FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 21 sep 2019, 23:13

Moj Perice, jesi nas'o crkvu u kojoj ces se moliti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 22 sep 2019, 00:27

Tuga i zalost, nema se vise snage ni nervirat
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 22 sep 2019, 00:35

Pero i Smajic danima sami treniraju, bez ikakve pismene odluke o suspenziji. Naravno da nas i oni mogu tuziti zbog povrede ugovora igraca profesionalca i glat to dobit. Kozlicu mrs i mrs, veceg idiota nismo imali
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 sep 2019, 00:43

A realno ne trebaju nam ni Ivetic ni Smajic. Teski cirkus je bio sa njima prosle sezone kada su debelo podbacili. Eto neka nam neko od tih iz proljeca kaze gdje se skrsise pare do maja. 450 hiljada eura za Todorovica i 1 milion iz budzeta da Pero i takvi citavu sezonu ne mogu sastaviti 2 pasa.
Ovo je sada ocajno sa finansijske strane ali ovdje nema dobrog i loseg vec su svi losi, od svih uprava do sada pa do igraca. Tu se ne zna ko za koga igra, najmanje svi za Slobodu igraju. Sta sad nema plata? To sto nama ode 5 godina zivota zbog sezone gdje se ulozi u njih 2 miliona i oni ne mogu na proljece uzeti 10 bodova to nikom nista. Navikla guzica da uziva, ako moze u bolji klub sretno mu. :urnebes:
Jedno je sigurno da ti od njih mozes nesto dobiti samo kada ih obasipas parama, njima i da je uredno oni ne znaju ili ne zele da igraju na nivou jednu kompletnu sezonu. Jedna dobra pa tri lose i sve tako. U njih i da ulozis 2 miliona ne dobijes nista. Jedino im stima kada ima neko pun para da ih premira i da uzivaju, pa onda nesto i pruze.

Protiv Mladosti u Kaknju smo stalno i gubili, nikad tamo mozda ni boda nismo uzeli. I kada nije bilo problema ovih razmjera.

Tuzite, raskidajte ugovore molim vas samo nemojte igrati ako ne zelite. Igrali su ljudi za 300 KM nekad davno pa igrali petoduplo bolje. A ova uprava ce da ode kao i sve ostale ali i da dodje neka uprava koja ce dobiti 2 miliona od grada igraci bi opet jedva opstali. U konacnici ce ovi igraci svi dobiti svoje pare, svako iz uprave ce da se ugradi u nesto. Nemojte kmecati samo, na kraju samo Slobodi kurko.

Sto se tice patnje jer nemamo rezultata, a pravimo dugove onda nesto ne stima. Znaci da radimo van kapaciteta i da se trebamo vratiti u realne okvire. Dobro milion od grada je malo, od sponzora nas ocito niko ne zeli i sve gazde bjeze od nas. Onda zasto ovi igraci ne odu igrati u Radnik, Olimpik, Krupu, Zvijezdu, Velez ili negdje gdje bi manje placeni bili. Zasto i pored svih losih stvari dodju ovdje. Logicno obeca im se nesto ali to ne mozemo ispuniti. Da li mi uopste imamo u januaru zaokruzen budzet i koliko mozemo potrositi? I ko nadzire trosenje i upravu? Eto jedinog problema, izracunaj koliko imas prostora da trosis i trosi toliko pa makar te to odvelo u nizi rang. Imao bi zdravu osnovu ako nista jer je ovo finansijski bolestan klub koji ne treba brinuti za rang i rezultate dok ne ozdravi. Mada dovoljan je tebi i 1 milion taj ali da se ne ugradi svako ziv.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 sep 2019, 08:28

Opet pišeš nebuloze
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 sep 2019, 08:33

wobly92 je napisao/la:Opet pišeš nebuloze
Ima li da nekada nije?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 22 sep 2019, 08:54

Probisvjet je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Opet pišeš nebuloze
Ima li da nekada nije?
:urnebes: :lolno: :facepalm:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 22 sep 2019, 09:36

Pero koji je duboko zagazio u četvrtu deceniju nije projekat kluba. Pružao je on i u prvom mandatau a i u drugom jako dobre partije. Srčan čovjek i nije se štedio. I kao takav nije zaslužio suspenziju zato što se bori za radnička prava. E sad koliko sam načuo uprava za njega ima dosta kompromitirajućih elemenata oko učešću u prodaji utakmica na proljeće prošle sezone kada smo sve redom gubili i na Tušnju. Tako da ovaj njegov tekst nakon poraza od Mladosti nije nešto najgore što smo preživljavali kada se on pitao. Sjetimo se poraza od Zvijezde i Krupe, te utakmice u Gabeli kada se izmicao koliko je mogao. Njegova suspenzija i Smajićeva nije slučajna i lako je prepoznati da vjetrovi pušu od onoga što je novac spičkao u prva tri mjeseca.

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 22 sep 2019, 10:04

Da imaju dokaze protiv Pere davno bi ga tuzili, prijavili Savezu.
Ovako ce samo otjerati covjeka jer trazi platu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 sep 2019, 10:06

Najjači su ovi "rekla-kazala", on čuo neki kao prodavali, i sad to moderno pričati.
Il si neka talašika iz uprave pa ih braniš, il si stvarno naivan.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 22 sep 2019, 10:16

Oni o Peri a klub se gasi :tokralju:
tz tz tz tz tz tz

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 sep 2019, 10:18

I u drugim klubovima se duguju plate pa nema štrajka igrača. Mada podržavam igrače i trebaju biti plaćeni po ugovoru, ali vala i Perica ga sere momacki. Ispade on najveći navijač Slobode a nije to bas tako. Ovo od njega je napad je najbolja odbrana. Sto se tiče prodaje utakmica ima mjesta za sumnju i elemenata.
Perice svaka čast ali termini pi.ša i slično idi negdje drugo pa to piši brate mili. Ako budu protesti i akcije mi Perice ćemo ici zbog svog kluba na te proteste a ne zbog tebe Pero niti bilo kojeg drugog igrača.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 sep 2019, 10:27

IDEJA NIJE SLOBODA I BORBA ZA RADNICKA -IGRACKA PRAVA I PLATE. IDEJA JE KOD NAS SKUP MALVERZACIJA, LAZI, LOPOVLUKA, OBESPRAVLJENOSTI I INTERESA NEKOLICINE FEUDO ANARHO KAPITALISTA, LOPOVA I SITNIH PREVARANATA.
BITNA JE IDEJA, YEBEM JOJ FAMILIJU I MAJKU KO JE SKONTA OVAKVU. USPUT YEBEM I GORKOM SVA POKOLJENJA I SVAKU LISKU PAPIRA KOJI NAPISA I OSTAVI OVIM DANASNJIM HOSTAPLARIMA I UHLJUPIIMA, A NJIMA DRVENI DUBAK U KOJEM SU PROHODALI.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 sep 2019, 10:28

wobly92 je napisao/la:Opet pišeš nebuloze
Ja vas ne kontam sta vi hocete, da li ste vi tu zbog kluba ili zbog igraca i ljudi? Valjda vam je bilo dovoljno 10 puta da naucite lekciju kako nikog ne treba braniti. Ne branim ni upravu ali mi navedi igraca koji na kraju nije uzeo svoje? I da istina je protiv Mladosti bi oni izgubili tamo i da su dobili plate i da nisu dobili.

Isto tako vec pisano sto puta da Tuzla nema resurse da puca na vrh bez jakih sponzora (a sponzora ocito nema jer ne zele i zbog loseg imidza iz proslosti). Sta je tu problem da se posluje u granicama mogucnosti? Svi su kukali prije sezone da imamo los sastav pa daj nam igrace. Sada kada je uprava bila primorana da dovede igrace se kuka nema plata. Logicno da nema kada nismo imali novca za te igrace. Da smo sklopili ekipu za Federalne bar bi mozda izgurali godinu na nuli.

Sada ce neko reci privatizacija kluba.. Prestanite sanjariti.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 sep 2019, 10:29

Igrači trebaju biti plaćeni ali trebaju i da izvršavaju profesionalno svoje obaveze.
Znamo da je sada pravilo ako nema 3 mjeseca plata igrač moze otići iz kluba i tražiti plate za ta 3 mjeseca jel tako?
Pošto je tako svi koji žele poput pere i ostalih neka traže raskid ugovora i idu. To je fer. Nije fer ne trenirati i ležati i ne ispinjavati svoje obaveze a dug kluba prema igraču raste. Isto kao sto nije fer od strane kluba sto plata nije na vrijeme.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

costacurta08
Postovi: 504
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 22 sep 2019, 10:45

sviunapad1010 je napisao/la:I u drugim klubovima se duguju plate pa nema štrajka igrača. Mada podržavam igrače i trebaju biti plaćeni po ugovoru, ali vala i Perica ga sere momacki. Ispade on najveći navijač Slobode a nije to bas tako. Ovo od njega je napad je najbolja odbrana. Sto se tiče prodaje utakmica ima mjesta za sumnju i elemenata.
Perice svaka čast ali termini pi.ša i slično idi negdje drugo pa to piši brate mili. Ako budu protesti i akcije mi Perice ćemo ici zbog svog kluba na te proteste a ne zbog tebe Pero niti bilo kojeg drugog igrača.
Sa takvim navijačima ovaj klub i nezaslužuje bolje nego što mu je trenutno.
Negodi kad kritikuju igrači, ne valja Azmir, savez se okomio na Slobodu, sudije nam krive, seljaci iz Podrinja i Simin Hana, Ahmetović kloc, Pirić smrad, Ordagić seljober, Krpa otac pa onda majmunčina..........
Alo!? Jel uočavaš neku nelogičnost? Da ti pomognem, da ti skratim muke, samo smo mi krivci, mi smo dozvolili da nas jebu i neka nam je ovako. Sve dok nam bunare buši Bijljinska firma, Neolitsko naselje :lolno: rekonstruišu iz Užica odakle su nam uvalili i "japiju" za 200k KM, iz Srbije nam dovode igrače u OKK i FK samo istrošene ****, a istovremeno se milioni izdvajaju iz budžeta i misteriozno nestaju bez da iko qrcom mrdne, položi račune i odgovara.
Što ti je Pero kriv što traži svoje?
Šta me boli hašim ima li plata u drugim klubovima, ali da ti i to kažem, ima itekako burazeru i ne samo plata nego i infrastrukture i svega drugog što treba da ima jedan prosječni evropski klub. I to još imaju 4 puta manje novca iz budžeta. Imaju sponzore, menadžere, omladinski pogon........ al što ja to tebi i takvima pričam,
**** sistem u kojem se možeš zadužiti 4 miliona KM i samo proglasiti stečaj, dodaš jedno slovo u ime npr OKK i nastaviš hapati ko da ništa nije bilo.
Samo okriviš Sarajevo, sudije, sindikat, igrače, Azmira, seljake..........i boli te qWac

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 22 sep 2019, 10:46

Oj Jasmine Imamovicu j.e.b.e.m ti sjeme koje te napravi, a ovaj tuzlak nek mu se napusi kurca **** i njega

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 22 sep 2019, 10:53

Sve dok mi brinemo ko je iz Prijedora,Podrinja,Srebrenice mi nikad necemo nesto uraditi.Nama je krivo sto neko iz Zivinica,Lukavca,Gracanice navija za Zelju ili Sarajevo.Pa znate li vi koliko momaka navija/navijalo za Slobodu.Prije par godina prijsteljska utakmica protiv Zelje igralo se u TK ne zbam tacno gdje bilo je sigurno nekih 1000 ljudi Sloboda zabija gol pola tribina je skocilo kad sam vidio nisam mogo vjerovati,i Zeljo izjednaci a nasi "Tuzlaci" odmah sve seljacko ja sam se zgrozio sta sam sve cuo i skoro pola tribine je izaslo,Pa koliko momaka je u kopu i dalje ili bilo iz Zivinica...znam momke koji su iz Prijedora,Srebrenice koji i dalje odu nekad na sjever.Sada ako se ne ujedinimo nikad necemo
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 sep 2019, 10:54

costacurta08 je napisao/la:
Sa takvim navijačima ovaj klub i nezaslužuje bolje nego što mu je trenutno.
Negodi kad kritikuju igrači, ne valja Azmir, savez se okomio na Slobodu, sudije nam krive, seljaci iz Podrinja i Simin Hana, Ahmetović kloc, Pirić smrad, Ordagić seljober, Krpa otac pa onda majmunčina..........
Alo!? Jel uočavaš neku nelogičnost? Da ti pomognem, da ti skratim muke, samo smo mi krivci, mi smo dozvolili da nas jebu i neka nam je ovako. Sve dok nam bunare buši Bijljinska firma, Neolitsko naselje :lolno: rekonstruišu iz Užica odakle su nam uvalili i "japiju" za 200k KM, iz Srbije nam dovode igrače u OKK i FK samo istrošene ****, a istovremeno se milioni izdvajaju iz budžeta i misteriozno nestaju bez da iko qrcom mrdne, položi račune i odgovara.
Što ti je Pero kriv što traži svoje?
Šta me boli hašim ima li plata u drugim klubovima, ali da ti i to kažem, ima itekako burazeru i ne samo plata nego i infrastrukture i svega drugog što treba da ima jedan prosječni evropski klub. I to još imaju 4 puta manje novca iz budžeta. Imaju sponzore, menadžere, omladinski pogon........ al što ja to tebi i takvima pričam,
**** sistem u kojem se možeš zadužiti 4 miliona KM i samo proglasiti stečaj, dodaš jedno slovo u ime npr OKK i nastaviš hapati ko da ništa nije bilo.
Samo okriviš Sarajevo, sudije, sindikat, igrače, Azmira, seljake..........i boli te qWac
Naveo si jedan veliki niz pogresno povezanih stvari ili netacnih stvari. Uz to prebacio kompletnu krivicu na ljude koji nisu nista krivi, a neke koji su stvarno krivi od igraca, bivse uprave samo jednostavno oprao i napravio andjele od njih. Kao i uvijek sto radis.

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 22 sep 2019, 11:03

Svi napadate Azmira,a sta mislite ko nam je dao pare za licencu zadnjih par godina ovo mi je potvrdilo par clanova skupstine,na zadnjoj utakmici protiv TC ovo mi je takodjer potvrdilo par igraca i Slobode i TC sve pare kd ulaznica Azmir je dao Slobodi al ova banda je to sve progutala,Muminovica su ovi smradovi pustili za 50k da bi se izvukli iz go.vana nije biko nikakvih drugih ponuda stiPu tu pricu.TC je samo mali projekat koji nece trajati jos dugo.Azmir je sad na proljece prije nego sto je dosla ova banda trebao ponovo preuzeti Slobodu sve je biko dogovoreno al on je trazio 51% njemu 49 % gradu,ima i onih svojoh mana al budite realni jedino nas on moze izvuci iz svih ovi govana
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.