FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2018, 15:04

Mozda necemo ispasti. Ali smo u grcevitoj borbi za opstanak. Samim tim povecava se i grcevita kurcobolja kod vecine simpatizera Slobode. Prazne tribine crna atmosfera. Amaterski ucinak. A dje su pare? Para nemaaaaaa
I tako nikad na zelenu granu je bem joj i zelenu granu.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jul 2018, 15:07

harry_90 je napisao/la:Znaci sad Nalic ako preuzme,dok on uspostavi svoj rad,neki igraci mu se vjerovatno nece svidjeti,pa dok dovede svoje neke,dok se to uvjezba odosmo mi u cvajtu.. kakav krah Slobode sa NJUO u 2 godine :tokralju:
Nisu navijaci nista bolji od Senada. Pljuvao bi se Nalic nakon tri kola. Svi bi da preko noci ubodes i 15 dobrih igraca i trenera. Mozes ti imati plan ali opet napraviti par losih poteza gdje ce ispastati rezultati. Prvi je bio Jagodic, proletila godina. Drugi sada pustanje Petrovica. Uz to su odradjena neka dva losa prelazna.
Da dobijete to sto trazite treba vrijeme, sreca i znanje.

Kad Nalic dodje de bgt malo ohladite narednu godinu. Niti ce moci sta za brzo vrijeme, a niti ce imati toliko prelaznih rokova da uklopi ekipu.
Savjet i Senadu i navijacima de malo lakse, za godinu dana ne mozes nista. Svaka nagla promjena i brzo ispoljavanje nezadovoljstva tj. mali prag tolerancije je korak nazad i start od nule.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 25 jul 2018, 15:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 jul 2018, 15:07

Sta vise ti pricas,ustvari ti vise i ne znas sta bi pricao i pisao.. prosle sezone care moj smo se spasili ispadanja zbog losih Viteza i Celika,prosle sezone od jacih timova samo Zeljo savladan na Tusnju,ostali nas dobijali kako su htjeli,GOSK i Krupa nas uzimaju kada pozele bilo na Tusnju ili kod njih,otjerase Petrovica koji je izvukao maksimum iz kojekakvih igraca,zna se cijom krivicom je otjeran,pa ti uvali nekog tim menadzera koji izjavi da nam ne treba napadac,hoce veci posjed i napusti nas 5 dana pred pocetak prvenstva zbog ledja.. protiv Zrinjskog nisi sutnuo na gol 70 minuti,plus na gol si stavio nekog rezervnog golmana Borca,koji primi gol kakav primi,plus ja mislim da je ponisten cist gol Zrinjskom.. sutii tako ti Boga !!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2018, 15:10

Haha pa de u nizu tih losih u dvije godine reci koji dobar haha.
Jos da znas sto ne znas. :facepalm:
I kakvo hladjenje? Sad ide gasiranje il kako treba il nikako :lol: :opaopa:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jul 2018, 15:14

harry_90 je napisao/la:Sta vise ti pricas,ustvari ti vise i ne znas sta bi pricao i pisao.. prosle sezone care moj smo se spasili ispadanja zbog losih Viteza i Celika,prosle sezone od jacih timova samo Zeljo savladan na Tusnju,ostali nas dobijali kako su htjeli,GOSK i Krupa nas uzimaju kada pozele bilo na Tusnju ili kod njih,otjerase Petrovica koji je izvukao maksimum iz kojekakvih igraca,zna se cijom krivicom je otjeran,pa ti uvali nekog tim menadzera koji izjavi da nam ne treba napadac,hoce veci posjed i napusti nas 5 dana pred pocetak prvenstva zbog ledja.. protiv Zrinjskog nisi sutnuo na gol 70 minuti,plus na gol si stavio nekog rezervnog golmana Borca,koji primi gol kakav primi,plus ja mislim da je ponisten cist gol Zrinjskom.. sutii tako ti Boga !!
Pa tebi ne treba ni pricati. Ti to zamisljas kao igricu.
Imali smo losu jesen i bolje proljece. Nismo se kockali vec je u januaru odradjen dobar prelazni koji je garantovao opstanak.

Sada ces kukati do kraja sezone jao sto nismo u vrhu. Da dodje Nalic i izgubi dvije tri odmah ces i njega sahraniti i sve tako. Kao sto rekoh navijaci isti ko i Senad.

Golman primi jedan gol hajde da ga sahranim. Nismo opucali na gol ali nije ni Zrinjski al bitno je da mi nismo, a to sto smo kontrolisali igru protiv najbolje ekipe lige to se presuti.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2018, 15:17

Meni je gori taj mentalitet zadovoljavanjem opstankom i mrvicama u najgoroj ligi u evropi.mentalita nula
Uprava napolje!
Skupstina napolje!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 jul 2018, 15:19

Ne vrijedi objasnjavat ,dzaba sve !!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2018, 15:21

Dzaba sve napolje svi.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jul 2018, 15:22

Sariel1987 je napisao/la:Haha pa de u nizu tih losih u dvije godine reci koji dobar haha.
Jos da znas sto ne znas. :facepalm:
I kakvo hladjenje? Sad ide gasiranje il kako treba il nikako :lol: :opaopa:
To je druga stvar. Ovdje se prica vec o propaloj sezoni, niko nema zrno tolerancije. Sada ide drugo kolo, prosla sezona je nebitna. Kada navijaci nemaju optimizma onda ga nece imati ni igraci.

A kada bude skupstina neka se mijenja od cistacice do predsjednika.

Nama malo fali za srecu ali isto tako da ga useremo bas posteno. Zato bolje i da ne potrosimo ovog Nalica. Dolazi u klub gdje strpljenje traje dvije sedmice. A za napredak jedan treba minimalno godina i tri prelazna.
Senad nas resetuje svakih 6 mjeseci, a navijaci jos dodatno udrobe. I onda se to prebacuje na igrace i trenere koji su trenutno korektni i odigrali su samo jedno kolo.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2018, 15:27

Zato sam i reko bojim se da bi nalica potrosili badava.
U ovoj konstalaciji dabogda ista dobrog za Slobodu.

Avatar
DamirT
Postovi: 13992
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 jul 2018, 15:42

Meni samo nije jasno ako ima tih legendi kluba koji vole Slobodu zasto oni ne budu u upravi i otjeraju ove Mujkanovice i tako te.Kad je ovaj Mujkanovic bio u fudbalu?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 25 jul 2018, 15:42

Senco gigant :salut: :salut: :salut: iz Francuske se dovode igraci . Idemo jako protiv Zvijezde na 3 boda
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

sloboda63
Postovi: 98
Pridružen/a: 15 jun 2018, 16:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda63 » 25 jul 2018, 15:56

DamirT je napisao/la:Meni samo nije jasno ako ima tih legendi kluba koji vole Slobodu zasto oni ne budu u upravi i otjeraju ove Mujkanovice i tako te.Kad je ovaj Mujkanovic bio u fudbalu?
Bile su legende i kao treneri i u upravi ali legende gledaju samo svoj interes, njih ne interesuje Sloboda. De mi reci ako ideš na utakmice kada si vidio na stadionu kojeg bivšeg igrača Slobode da gleda utakmicu, izuzev Smajlovića? Nema legendi sve se svelo na lični interes. Par njih je bilo u omladinskim pogonima pa uzimali članarinu onako bez računa. Samo Sloboda.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2018, 16:41

Bilo je. Rahmetli Huka pa smo imali ekipu.
Avdicevic pa je bar bio klub klubom.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 25 jul 2018, 16:48

Jel moguće da ovaj lobanja i kovrdza idu do toikih idijotarija da nam sad utrpaju i Nalića. Pa ovaj nadobudni Milenko makar poznaje prvi ligu Federacije. Lik imo zasluge 2015 godine oko U 21 svedske, posle vodio trećeligase , i nizerazedne klubove. Otjeras Petrovića, spahu otjeras u OP sto nije od tih da mu se mjesaju u posao, dovedes smajića, milenka, pa ode smajić zbog sandzije, sad Nalić. Pa jer to moguće. Jel moguće da par ljudi ovdje vidi sta se desava. To će bit isto ko ona prica kad je Fiko vodio one crne vukove pa mu se zali igrac da nu je pukla kopacka a on njemu rece. To ti je sugurno puklo od jakih" šutova" kad budes dobio nove nemoj vise tako jako.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 jul 2018, 16:58

Nasu pravu snagu cemo vidjeti protiv Zvijezde, Goska, Krupe, Celika, Mladosti, Radnika, cityja... I onda mozemo dat sud
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 25 jul 2018, 17:00

xeksor je napisao/la:Jel moguće da ovaj lobanja i kovrdza idu do toikih idijotarija da nam sad utrpaju i Nalića. Pa ovaj nadobudni Milenko makar poznaje prvi ligu Federacije. Lik imo zasluge 2015 godine oko U 21 svedske, posle vodio trećeligase , i nizerazedne klubove. Otjeras Petrovića, spahu otjeras u OP sto nije od tih da mu se mjesaju u posao, dovedes smajića, milenka, pa ode smajić zbog sandzije, sad Nalić. Pa jer to moguće. Jel moguće da par ljudi ovdje vidi sta se desava. To će bit isto ko ona prica kad je Fiko vodio one crne vukove pa mu se zali igrac da nu je pukla kopacka a on njemu rece. To ti je sugurno puklo od jakih" šutova" kad budes dobio nove nemoj vise tako jako.
Veze ti nemas ko je i sta je Nalic cim takve gluposti pricas.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2018, 17:08

katarakta je napisao/la:Nasu pravu snagu cemo vidjeti protiv Zvijezde, Goska, Krupe, Celika, Mladosti, Radnika, cityja... I onda mozemo dat sud
Gledamo mi 2 godine sranje. Nema vise kredita rinaka

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 25 jul 2018, 17:11

Dobro. Ne znam ko je nalić. Ajd reci mi ko je Nalić.
Tako ste rekli i za Barbareza. Mozes ti bit legenda svjetska kao igrac ili menadzer al ne znaci da si sposoban kao trener

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 25 jul 2018, 17:44

fukare

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Skojevska i 14 gostiju.