FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 26 jul 2018, 09:42

fukaratz je napisao/la:senad je na celu kluba evo skoro dvije godine i pticama na grani je jasno da je zalutao na na tu funkciju! na pocetku smo mu gledali kroz prste kao novi je u tom poslu al on evo vec drugu godinu dokazuje da nema pojma o vodjenju kluba. zato covjece odstupi i pusti nekog drugog da se okusa jer tebi ocito ne ide. hvala Bogu pa me ne mogu prozivati da sam Azmirovac jer sam ga najvise pljuvao od svih forumasa :kafa: ni on ni Senad ne vole Slobodu, lazu ko kerovi, ne znaju voditi klub i jedina razlika je sto Azmir ima nekih para a Senad je kokuzcina na kvadrat :!: samo Sloboda :!:
Nije Bundoglav lud odstupit sad kad je ušao u šeme oko prodaje igrača.
Pa vidite da je od Todora koliko oko 55 % pripalo nekoj agenciji, pitam se samo koliko je Bundoglav tu dobar, a da ne pričamo o
odlascima za džaba, kao što je ordaga, Pirić, pa sad možda i Vasiljević, zatiim rentanje stanova i slično.
Osladilo mu se, njega se ne otjera ni sa **** motkom......
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 26 jul 2018, 09:48

slobodaTZ je napisao/la:To je problem, sto nema niko bolji da bi se prihvatio ovog. Ovo je poso kojem se treba posvetiti 24/7/365, a ne da ti je hobi. A malo je ljudi koji ss toga mogu prihvatit a jos manje koji to pored svega toga zele.
carko moj, bilo ko može voditi Slobodu na način na koji je ovaj sad vodi, jer ne daje marke, a pare mu se namaknu iz budžeta i od sponora koje sje naslijedio od ranije i od onih što ih je nafatalo UG i sl.

PROBLEM JE ŠTO NEMA DOVOLJNO ADEKVATNE - PODOBNE OSOBE (gradonačelniku i njegovim pajdašima iz Gradske uprave) koja bi ovo radila kako je njima u korist, a ne kontra njih.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 jul 2018, 09:58

Samo da hoce biti transparentan. Nista vise nista manje.
Taj neki UO.
Da se zna.

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 26 jul 2018, 12:23

Mortus je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:senad je na celu kluba evo skoro dvije godine i pticama na grani je jasno da je zalutao na na tu funkciju! na pocetku smo mu gledali kroz prste kao novi je u tom poslu al on evo vec drugu godinu dokazuje da nema pojma o vodjenju kluba. zato covjece odstupi i pusti nekog drugog da se okusa jer tebi ocito ne ide. hvala Bogu pa me ne mogu prozivati da sam Azmirovac jer sam ga najvise pljuvao od svih forumasa :kafa: ni on ni Senad ne vole Slobodu, lazu ko kerovi, ne znaju voditi klub i jedina razlika je sto Azmir ima nekih para a Senad je kokuzcina na kvadrat :!: samo Sloboda :!:
Nije Bundoglav lud odstupit sad kad je ušao u šeme oko prodaje igrača.
Pa vidite da je od Todora koliko oko 55 % pripalo nekoj agenciji, pitam se samo koliko je Bundoglav tu dobar, a da ne pričamo o
odlascima za džaba, kao što je ordaga, Pirić, pa sad možda i Vasiljević, zatiim rentanje stanova i slično.
Osladilo mu se, njega se ne otjera ni sa **** motkom......
Ma sta je dobar bolan to mu je sica, koliko uzima od tendera koja je dobio od grada, pola grada tom cat radi.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 jul 2018, 12:35

Sariel1987 je napisao/la:Kojih 5 mladih vrijednih zeljnih druze?
Instalirace ti 5ro iz opstine ko onog pravnika i djes bio stas radio?? :oops:
nece niko vise dzaba da radi.

a to je odraz amaterizma kluba. Pa eto i u tom slucaju, treba pravnik, ok ima ovaj nas necemo ga placat, radit ce dzaba. pa sta uradi uradi.

a ne shvataju da je Sloboda u takvom stanju da je to full time posao, ljudi da se samo tim bave i opet da li moze stic

svi ovi ljudi oko kluba, logicno i uprava, imaju svoje primarne poslove. Ako neko ima neku naknadu to je smijesno, ne mogu ni svoju opremu podmirit od toga

nego nasa sreca je sto ima par budala , ljudi koji vole Slobodu, imaju i neki ljudi u tom UG pa se odrade neke stvari, sezonske, sloboda tv, dresovi, ovo ono, neka promocija sve ljudi od sebe jer vole Slobodu urade.

Pa to ko biva i lici na klub , lici jer su i ostali u q. Ali onda se izdvoje ozbiljni , velika cetvorka i logicno da nismo ni blizu njima

kad kazemo treba sve miejnjat, dobro neko rece, koga ? Samo Senad tu ima, ovo ostalo da im kazes nemojte vise ljudima bi kamen sa srca pao , rade u nemogucim uslovima da bi bio klub klubom. Nikom od nas niko ne brani da pored svog posla izdvojimo jos sat-dva dnevno ili 7-8 sati sedmicno za Slobodu, ko sto ima ljudi izdvajaju. Ali to je amaterizam i to je ovo sto mi imamo.

ako covjek mora na posao , ili ima porodicnih obaveza logicno da nema sat-dva za Slobodu i onda nema ni dresova, ni vebsajta, ni kontra tuzbi, ni marketinga, ni promocije, ni clanstva ni statuta. Jer sve to ako ne urade navijaci, volonterski , tj ovih par koji rade oko UG--a i oko kluba- nece niko drugi.

njima je trenutno ovo dobro, Sloboda je prestala bit problem. Natakla se na budzet i stabilna je , **** igrace, **** trofeje, **** posjetu, politici Sloboda trenutno nije problem


i naravno onda imas uhljebe
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 26 jul 2018, 12:47

Drago mi je da je vecina shvatila ono sto smo nas par pisali ovdje dvije godine.

Jednostavno klub je srozan na najnize grane,nijedno obecanje nije ispunjeno,samo cirkus je vladao u i oko kluba,NJUO ustvari nikad nije ni postojao,Menprom malo ode pa se vrati,Bony veliki slobodas na kraju se pomjerio u stranu i vidio da ovo ne ide.. fakticki klub vodi jedan covjek,kojem je mandat istekao davno,a skupstine kluba jos uvijek nema..

Kako god,situacija ne valja,jedino pozitivno u svemu je prodaja Todorovica u Salzburg,mada nikad necemo saznati koliko je Sloboda dobila,a koliko podobni ljudi u klubu i van njega.. :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 jul 2018, 12:52

harry_90 je napisao/la:Drago mi je da je vecina shvatila ono sto smo nas par pisali ovdje dvije godine.

Jednostavno klub je srozan na najnize grane,nijedno obecanje nije ispunjeno,samo cirkus je vladao u i oko kluba,NJUO ustvari nikad nije ni postojao,Menprom malo ode pa se vrati,Bony veliki slobodas na kraju se pomjerio u stranu i vidio da ovo ne ide.. fakticki klub vodi jedan covjek,kojem je mandat istekao davno,a skupstine kluba jos uvijek nema..

Kako god,situacija ne valja,jedino pozitivno u svemu je prodaja Todorovica u Salzburg,mada nikad necemo saznati koliko je Sloboda dobila,a koliko podobni ljudi u klubu i van njega.. :kafa:
ma klub je realno isti ko i uvijek. Samo sad malo losiji rezultati pa malo manje volontera. Kad su malo bolji rezultati bilo bi vise volontera , ko sto je i bilo.

i svaki od njih uradi nesto i nama se cini da imamo klub.

Iskreno i ja sam ocekivao da ce ovi bar posloziti klub, i odlicno su bili krenuli. Na momente smo licili na ozbiljan klub i organizovan, mora se priznati. Eh sad sta se prelomilo to mi navijaci necemo mozda nikad ni saznati.

mozda nekom ne godi organizovan klub
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jul 2018, 12:58

Kad se neko pojavi na temi i napise "klub je srozan na najnize grane". Kao aludira da je prije 2-3 godine bilo sve poslozeno. A onda dosli ovi i to unistili. Nikog nije bilo dok su bili dobri rezultate iako je i tada klub vodio jedan covjek, sponzore dovodio UG, a generalnog nismo imali. Kakvi mitovi i pokusaji manipulacije :urnebes:

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jul 2018, 13:03

Kako je smijesan posto ovaj Tuzlak....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2018, 13:04

solinas je hejter slobode

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jul 2018, 13:07

Chinaglia je napisao/la:solinas je hejter slobode
Jesi pozelio bolnickih kolacica.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 26 jul 2018, 13:10

Brcanskamalta je napisao/la:Kako je smijesan posto ovaj Tuzlak....
pogubio se malo je reci :mrgreen:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2018, 13:13

Brcanskamalta je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:solinas je hejter slobode
Jesi pozelio bolnickih kolacica.
slika

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jul 2018, 13:26

Momci ba provaljeni ste. Imate u subotu besplatan ulaz pa bujrum tamo.

Argumente mi je vise i dosadilo davati jer vi ne mozete skontati i da vam se napise 10 puta. Ili ipak neko i konta ali nije jos prebolio.

Dovoljno je vidjeti samo ove komentare nakon prodaje Todorovica. Toliko lazi, nekih prica izmisljenih, teorija, a niko pojma nema. Samo se pise kako bi se posralo po svemu zivom. Eto vama je neko duzan objaviti koliko je zaradjeno. Vi uopste niste ni svjesni da je reputacija Slobode u Evropi nikakva jer nije prodala nikog 10 godina legalno. Uopste nemate ni pojma kako je tesko prodati iz ekipe koja ne znaci nista. Nacinjena su prva dva koraka sa Krpicem i Todorovicem. Dvije prodaje u ekipe koje sigurno posluju legalno i kod kojih ce zbog toga sto rade legalno pare da idu direktno na racun Slobode. Pocinje se graditi reputacija i ne moze se dobiti odmah veliki novac vec i u prodajama treba rasti korak po korak.
Ali ne vjerujte vi Husaricu. Tu se pokazuje koliko nisko padate samo da bi popljuvali nekog naseg iz kluba, Senada ili nekog drugog kada vjerujete tom sibicaru koji je Slobodu za Pirica-Mesanovica-Hajdarevica ostetio izmedju 1-2 miliona KM.

Druga stvar je reprogram koji je odmah pola godine nakon dolaska uprave potpisan sa gradom. I ja vam ovdje svaka 3 mjeseca prikazujem kako se dug smanjuje ali od vas niko ni da pohvali. Normala gdje cete biti realni pa pohvaliti nesto. A reprogram je uveden zbog Celika i nas, a Celik ga tek danas potpisuje. Tu se vidi dobra namjera uprave i grada da se to dovede u red.

Imamo generalnog sponzora. Imamo stabilnije finansije gdje ne zavisi 90% budzeta od jedne osobe i kada ta osoba ode onda klub ide u ligu nize. Sutra da dodje novi predsjednik Sloboda bi nastavila funkcionisati normalno.

Imamo sezonske i dresove, prije prve utakmice ispred zapada je bila djevojka koja je prodavala sve zivo. Kao pravi mini fan shop i ko je od vas prisao da kupi sta i pomogne klubu? Niko vjerovatno jer niste ni bili na utakmici. :rol:
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 26 jul 2018, 13:35, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 jul 2018, 13:30

uredjen klub sebi ne moze dopustiti da se raspadne odlaskom predsjednik/direktora/trenera, bilo kojeg pojedinca. Pa ko god on to bio.

mi nemamo percepciju sta je uredjen klub jer nikad nismo ni bili isti. U par navrata smo imali malo bolje rezultate pa smo mislili da smo uredjen klub (kad smo igrali finala kupova)

ali vracam se na pocetak. uredjen klub ne formira odbore za hitnost, uredjen klub ne prestaje funkcionisati odlaskom bilo kojeg pojedinca. U uredjenom klubu sutra mozes smijeniti upravu i klub nije paralizovan, klub ide dalje, sve funkcionise.

takvih je samo par u drzavi. Ko je predsjednik Zrinjskog ili Sirokog? niko i ne zna jer nije toliko ni bitno. Taj predsjednik sutra moze se zarotirati u sustinskom funkcionisanju kluba nece se promijeniti nista. Finansiranje je poslozeno, poslovanje je poslozeno, budzet popunjen, svako zna svoj posao, jer ti klubovi imaju odgovarajce sluzbe i broj ljud.I onda je svejedno ko je predsjednik i zato se u ovim klubovima i ne zna ko je predsjednik.

Slicni su jos i Zeljo, gdje sutra da ode Misimovic Zeljo nece sazivati odbore za hitnost, nece ugroziti finansije do te mjere da klub ne moze postojati i poslovati, i svaki segment kluba ce znati sta mu je ciniti; i donekle Sarajevo, gdje bi se ipak nesto primijetilo i promijenilo jer je "privatni" klub.

**** te kod nas ode predsjednik, ne zna se cim i kako , te da li ce klub putovat na slijedecu utakmicu.

i to poslozen i uredjen klub.

nema ba odbora za hitnost. Uredjen klub moze postojat 4-5 mjeseci sa unaprijed planiranim prihodima i rashodima, budzetom taman da ga niko ne vodi.

jer valjda zdrav razum nalaze da se uredjen klub vodi tako. Planiras i budzetiras barem 6 mjeseci unaprijed, a idealno najmanje godinu-dvije.

e de vi meni recite kad smo mi mogli 6 mjeseci unaprijed funkcionisat ?
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jul 2018, 13:35

Provaljeni ste **** :urnebes: :rol:
Koji argumenti crni Radosave :shock: :urnebes:
Sine ovdje su navijaci Slobode koji zele zdrav uredjen klub .Nemamo to nismo nikada ni imali i to nema veze sa tim ko je predsjednik.
Nikakvog dokaza da klub sredjuje pogotovo da se vracaju dugovi....Senad zeli da mu se vjeruje na rijec....hau jes no.
Dvije godine nema pomaka a najavio "kule i gradove".
Sve je i tebi davno objasnjeno ali ti to ignorises.
Vazniji ti Jasmin Senad i SDP.
Ok tvoj izbor ali ne prosipaj se vise...Ultra ti je objasnio ali nemas mozga ti to skontat. .
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jul 2018, 13:38

Brcanskamalta je napisao/la:Provaljeni ste **** :urnebes: :rol:
Koji argumenti crni Radosave :shock: :urnebes:
Sine ovdje su navijaci Slobode koji zele zdrav uredjen klub .Nemamo to nismo nikada ni imali i to nema veze sa tim ko je predsjednik.
Nikakvog dokaza da klub sredjuje pogotovo da se vracaju dugovi....Senad zeli da mu se vjeruje na rijec....hau jes no.
Dvije godine nema pomaka a najavio "kule i gradove".
Sve je i tebi davno objasnjeno ali ti to ignorises.
Vazniji ti Jasmin Senad i SDP.
Ok tvoj izbor ali ne prosipaj se vise...Ultra ti je objasnio ali nemas mozga ti to skontat. .
Da si ti bogdom bio takav prije par godina, a ne samo sada. Jedini problem je sto se palite samo na rezultate, a klub je daleko bolje poslozeniji u odnosu na prije 2 godine. Klub ima reprogram, klub je vratio niz tuzbi jer su licence strozije. I sve je to potvrdjeno da je skinuto. Klub konacno prodaje igrace (iako vi jedva cekate da se poserete po tome), klub moze funkcionisati i bez predsjednika tj. predsjednik nije izbor finansiranja.

Za sve ostalo sto se trazi on nije duzan vama polagati racune nego skupstini. Na obicnom navijacu je da kupi dres, sezonsku i dodje na stadion i pruzi podrsku, a ne da glumi advokata. A to nasi navijaci za dvije godine nisu znali uraditi. Da su navijaci na tribinama vise manje bi bilo i prostora da se svasta radi. Kod nas je sve da ti neko na tacnu stavi i opet bi pljuvali. Ko su onda ti sto pljuju kada marke nisu dali klubu, a daju sebi za pravo da pricaju protiv uprave koja je odradila dosta dobrih stvari u trenutku kada je klub putovao prema rangu nize.

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la avenija » 26 jul 2018, 13:41

tuzlak1987 je napisao/la: Imamo sezonske i dresove, prije prve utakmice ispred zapada je bila djevojka koja je prodavala sve zivo. Kao pravi mini fan shop i ko je od vas prisao da kupi sta i pomogne klubu? Niko vjerovatno jer niste ni bili na utakmici. :rol:
nemoj se ljutiti sto ovdje pisem ali ti moram odg, ovako sam ja razmisljao isto dok nisam skontao da sam levat.

Ja kupim ovo ono da pomognem Celiku a umjesto da pomognem Celiku te moje pare zavrse kod direktora kluba koji je tu samo da sklepa sto vise novca od menadjera igraca iz ugovora od karata i ode nakon 2 godine.

Evo ja ti garantujem kupi dres da pomognes Slobodi trazi racun trazi bilo sta neces dobiti nikada niti ce direktor prikazati ikada igdje da je taj dres prodat a 50 KM nema a ne samo od tebe vec jos od 100 takvih. Gdje su pare ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jul 2018, 13:44

avenija je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la: Imamo sezonske i dresove, prije prve utakmice ispred zapada je bila djevojka koja je prodavala sve zivo. Kao pravi mini fan shop i ko je od vas prisao da kupi sta i pomogne klubu? Niko vjerovatno jer niste ni bili na utakmici. :rol:
nemoj se ljutiti sto ovdje pisem ali ti moram odg, ovako sam ja razmisljao isto dok nisam skontao da sam levat.

Ja kupim ovo ono da pomognem Celiku a umjesto da pomognem Celiku te moje pare zavrse kod direktora kluba koji je tu samo da sklepa sto vise novca od menadjera igraca iz ugovora od karata i ode nakon 2 godine.

Evo ja ti garantujem kupi dres da pomognes Slobodi trazi racun trazi bilo sta neces dobiti nikada niti ce direktor prikazati ikada igdje da je taj dres prodat a 50 KM nema a ne samo od tebe vec jos od 100 takvih. Gdje su pare ?
Vjerujem UG-u, preko njih to ide i oni ne bi od svojih ukrali ni marke. Ne mogu u svemu stvarati crva sumnje, ako tako idemo redom od karti, dresova, sezonskih pa dalje samo jedno je sigurno, a to da od nas u klub nije dosla ni marka. Ako je nesto sumnjivo ocekujem od UG-a da na skupstini to kaze.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 26 jul 2018, 13:45

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Provaljeni ste **** :urnebes: :rol:
Koji argumenti crni Radosave :shock: :urnebes:
Sine ovdje su navijaci Slobode koji zele zdrav uredjen klub .Nemamo to nismo nikada ni imali i to nema veze sa tim ko je predsjednik.
Nikakvog dokaza da klub sredjuje pogotovo da se vracaju dugovi....Senad zeli da mu se vjeruje na rijec....hau jes no.
Dvije godine nema pomaka a najavio "kule i gradove".
Sve je i tebi davno objasnjeno ali ti to ignorises.
Vazniji ti Jasmin Senad i SDP.
Ok tvoj izbor ali ne prosipaj se vise...Ultra ti je objasnio ali nemas mozga ti to skontat. .
Da si ti bogdom bio takav prije par godina, a ne samo sada. Jedini problem je sto se palite samo na rezultate, a klub je daleko bolje poslozeniji u odnosu na prije 2 godine. Klub ima reprogram, klub je vratio niz tuzbi jer su licence strozije. I sve je to potvrdjeno da je skinuto. Klub konacno prodaje igrace (iako vi jedva cekate da se poserete po tome), klub moze funkcionisati i bez predsjednika tj. predsjednik nije izbor finansiranja.

Za sve ostalo sto se trazi on nije duzan vama polagati racune nego skupstini. Na obicnom navijacu je da kupi dres, sezonsku i dodje na stadion i pruzi podrsku, a ne da glumi advokata. A to nasi navijaci za dvije godine nisu znali uraditi. Da su navijaci na tribinama vise manje bi bilo i prostora da se svasta radi. Kod nas je sve da ti neko na tacnu stavi i opet bi pljuvali. Ko su onda ti sto pljuju kada marke nisu dali klubu, a daju sebi za pravo da pricaju protiv uprave koja je odradila dosta dobrih stvari u trenutku kada je klub putovao prema rangu nize.
Sine ja sam jedan od rijetkih koji je i Azmira kritikovao za stanje u klubu...A bio sretan zbog rezultata naravno...Trazi postove gledaj...moj obraz je cist...i drago mi je sto stari forumasi to znaju neki i napisali javno ovdje...A ti si prelivoda sada pisi sta hoces...ne opra te niko.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.