidis nemoc ovih ljudi da zadrze kapitalce
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 08 apr 2018, 11:43

Todorovića će unovciti Zrinjski, Zeljo i ostali koji znaju . . a ne Sloboda. Ne znamo mi to !!!

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 08 apr 2018, 12:05

Tuzlak04 je napisao/la:Todorovića će unovciti Zrinjski, Zeljo i ostali koji znaju . . a ne Sloboda. Ne znamo mi to !!!
Nije njega bez razloga Petrovic zelio u Zelji a isto tako i Krstajic u Radniku koji bi ga sigurno pumo bolje unovcio od svih navedenih
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 08 apr 2018, 12:43

Jucerasnje kolo je bilo odlicno, kada se sve sabere i oduzme:

1. Mi i dalje imamo pravo na dva poraza u zadnjih 6 kola, cak i ako Celik uzme svih 7 utakmica do kraja. (sa Celikom kuci 3:0 1:1, u gostima 2:2 -:-) Naravno, najbitnije je da dobijemo ove 4 kuci.

2. Zeljo je kiksao, cak je i dobro da nije izgubio jer su na ovaj nacin navijaci barem koliko toliko smireniji, nego sto bi bili da su dozivjeli poraz. Tada bi se morali nafurati puno vise protiv nas, kako bi se iskupili. Zrinja je dobio, sto znaci da im pusu za vratom. Zeljin kiks protiv Sarajeva, vraca uz pobjedu Zrinje njih na prvo mjesto. Sada se ta prednost na proljece istopila na 2 boda, a vremenska prognoza za naredni period predvidja toplije vrijeme :shifty:

3. To nas dovodi do sljedeceg zakljucka: Zeljo bi morao, ako su pametni, da igra malo pod rucnom protiv nas, jer im je cijelo prvenstvo u opasnosti a postoji rizik da izgube SVE. Cinjenica je takodjer, da Zeljo nije nista bolja ekipa od nas, barem ne po prikazanom u one dvije utakmice sa nama. Jedino je zeznuto, sto se oni protiv nas nafuraju, pogotovo zbog cinjenice da smo ih izbacili prije dvije sezone sa dvije maestralne pobjede iz tog istog kupa u polufinalu, a i uvijek zele pobijediti klub, koji je u medjusobnim omjerima u Jugi bio bolji od njih ;) Takodjer zabrinjava njihov uticaj u savezu i sudije, koji mogu u bitnim situacijama presuditi u njihovu korist. Klub bi trebao izvrsiti djelomicno medijski pritisak na savez, ali dzaba kada su mediji sarajevski.

U svakom slucaju skupiti muda i otici dole po dobar rezultat :kafa:
Zadnja izmjena: FrantoBauzek, dana/u 08 apr 2018, 12:59, ukupno mijenjano 1 put.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 08 apr 2018, 12:58

Srećan Vaskrs Slobodasima,fudbalerima Slobode i ostalima koji slave !
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
harry_90
Postovi: 19799
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 08 apr 2018, 13:06

Bod dobar sa teskog gostovanja,sad imaju tri kuci,ne smiju kiksati,mozda bi mogli preskociti i Borca u naredna dva meca,ako nam se poklopi,to jest ako uspijemo pobjediti..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 08 apr 2018, 14:46

Sasvim je realno da Borac ispadne iz lige, realno poslije Viteza su najslabija ekipa, a imaju ici u goste nama, Celiku, Gosku pa i Vitezu, a i docekati nas i Mladost. Mi ih MORAMO dobiti sljedeci vikend, onda u kolu poslije ih preskociti poslije bod(ov)a protiv Goska i vise ne razmisljati o ispadanju.
Borac kuci - 3 boda
Gosk kuci - 3 boda, ali eto posto ce biti peta utakmica u 15 dana nek bude i bod
Vitez kuci - 3 boda
Celik u gostima - bod puna kapa, jos znamo kakvo ce sudjenje i sve biti, ali mislim da cemo i prije ove utakmice osigurati opstanak i gurnuti Borac ispod sebe
Mladost kuci - ponoviti utakmicu otprije 2 mjeseca i nema problema
Borac u gostima - revijalna utakmica poslije osvajanja kupa, poslati djecu nek igraju
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 apr 2018, 19:23

Sasvim realno je da ako bude pošteno do kraja Celik ne može uzeti vise od 33-34 boda u idealnom scenariju.

A nece uzeti vise od 30 bodova ako ne bude mutnih radnji.

Nece ni sutra dobiti Vitez bez vjetra u leđa, daj bože.

Definitivno ekipa su koja je zaslužila ispadanje ove godine i to je to. Ostali su na muljanja x puta do sada red je da idu u cvajtu i to zasluženo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 08 apr 2018, 20:23

Ako dobijemo Broca i Goska kući to je to !!! Mada nas do sad niko nije porazio u ovoj ligi opstanka ali isto tako i mi nismo baš pobjeđivali. Zna li se u kakvom nam je stanju igrački kadar imal povrijđenih suspendovanih pred željezničar ?
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 apr 2018, 21:40

Mulalic ostavka znaci Mladost do kraja bodovi samo protiv Viteza ostalo prodaju.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 08 apr 2018, 21:48

Znači pod moranjem mu je bilo dobiti Slobodu!Mušija hebem ti sve!! :guz: :guz: :guz:
DRŽAVA TUZLA!!

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 08 apr 2018, 21:54

NjonjoVam je napisao/la:Znači pod moranjem mu je bilo dobiti Slobodu!Mušija hebem ti sve!! :guz: :guz: :guz:
Dakle Musija osuđeni kriminalac ostaje pri namjeri da Čeliku proda 6 bodova a da povali Slobodu. Mulalic juce nije uspio a Čeliku neda kako izjavi želi ostati čestit.
Nas jednom zmije ujedale Musije se moramo paziti.
Naša zadnja domaća utakmica bas protiv Mladosti.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 apr 2018, 22:23

Gledajući pregled upravo kod primljenog gola naši ko švicarski sir,pegla donekle golčina Darka Todorovića koji pokazuje kvalitet.Penal ili ne za nas manje više,da je bilo protiv nas bio bi kreč,ovako sudija Kaljanac iz Sa smatra da nije penal.Sve u svemu remi nekako najrealniji.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 apr 2018, 22:41

Penal ko kuca.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 08 apr 2018, 23:03

jel to penal nije sviran za Slobodu, sta kaze Boro legenda

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.