FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 jan 2018, 14:14

Uoči putovanja, šef stručnog štaba Slobode Slavko Petrović, dao je kratak osvrt na dosadašnji tok priprema u Tuzli. - Dobili smo pet novih igrača i očekujemo još jednu ili dvije prinove. Odradili smo najteži dio priprema kući. Poslužilo nas je vrijeme, a sada idemo da se skoncentrišemo na drugi dio priprema. Ja nisam ljubitelj da se igra utakmica svaka dva dana. Imamo dosta novih igrača koji će biti u prvih 11 i moraju da se uigraju, tako da ćemo te tri utakmice odraditi, imamo između vremena za trening, a imat ćemo i generalku sedam dana prije početka prvenstva. Slavko Petrović se osvrnuo na transfer Šerbećića u Rosenborg. - Jedan od najvećih transfera koji se odigrao u Bosni i Hercegovini. Što sam čuo sa 500 hiljada eura to je jako, jako dobra cifra. Poznat mi je samo jedan igrač koji je za toliku cifru prodan. Što je zanimljivo napravio je ugovor na četiri godine i plata mu skače za pet hiljada eura svake godine što je fenomenalno. Drago mi je zbog njega jer je otkriven slučajno, a ovo što se odigralo poslije toga sigurno da je za njega pozitivno. Bosna daje još jednog dobrog igrača na tržište, treba reći da Radnik daje drugog dobrog igrača na tržište. U Radniku ima još četiri igrača koja će napraviti transfer u naredne dvije godine. Petrović se osvrnuo i na konkurente. - Čelik i mi smo se najmasovnije i najkvalitetnije pojačali. Sigurno će biti velika borba dole. Tih šest bodova daje neku mirnoću, ali ipak to nije puno. Mi nećemo ući u tu zavrzlamu, da ćemo se isčupati. Osim nas i Čelika, u borbi su Vitez i GOŠK.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 jan 2018, 14:18

da li je na pomolu pored obradovica dolazak i galesica jao majko draga

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2018, 14:22

SmajilKaric je napisao/la:da li je na pomolu pored obradovica dolazak i galesica jao majko draga
zar Galesic nije u Krupi... prvo se pisalo da nije gotovo, al poslije se pisalo da jeste

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jan 2018, 14:28

harry_90 je napisao/la:Svako ima pravo na svoje misljenje i to postujem,ali mi je pravo smjesno kako se niko ne zapita od ovih sto podrzavaju NJUO,kako da jedan Ordagic ode dzaba,sta se to desavalo na relaciji Mujkanovic-igraci (Kostic,Krpic za primjer) ,nemoguce je da svi igraci lazu,a da je ovaj upravu,kako da igracima kasne plate itd ??

Ako slucajno propadne Obradovic,jel vas strah da nam prvi spic bude Bekic koji u Tobolu nije ni igrao,Husica kojeg nema odavno ?? Kako da jedan Mijic bude zamjena Ordagica itd..

I opet se dovede kojekakve prinove iz Srbije,koji ce biti tu samo da uzmu kes za pola godine i odose negdje drugo :kafa:
Mi druže podržavamo Slobodu, a ne NJUO. :salut:

Kako se niko od vas ko podrzava isključivo bivseg predsjednika ne zapita za koga mi navijamo. Za Slobodu ili predsjednike koji budu i odu???
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 jan 2018, 14:29

Chinaglia je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:da li je na pomolu pored obradovica dolazak i galesica jao majko draga
zar Galesic nije u Krupi... prvo se pisalo da nije gotovo, al poslije se pisalo da jeste
pa haman da nisu jos sve zavrsili tako da postoji i ta opcija a evo i slavko to javno kaze, mada nije rekao koji igraci ali moj mi izvor kaze da je to galesic hehehehe

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jan 2018, 14:31

Hocemol ako ne osvojimo kup na Trgu Slobode zajedno svi jako jedan kolektivni harakiri da oborimo Ginisov? :mrgreen:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 jan 2018, 14:33

Bekic,Ivetic,Rustemovic......to mozes nazvati pojacanjima....ovo ostalo sto je doslo su prinove kojima nista ne znamo...njima ce teren da sudi.
Jedino me raduje ovolika mladost u ekipi....valjda dobiju sansu
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jan 2018, 14:37

Ova ce ekipa biti bolja od one na jesen jer ce imati bolju hemiju i drugarstvo..

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 24 jan 2018, 14:42

sviunapad1010 je napisao/la:Kaze skoro lik ako osvojimo kup nek ga macak nosi kući ne treba nam. :rol:
Samo bahato vratice se. A do tada nek se raspadnemo. Pu pizde. Yebo vas preCjednici.
Ja sam rekao neka ga nosi kuci. To je ispravno, on je sam zasluzan za to. Jbg niko ga ne yebe ni za suhu sljivu. Macak uzmi sebi pehar i nosi. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 24 jan 2018, 14:49


SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 jan 2018, 14:52

RollingPaper je napisao/la:
Sta je bit ovog klipa?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2018, 14:54

da je pola gola proslavio, a pola nije :mrgreen:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 jan 2018, 14:56

SmajilKaric je napisao/la:
RollingPaper je napisao/la:
Sta je bit ovog klipa?
U prvom dijelu klipa ne zna sta ce od dragosti,onda se skonto i digao ruke
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 jan 2018, 15:00

solinas je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:
RollingPaper je napisao/la:
Sta je bit ovog klipa?
U prvom dijelu klipa ne zna sta ce od dragosti,onda se skonto i digao ruke
Pa ajde Solinas budi realan kako bi se ti ponio u takvoj utakmici, ko god se iole ozbiljnije bavio sportom zna sta znaci atmosfera,adrenalin i ostalo i onda ljudi se zanesu ali momak je u tome svemu opet zaustavio se i digao ruke

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jan 2018, 15:01

Probisvjet je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Kaze skoro lik ako osvojimo kup nek ga macak nosi kući ne treba nam. :rol:
Samo bahato vratice se. A do tada nek se raspadnemo. Pu pizde. Yebo vas preCjednici.
Ja sam rekao neka ga nosi kuci. To je ispravno, on je sam zasluzan za to. Jbg niko ga ne yebe ni za suhu sljivu. Macak uzmi sebi pehar i nosi. :salut:
Ne yebem ga ni ja za suhu šljivu. Bice tu i otici kao i drugi sto su bili. Isto kad je bio asmir nisam slavio njega nego rezultate kluba. I sljedeći ko god bude opet cu slaviti rezultate svog kluba.

A kup aBd da osvojimo uzmemo titulu i lovu od evrope. Boli me brige sto je macak preCjednik vazan je klub.

Eh sad ako je vama draže da ništa ne osvojimo i da ispadnemo iz lige pa da mozete ovdje napisati eto yebo vas NJUO i macak do vas je.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2018, 15:05

SmajilKaric je napisao/la:Pa ajde Solinas budi realan kako bi se ti ponio u takvoj utakmici, ko god se iole ozbiljnije bavio sportom zna sta znaci atmosfera,adrenalin i ostalo i onda ljudi se zanesu ali momak je u tome svemu opet zaustavio se i digao ruke
Bekic i Mesanovic su krenuli slavit gol pa su se zaustavili i digli ruke, dok je Ahmetovic odmah digao ruke
sada, svako drugacije reaguje, al vjerovatno je istina to sto kazes

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 jan 2018, 15:06

Slusaj smajle meni to ne znaci nista slavio on ili ne.....profesionalac je i neka slavi gol,sta fali.....
ja mrzim samo onaj seljakluk drzanja za uho pred gostujucom tribinom,i tako te provokacije,a neka slave ljudi golove,nista nam nije duzan ostao pa da ne slavi
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2018, 15:14

hejteri ne mogu podnijeti odlican prelazni rok, to vam je jedina istina

Avatar
harry_90
Postovi: 19799
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 24 jan 2018, 15:28

sviunapad1010 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Svako ima pravo na svoje misljenje i to postujem,ali mi je pravo smjesno kako se niko ne zapita od ovih sto podrzavaju NJUO,kako da jedan Ordagic ode dzaba,sta se to desavalo na relaciji Mujkanovic-igraci (Kostic,Krpic za primjer) ,nemoguce je da svi igraci lazu,a da je ovaj upravu,kako da igracima kasne plate itd ??

Ako slucajno propadne Obradovic,jel vas strah da nam prvi spic bude Bekic koji u Tobolu nije ni igrao,Husica kojeg nema odavno ?? Kako da jedan Mijic bude zamjena Ordagica itd..

I opet se dovede kojekakve prinove iz Srbije,koji ce biti tu samo da uzmu kes za pola godine i odose negdje drugo :kafa:
Mi druže podržavamo Slobodu, a ne NJUO. :salut:

Kako se niko od vas ko podrzava isključivo bivseg predsjednika ne zapita za koga mi navijamo. Za Slobodu ili predsjednike koji budu i odu???
Podrzavamo i mi Slobodu,ali ne ovakvu Slobodu koja je opet pala na niske grane,prije nije bilo novca pa se cupalo kako se znalo i umjelo.. ali evo sad od grada imaju pare,naslijedio se odlican igracki kadar iz doba Husica,sta se uradilo od tad do sada,izgubili su prosle sezone evropsku scenu iako je bilo najavljeno da ako se ne ode u europu,da ce se podnijeti ostavke..umjesto toga punili smo novine i portale sukobima sa igracima,savezom,sindikatom i svaki spor smo izgubili.. u januaru dovode se neka djecurlija koja nisu opravdala ni milimetar ocekivanja.. krece nova sezona sve po starom,od jacih tekmi samo smo pobjedili Zeljeznicar na Tusnju i nikog vise ..doslo se do polufinala kupa svaka cast,ali jedva preko Azota ,Sloge i Bratstva.. sjednica kluba nista novo,negdje je nestalo 2.5 miliona maraka i zaduzilo se skoro 300.000 od toga ja mislim pola na pozajmice,a mozda i vise dok se sve ne iznese na papir.. polusezonu zavrsavamo ispred Viteza i Celika,koji su jedini do sad losiji od nas.. idemo u borbu za opstanak,a najavljivao se napad na vrh tabele i euro scenu,jer imamo cetvrtu najjacu ekipu u ligi.. i kao slag na sve ovo,najbolji igrac lige Ordagic odlazi za 0 km u Norvesku,dok Zrinjski prodaje Cavara u Frankfurt za skoro pola miliona km,mozda i manje nisam siguran.. sukob sa Krpicem.. dovode se ponovo prinove iz Srbije,nekog Mijica iz Surdulice da bude zamjena Ordagica i vraca se Bekic koji u Tobolu nema gola,a slabo je i igrao.. jedino zamjena za Krpica je Obradovic ako se uspije zavrsit.. Rustemovic i Ivetic bi trebali biti pojacanja,za Obradovica mogu reci tek kad potpise ugovor sa klubom..

Ne podrzavam ja Husica,iako nas je iscupao iz go..vana,ja sam milion puta napisao nek vodi Senad Slobodu ili neko drugi,ali hocu klub da je u vrhu lige,a ne da mi obecavaju europu ili ligu za prvaka,a na polusezoni borba za opstanak i uzimas igrace koje stignes da se iscupas sa ugovorom na 6 mjeseci.. ako ce ovako biti na pocetku igraj sa cim mozes,pa se na kraju fataj za glavu i potpisuj koga stignes,a ne znas hoce li ga ispostovati do kraja sa platama itd, nee pise nam se dobro
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 24 jan 2018, 15:30

Smorise Azemovci.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.