FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 04 apr 2019, 16:31

zlatnakoka je napisao/la:
Gifron je napisao/la:
Skojevska je napisao/la:Kako vam ne dosadi ismijavat klub za koji "navijate".
Kakvo bolan ismijavanje kluba tribina se skoro srusila, lim visi iznad glava ljudi na utakmici, stadion nema wc-a, svjetla, struje, a prica se o milijunskim ulaganjima u isti 5 godina. Pa ljepse bi izgledalo da se marke nije ulozilo. A ovi idalje pricaju o areni sa 22.000 mjesta i A kategorijom. Pa nece ga ovim tempom uraditi za jos 100 godina.
Ovdje nece biti stadiona dok se ili ne da koncesija nekom da ga napravi, ili ne podigne grad kredit od 15-20 miliona i odjednom uradi sve potrebne poslove. Ovo sve ostalo je samo cekanje tragedije kada ce se tribina urusiti, a za nadati se samo da ne bude tokom neke utakmice.

I ovo je generalno problem i za citavu retardiranu drzavu i grad, sa milion zapocetih stvari i nijednom zavrsenom.
"Imamović obećao: Sloboda će evropske utakmice igrati na Tušnju! "

Možda ne smiju europski stadioni imati wc.

Naš kolega tuzlak bi rekao: "Narod nije htio da piša u wc, nego su pišali po zidu. Zato je zid pao. Sad kad ne mogu pišati po zidu, počet će po tribini i ona će da se sruši. Kako JI da pomogne klubu kad navijači očigledno uništavaju isti."
Da raja nije pišala po njemu izdržao bi još.
Barem dva dana
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 04 apr 2019, 16:50

Gdje piše da stadion mora biti na Tušnju. Neko je prethodno napravio dobar rezime situacije. Prodati lokacije Tušnja i Mejdan-a. Grad neka to uradi, od novca na izlazu grada neka napravi sportski kompleks sa stadionom i dvoranama i neka tu zaposle stranačke uhljebe. Svi zadovoljni, Sloboda ima stadion koji nije opasan po život, JI aka Pisac pokupi kajmak, navijači zadovoljni.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 04 apr 2019, 19:08

Ko mijenja Ignjatovica i Beganovica protiv etno sela? Ima li kakve priče o fudbalu :mrgreen:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 apr 2019, 19:37

sviunapad1010 je napisao/la:Ko mijenja Ignjatovica i Beganovica protiv etno sela? Ima li kakve priče o fudbalu :mrgreen:
Fudbal je davno umro u Tuzli.Ko i svaki drugi sport
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 04 apr 2019, 19:56

Nije istina, bas je dobro bilo sinoc u Mejdanu, Nalic kao zvijezda, slika sa sa rajom :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 apr 2019, 20:42

KK Sloboda je ugasena.
Ovaj nazovi klub je skoro 11 godina patnje.
Lopovi neka vrate trofeje u muzej gdje pripadaju a ne prikazuju ko svoje.
Ko fol nasljednik tradicije i historije.
Trofeje hocu dugove necu.
Za mene Tuzla nema KK klub.
Zelim Aidu dug zivot i tesku bolest.Svima koji ugasise Slobodu sve najgore.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 04 apr 2019, 20:49

A mogli su Senadu dati da malo popravlja stadion. Iz 7-8 koraka bi to Senad dotjerao za Premijer ligasku licencu.
& $ ?

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 04 apr 2019, 20:55

MakabiTuzla je napisao/la:Nije istina, bas je dobro bilo sinoc u Mejdanu, Nalic kao zvijezda, slika sa sa rajom :)
Super atmosfera bila i odlična pobjeda na kraju :thumbup:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 04 apr 2019, 21:07

klma1 je napisao/la:A mogli su Senadu dati da malo popravlja stadion. Iz 7-8 koraka bi to Senad dotjerao za Premijer ligasku licencu.
Iz dvokoraka :mrgreen:


Mogli bi se bar na trenutak vratiti na formacije i taktike. Jel nam vrijeme da konacno uzmemo tri boda. Prema igri ne mogu biti previse optimistican. U kontra ritmu smo i prepricanom nedostatku kvalitete. Eventualnu pobjedu vidim kao plod nekog lucidnog poteza.

p.s. zamolio bih ove navijace okk da se presele u pdf predvidjen za taj vjestacki klub.
tuzlanska Sloboda

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 04 apr 2019, 21:13

Brcanskamalta je napisao/la:KK Sloboda je ugasena.
Ovaj nazovi klub je skoro 11 godina patnje.
Lopovi neka vrate trofeje u muzej gdje pripadaju a ne prikazuju ko svoje.
Ko fol nasljednik tradicije i historije.
Trofeje hocu dugove necu.
Za mene Tuzla nema KK klub.
Zelim Aidu dug zivot i tesku bolest.Svima koji ugasise Slobodu sve najgore.
Ti nećeš odlučivati u ime ljudi koji razmišljaju svojom glavom u i skladu sa realnošću. Svojim glupavim stavom ste udaljili fukare od Mejdana, ali naravno da ima pametnih ljudi u gradu koji podrzavaju i prate RSD. Takodjer, ti si zadnji koji moze da govori bilo kome sta da vraca, jer bi ti prvi bio vracen iz Austrije. Zavrsili smo sa diktatom ulice. OKK je ravnopravan klub u RSD Sloboda, poput mnogih diljem Europe koji su prosli takvu katastrofuu, od Fortitude, pa nadalje. Ali samo su Slobodu navijaci napustili, sto je jedinstven primjer u istoriji, na obraz svima nama. I samo su se kod nas poveli sa likovima poput solinasa koji cine sve negativno koliko mogu do totalne destrukcije. Drago mi je da nisi postao predsjednik Slobode, navijaci bi kauce i plasticne boce po gradu skupljali za ulaznice.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 04 apr 2019, 21:15

Takodjer bih zamolio da se na ovom pdf-u vise ne velica predsjednik i vlasnik drugog kluba, sacuvajmo makar malo dostojanstva.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 04 apr 2019, 21:31

Takodjer bih zamolio moderatore, kada vec dozvoljavaju pišanje po politicarima, a to se radi po JI, po kome sam i ja pišao, dozvolite pišanje i po Kuki. Nisam siguran da navijaci Slobode vole tog covjeka toliko da vi brisete komentare i posalice o njemu.
Zadnja izmjena: MakabiTuzla, dana/u 04 apr 2019, 21:41, ukupno mijenjano 1 put.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 04 apr 2019, 21:39

nikad ovaj zid ne bio pao da se Fukare nisu onako okrenule protiv Senada. A na izvještaju fino stajalo Fukare 5.000 ali malo li je i oni odose. E pa kad necete onda vam ni zid ne treba.
& $ ?

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 04 apr 2019, 21:43

MakabiTuzla je napisao/la:Takodjer bih zamolio moderatore, kada vec dozvoljavaju pišanje po politicarima, a to se radi po JI, po kome sam i ja pišao, dozvolite pišanje i po Kuki. Nisam siguran da navijaci Slobode vole tog covjeka toliko da vi brisete komentare i posalice o njemu.
makabi je u pravu ,izmeti isto smrde!
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 04 apr 2019, 21:59

Brcanskamalta je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Ko mijenja Ignjatovica i Beganovica protiv etno sela? Ima li kakve priče o fudbalu :mrgreen:
Fudbal je davno umro u Tuzli.Ko i svaki drugi sport
Nemoj tako,evo rukomet se vraca na velika vrata.Valjda ce tako biti u ostalim sportovima.Rk Slobodu vode ljudi koji su prije igrali za nju i mladi ljudi koji znaju sta rade.Nazalost u fudbalu nije ni blizu tako.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 apr 2019, 22:01

Ko je to u fudbalu negativac sad tacno?
Imas Nalica koji voli Slobodu, imas Smajlovica koji voli Slobodu i u konacnici upravu gdje ima ljudi koji vole Slobodu uz one koji nisu krimosi vec u svojim profesijama znalci.
Problem nije u ljudima vec u tome da li ce biti novca da se vrate dugovi i sklopi fin tim. Tu smo kratki sto ne znaci da su ti ljudi losi, jednostavno imamo dugove, a fudbal je skup sport.

Da se kladimo kako ce rukometasi naredne godine u prvoj ligi jedva da izbore opstanak?

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 04 apr 2019, 22:10

tuzlak1987 je napisao/la:Ko je to u fudbalu negativac sad tacno?
Imas Nalica koji voli Slobodu, imas Smajlovica koji voli Slobodu i u konacnici upravu gdje ima ljudi koji vole Slobodu uz one koji nisu krimosi vec u svojim profesijama znalci.
Problem nije u ljudima vec u tome da li ce biti novca da se vrate dugovi i sklopi fin tim. Tu smo kratki sto ne znaci da su ti ljudi losi, jednostavno imamo dugove, a fudbal je skup sport.

Da se kladimo kako ce rukometasi naredne godine u prvoj ligi jedva da izbore opstanak?
Evo ja se kladim za rukometaše da će biti u gornjem dijelu tabele, po što god hoćes pod uslovom da se vrate...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 04 apr 2019, 22:15

TaRgEt_ je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ko je to u fudbalu negativac sad tacno?
Imas Nalica koji voli Slobodu, imas Smajlovica koji voli Slobodu i u konacnici upravu gdje ima ljudi koji vole Slobodu uz one koji nisu krimosi vec u svojim profesijama znalci.
Problem nije u ljudima vec u tome da li ce biti novca da se vrate dugovi i sklopi fin tim. Tu smo kratki sto ne znaci da su ti ljudi losi, jednostavno imamo dugove, a fudbal je skup sport.

Da se kladimo kako ce rukometasi naredne godine u prvoj ligi jedva da izbore opstanak?
Evo ja se kladim za rukometaše da će biti u gornjem dijelu tabele, po što god hoćes pod uslovom da se vrate...
Trenutno imaju ekipu za prva 4 ne sumnjam da ce tako i biti.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 04 apr 2019, 22:17

Skojevska je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ko je to u fudbalu negativac sad tacno?
Imas Nalica koji voli Slobodu, imas Smajlovica koji voli Slobodu i u konacnici upravu gdje ima ljudi koji vole Slobodu uz one koji nisu krimosi vec u svojim profesijama znalci.
Problem nije u ljudima vec u tome da li ce biti novca da se vrate dugovi i sklopi fin tim. Tu smo kratki sto ne znaci da su ti ljudi losi, jednostavno imamo dugove, a fudbal je skup sport.

Da se kladimo kako ce rukometasi naredne godine u prvoj ligi jedva da izbore opstanak?
Evo ja se kladim za rukometaše da će biti u gornjem dijelu tabele, po što god hoćes pod uslovom da se vrate...
Trenutno imaju ekipu za prva 4 ne sumnjam da ce tako i biti.
Ma prezidente je covjek kojeg zanimaju titule i izlazak u Europska takmicenja ne sumnjam da će dovesti sjajna pojacanja na sve ovo...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 apr 2019, 22:19

TaRgEt_ je napisao/la:
Evo ja se kladim za rukometaše da će biti u gornjem dijelu tabele, po što god hoćes pod uslovom da se vrate...
Iskreno se nadam. A i treba ih podrzati vise, ako nista bar pricati o njima upola koliko se prica o fudbalu.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 04 apr 2019, 22:20, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.